[Best Fixes] Prečo nemôžem sledovať ľudí na Instagrame

Ak sa čudujete Prečo nemôžem sledovať ľudí na Instagrame, odpovedí môže byť veľa. Môže to byť chyba, porucha alebo ste pravdepodobne zapletení do niečoho, čo sa v očiach Instagramu nezdá skutočné. Nech je to akokoľvek, kľúčovou časťou je vyriešiť to, a preto som tu.

Nikto nemá rád vyrušovanie medzi reláciami na sociálnych sieťach a pre milovníkov Instagramu sa to isté zdá byť trpkejšie. Ale napriek tomu sa všetko zdá byť v poriadku, keď prerušenia nie sú technické. Je smutné, že nesledovanie ľudí vedie k bolestivej skúsenosti.

Nebojte sa; Mám aj dobré správy. Dobrou správou je, že v nasledujúcom článku vám pomôžem naučiť sa všetko, čo sa točí okolo Prečo nemôžem sledovať ľudí na Instagrame, od rozumu k riešeniu.

Prečo nemôžem sledovať ľudí na Instagrame? Dôvody

V prípade, že neviete, Instagram je vo svojich operáciách dosť prísny, a to je dôvod, prečo používatelia často riešia podivné otázky a Prečo nemôžem sledovať ľudí na Instagrame? je jedným z nich. Našťastie výskum odhalil veľa faktorov, ktoré nakoniec zodpovedajú takejto situácii. S týmto povedané, poďme odhaliť všetko, čo by vám mohlo brániť v sledovaní profilov na Instagrame.

1. Vykonávanie činností, ktoré sa týkajú niečoho podozrivého

Ako už bolo spomenuté, Instagram prísne dohliada na každú sekciu a bezpečnosť nie je výnimkou. V skutočnosti, ak platformový robot nájde niekoho, kto sa pokúša akýmkoľvek spôsobom porušiť bezpečnostné opatrenia, dostane dočasný zákaz. To isté môže vyústiť do mnohých nepríjemných situácií a ďaleko nie je ani neschopnosť sledovať viac ľudí.

Čítať:  Prečo nemôžem stiahnuť Snapchat

2. Používanie niektorých neautentických metód

Podľa výskumu zdravý počet používateľov Instagramu často premýšľa o tom, ako posunúť svoj profil na novú úroveň začlenením automatizačných aplikácií, ktoré sú neetické, aspoň v očiach Instagramu. Tento faktor je podobný tomu, o čom som už hovoril, ale hlavným motívom jeho spomenutia samostatne je dostať sa do mysle tých, ktorí skutočne prepadli videám a online článkom na YouTube, ktoré tvrdia, že im pomáhajú získať milióny sledovateľov v dni.

Skúšali ste nejaké? Ak áno, teraz máte odpoveď Prečo nemôžem sledovať ľudí na Instagrame?

3. Opakovanie procesu Sledovať/Nesledovať viackrát za deň

Odpoveď na otázku Prečo nemôžem sledovať ľudí na Instagrame sa neobmedzuje len na vážne neetické aktivity, pretože k takejto chybe môže viesť aj mechanizmus sledovania/nesledovania. Áno, čítate správne; primárna aktivita, pre ktorú je Instagram známy, môže niekedy dokonca viesť k znepokojivým situáciám, najmä keď číslo spočíva na vyššom konci.

Ak ste hľadali organické spôsoby, ako zvýšiť počet sledovateľov, je celkom zrejmé, že ste narazili na riešenia, ktoré od vás vyžadujú pravidelné sledovanie/zrušenie sledovania účtov. Úprimne povedané, funguje to, ale zároveň je dôležité udržať číslo pod kontrolou.

4. Dosiahnutie limitu

Odteraz nie je stanovený limit počtu profilov, ktoré môžete sledovať; odborníci sa však domnievajú, že je to niekde okolo 7 500. Ak ste teda už sledovali 7 500 ľudí, Prečo nemôžem sledovať ľudí na InstagrameMyslím, že už vieš prečo.

5. Prístup k účtom z viacerých zariadení/miest

Keď hovoríme priamo k veci, prístup k Instagramu z rôznych zariadení nie je ničím neznámym, no nemožno poprieť, že prihlásenie a odhlásenie z účtu z rôznych miest je samozrejmosťou. Chápem, že možno máte súrodenca, ktorý býva ďaleko od vášho domova, ale obávam sa, že to roboti Instagramu nepochopia. Jednoducho povedané, pokus o prístup k vášmu účtu na Instagrame môže viesť k rôznym obmedzeniam vrátane toho, o ktorom tu diskutujem.

6. Len Chrobák

Posúvali ste sa spolu so zoznamom a čudujete sa, že ste sa do žiadneho nezapojili? Chyba je teda v tom, ako vyzerá odpoveď na Prečo nemôžem sledovať ľudí na Instagrame. Môže byť predstavený na samom konci; prekvapivo tvorí hlavnú časť. Bez ohľadu na to, o ktorej aplikácii hovoríte, zdá sa, že s ňou prichádzajú aj chyby a závady a problémy, ktoré spôsobujú, nie sú pre nikoho ničím novým.

Čítať:  Nájdenie správneho adresárového softvéru pre profesionálov: základné funkcie, ktoré treba zvážiť

Prečo nemôžem sledovať ľudí na Instagrame? Opravy

Keď sme už hovorili o faktoroch, ktoré vám môžu brániť v sledovaní ľudí na Instagrame, je čas, aby som vás raz navždy previedol riešením problému. Predtým, ako to urobím, je dôležité, aby ste správne zistili dôvod a podľa toho postupovali.

1. Aktualizujte svoju aplikáciu Instagram

Keď hovorím o základných chybách a závadách, najlepší spôsob, ako ich odstrániť, je nainštalovať najnovšiu verziu, urobiť to isté pre svoj Instagram a zistiť, či sa opraví; prečo nemôžem sledovať ľudí na Instagrame.

V systéme Android

 • Navštívte Obchod Google Play
 • Vyhľadajte aplikáciu Instagram
 • Vyhľadajte aktualizácie a nainštalujte (ak existujú)
 • Reštartujte svoj smartfón

V systéme iOS

 • Navštívte obchod Apple Play
 • Použite vyhľadávací panel a nájdite aplikáciu Instagram
 • Vyhľadajte aktualizácie a nainštalujte (ak existujú)
 • Reštartujte svoj smartfón

2. Skúste sledovať ľudí cez Facebook

Ak stále neviete, Facebook už vlastní Instagram, čo znamená, že obe platformy sú integrované. Môžete tak využiť túto príležitosť a sledovať ľudí cez Facebook. Pýtate sa ako? Je to jednoduché, postupujte podľa nižšie uvedených krokov a môžete začať.

Pripojenie k Facebooku:

 • Prihláste sa na svoj Instagram a prejdite na panel Nastavenia.
 • Hľadať, Sledujte a pozývajte a klepnite na Sledujte kontakty.
 • Potom prejdite na kartu Navrhované
 • Nakoniec kliknite na „Pripojiť k Facebooku“.

Teraz môžete začať sledovať ľudí priamo z vášho Facebook feedu. Nie je to skvelý spôsob, ako opraviť Prečo nemôžem sledovať ľudí na Instagrame? Dajte mi vedieť v sekcii komentárov nižšie.

3. Vymazanie vyrovnávacej pamäte

Vymazanie vyrovnávacej pamäte je niečo, čo pomáha zbaviť sa chýb ukrytých v údajoch aplikácie. Môže nielen pomôcť opraviť nemôže sledovať ľudí problém, ale je tiež schopný zlepšiť celkovú používateľskú skúsenosť odstránením závad. Mnohí z nás urobia krok späť od vymazania vyrovnávacej pamäte aplikácie a myslia si, že by to mohlo viesť k niečomu škodlivému. V tejto súvislosti musím dodať, že ide o úplne nesprávny predpoklad.

Čítať:  Google hovorí o tom, prečo neukladajú stránky JavaScript do vyrovnávacej pamäte

V systéme iOS:

 • Prihláste sa do svojho iPhone a umiestnite kurzor myši na panel Nastavenia.
 • V ponuke kliknite na „generáltlačidlo “.
 • Potom prejdite na „iPhone’s Skladovanie.
 • Prejdite a nájdite aplikáciu Instagram. Po dokončení klepnite naň.
 • Hľadajte „Zložiť aplikáciu“ a vyberte ho. Pomôže to vyčistiť vyrovnávaciu pamäť.
 • Nakoniec reštartujte zariadenie.

prípadne

 • Vezmite svoje zariadenie iOS a prejdite na nastavenia.
 • Nájdite možnosť, ktorá hovorí „generál“ a klepnite naň.
 • Prejdite a hľadajte „Úložisko iPhone„Po dokončení kliknite naň.
 • Znova sa posuňte, tentoraz trochu nadol, kým nenájdete aplikáciu Instagram a neklepnete na ňu.
 • V zozname všetkých dostupných možností kliknite na „Odstrániť aplikáciumožnosť “.
 • Teraz reštartujte zariadenie.
 • Po spustení zariadenia prejdite do obchodu s aplikáciami a vyhľadajte aplikáciu Instagram.
 • Kliknite na možnosť Získať a nainštalujte aplikáciu.

Na zariadeniach so systémom Android:

 • Vezmite svoj smartphone a spustite ho.
 • Choďte do „Nastavenie” Ponuka.
 • Vyhľadajte možnosť, ktorá hovorí „Skladovanie.
 • Potom budete musieť nájsť aplikáciu Instagram a kliknúť na ňu.
 • Nakoniec prejdite kurzorom myši na „Vymazať vyrovnávaciu pamäťtlačidlo “. Kliknite naň a počkajte na dokončenie procesu.

4. Nahláste problém podpore Instagramu

Je to pravdepodobne posledná vec, ktorú musíte urobiť, keď vám ostatné spomenuté opravy nepomôžu dostať sa z problémov. Dôveruj mi; tím podpory Instagramu je super efektívny. Všetko, čo musíte urobiť, je odoslať žiadosť o podporu v rámci správy „Akcia je zablokovaná“. Prípadne sa môžete rozhodnúť postupovať takto:

 • Krok 1: Prihláste sa na svoj Instagram a kliknutím na ikonu ozubeného kolieska prejdite myšou na ponuku „Nastavenia“.
 • Krok 2: Posuňte sa nadol a vyhľadajte „Pomoc“.
 • Krok 3: Potom prejdite na tlačidlo „Nahlásiť problém“ a kliknite naň.
 • Krok 4: Postupujte podľa pokynov na obrazovke a zaregistrujte problém.

Tipy, ako sa vyhnúť zákazu vašich aktivít na Instagrame

Až do tohto bodu ste sa s najväčšou pravdepodobnosťou poučili Prečo nemôžem sledovať ľudí na Instagrame. Spolu s tým teraz viete, ako sa s tým vysporiadať, keď sa s tým začnete stretávať. Nestačí to však. Chýbajú tu však znalosti, ktoré vám a vášmu Instagramu pomôžu v bezpečí pred podobnými situáciami v budúcnosti.

Čítať:  Ako nájsť kľúčové slová nízko visiaceho ovocia

Pozrite sa na tieto tipy a zaistí vám bezproblémové prehliadanie vášho informačného kanála Instagramu.

 • Nepoužívajte svoj Instagram na aktivity, ktoré sa zdajú byť podozrivé.
 • Vyhnite sa používaniu automatických robotov.
 • Vždy sa snažte udržiavať obmedzené prihlasovacie relácie.
 • Ak sa rozhodnete využiť mechanizmus sledovania/zrušenia sledovania, uistite sa, že limit nie je poškodený.

často kladené otázky

1. Prečo nemôžem sledovať ľudí na Instagrame?

Väčšinou odpoveď na otázku, prečo nemôžem sledovať ľudí na Instagrame? je jednoduchý, chyby a závady. Mnoho používateľov však údajne čelilo tomuto problému kvôli abnormálnym aktivitám v rámci svojho účtu Instagram. Zatiaľ čo prvá situácia sa automaticky vyrieši, druhá môže byť znepokojujúca.

2. Aký je maximálny počet ľudí, ktorých môžem denne sledovať na Instagrame?

Ak hľadáte presné číslo, je mi ľúto, že žiadne nie je. Tiež skutočnosť, že čísla sa líšia od jedného účtu k druhému, tiež sťažuje odhady. Podľa mojich skúseností približne 150 až 200 sledovaní za deň skutočne nevyvoláva problémy. Odporúčal by som vám však ponechať počet pod 100.

3. Ako zistiť, či sú moje akcie obmedzené od konca Instagramu?

Zistiť, či sú vaše aktivity obmedzené od konca Instagramu, je celkom jednoduché. Skúste niekoho sledovať a sledujte, čo sa stane. Ak sa modré tlačidlo sledovania zmení na čierne a natrvalo je v tejto podobe (pokiaľ sa nerozhodnete prestať sledovať), znamená to, že váš účet beží ako obvykle. Ak sa tlačidlo v priebehu niekoľkých sekúnd automaticky zmení na modré, viete, čo to znamená.

4. Ako dlho trvá zákaz Instagramu?

Žiaľ, na túto otázku neexistuje jednoznačná odpoveď. Zatiaľ čo vo väčšine prípadov Instagram zruší zákaz v priebehu niekoľkých hodín, ak nebudete mať to šťastie, to isté môže trvať niekoľko dní.

A týmto vám predstavujem najpodrobnejšieho sprievodcu Prečo nemôžem sledovať ľudí na Instagrame.

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE