Asus ROG Ally sa v Indii začne predávať od 12. júla

Asus oficiálne oznámil príchod svojej veľmi očakávanej hernej konzoly Asus ROG Ally na indický trh. Asus ROG Ally za cenu 69 990 Rs bude uvedený na trh 12. júla a bude k dispozícii v exkluzívnych obchodoch Asus, Flipkart a Asus Eshop.

Asus a Flipkart usporiadajú 7. júla špeciálny bleskový výpredaj pre tých, ktorí túžia po včasnom zabezpečení svojej jednotky. Prvý kupujúci zariadenie dostane od Asusu bezplatný obal v hodnote 2 000 Rs ako gesto uznania. Táto ponuka je dostupná výhradne pre prvých 200 zákazníkov, ktorí si konzolu zakúpia v e-shope alebo offline obchodoch Asus

Asus ROG Ally je vybavený 7-palcovým Full-HD displejom s maslovo hladkou obnovovacou frekvenciou 120 Hz a jasom 500 nitov. Corning Gorilla Glass Victus chráni displej a dodáva sa s DTX vrstvou pre väčšiu odolnosť. Herné vizuálne prvky sú ďalej vylepšené funkciami, ako je AMD FreeSync Premium, široký 100% farebný gamut sRGB a doba odozvy 7 ms.

Konzola poháňa procesor Ryzen ZI.

Pod kapotou ROG Ally poháňa najnovší procesor AMD Ryzen ZI, doplnený grafikou AMD Radeon. Konzola má 16GB LPDDR5 RAM a 512GB PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD pre bleskovo rýchle úložisko.

Pre zaistenie optimálneho výkonu počas intenzívnych herných sedení začlenil Asus svoju inovatívnu sieťovinu Zero Gravity Thermal System a systém dvoch ventilátorov pre efektívny odvod tepla.

Zážitok z hrania z ruky umocňujú komplexné ovládacie prvky konzoly, vrátane tlačidiel ABXY, D-padu, analógových spúšte, nárazníkov, priraditeľných tlačidiel na uchopenie a ďalších. Hráči si môžu užiť dlhšiu dobu hrania s 40Wh batériou a ťažiť z 65W rýchlej nabíjačky, ktorá je súčasťou balenia.

Čítať:  3 spôsoby, ako nastaviť melódiu volajúceho na Airtel (2024)

Asus ROG Ally tiež ponúka funkcie, ako sú reproduktory Dolby Atmos, Hi-Res audio, AI mikrofóny s potlačením hluku, Wi-Fi 6E, Bluetooth 5.2 a ROG XG Mobile Interface. Konzola bude k dispozícii v elegantnej bielej farebnej variante.

Specsheet

EA Games a EA Sports sa rozdelili, aby „posilnili kreatívne tímy“

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE