[Answered] Prečo zvonček neprijme môj šek

Ste jedným z tých, ktorí sa pýtajú, prečo zvonkohra vôbec neprijme môj šek? Tu je všetko, čo potrebujete vedieť.

Vzhľadom na to, že Chime je úplne online, dokonca aj vklady šekov sa musia vykonávať cez mobilnú aplikáciu. Aj keď je to zvyčajne hladký proces, máte situácie, keď sa čudujete prečo zvonček neakceptuje môj šek? Najmä ak je to prvýkrát, čo vkladáte šek do Chime, nie je nemožné dostať sa do problémov.

Poďme sa teda pozrieť na perfektný spôsob, ako vložiť šek na Chime.

Prečo zvonkohra vôbec neprijme môj šek?

Musíme zvážiť niekoľko možností, prečo ste v situácii, prečo Chime neakceptuje moju situáciu so šekom. Väčšina z nich sa dá ľahko opraviť, zatiaľ čo iné budú vyžadovať trpezlivosť z vašej strany.

1. Zvonček je vypnutý

Ak ste pozorne dodržiavali postup vkladu šeku na mobil Chime a napriek tomu sa zdá, že hotovosť nie je nikde blízko vášho účtu, servery Chime môžu byť mimo prevádzky.

Chime má hrubý odhad približne 13 miliónov používateľov mesačne. Viete si predstaviť, koľko online transakcií musí fintech spoločnosť automatizovať popri vkladoch šekom? Nie je to nemožné pre zlyhať servery teraz a potom.

Samozrejme, že robia všetky druhy údržby, aby držali krok s prebiehajúcou premávkou, ale niekedy to nefunguje. niekedy, údržbárske práce sám o sebe môže viesť k dočasné zmrazenie aplikácie. Vždy si môžete skontrolovať, či Chime funguje pre všetkých v USA ísť do Downdetektor pre správy o zlyhaní.

2. Prekonal Denný limit vkladu

Všetky bankové služby majú denný a mesačný vkladový limit. Pre Chime, ty nemôže vložiť viac ako 1 000 $ denne. Pod pojmom deň máme na mysli každú 24-hodinovú prestávku.

Čítať:  Ako vykonať analýzu konkurencie aplikácií v 7 jednoduchých krokoch

vy nemôže vkladať viac ako 3-krát denne buď. Ak ste teda prekročili ktorýkoľvek z týchto limitov, mali by ste počkať 24 hodín, kým to znova vyskúšate.

3. Prekonal mesačný limit

Všetky bankové služby prekračujú mesačný vkladový limit, aby sa znížilo riziko podvodu. Pre Chime je to a limit 10 000 dolárov mesačne. Zamyslite sa nad počtom hotovostných vkladov, ktoré ste mali tento mesiac. Prekročili ste limit? Ak áno, šekový vklad nebude akceptovaný.

Ak ty potrebovať viac ako 10 000 dolárov mesačnemôžeš kontaktujte zákaznícku podporu Chime. Ukážu vám proces zvyšovania mesačného limitu.

4. Nedostatok jasného obrazu

Vykonávate transakcie cez internet. Zatiaľ čo vklady sú spracované hneď, ako ich odošlete, robia to AI. The obrázok odovzdaný musia byť krištáľovo čisté, najlepšie vysoká kvalitaaby Chime určil, že ide o legitímnu kontrolu.

Vôbec to nemôže byť rozmazaný obraz. Každý riadok na šeku by mal byť dobre viditeľný. Priblížte obrázok, aby ste zistili, či ste urobili dobrý obrázok. Rozmazávajú sa písmená pri priblížení alebo sú stále jasné? Ak sú stále jasné, obraz by mal byť pre Chime prijateľný.

5. Nepodpísané

Prekvapivo základnou chybou, ktorú ste mohli urobiť, je nepodpísanie šeku. Aby vklady šekom prešli, musí Chime určiť váš podpis je autentický. Ak nepridáte svoj podpis, nebudú mať možnosť zistiť, či ste to vy.

Toto je pravidlo pre ukladanie akéhokoľvek druhu registrácie vo všeobecnosti. Takže si dobre pozrite svoj šek a overte, že ste ho podpísali.

6. Zachytená iba jedna strana

Chime potrebuje informácie o obe strany šeku na spracovanie vášho vkladu. Takže, ak ste nejakým spôsobom zachytili iba prednú stranu a nahrali ju, proces overenia Chime nebude fungovať. Odfoťte obe strany a skúste nahrať šek. Zistite, či váš vklad prešiel.

Ako dlho trvá mobilný šekový vklad pomocou zvonenia?

Keď nahráte obrázok svojho šeku, budete zvedaví, ako dlho to trvá. Je vklad šeku na mobilný zvonček okamžitý? Čo keby ste si mysleli, že Chime neprijíma váš šek, keď to trvá len niekoľko dní, kým sa suma pripíše na váš účet?

Čítať:  John Mueller vysvetľuje, prečo dotaz na lokalitu nevracia všetky adresy URL

Môžete získať predstavu o tom, ako dlho bude trvať váš mobilný šekový vklad v aplikácii. Keď prejdete procesom vkladu, Chime vám ukáže čakajúci šek. Okrem toho vám poskytnú odhad, kedy šek zasiahne vašu banku Chime.

Zvyčajne to trvá sotva deň, kým Chime spracuje váš šek a pridá prostriedky na váš účet. Ak však ide o šek s veľkou sumou alebo osobný šek, môže to trvať 3 dni.

Chime tiež nespracúva kontroly počas štátnych sviatkov. Ak teda predložíte akýkoľvek šek vo sviatok alebo deň pred sviatkom, zálohu dostanete nasledujúci deň.

The vklady nevstupujú v sobotu a nedeľu buď.

Keď šek čaká na spracovanie, farba sumy bude sivá. Keď sú finančné prostriedky konečne k dispozícii, farba sa zmení na zelenú.

Nie každý zákazník Chime môže použiť funkciu mobilného šekového vkladu. Mobilné vklady môžete vykonávať iba vtedy, ak je vašou primárnou bankou Chime.

Pomohlo by, keby ste mali povolený priamy vklad a debetnú kartu, ktorú pravidelne používate. Overenie platnosti šeku online je ťažké. Takže toto malé bezpečnostné opatrenie dáva Chime istotu, že sa na ich platforme nezapájate do žiadnej nezákonnej činnosti.

Ako vykonať depozit na kontrolu mobilu Chime?

Proces vkladu šeku na mobil Chime vám pomôže potvrdiť, či došlo k chybe v spôsobe odoslania šeku.

Po prvé, mali by ste starostlivo zadať podrobnosti na prednej strane šeku. Uistite sa, že nič nepokazíte. Od čísla účtu až po váš PIN kód, každé číslo a písmeno musia byť čitateľné. Zariadenie by malo byť schopné prečítať šek.

Zadná strana šeku musí byť tiež podpísaná a predná strana, kde je priestor na žetóny. V závislosti od typu účtu Chime možno budete musieť pridať aj povahu svojho vkladu do banky. Zvyčajne je to medzi vkladmi na mobilné alebo diaľkové zachytávanie vkladov.

Keď sú tieto kritériá jasné, postupujte takto:

 • Otvor tvoj Zvonkohra aplikácie.
 • Vyberte Presunúť peniaze možnosť v spodnej časti obrazovky.
 • Prejdite nadol na Pridať prostriedky oddiele.
 • Hľadajte Mobilný šekový vklad tlačidlo.
 • Vyberte typ účtu, na ktorý chcete vložiť šek. Či už chcete prostriedky na sporenie, účet alebo bežný účet.
 • Na to použite číselné tlačidlá zadajte sumu vkladáte a je uvedený na šeku.
 • Kliknite na a obrázok šeku s vaším telefónom. Vyberte si miesto s dobrým osvetlením, aby ste kliknutím na obrázok vyjasnili každý detail.
 • Po odovzdaní obrázka znova skontrolujte všetky podrobnosti.
 • Klepnite na Potvrďte.
Čítať:  Marketing UGC: Najlepší sprievodca obsahom vytváraným užívateľmi na rok 2024 (+ príklady)

Môže to trvať 1 až 3 dni aby sa kontrola vymazala. Nanajvýš to môže trvať týždeň. Nevyhadzujte fyzický šek.

Keď sa prostriedky vyrovnajú, na zadnú stranu šeku napíšte „neplatný“ a uschovajte ho niekde v bezpečí. Možno ho budete potrebovať neskôr na daňové priznanie a iné podobné finančné účely.

Je povolený mobilný šekový vklad Chime?

Ak nie je povolený, nemôžete vykonávať vklady mobilného šeku na Chime. Túto možnosť nebudete mať, pokiaľ nie je vašou primárnou bankou Chime.

Toto sú všetky informácie, ktoré budete musieť overiť pomocou Chime pri vytváraní účtu. Vo všeobecnosti budete musieť byť starší ako 18 rokov a občan USA. K účtu Chime musíte mať aj debetnú kartu.

Ak ste si istí, že spĺňate tieto kritériá, otvorte aplikáciu Chime. Choďte na Presunúť peniaze možnosť a ak vidíte Mobilný šekový vklad pod, môžete vložiť svoj šek na diaľku.

Ak chcete Chime uznať za svoju hlavnú banku a neviete ako, mali by ste kontaktovať ich zákaznícku podporu. ich Číslo tímu podpory je 1-844-244-6363a sú k dispozícii každý deň okrem víkendov.

Chime navyše potrebuje, aby ste raz v živote dostali priamy vklad od zamestnávateľa, vlády alebo niekoho iného na vyššej organizačnej pozícii. Povolenie priamych vkladov na Chime a prijatie dokonca aj vkladu 1 $ vám teda umožní vykonávať vklady prostredníctvom mobilného šeku.

Ako nastaviť priamy vklad na Chime?

Ak chcete povoliť priamy vklad na Chime, musíte získať informácie o smerovaní a čísle účtu.

 • OTVORENÉ Zvonkohra App.
 • Ísť do nastavenie. Nachádza sa v ľavom hornom rohu aplikácie. Ako viete, vždy zobrazený ikonou ozubeného kolieska.
 • Prejdite nadol na Informácie o účte.
 • Nájdete oboje číslo účtur a smerovacie číslo.

Teraz, ak chcete manuálne nastaviť priame vklady na svoj účet Chime:

 • Spustite Zvonkohra App.
 • Klepnite na nastavenie ikonu.
 • Nájsť Informácie o účte.
 • Hľadajte Nastavte priamy vklad možnosť a klepnite na ňu.
 • Vyberte možnosť Získať priamy vkladový formulár.
 • Verzia formulára vo formáte PDF bude okamžite odoslaná na váš e-mail.
 • Pozorne si prečítajte formulár.
 • Keď sa dostanete do časti sumy, nájdete možnosti výberu, či chcete uložiť celú výplatu alebo jej určitú časť.
 • Vyberte si, čo chcete, a na konci nechajte svoj podpis.
 • V časti Autorizácia musíte napísať meno osoby, na ktorej výplatnej listine ste, alebo meno vášho zamestnávateľa.
 • Pošlite formulár tomu, kto to má na starosti. Môže to byť personalista alebo váš zamestnávateľ.
Čítať:  B2B influencer marketing: čo to je, prečo ho používať a úžasné taktiky našich influencerov [Real Case Study + FREE Tools]

Rovnaké kroky platia, ak povoľujete priamy vklad na dávky v nezamestnanosti.

Akonáhle dostanete svoj prvý $ 1 z priameho vkladu, signalizuje to Chime, že sa na ne spoliehate vo všetkých svojich hlavných bankových potrebách. V tomto bode môžu povoliť možnosť mobilného šekového vkladu.

Často kladené otázky (FAQ)

Pozrime sa na niektoré časté otázky týkajúce sa vkladu šekom z mobilu banky Chime, aby sme odstránili prípadné nejasnosti.

1. Prečo spoločnosť Chime neprijala môj depozit prostredníctvom mobilného šeku?

Aj keď to môže byť z niekoľkých dôvodov, najprv sa uistite, že máte nastavené priame vklady. Funkcia vkladu šekom cez mobil sa vám nerozšíri, ak nie je nastavená. Možnosť mobilného šekového vkladu nenájdete bez povolenia priameho vkladu.

Ak však môžete vložiť šeky do aplikácie a Chime neprijíma najnovší, uistite sa, že ste odoslali jasný obrázok s podpisom na oboch stranách šeku.

2. Môžem vložiť šek na svoj účet Chime?

Ak chcete vložiť šek na svoj účet Chime, musíte odfotiť šek a nahrať ho do aplikácie Chime. Chime virtuálne prečíta váš šek a spracuje ho. Kontrola by sa mala vymazať do 1 až 3 dní.

Ak chcete vložiť šek osobne, zatiaľ čo Chime nemá fyzickú banku, má 90 000 maloobchodných spojení. Zastavte sa na ktoromkoľvek z týchto miest a oznámte registru, že chcete vložiť šek.

3. Môžem vložiť šek v bankomate so službou Chime?

Bankomat nemôžete použiť na vloženie šekov na Chime. Môžete ísť do ktoréhokoľvek z 90 000 predajcov v súvislosti s Chime a fyzicky vložiť šek.

Prečo zvonček neprijme môj šek: zodpovedané

Ak sa stretávate s otázkou, prečo Chime neprijme moju kontrolnú situáciu, buďte si istý, že je to niečo ľahko riešiteľné. Vo väčšine prípadov ide o menšiu chybu v tom, ako ste šek nahrali. Tiež sa uistite, že ste povolili priamy vklad predtým, ako sa pokúsite nejaký vložiť. Ak niektoré z riešení nefunguje, zavolať zákaznícky servis Chime je vašou najbezpečnejšou možnosťou.

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE