[Best Answer] Funguje Chime s aplikáciou Cash

Ak vás zaujíma Does Chime Work with Cash App, dovoľte mi povedať, že nie ste sami. Existuje množstvo používateľov ako vy, ktorí neustále hľadajú, či môžu prepojiť svoju zvonkohru s aplikáciou Cash. Aby som vám pomohol zbaviť sa tohto dopytu raz navždy, som tu, aby som diskutoval Funguje Chime s aplikáciou Cash a vyriešiť všetky príslušné otázky.

Skôr ako začnem s niečím iným, dovoľte mi osloviť všetkých, ktorí sú tu, aby som im priamo odpovedal Funguje Chime s aplikáciou Cash. Áno môžeš. Ale viete ako? Ak áno, dobre a dobre; ak nie, držte sa až do konca, pretože všetko podrobne odhalím.

Poďme diskutovať, Funguje Chime s aplikáciou Cash?

Funguje Chime s aplikáciou Cash?

Áno, Zvonkohra je úplne kompatibilný s aplikáciou Cash a vy ako používateľ skutočne môžete emploť oboch vedľa seba bez toho, aby ste sa dostali do akýchkoľvek problémov. Navyše, používanie Chime s aplikáciou Cash si nevyžaduje zložité výpočty. Môžete jednoducho pridať svoju debetnú kartu Chime alebo bankový účet Chime do aplikácie Cash a začať s operáciami.

Chime je schopný prijímať peniaze z akéhokoľvek účtu Cash App. Používateľ aplikácie Cash App môže bez problémov posielať peniaze konkrétnej osobe alebo komukoľvek, kto má prístup do Chime Bank, za predpokladu, že je bankový účet správne prepojený. Keď už hovoríme o prepojení Chime s aplikáciou Cash, máte povolené buď prepojiť svoj bankový účet priamo, alebo použiť debetnú kartu ako hlavný spôsob platby.

Čítať:  3 dôležité tipy, ako merať návratnosť investícií do sociálnych médií

Prepojenie zvončeka s vaším účtom aplikácie Cash: Metóda debetnej karty

Až do tohto bodu viete, že odpoveď na otázku, či Chime funguje s aplikáciou Cash, je jasné áno. Ale práca je napoly hotová. Je dôležité, aby ste si dobre uvedomovali proces zapojenia Chime do vášho účtu Cash App.

Krok 1: Nainštalujte aplikáciu Cash

Ak ste tak ešte neurobili, stiahnite si aplikáciu Cash App do svojho smartfónu so systémom Android alebo iOS. Všetko, čo musíte urobiť, je navštíviť Obchod Google Play (v systéme Android) alebo App Store (v systéme iOS), vyhľadať oficiálnu aplikáciu Cash a kliknúť na tlačidlo Inštalovať.

Aj keď máte aplikáciu nainštalovanú vo svojom smartfóne, návštevou Obchodu Google Play alebo App Store získate najnovšiu verziu.

Krok 2: Spustite aplikáciu Cash

Po inštalácii aplikácie Cash je čas spustiť ju a začať s procesom prepojenia. Môžete sa rozhodnúť pre rýchly reštart zariadenia, pretože to môže pomôcť zbaviť sa dočasných chýb a zabezpečiť, aby sa celý proces prepojenia dokončil bez akýchkoľvek problémov.

Krok 3: Nájdite požadovanú ikonu (takú, ktorá vyzerá ako banka)

Vašou ďalšou úlohou je nájsť ikonu Bank like priamo z domovskej obrazovky. Zvyčajne sa nachádza v pravom dolnom rohu obrazovky. Hneď ako ho nájdete, hneď naň kliknite.

Krok 4: Klepnite na možnosť s názvom Link Bank

Na obrazovke, ktorá sa zobrazí po stlačení ikony Banky, prejdite trochu nadol, kým nenájdete možnosť s názvom Link Bank.

Ako už názov napovedá, tu začnete prepájať Chime s aplikáciou Cash. Teraz naň kliknite a pokračujte.

Krok 5: Zadajte číslo svojej debetnej karty poskytnuté bankou Chime a ďalšie požadované informácie

Keď spustíte proces prepojenia, prvá vec, ktorú bude aplikácia Cash požadovať, sú informácie o vašej debetnej karte. Je to jeden z najdôležitejších a kritických krokov, pretože si budete musieť zachovať mimoriadnu opatrnosť a uistiť sa, že zadané informácie sa presne zhodujú s tým, čo je k dispozícii.

Čítať:  13 najlepších výhod e-mailového marketingu

Na úplnom začiatku budete musieť zadať celé číslo karty na debetnej karte Chime a potom kliknúť na možnosť „Pridať kartu“. Zvyčajne sa nachádza v pravom dolnom rohu. Ihneď dostanete výzvu, aby ste zadali ďalšie podrobnosti vrátane vášho CVV čísla spolu s dátumom vypršania platnosti karty a tiež súvisiaceho PSČ.

Vzhľadom na to, že všetko prebehlo v poriadku, v aplikácii Cash dostanete potvrdzujúcu správu, ktorá vás informuje o úspešnom prepojení karty. Je smutné, že ak výsledky idú opačným smerom, opakovanie procesu je jediným východiskom.

V podstate takto prepojíte Chime so svojím účtom Cash App pomocou debetnej karty.

Nemáte debetnú kartu na presun? Žiadny strach, pokryl som ťa.

Prepojenie zvončeka s vaším účtom aplikácie Cash: Spôsob bankového účtu

Podobne ako jednoduché prepojenie Chime s aplikáciou Cash s vašou debetnou kartou je bezproblémové aj uzavretie procesu prepojenia priamo s bankovým účtom. Je to skvelá alternatíva, ako sa poistiť na bezpečnejšom konci, aj keď stratíte debetnú kartu Chime.

Keď používate metódu debetnej karty, musíte sa postarať o množstvo vecí, ako je potreba vymeniť debetnú kartu, ktorú vlastníte, alebo situácia, v ktorej je potrebné zmeniť priradené číslo karty, môže spôsobiť potenciálne problémy súvisiace s hotovosťou. Používanie aplikácie. Priame prepojenie však všetko vyrieši.

Jedna vec, ktorá však používateľov sklame, je skutočnosť, že nebudete môcť okamžite previesť peniaze. Namiesto toho vyvolanie tejto formy prevodu peňazí trvá 1 až 3 pracovné dni.

Krok 1: Nainštalujte aplikáciu Cash

Začnite stiahnutím aplikácie Cash App do smartfónu so systémom Android alebo iOS. Je to super jednoduché a všetko, čo musíte urobiť, je navštíviť Obchod Google Play (v systéme Android) alebo App Store (v systéme iOS). Potom vyhľadajte oficiálnu aplikáciu Cash a kliknite na tlačidlo Inštalovať.

Aj keď už máte aplikáciu nainštalovanú vo svojom smartfóne so systémom Android alebo iOS, rýchla návšteva Obchodu Google Play alebo App Store zabezpečí, že získate najnovšiu verziu.

Krok 2: Spustite aplikáciu Cash

Dokončili ste inštaláciu najnovšej verzie aplikácie Cash? Teraz ste pripravení ju spustiť a začať s ňou prepájať Chime. Vždy je dobré vykonať rýchly reštart zariadenia, pretože to môže skutočne pomôcť zbaviť sa všetkých dočasných chýb a odstrániť všetky formy základných problémov.

Čítať:  Funguje Greenlight so Zelle v roku 2024?

Krok 3: Nájdite ikonu profilu

Ďalej nájdite ikonu profilu. Keď ho nájdete, kliknite naň a pokračujte.

Krok 4: Klepnite na možnosť s názvom Link Bank

Hneď ako stlačíte ikonu profilu, zobrazí sa obrazovka. Odtiaľ sa možno budete musieť posunúť trochu nadol a nájsť možnosť s názvom Prepojené banky. Kliknite naň a potom vyberte možnosť „Prepojiť banku“.

Krok 5: Spustite proces prepojenia

Ak chcete spustiť proces priameho prepojenia v aplikácii Cash, uistite sa, že hľadáte tlačidlo „žiadna karta“ a kliknite naň. Prečítajte si inštrukciu, ktorá sa načíta, a potom kliknite na možnosť „Pokračovať“.

Krok 6: Nájdite zvonček

Teraz sa môžete posúvať alebo hľadať „Zvonkohra“. Keď ho nájdete, jednoducho vykonajte jemné poklepanie.

Krok 7: Prihláste sa

Posledná vec, ktorú musíte urobiť, je, samozrejme, prihlásiť sa do svojho účtu Chime. Na to budete musieť zadať používateľské meno a heslo Chime a dokončiť proces prepojenia.

Overenie, že ste úspešne prepojili Chime s účtom aplikácie Cash

Aj keď to môže vyzerať ako najmenej dôležité, overenie, že váš Chime bol úspešne prepojený s používateľským účtom Cash App, je kľúčové. Nielenže zaisťuje hladké finančné transakcie v budúcnosti, ale tiež odôvodňuje odpoveď na otázku, či Chime pracuje s aplikáciou Cash.

Najlepší spôsob overenia je jednoduchým odoslaním sumy peňazí (uistite sa, že je to malá) z vašej banky Chime do aplikácie Cash. Po úspešnom dokončení prenosu zopakujte proces opačným spôsobom. Chcem povedať, skúste poslať túto sumu späť na váš účet Chime Bank z príslušnej aplikácie Cash.

Dopadlo všetko okolo prestupov v poriadku? Ak áno, môžete ísť. Overenie vám pomôže overiť odpoveď na Funguje Chime s aplikáciou Cash .

Čo robiť, ak mám problémy s používaním zvonkohry s aplikáciou Cash

Majte na pamäti, že používanie Chime s aplikáciou Cash je jednoduchý proces, šanca, že sa dostanete do problémov, je minimálna. Ak však dôjde k chybe, môžete urobiť toto:

Kontaktujte Chime

Ak sa skontaktujete s tímom podpory Chime, pomôže vám to zistiť, či odpoveď na otázku Funguje Chime s aplikáciou Cash je áno, a prečo to pre vás nefunguje. Dobrá vec na podpore Chime je, že im môžete zavolať priamo na číslo (844) 244-6363 a vyriešiť všetky súvisiace problémy.

Čítať:  TikTok for Business: Všetko, čo potrebujete vedieť v roku 2024

Kontaktovať aplikáciu Cash

Kontaktovanie Chime nepomohlo? V takom prípade možno budete musieť kontaktovať aplikáciu Cash a zistiť, či funguje Chime s aplikáciou Cash.

  • Vytočiť číslo [+1(855) 233 1940].
  • Počkajte, kým sa zdvihnú
  • Popíšte problém, ktorý máte
  • Postupujte podľa pokynov

často kladené otázky

1. Funguje Chime s aplikáciou Cash?

Áno, Chime funguje s aplikáciou Cash za predpokladu, že váš bankový účet Chime aj príslušná aplikácia Cash sú plne funkčné. Aby ste sa uistili, že váš Chime funguje s aplikáciou Cash, je dôležité, aby bola prvá prepojená s druhou.

2. Existujú nejaké poplatky za používanie aplikácie Cash App s Chime?

V prípade, že ste ochotní poslať peniaze zo svojho účtu akémukoľvek inému používateľovi Cash App cez Chime, je tu dobrá správa. Nebudete musieť platiť žiadny poplatok. Okrem toho je bezplatné spustenie procesu výberu na váš bankový účet podľa štandardnej formy procesu výberu. Scény s okamžitými prevodmi sú však odlišné, pretože prichádzajú s poplatkom 1,5 %.

3. Prečo aplikácia Cash nepodporuje moju debetnú kartu Chime?

Ak ste sa usilovne snažili prepojiť svoju zvonkohru s aplikáciou Cash prostredníctvom debetnej karty a zakaždým sa vám to nedarilo, hlavná vec, na ktorú sa musíte pozrieť, sú podrobnosti, ktoré zadávate. Podľa správ 8/10 používateľov dostane nepodporovanú správu pri používaní debetnej karty Chime s aplikáciou Cash z dôvodu nesprávnych informácií.

Okrem toho pokus o použitie karty, ktorej platnosť vypršala alebo bola z nejakého dôvodu zablokovaná, zrejme vráti nulové/neplatné výsledky.

Zbalenie: Funguje Chime s aplikáciou Cash

Nedá sa poprieť, že odpoveď na Does Chime work with Cash App je jasné áno. Ale samotná odpoveď na posun vpred nestačí. S ohľadom na tento názor som tento článok zostavil tak, aby všetky požadované informácie prezentoval užívateľsky najprívetivejším spôsobom.

Tu som nielen odhalil, že Does Chime funguje s aplikáciou Cash, ale tiež som vás viedol k jednoduchému prepojeniu Chime s vašou aplikáciou Cash. V prípade, že ste sa dostali až sem, som si istý, že všetky vaše otázky sú už vyriešené. Ak nie, pokojne použite sekciu komentárov.

Funguje Chime s aplikáciou Cash? Odpovedané

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE