Aplikácia ESPN nefunguje na Samsung TV: Rýchla oprava

Ako vášnivého športového fanúšika môže byť frustrujúce, ak čelíte tomu, že aplikácia ESPN nefunguje na probléme s TV Samsung.

V tomto článku vám ukážeme niektoré možné riešenia problému, keď aplikácia ESPN nefunguje na televízore Samsung. Vysvetlíme tiež, prečo k tomuto problému môže dôjsť a ako mu v budúcnosti predísť.

Aplikácia ESPN nefunguje na Samsung TV: Možné príčiny

Tu sú niektoré z najčastejších príčin, prečo aplikácia ESPN nefunguje:

 • Pomalý internet.
 • Zastaralá aplikácia ESPN.
 • Preplnená vyrovnávacia pamäť aplikácie ESPN.
 • Drobná chyba v televízore Samsung.
 • Zastaraný firmware.

Aplikácia ESPN nefunguje na Samsung TV: Možné opravy

Teraz, keď sme pochopili možné dôvody problému, poďme teraz na opravy.

Skontrolujte pripojenie k internetu

Uistite sa, že na vašom konci nie je žiadny problém so sieťou. K tomu sú určité veci, o ktoré sa musíte najskôr postarať:

 • Najprv sa uistite, že vo vašej oblasti nie je žiadny výpadok internetu. O informácie môžete požiadať svojho poskytovateľa internetových služieb alebo môžete navštíviť jeho webovú stránku.
 • Pokiaľ nedôjde k výpadku, potom je na čase skontrolovať hardvér, či nie je poškodený. Skontrolujte všetok hardvér spojený s pripojením k internetu. To okrem iného zahŕňa váš router, modem, napájací kábel a hlavný zdroj napájania. Uistite sa, že všetok hardvér je nepoškodený a funguje správne. Ak si všimnete akékoľvek poškodenie, čo najskôr ho vymeňte.
 • Ak je hardvér v poriadku, je čas skontrolovať pripojenie. Uistite sa, že sú káble pevne zaistené v správnych portoch.
 • Niekedy je medzi WiFi a prijímajúcim zariadením príliš veľká vzdialenosť. Uistite sa, že vzdialenosť je menšia. Alebo môžete internet pripojiť priamo k počítaču, pretože poskytuje stabilnejšiu rýchlosť v porovnaní s WiFi.
 • Odstráňte tiež všetky ďalšie elektronické zariadenia, ktoré by mohli rušiť signály WiFi. Keď ste pri tom, umiestnite WiFi na vyvýšenú platformu, aby zariadenie plynule zachytila ​​signály.
 • Ak je k vašej sieti pripojených mnoho zariadení, pred hraním hier na internete ich odoberte, pretože zariadenia zdieľajú obmedzenú šírku pásma plánu. Môžete tiež pomýšľať na upgrade vášho existujúceho internetového tarifu.
Čítať:  Diaľkové ovládanie stropného ventilátora Harbour Breeze nefunguje: Rýchla oprava

Vypnite a zapnite televízor Samsung

Niekedy môže jednoduchý reštart vášho televízora opraviť akékoľvek softvérové ​​závady, ktoré môžu mať vplyv na vaše streamovanie Netflix. Jednoducho vypnite televízor Samsung, odpojte ho od elektrickej zásuvky a nechajte ho niekoľko minút stáť. Potom ho znova zapojte a zapnite.

Aktualizujte aplikáciu ESPN

Ďalším spôsobom, ako opraviť, že aplikácia ESPN nefunguje pri probléme s televízorom Samsung, je aktualizácia aplikácie. Skontrolujte, či sú na vašom televízore Samsung k dispozícii nejaké aktualizácie pre aplikáciu ESPN.

Ak to chcete urobiť, prejdite do obchodu s aplikáciami na televízore, vyhľadajte aplikáciu ESPN a nainštalujte všetky čakajúce aktualizácie.

Znovu nainštalujte aplikáciu ESPN

Odstránenie a preinštalovanie aplikácie ESPN je ďalším potenciálnym tipom pre riešenie problémov. Ak chcete znova nainštalovať aplikáciu ESPN do televízora Samsung, postupujte podľa nasledujúcich krokov:

 • Otvorte App Store na televízore Samsung a potom vyberte Nastavenia ikonu v pravom hornom rohu obrazovky.
 • Vyberte ESPN a potom kliknite na Preinštalujte.

Ak to nevyrieši, že aplikácia ESPN nefunguje na problém s televízorom Samsung, prejdite k ďalším krokom.

Aktualizujte firmvér televízora Samsung

Zastaraný firmware môže spôsobiť rôzne problémy s televízorom Samsung. Aby ste zaistili, že televízor Samsung funguje správne, mali by ste pravidelne aktualizovať firmvér. Postup:

Krok 1: Pomocou diaľkového ovládania televízora Samsung vyberte Nastavenia.

Krok 2: Teraz choďte na Podpora > Aktualizácia softvéru.

Krok 3: Potom vyberte Teraz aktualizovať voľba.

Čítať:  6 spôsobov, ako obnoviť heslo Macu (online a offline)

To môže trvať niekoľko minút v závislosti od rýchlosti internetu a veľkosti aktualizácie. Počas spracovania aktualizácie nevypínajte televízor. Ďalšie informácie a spôsoby aktualizácie firmvéru Samsung nájdete prejdite na túto stránku Samsung.

Resetujte Smart Hub

Ďalším spôsobom, ako vyriešiť problém, že ESPN nefunguje na Samsung TV, je resetovanie Smart Hub na Samsung TV:

Krok 1: Zamierte do Nastavenia vášho televízora Samsung a vyberte Podpera, podpora.

Krok 2: Vybrať Starostlivosť o zariadenie voľba.

Krok 3: Teraz vyberte Autodiagnostika.

Krok 4: Nakoniec vyberte Resetujte Smart Hub voľba.

Kontaktujte podporu ESPN alebo Samsung

Ako posledný krok k vyriešeniu toho, že aplikácia ESPN nefunguje na Samsung TV, môžete kontaktujte ESPN alebo Zákaznícka podpora Samsung pre podrobnejšiu analýzu vášho problému.

Aďalšie tipy, ako opraviť, že aplikácia ESPN nefunguje na televízore Samsung

Nižšie uvádzame niekoľko ďalších tipov, ako problém vyriešiť:

 • Uistite sa, že je váš televízor kompatibilný s aplikáciou ESPN: Aplikácia ESPN nie je kompatibilná so všetkými televízormi Samsung. Zoznam kompatibility môžete skontrolovať na webe ESPN.
 • Skúste použiť iné streamovacie zariadenia: Ak aplikácia ESPN na vašej Samsung TV nefunguje, môžete skúsiť použiť iné streamovacie zariadenia, ako je Roku, Amazon Fire TV alebo Apple TV.
 • Skontrolujte stav servera ESPN+: Ak sú servery ESPN+ mimo prevádzky, nebudete môcť v aplikácii sledovať žiadny obsah. Stav servera ESPN+ môžete skontrolovať na webe ESPN alebo na akejkoľvek webovej stránke tretej strany Downdetektor.
Čítať:  12 spôsobov, ako opraviť vymenené klávesy klávesnice v systéme Windows 11/10

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE