Bezplatné widgety pre váš web WordPress

najlepšie wordpress widgety

Ak si viete predstaviť funkciu pre váš web, je pravdepodobné, že niektorí už preň vytvorili doplnok, v tom je krása ekosystému WordPress. Ak vašej téme chýba nejaká konkrétna funkcia, vždy si môžete nainštalovať miniaplikáciu (alebo dve), aby ste nahradili chýbajúce časti funkcií.

Miniaplikácie WordPress umožňujú používateľom pridávať funkcie na svoje webové stránky bez toho, aby museli meniť svoju tému. A keďže väčšina tém má postranné panely s miniaplikáciami, všetko, čo musíte urobiť, je presunúť miniaplikáciu na miesto a bude pripravená na použitie.

V tomto príspevku zhrnieme päť nevyhnutných miniaplikácií, ktoré môžete použiť na pridanie užitočných funkcií na váš web WordPress, zvýšenie jeho vizuálnej príťažlivosti a zlepšenie používateľského zážitku vášho webu.

Stručný prehľad widgetov WordPress

Miniaplikácie WordPress umožňujú používateľom pridávať obsah a funkcie do oblastí s miniaplikáciami na ich webovej lokalite. Hoci oblasti s miniaplikáciami závisia od témy, ktorú používate, vo všeobecnosti zahŕňajú bočné panely, hlavičku a pätu.

Tu je dôvod, prečo možno budete chcieť pridať na svoj web niekoľko miniaplikácií:

 • Dynamický obsah. Pomocou miniaplikácií WordPress môžete na bočné panely svojej lokality pridať dynamický obsah. Táto funkcia je neuveriteľne užitočná, ak chcete zobraziť populárne príspevky, systémy hodnotenia alebo nedávnu aktivitu na sociálnych sieťach.
 • Zvyšuje vizuálnu príťažlivosť a použiteľnosť vašej stránky. Widgety sa zobrazujú na frontende vašej lokality a môžu zvýšiť jej použiteľnosť. Napríklad miniaplikácia pre tlačidlá zdieľania na sociálnych sieťach umožní návštevníkom vašej stránky jednoducho zdieľať váš obsah s ich sieťou.
 • Widgety sa ľahko konfigurujú. Keďže miniaplikácia vám umožňuje pridať konkrétnu funkciu na vašu stránku, prispôsobenie jej nastavení je veľmi intuitívne.
Čítať:  Ako získať falošnú IP adresu (novinka pre rok 2024!)

Teraz, keď už lepšie rozumiete tomu, čo sú miniaplikácie WordPress a prečo ich možno budete chcieť použiť, poďme sa pozrieť na niektoré z najlepších bezplatných miniaplikácií, ktoré môžete (a mali by ste) používať na svojich webových stránkach.

5 najlepších bezplatných widgetov pre váš web WordPress

V tejto časti zhrnieme päť najlepších miniaplikácií WordPress, ktoré by ste mali používať na svojich webových stránkach, a zvýrazníme ich výnimočné funkcie.

AddToAny Share Buttons

pridať k ľubovoľným tlačidlám zdieľania

AddToAny Share Buttons vám umožňuje pridať na vašu webovú stránku prispôsobiteľné tlačidlá zdieľania na sociálnych sieťach, ktoré návštevníkom umožnia zdieľať váš obsah s ich sledovateľmi na všetkých hlavných sieťach sociálnych médií. Táto ľahká miniaplikácia sa dodáva s tlačidlami zdieľania aj tlačidlami sledovania hneď po vybalení. Najlepšie na tom je, že sa nemusíte obávať konfigurácie množstva nastavení alebo problémov s kompatibilitou. Podporuje funkcie natívnej témy, ako je nekonečné posúvanie a funkcie založené na HTML5.

Kľúčové vlastnosti:

 • Tlačidlá Zdieľať a Sledovať vám umožňujú zobraziť počet zdieľaní vedľa tlačidla.
 • Ponúka integráciu s Google Analytics.
 • Ľahký dizajn a prehľadný kód je optimalizovaný pre WordPress.
 • Ponuky prispôsobiteľné možnosti zdieľania pre používateľov a jej kód je možné rozšíriť.

AddToAny Share Buttons je jedným z najvýkonnejších riešení na pridávanie tlačidiel zdieľania na sociálnych sieťach na váš web WordPress, ktorý je od začiatku optimalizovaný pre mobilné zariadenia.

WP Subscribe

wp predplatiť

Môj ThemeShop WP Subscribe je elegantný a čistý predplatiteľský doplnok, ktorý používateľom uľahčuje vytváranie zoznamov e-mailov. Miniaplikácia rýchleho načítania zaisťuje, že nezmeškáte ani jednu príležitosť na konverziu. Samotný widget formulára na odber je vizuálne príťažlivý a zapadne do existujúceho dizajnu vašej lokality.

Čítať:  Ako zobraziť najnovšie videá s ukážkou YouTube vo WordPress

Kľúčové vlastnosti:

 • Uľahčuje vytváranie vyskakovacích formulárov, formulárov päty, vlastných formulárov a oveľa viac.
 • Umožňuje vám integrovať špičkové e-mailové marketingové služby, ako sú AWeber, MailChimp a FeedBurner.
 • Umožňuje používateľom pridať miniaplikáciu viac ako raz na rôzne bočné panely.
 • Ľahký, plne responzívny dizajn.

WP Subscribe je pravdepodobne najlepším all-in-one doplnkom na pridanie plne funkčného modulu predplatného na vašu webovú stránku WordPress.

Populárne príspevky WordPress

obľúbené príspevky vo wordpresse

s Populárne príspevky WordPress môžete pridať stream svojich najobľúbenejších príspevkov na bočný panel svojej lokality. Vynikajúcou funkciou, ktorá je tu ponúkaná, je, že je schopná používať viacero miniaplikácií, čo znamená, že môžete pridať viacero inštancií miniaplikácie (každá s vlastnými nastaveniami) kdekoľvek na svoj web.

Kľúčové vlastnosti:

 • Umožňuje vám vybrať si najobľúbenejšie príspevky za určité časové obdobie.
 • Zobrazuje štatistiky najpopulárnejších príspevkov na backende WordPress.
 • Umožňuje vám zoradiť obľúbené príspevky podľa celkového počtu zobrazení, priemerného počtu zobrazení alebo komentárov.
 • Kompatibilné s WordPress multisite a WPML.

Kompatibilita s viacerými stránkami WordPress Popular Posts pomáha zaistiť, aby vaše rozloženie a dizajn zostali konzistentné na všetkých podstránkach. A ak vás neskôr omrzí správa miniaplikácií, vždy môžete funkciu vložiť do svojej témy pomocou značiek šablóny.

Widget Google Maps

widget mapy google

Ak prevádzkujete internetový obchod alebo premýšľate o vytvorení webovej prezentácie pre svoju firmu, potom je dôležité mať na svojom webe mapu – o to viac, ak vás vaši návštevníci potrebujú nájsť. Možnosti jeho konfigurácie vám umožňujú pridať názov vašej mapy a zadať adresu. Okrem toho môžete využiť jeho pokročilé možnosti prispôsobenia na definovanie veľkosti mapy, výber typu mapy, nastavenie úrovne priblíženia a oveľa viac.

Čítať:  Navrhovanie snov: Kroky na spustenie vašej rady oblečenia

Kľúčové vlastnosti:

 • Dodáva sa s množstvom možností prispôsobenia hneď po vybalení.
 • Ponúka širokú škálu možností interaktívnych máp.
 • Umožňuje vám prispôsobiť farbu, veľkosť a štítok špendlíka.
 • Dá sa preložiť do 12 rôznych jazykov.

The Widget Google Maps umožňuje používateľom preniesť funkčnosť Máp Google do WordPress.

WordPress Ad Widget

reklamný widget wordpress

WordPress Ad Widget odstraňuje všetku ťažkú ​​prácu pri správe reklám vo WordPress. Všetko, čo musíte urobiť, je potiahnuť miniaplikáciu na bočný panel, nahrať reklamu a stlačiť Uložiť tlačidlo. Je to naozaj také jednoduché!

Nastavenia konfigurácie miniaplikácie vám umožňujú nahrať obrázok reklamy z knižnice médií alebo vložiť adresu URL obrázka do textového poľa. Okrem toho môžete pridať aj cieľ kliknutia na reklamu. Keď vaši návštevníci kliknú na reklamu, môžete ich presmerovať na vstupnú stránku, inú webovú stránku alebo inú webovú stránku s ďalšími informáciami.

Kľúčové vlastnosti:

 • Ponúka intuitívne rozhranie.
 • Umožňuje umiestniť obrázkové/bannerové reklamy, reklamy Google a rôzne reklamné kódy.
 • Pridajte obrázky reklamy z knižnice médií WordPress alebo vlastnej adresy URL.
 • Ponúka funkciu cieľa kliknutia na reklamu na presmerovanie návštevníkov na vlastnú adresu URL.

WordPress Ad Widget je jednoduché riešenie na správu reklám na vašom webe – je prehľadné a čisté a presne zapadá do rozloženia vášho webu.

Záver

Miniaplikácie WordPress uľahčujú netechnickým používateľom pridávanie funkčných a ľahkých prvkov stránky na svoje stránky. Môžete tak zvýšiť vizuálnu príťažlivosť a použiteľnosť svojej stránky. Keďže všetky nami uvedené doplnky sú bezplatné, odporúčame vám ich vyskúšať na vlastnej koži a podeliť sa s nami o svoje skúsenosti.

Čítať:  5 najlepších bezplatných e-mailových hostingových služieb v roku 2024

Ktoré widgety máte

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE