Bežné problémy MyFitnessPal a ako ich opraviť

MyFitnessPal je jedna z najlepších aplikácií na sledovanie kalórií, ktoré môžete použiť, a služba vie oveľa viac. Okrem sledovania denného príjmu potravy ponúka MyFitnessPal rozklad živín, nutričnú analýzu, sledovanie vody a ďalšie. A dokonca môžete prepojiť svojich fitness trackerov a zdravotné aplikácie tretích strán so službou pre presné počítanie kalórií pri cvičení a sledovaní hmotnosti.

Ako každá aplikácia aj MyFitnessPal čelí občasnej chybe alebo závade a možno zistíte, že nefunguje podľa očakávania. Tu je pohľad na niektoré bežné problémy MyFitnessPal a ako ich opraviť.

Problém #1: Aplikácia MyFitnessPal sa nenačíta

Kaitlyn Cimino / Android Authority

Akékoľvek prerušenie vašej fitness cesty môže byť nepríjemné a nenačítanie aplikácie MyFitnessPal je problém. Tu je návod, čo robiť, ak aplikácia uviazne na obrazovke načítania.

Možné riešenia:

 • Pozrite sa, či má MyFitnessPal problémy. Skontrolujte službu stavová stránka alebo použite web ako Down Detector zistiť, či ostatní nehlásia problémy. Pokiaľ dôjde k výpadku služby, MyFitnessPal ju pravidelne aktualizuje Twitter stránka.
 • Samotné vypnutie a opätovné zapnutie zariadenia by malo vyriešiť všetky problémy s nenačítaním aplikácie.
 • Skontrolujte pripojenie k sieti a uistite sa, že máte aktívne pripojenie k internetu. Pozrite sa na našich sprievodcov riešením problémov s Wi-Fi a tým, čo robiť, keď sa váš telefón nepripojí k Wi-Fi, ak narazíte na nejaké problémy s pripojením k sieti.
 • Skúste vymazať vyrovnávaciu pamäť aplikácie alebo prehliadača a súbory cookie, aby ste opravili problémy s nefunkčnou aplikáciou MyFitnessPal pre Android.
 • Ak nič nefunguje, možno budete chcieť aplikáciu zmazať a znova nainštalovať. Pamätajte, že vymazaním úložiska aplikácie alebo jej odinštalovaním sa aplikácia úplne resetuje, takže pokiaľ ich nesynchronizujete s inými zariadeniami, môžete o svoje dáta prísť. Prihláste sa k svojmu účtu na MyFitnessPal webové stránky s rovnakými informáciami, aké používate v aplikácii, a uistite sa, že sú vaše dáta prepojené s vašim účtom.
Čítať:  Ako pripojiť Beats k vášmu notebooku alebo PC

Problém č. 2: MyFitnessPal mi nedovolí prihlásiť sa

Edgar Cervantes / Android Authority

Keď prihlásenie aplikácie MyFitnessPal nefunguje, používateľom sa zobrazí niekoľko chybových správ – „neplatné užívateľské meno alebo heslo“ alebo „nedá sa pripojiť k serveru“. Pamätajte však, že MyFitnessPal nie je podporované na zariadeniach so systémom Android 8.0 alebo nižším a iOS 13 alebo nižším.

Možné riešenia:

 • Ak sa zobrazí chyba „neplatné užívateľské meno alebo heslo“, skúste sa prihlásiť na web MyFitnessPal s rovnakými informáciami, aby ste zistili, či to funguje. Ak sa prihlásenie k webu nepodarí, budete musieť obnoviť heslo. Kliknite na “Zabudnuté heslo?“ na prihlasovacej stránke, počkajte na e-mail pre resetovanie hesla a postupujte podľa pokynov na zmenu hesla. Ak e-mail nedostanete, skontrolujte zložku Spam. Ak resetovanie hesla neprebehne, uistite sa, že používate správnu e-mailovú adresu.
 • Užívatelia iPhone, ktorí používajú Prihláste sa pomocou Apple počas nastavenia aplikácie budete potrebovať jedinečnú e-mailovú adresu, ktorú vám Apple nastaví, a odkazy na vaše Apple ID. Ísť do Nastavenia > Nastavenia Apple ID > Heslo a zabezpečenie > Prihlásiť sa pomocou Apple > Aplikácie pomocou Apple ID a kliknite na MyFitnessPal zobrazíte „skrytú“ e-mailovú adresu. Tieto informácie použite na prihlásenie na web.
 • Ak sa k mobilnej aplikácii vôbec nemôžete prihlásiť, môžete ju skúsiť odinštalovať a znova nainštalovať. Pamätajte, že zmazaním aplikácie vymažete vaše dáta, preto pred odobratím aplikácie skontrolujte nastavenie synchronizácie na webe. Používatelia systému Android môžu tiež skúsiť vymazať vyrovnávaciu pamäť aplikácie a úložiska.
 • MyFitnessPal čelí výpadku služby, ak sa zobrazí chyba „nedá sa pripojiť k serveru“. Skontrolovať stránka oznámenia alebo stavovú stránku.
Čítať:  15 najlepších offline hier pre Android, ktoré nevyžadujú Wi-Fi

Problém č. 3: MyFitnessPal sa nesynchronizuje s Fitbit

Andy Walker / Android Authority

Aplikácia Fitbit ponúka mnoho funkcií na sledovanie jedla a kalórií dostupných na MyFitnessPal, ale tá druhá je podrobnejšia a ponúka oveľa viac. Použitie oboch dohromady je skvelý spôsob, ako čo najlepšie využiť svoju fitness cestu. Používatelia však niekedy čelia problémom so synchronizáciou MyFitnessPal s aplikáciou Fitbit. MyFitnessPal nemá aplikáciu pre chytré hodinky a trackery Fitbit.

Možné riešenia:

 • Najprv skontrolujte, či sú aplikácie pripojené. Prihláste sa k svojmu účtu na webe, prejdite na Aplikácia (záložka) > Vaša aplikácia, a pozrite sa, či je Fitbit uvedený na pravej strane. Pokiaľ nie je na zozname, kliknite na Fitbit v zozname partnerských aplikácií a vyberte si Pripojiť na prepojenie dvoch aplikácií.
 • Možno budete chcieť obe aplikácie odpojiť a znova pripojiť. Kroky, ako tak urobiť, nájdete v našom sprievodcovi riešením problémov so synchronizáciou Fitbit a MyFitnessPal.

Problém #4: MyFitnessPal sa nesynchronizuje s Apple Health

Kaitlyn Cimino / Android Authority

Možné riešenia:

 • Skontrolujte, či sú obe aplikácie prepojené. Otvorte aplikáciu Zdravie a kliknite na ikonu profilu v pravom hornom rohu. Ísť do Súkromie > Aplikácie > MyFitnessPal a uistite sa, že Umožnite MyFitnessPal čítať dáta a tréningy je povolené.
 • Prejdite na iPhone Nastavenia aplikáciu a prejdite na Zdravie > Prístup k dátam a zariadenia > MyFitnessPal a povoľte všetky oprávnenia pre dáta, ku ktorým má aplikácia pristupovať.
 • Ak problémy so synchronizáciou pretrvávajú, skúste aplikáciu MyFitnessPal zmazať a znovu nainštalovať. Nezabudnite skontrolovať, či sú vaše dáta na webe synchronizované, aby ste o svoje dáta neprišli. Akonáhle aplikáciu preinštalujete, prejdite na Viac > Nastavenia > Zdieľanie a súkromie > Zdieľanie HealthKit a kliknite na Zapnite všetky kategórie (alebo si vyberte, ktoré dáta chcete zdieľať).
Čítať:  Ako vytvoriť meme na akomkoľvek zariadení

Problém #5: MyFitnessPal sa nesynchronizuje s Google Fit alebo Samsung Health

Kaitlyn Cimino / Android Authority

MyFitnessPal môžete tiež prepojiť s fitness aplikáciami na telefónoch Android, ako je Google Fit a Samsung Health. Pretože sa jedná o aplikácie pre Android, kroky na vyriešenie problémov so synchronizáciou sú väčšinou rovnaké.

Možné riešenia:

 • Nezabudnite synchronizovať svoje dáta MyFitnessPal, aby ste ich mohli zálohovať. Potom vymažte vyrovnávaciu pamäť aplikácie. Ísť do Nastavenia > Aplikácie > Zobraziť všetky aplikácie > MyFitnessPal/Google Fit/Samsung Health > Úložisko a vyrovnávacia pamäť a kliknite na Vyčistiť vyrovnávaciu pamäť (kroky sa môžu trochu líšiť v závislosti od telefónu, ktorý máte). Môžete to tiež skúsiť Vynútené zastavenie vynútiť synchronizáciu aplikácií pri ich spustení.
 • Môžete skúsiť aplikácie zmazať a znovu ich prepojiť. Odinštalujte a znovu nainštalujte aplikácie z obchodu Google Play. Otvorte aplikáciu MyFitnessPal, prejdite na Viac > Aplikácie a zariadenia > Google Fit/Samsung Health, a kliknite na Pripojiť. Schvaľte potrebné oprávnenia na prepojenie aplikácií.

Problém č. 6: Prihlasovacie počítadlo dní v rade aplikácie je nesprávne

Kaitlyn Cimino / Android Authority

Prihlasovacie počítadlo dní v rade na MyFitnessPal je užitočným motivačným nástrojom, ktorý vám dá vedieť, že sa držíte svojho plánu a funkcia, ktorá nefunguje, môže byť demoralizujúca.

Možné riešenia:

 • MyFitnessPal má vyhradenú nástroj žiadosti o reset počítadla získať pomoc, ak funkcia nefunguje podľa očakávania. Prejdite na odkaz, pridajte počet dní, o ktorých si myslíte, že by to malo byť, a počítadlo sa automaticky vynuluje.
 • Ak cestujete, počítadlo nemusí zobrazovať presné informácie, pretože aplikácia automaticky neaktualizuje časové pásmo. Časové pásmo môžete zmeniť prechodom na Upraviť profil > Časové pásmo (v aplikácii) popr Môj domov > Nastavenia > Zmeniť časové pásmo (na webovej stránke).
Čítať:  Ako vymeniť batériu AirTag

Známe problémy MyFitnessPal

Kaitlyn Cimino / Android Authority

MyFitnessPal odvádza skvelú prácu, keď dáva používateľom vedieť, keď sa vyskytnú chyby a závady a problémy, ktoré sa snažia opraviť. Zoznam známych problémov môžete skontrolovať na Android, iOSa webová stránka alebo ak sú s ním problémy partneri pre integráciu aplikácií. Stránky tiež obsahujú zoznam chýb, ktoré MyFitnessPal nedávno opravil.

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE