Aplikácia Aký bankomat je zadarmo pre hotovosť

Chceš vedieť aký bankomat je zadarmo pre aplikáciu Cash? Zdroje mám pripravené. Aby som však začal, dovoľte mi objasniť, že výber peňazí z aplikácie Cash cez bankomaty nie je zadarmo. skutočne budete musieť zaplatiť poplatok 2 doláre. Existuje však špeciálny trik, ako sa vyhnúť plateniu týchto poplatkov. Zostaňte naladení.

Debetná karta, ktorú ponúka Cash App, ponúka skvelú pomôcku. Od online nákupov až po výber hotovosti z bankomatov, karty fungujú v rôznych častiach po celých USA, ale otázkou je, či sú tieto transakcie bezplatné?

V tomto článku sa dozviete všetko, čo rieši otázky súvisiace s výberom karty Cash App. Tu nájdete všetko, čo potrebujete vedieť o výberoch z bankomatov pomocou aplikácie Cash App, súvisiacich poplatkoch za bankomaty a ďalších.

Poďme odhaliť, aký bankomat je zadarmo pre aplikáciu Cash

Hotovostná aplikácia Bezplatný bankomat

Ak ste aktívnym používateľom aplikácie Cash App, je to pre vás celkom bežné

čuduj sa,“Môžem použiť kartu Cash App na bankomate?“ a ak áno, “ktorý bankomat je zadarmo pre aplikáciu Cash?“ Zatiaľ čo odpoveď na prvú otázku spočíva na kladnom konci, odpoveď na druhú vás, žiaľ, trochu sklame.

Áno, čítate správne; Cash App umožňuje používateľom obsluhovať karty Cash App v bankomate a pokračovať v pravidelných výberoch. Odteraz karta poskytovaná Cash App bezproblémovo funguje takmer v každom bankomate v celých Spojených štátoch. Nie je to však zadarmo.

Čítať:  6 spôsobov, ako používať Snapchat pre firmy v roku 2024

Používatelia zvyčajne musia zaplatiť pevnú sumu 2 doláre za poplatok vydaný aplikáciou Cash App. Okrem toho väčšina bankomatov údajne požaduje aj dodatočný poplatok za to, že vám umožní použiť kartu Cash App a uzavrieť transakciu.

Napriek tomu si užívatelia Cash App môžu užiť aj cashback resp úhrady o ich poplatkoch zodpovedajúcich bankomatovým transakciám vrátane poplatkov prevádzkovateľa bankomatu. Funguje to takto:

Cash App svojim zákazníkom okamžite preplatí poplatky za bankomaty, ktoré zahŕňajú všetky druhy poplatkov prevádzkovateľa bankomatu. Podľa ponuky, jeden dostane sumu 300+ $ v ich príslušných výplatných páskach priamo vložených na príslušný účet Cash App každý mesiac, ktorý môže aktivovať svoje bezplatné výbery z bankomatu.

V prípade, že ste sa dostali až sem, viete, že výbery kartou Cash App nie sú zadarmo; namiesto toho prichádza s fixným poplatkom. Hoci existujú cashback a náhrady, nemyslím si, že by bolo možné, aby každý dostal 300+ dolárov na výplatnej páske, inak uvidíte, že používatelia vkladajú rovnakú sumu priamo do svojej aplikácie Cash každý mesiac. Takže, je to slepá ulička? Našťastie nie.

Vzhľadom na to sa pozrime na jednoduchý spôsob, ktorý vám môže pomôcť získať hotovosť zo zostatku aplikácie Cash bez toho, aby ste museli platiť akýkoľvek poplatok.

Krok 1: Prepojte svoj bankový účet s účtom aplikácie Cash

Úplne prvá vec, ktorú budete musieť urobiť, je prepojiť svoju banku s vašou aplikáciou Cash:

 • Spustite aplikáciu Cash na svojom zariadení so systémom iOS alebo Android.
 • Prihláste sa do svojho účtu pomocou vyhradených poverení.
 • Klepnite na kartu Bankovníctvo, ktorá sa nachádza niekde na domovskej obrazovke aplikácie Cash
 • Vyberte možnosť s názvom Link Bank
 • Nakoniec postupujte podľa pokynov na obrazovke a dokončite prácu.

Krok 2: Preveďte zostatok v aplikácii Cash na svoj bankový účet

Po získaní bankového účtu jednoducho postupujte podľa krokov nižšie a prepojte sa s aplikáciou Cash; ďalšia vec, ktorú musíte urobiť, je previesť zostatok v aplikácii Cash na váš bankový účet –

 • Nájdite a kliknite na kartu Zostatok, ktorá sa nachádza na domovskej obrazovke vašej aplikácie Cash
 • Stlačte možnosť s nápisom Vyplatiť
 • Potom vyberte sumu a kliknite na Vyplatiť ešte raz.
 • Vyberte požadovanú rýchlosť vkladu.
 • Nakoniec potvrďte postup zadaním kódu PIN alebo Touch ID.
Čítať:  Google XML Sitemap pre WordPress

Krok 3: Použite debetnú kartu banky a vyberte si hotovosť v bankomate

Teraz, keď ste dokončili prevod zostatku v aplikácii Cash na váš prepojený bankový účet, ste pripravení použiť debetnú kartu ponúkanú bankou na výber hotovosti z akéhokoľvek bankomatu prevádzkovaného príslušnou bankou.

Hotovostná aplikácia Bezplatné bankomaty: Poplatok za výber

Odteraz je to celkom transparentné aký bankomat je zadarmo pre aplikáciu Cash nemá žiadny kontext, pretože žiadne neexistuje. Dobrá vec však je, že karta Cash App funguje bez problémov na akomkoľvek bankomate v celej krajine, ale je obmedzená len na poplatky alebo existujú limity na výber, o ktoré sa treba postarať.

Odpoveď je áno. Takto je limit štruktúrovaný:

 • 310 dolárov za transakciu
 • 1 000 USD za 7-dňové obdobie
 • 1 000 dolárov za 24 hodín

Ako používať Cash App Card na bankomate

Pre mnohých to môže znieť príliš rudimentárne, ale pre tých, ktorí sú stále zmätení používaním kariet Cash App v bankomatoch, určite pomôže nasledujúci návod.

 • Najprv navštívte najbližší bankomat
 • Teraz vložte svoju debetnú kartu Cash App VISA.

Majte na pamäti: Niektoré bankomaty vyžadujú od používateľov/držiteľov karty, aby kartu okamžite vybrali a vybrali, zatiaľ čo existuje veľa takých, ktoré budú chcieť, aby ste kartu vložili a ponechali nezmenenú, kým sa transakcia neukončí. Postupujte podľa toho.

 • Po dokončení zadajte po výzve PIN kód Cash Card.
 • Potom budete musieť požiadať o transakciu. Vďaka tomu získate niekoľko možností, medzi ktoré patrí dotaz na zostatok, výber hotovosti alebo vklad a ďalšie.
 • Ak chcete pokračovať vo výbere hotovosti, vyberte možnosť Výber.
 • Uistite sa, že sa pohybujete v súlade s pokynmi na obrazovke a zadajte sumu výberu.
 • Teraz budete musieť vybrať hotovosť. V prípade, že neviete, sledujte spodnú štrbinu stroja.
 • Nakoniec si vezmite kartu.
Čítať:  Sprievodca blogovaním a stratégiou digitálneho obsahu pre začiatočníkov

Niektoré kľúčové kúsky vecí, ktoré musí poznať každý používateľ hotovostnej aplikácie

Pre aktiváciu všetkých priamych vkladov:

 • Krok 1: Prejdite a kliknite na kartu Bankovníctvo, ktorá sa nachádza na domovskej obrazovke vašej aplikácie Cash.
 • Krok 2: Potom budete musieť kliknúť na smerovanie a číslo účtu. Zvyčajne sa nachádza pod časťou, ktorá zobrazuje zostatok.
 • Krok 3: Ďalej použite možnosti kopírovania účtu a smerovacích čísel.
 • Krok 4: Nakoniec uveďte účet a smerové číslo vždy, keď vám platforma zobrazí výzvu na zadanie bankového účtu, keď ste v procese nastavovania priameho vkladu.

Získanie formulára na priamy vklad:

 • Krok 1: Začnite prechodom na kartu Bankovníctvo na domovskej obrazovke aplikácie Cash.
 • Krok 2: Ďalej budete musieť kliknúť na tlačidlo Priamy vklad.
 • Krok 3: Umiestnite kurzor myši a klepnite na možnosť, ktorá hovorí Získajte formulár priameho vkladu.
 • Krok 4: Po dokončení budete musieť vyplniť informácie o zamestnancovi a zamestnávateľovi, ktoré sa objavia. Uistite sa, že ste uviedli sumu, ktorú chcete vložiť z každej výplaty, a následne uveďte svoj podpis.
 • Krok 5: Nakoniec vyberte e-mailový formulár a zadajte požadovanú adresu príjemcu tesne predtým, ako sa rozhodnete klepnúť na odoslanie.

Často kladené otázky: Ktorá aplikácia ATM je bezplatná pre hotovosť

Je možné vybrať peniaze z karty aplikácie Cash?

Odpoveď je jasné áno. Každý používateľ aplikácie Cash App môže používať debetnú kartu alebo kartu Cash App a uzatvárať množstvo finančných aktivít, ktoré zahŕňajú výber hotovosti z bankomatov, nákup predmetov a ďalšie. Celý proces výberu hotovosti, ktorý sa uskutočňuje v bankomatoch, si však v celej USA vyžaduje poplatok 2 doláre.

Môže ktokoľvek používať svoju Cash App Debetnú kartu VISA a vyberať z bankomatu?

Áno, Cash App umožňuje svojim používateľom používať Cash App karty VISA a vyberať z bankomatov. Všetko, čo potrebujete, je hotovostná debetná karta spolu s overovacím PIN kódom a môžete bez problémov vyberať hotovosť z bankomatu.

Aké alebo ktoré bankomaty môžete použiť na výbery v aplikácii Cash App?

Cash App karty sú funkčné po celom USA. Používatelia z akéhokoľvek regiónu USA môžu vyberať hotovosť z akéhokoľvek bankomatu v okolí. Je však dôležité mať na pamäti, že výbery hotovosti sú povolené len v bankomatoch, ktoré sú označené akceptačnými značkami VISA Card.

Čítať:  2024 Kravaty pre najhorúcejší rok v histórii

Ak chcete použiť Cash Card alebo debetnú kartu Cash App v akomkoľvek neďalekom bankomate, všetko, čo musíte urobiť, je jednoducho vložiť Cash Card, zadať PIN a pokračovať. Poviem to znova; Karta Cash App vám umožní vyberať hotovosť z akéhokoľvek bankomatu po celých Spojených štátoch.

Ktorý bankomat je zadarmo pre aplikáciu Cash?

Keď píšem tento článok, nie sú k dispozícii žiadne bankomaty, ktoré umožňujú bezplatný výber hotovosti. Aj keď sú karty funkčné po celých USA, budete musieť zaplatiť pevný poplatok 2 doláre platforme Cash App. Platforma však ponúka náhradu kvalifikovaným používateľom. Keď budete mať nárok, s priamymi vkladmi nad 300 $ každý mesiac, môžete si užiť splatenie za 3 výbery z bankomatu každých 31 dní.

Môže ktokoľvek použiť debetnú kartu Cash App v bankomatoch mimo USA?

Odpoveď je nie. Debetná karta Cash App je platná do.US. Karty aplikácie Cash nemôžete použiť na uzatváranie akýchkoľvek medzinárodných platieb s obchodníkmi mimo USA.

Balenie: Aký bankomat je zadarmo pre hotovostnú aplikáciu

Ktorý bankomat je zadarmo pre aplikáciu Cash? Hoci je táto otázka bežná medzi väčšinou používateľov Cash App, bohužiaľ na ňu neexistuje žiadna podrobná odpoveď. Ale už nie. V tomto článku som diskutoval o všetkom o bankomatoch bez aplikácie Cash a o otázkach, ktoré sa nachádzajú v blízkosti.

Článok odpovedá na to, aký bankomat je zadarmo pre aplikáciu Cash, a hovorí vám, ako môžete skutočne postupovať pri výbere zostatku v aplikácii hotovosti bez platenia akéhokoľvek poplatku.

Témy podobné aplikácii Čo je bankomat zadarmo za hotovosť

Cool Cash App Card Designs nápady: 65+ jedinečných nápadov

Ako sa odhlásiť z aplikácie Cash na iných zariadeniach

Náhodná osoba mi poslala peniaze v hotovosti

Toto je všetko o tom, aký bankomat je zadarmo pre aplikáciu Cash.

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE