Chicago Fire sezóna 12: Zápletka, obsadenie, okno vydania a ďalšie

Potom, čo osud statočných posádok Firehouse 51 zahalil neistotou, milovaná dráma stanice NBC Chicago Fire je pripravená vrátiť sa vo svojej dvanástej sezóne. Na odpovede sme čakali dosť dlho. Mesiace dlhšie, než sa očakávalo, možno vysledovať k štrajkom v priemysle, ktoré teraz skončili.

Nová sezóna sľubuje, že osloví mnoho cliffhangers z minulej sezóny. Kľúčové zmeny obsadenia? To môže byť na stole. Mimoriadne udalosti s vysokými stávkami vyvážené osobnými vzťahmi a medzirezortnou politikou? Ten je zaručený.

Tu je všetko, čo vieme o dátume vydania 12. sezóny Chicago Fire a ďalšie.

Kedy vyjde 12. sezóna Chicago Fire?

12. sezóna Chicago Fire bude mať premiéru na NBC v stredu 17. januára 2024 o 21:00 ET. Sezóna sa pôvodne mala vysielať na jeseň 2024, ale bola oneskorená kvôli štrajkom WGA a SAG-AFTRA. NBC tiež potvrdila, že všetky jej ďalšie show v Chicagu – Chicago Med a PD – boli tiež obnovené na sezónu 2024-2024 – takže sa k nám blíži množstvo obľúbených.

Čo očakávať od sezóny 12 Chicago Fire?

Po dramatickom finále 11. série môžete očakávať vyriešenie množstva otvorených príbehových vlákien: možné manželstvo, možný rozchod a pravdepodobná smrť.

Čítať:  Použitie Dockeru na vytvorenie miestnych vývojových prostredí WordPress

Severideov návrat

Jedným z najväčších problémov je, či Stella Kidd úspešne privedie svojho manžela Severide späť do Firehouse 51 natrvalo. Keď bol Taylor Kinney mimo show, veľmi sme toho zo Severide nevideli, ale pretože NBC výslovne uvádza, že v obsadení neboli vykonané žiadne zmeny, herec pravdepodobne neodíde natrvalo.

Ale nevieme, či sa vráti na plný úväzok, alebo či jeho odchod ešte nebol oznámený. Medzi párom musí byť určité napätie, keď Kidd spracováva, prečo sa Severide tak dlho zdržal a klamal o dĺžke tréningu. Trochu rybie, nie?

Sylviin odchod

Záchranárka Sylvie Brett opustí Firehouse 51 uprostred 12. sezóny, čo znamená zásadný posun v obsadení. Sylvie, ktorá ukončila svoju 6-sezónnu jazdu, otvára príbehy okolo jej lúčenie a toho, ako sa posádka vysporiadava so stratou neoddeliteľného člena. Jej bývalý Matt Casey sa vo finále uchádzal o ruku, čím narážal na Brett, ktorý by sa s ním mohol pohybovať. Jej odpoveď a zápletka výstupu budú odhalené v novej sezóne.

Múchov osud

11. sezóna skončila dlhoročným hasičom Mouchom zraneným pri zavolaní, ktorý bol spočiatku stabilný, ale čoskoro kódoval na nemocničnom lôžku, zatiaľ čo ho sledoval zúfalý Herrmann. Nevieme, čo sa stane s Múchom, krvácal, keď sme ho videli naposledy. Ak prežije, bude pravdepodobne riešiť zdravotné problémy alebo PTSD. A pokiaľ zomrie, očakávajte dôsledky pre morálku a dynamiku posádky Firehouse 51.

Čítať:  Vytváranie webových stránok elektronického obchodu WordPress pomocou WooCommerce

Gallov odchod

Blake Gallo údajne odíde po premiére 12. sezóny, aj keď podrobnosti nie sú zverejnené. Ako mladého, ale etablovaného hasiča môže jeho odchod výrazne ovplyvniť posádku. Prehliadka by mohla využiť jeho rozlúčku na zdôraznenie rastu vodcov postáv ako Kidd a Ritter.

Nové vedenie a hovory

S jedným náskokom a neistým osudom ďalšieho môže náčelník Boden kliknúť na Kidda, Herrmanna alebo iné, aby zvýšili výkon. Fanúšikovia samozrejme môžu očakávať núdzové volania s vysokými stávkami, ktoré ohrozujú životy. S toľkými zmenami by hovory mohli prinútiť 51, aby sa spojili, zatiaľ čo prechádzali ich vnútornými nepokojmi.

Obsadenie Chicago Fire sezóny 12

Očakáva sa, že sa vráti väčšina hlavných hercov z minulej sezóny, vrátane Davida Eigenberga ako Hermanna, Mirandy Rae Mayo ako Stelly Kidd a Eamonna Walkera ako šéfa Bodena. Alberto Rosende, ktorý hrá hasičov Blakea Galla, odíde po premiérovej epizóde, hovoria správy. Status Jessa Spencera je stále vo vzduchu. Majte na pamäti, že NBC oficiálne nepotvrdila žiadne zmeny obsadenia.

Kde sa pozerať na Chicago Fire season 12?

Chicago Fire vysiela na NBC, takže sezónu 12 bude možné sledovať naživo na sieti v stredu večer. Diváci môžu tiež streamovať epizódy ďalší deň na streamovacii službe NBC Peacock.

FAQ

Opúšťa Taylor Kinney Chicago Fire?

Nie, Taylor Kinney sa vracia do Chicago Fire ako poručík Kelly Severide pre sezónu 12 potom, čo si dal pauzu v minulej sezóne. Variety uviedol, že sa vráti na začiatok sezóny, nie je jasné, či sa vráti na plný úväzok alebo len dočasne.

Čítať:  Zvesti NVIDIA GeForce RTX 5090: Očakávaný dátum vydania a to, čo zatiaľ vieme

Opúšťa Jesse Spencer Chicago Fire?

Stav návratu Jessa Spencera je stále neznámy. V sezóne 10 opustil šou, ale vrátil sa, aby požiadal Sylvie vo finále sezóny 11. Vzhľadom na to, že Sylvie odchádza v sezóne 12, budúcnosť jeho postavy je neistá. Povie áno a odíde s ním? Odvracia sa? Stále sa drží? To by sa mohlo prejaviť mnohými spôsobmi.

Koľko epizód bude mať Chicago Fire sezóna 12?

12. rad Chicago Fire bude mať pravdepodobne 13 epizód.

Kde sa Chicago Fire natáča?

Interiérové ​​zábery Chicago Fire sú natočené na pľaci. Exteriérové ​​zábery sú natočené v hasičskej zbrojnici, Chicago Fire Department Engine 18.

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE