Chytrá fľaša na vodu pre vaše hydratačné návyky

HidrateSpark HidrateSpark Pre Lite

HidrateSpark Pro Lite je efektívna múdra fľaša na vodu pre sledovanie vašej hydratácie a budovanie lepších návykov. Je to ľahký, ergonomický kontajner s presnými senzormi. Jedinečná funkcia svietenia navyše dodáva farebný spôsob, ako zostať na správnej ceste. Nie je dokonalý ani lacný, ale jeho užitočné výzvy a integrácia tretích strán z neho robí užitočný nástroj pre každého, kto sa zaujíma o sledovanie zdravia a kondície.

Vďaka denným odporúčaniam, automatickému sledovaniu a dynamickým pripomienkam majú chytré fľaše na vodu za cieľ udržať používateľa plne hydratované. Ak ste niekto, kto často zabúda na dúškami, pulzujúce svetlá jednej fľaše by mala stačiť. Na druhú stranu, ak už pijete veľa uncí denne, stále sa vám môže na zariadení a jeho sprievodnej aplikácii páčiť množstvo vecí. Viac sa dozviete v našej recenziu HidrateSpark Pro Lite.

O tejto recenzii HidrateSpark Pro Lite: Testoval som HidrateSpark Pro Lite po dobu 2 týždňov. Jednotka bola zakúpená pre túto recenziu.

Čo potrebujete vedieť o HidrateSpark Pro Lite

Kaitlyn Cimino / Android Authority

  • HidrateSpark Pre Lite: 69,99 $

HidrateSpark Pro Lite je 24oz múdra fľaša na vodu navrhnutá tak, aby sledovala (a zlepšovala) vaše hydratačné návyky. K tomu je fľaša vybavená šikovnými senzormi, ktoré sa synchronizujú cez Bluetooth so sprievodnou aplikáciou HidrateSpark. Tieto senzory automaticky merajú a sledujú vašu spotrebu vody a zaznamenávajú pokrok v priebehu dňa podobným spôsobom ako známe krúžky aktivity spoločnosti Apple.

Rovnako ako pripomenutie pohybu sa vás fľaštička tiež pokúša prinútiť k akcii. Senzorový puk je vybavený LED svetlami, ktoré svietia vždy, keď zaostávate za hydratáciou. Tieto žiary sú určené na to, aby ste si pamätali na pitie po celý deň, aby ste mohli pred spaním dosiahnuť svoj cieľ hydratácie. Môžete si prispôsobiť svoj cieľ a taktiež farbu žiary fľaše s vodou. Každá fľaštička ponúka šesť jedinečných možností žiary plus možnosť vytvoriť a zaplatiť za viac vlastných odtieňov v GlowStudio.

Samotná fľaša HidrateSpark Pro Lite sa dodáva v šiestich rôznych farbách: čierna, tmavo modrá, Sea Glass, Fruit Punch a Wildberry. Zariadenie sa dodáva s dvoma viečkami, jednou fľaštičkou, dobíjacím LED pukom a vlastnou nabíjačkou. Je k dispozícii za 69,99 $ v obchode Apple a tiež u predajcov tretích strán, ako je Amazon.

Čítať:  5 funkcií, ktoré musíte mať pre váš elektronický obchod

Čo je dobré?

Kaitlyn Cimino / Android Authority

Pokiaľ ide o účinnosť ako fitness tracker pre hydratáciu, HidrateSpark Pro Lite je solídny plus. Je ľahký, ergonomický, neobsahuje BPA a dá sa ľahko začleniť do vášho každodenného života. Dodáva sa s viečkom na slamu a vekom na téglik a obe sa príjemne používajú. Som naklonený slamom, pretože som dieťa, ale tiež oceňujem zahrnutie dvoch možností. V duchu ďalšieho začlenenia je fľaša taktiež kompatibilná s telefónmi iPhone a Android. HidrateSpark sa taktiež spája s Apple Health, Garmin Connect, aplikáciou Fitbit a Health Mate, takže môžete synchronizovať pripomenutie so svojim obľúbeným nositeľným zariadením.

HidrateSpark Pro ponúka sledovanie hydratácie, motiváciu a laserovú svetelnú show.

Počas nastavenia HidrateSpark určí odporúčania ohľadom hydratácie na základe vašich osobných údajov (vek, pohlavie, váha, výška atď.), fitness aktivity a miestneho počasia. Ak chcete mieriť ešte vyššie, môžete návrh prepísať a zvoliť ručný cieľ. Nastavíte tiež prebudenie a čas spánku, aby aplikácia mohla vypočítať pitný režim podľa toho, kedy ste skutočne pri vedomí. Nakoniec si môžete prispôsobiť, ako chcete dostávať pripomenutie, vrátane počtu a ako často. Aplikácia vám dokonca umožňuje vybrať si, aký typ upozornenia zo smartfónu chcete, od vtipných po motivačné. Zistil som, že tieto oznámenia sú nenáročné, ale menej účinné ako pripomenutie s jasným, žiarivým svetlom.

Samotná sprievodná aplikácia je veľmi jednoduchá. Na Karta Domov, aplikácia HidrateSpark zobrazuje váš denný cieľ pomocou dynamickej grafiky, ktorá sa zatvára, keď pijete. Uvidíte tiež na prvý pohľad štatistiky vášho aktuálneho pokroku, vrátane toho, koľko fliaš musíte vypiť, aby ste dosiahli svoju značku. Pokiaľ pijete vodu z inej nádoby, HidrateSpark prijíma tiež ručne pridané dáta (bez závisti). Môžete dokonca nahrávať čaj, kávu a doplnky stravy. Ocenil som možnosť ručne pridávať nápoje z mojich Apple Watch Series 8, pretože aký má zmysel hydratovať, keď nedostanete kredit?

Kaitlyn Cimino / Android Authority

Aplikácia Karta História ponúka niekoľko ďalších podrobností vrátane hodinového rozpisu a denného denníka nápojov. To je užitočné, ak chcete určiť svoje vzorce správania a určiť, kedy vám chýba voda. Pre mňa je odpoveď vždy, ale najmä mimo doby jedla. V priebehu mojej recenzie HidrateSpark Pro Lite som si vytvoril zvyk ráno vypiť jednu rýchlu fľašu, aby som vedel, že do obeda urobím dieru do svojho cieľa. The Sociálna karta ponúka výzvy na pitie a umožňuje vám získať priateľov, ktorí sú tiež na ceste za hydratáciou.

Čítať:  Komponenty škálovateľnej webovej stránky a webových aplikácií

Nakoniec z Záložka Fľaše, môžete do svojho účtu pridať ďalšie chytré fľaše, odložiť pripomenutie alebo si prispôsobiť žiaru. Medzi svetlé farby patrí Rainbow, červená, zlatá, Lemon Lime, aqua, modrá, fialová alebo Moonlight. Existujú aj špeciálne žiara pre špecifické príležitosti, ako sú tímové farby pre Superbowl. Ako už bolo spomenuté, v GlowStudio môžete tiež vytvoriť úplne vlastnú žiaru, aj keď ich aktivácia stojí 4,99 $. Nenarazil som na štúdio, ale myslel som, že väčšina zahrnutých možností je atraktívna a zábavná.

Celkovo je LED aspekt tejto múdre fľaše na vodu dobrý čas. Je to dosť zábavné na to, aby to zaručovalo jeho existenciu, a skutočne upúta vašu pozornosť. Zistil som, že som niekoľkokrát odfrčal, len aby som bol upozornený mäkkým pulzujúcim svetlom, že som zaostával na príjme vody. Samotný LED puk je nenápadný a medzi nabitiami vydrží až dva týždne. Keď dôjde, použije proprietárny nabíjací kábel, ktorý je súčasťou balenia.

Sprievodná aplikácia je spoľahlivá a intuitívna a otravuje vás tak akurát, aby bola efektívna bez toho, aby bola príliš otravná. Rozhranie je jednoduché. Nie je to nutne nič, o čom by sa dalo písať, ale ide to. Keď ste pripravení vidieť, koľko ste spotrebovali a koľko potrebujete na dosiahnutie svojho cieľa, informácie sú v popredí. Tiež som testoval snímače fliaš s rôznym množstvom tekutiny a merania boli vysoko presné.

Čo nie je také dobré?

Kaitlyn Cimino / Android Authority

Ťažko sa sťažovať na fľašu na vodu, ktorá dobre drží vodu a navyše vás na jej pitie inšpiruje, ale dáme do toho maximum. Pre začiatok, HidrateSpark Pro Lite nie je zďaleka lacný. Za 70 dolárov si môžete ľahko kúpiť viac opakovane použiteľných fliaš a nastaviť si vlastné pripomenutie, ktoré chcete chug. Veľa „hlúpych“ fliaš obsahuje meranie, ak ste odhodlaní sledovať svoju spotrebu počas dňa. Blikajúce svetlá sú určite zábavné, ale akonáhle novosť vášho osobného rave vyprchá, HidrateSpark vo vás môže zanechať kupujúceho výčitky svedomia.

Čítať:  Význam digitálneho marketingu pre rast vašej spoločnosti

Ostatné nedostatky sú úplne subjektívne. Možno vám napríklad nevadí voda izbovej teploty. Jednou zo silných stránok HidrateSpark Pro Lite je to, že, ako názov napovedá, je ľahký. Plastová konštrukcia, ktorá znižuje hmotnosť fľaše, však neponúka žiadnu kontrolu teploty. Na rozdiel od izolovanej fľaše HidrateSpark Pro Lite neudrží vaše nápoje studené. V dňoch, keď som do vody pridal ľad, rýchlo sa roztopil. Fľaša tiež nie je vybavená tak, aby udržala horúce tekutiny, takže dvojakú povinnosť, pretože váš cestovný hrnček na kávu nie je voľbou.

Opäť to vyvoláva obavy o cenovku fľaše. 26oz Yeti stojí iba 40 dolárov a aj keď to nie je múdra fľaša, odvádza veľmi dobrú prácu pri regulácii teplôt. Tiež trávim veľa času vonku a nechcel by som minúť skoro dvojnásobok za fľašu, ktorá mi v horúcom dni nebude dobre slúžiť. Plast navyše pôsobí lacno a krehko. Neprášil som s tým zariadením okolo hromady, ale váhal by som, či ho zabaliť na túru alebo ho hodiť do tašky do telocvične.

Okrem toho, že je HidrateSpark Pro lite drahý, je relatívne malý a neudrží vaše nápoje nijako zvlášť chladné.

Navyše, aj keď múdra fľaša ponúka elegantnú estetiku, je to z veľkej časti preto, že pojme iba 24 uncí alebo 710 ml vody naraz. Pokiaľ pracujete z domu alebo ste zaparkovaní v blízkosti vodného chladiča, nie je to veľký problém. Veľa fliaš však prichádza v oveľa väčších a pohodlnejších variantoch. V skutočnosti nerezová fľaša od rovnakej značky ponúka veľkosť 32 oz. Ako už bolo povedané, som veľkým fanúšikom fliaš, ktoré sa skutočne zmestia do držiaka nápojov v aute, čo HidrateSpark Pro Lite ľahko zvládne.

Stručne povedané, je to ako fľaša pre celkom špecifické prípady použitia. Jeho veľkosť, konštrukčný materiál a odolnosť ho pravdepodobne udržia zaparkované doma alebo na vašom stole. Bohužiaľ, aj keď je to presne to, na čo to potrebujete, je to pomerne drahé.

Recenzie HidrateSpark Pro Lite: Verdikt

Kaitlyn Cimino / Android Authority

Všetci sme tvorovia zo zvyku. Každý nástroj, ktorý nám pomáha budovať lepšie návyky, stojí za zváženie. HidrateSpark Pro Lite ponúka niektoré elegantné funkcie a automatizuje sledovanie hydratácie používateľov. Môže poskytnúť užitočný prehľad o vašom pitnom režime počas dňa a pripomenúť vám, aby ste držali krok so svojimi cieľmi. Je to však aj 70 dolárov.

Čítať:  Zabezpečenie stránok elektronického obchodu: 10-krokový audit pre obchody elektronického obchodu

HidrateSpark Pro Lite automatizuje vaše sledovanie hydratácie.

To je vysoká cena za niečo, čo môžete znova vytvoriť pomocou pera, bloku a niekoľkých prednastavených pripomenutí. Ak dokonca nie ste niekto, kto sa snaží zostať hydratovaný, múdra fľaša na vodu všeobecne nemusí byť nutná. Alebo vás môžu viac zaujímať fľaše s alternatívnymi funkciami, ako je samočistiaci LARQ Bottle PureVis (99 dolárov).

Na druhú stranu, hydratácia je zásadný pre celkové zdravie a HidrateSpark Pro Lite je naozaj solídny produkt. Nezvyčajné žiary môžu byť presne to, čo potrebujete, aby ste pridali odlesk do ničoty chuti vody. Je to spoľahlivá fľaša na vodu s presnými senzormi a zábavnými funkciami navyše. Spoločnosť tiež predáva model z nerezovej ocele v niekoľkých veľkostiach s názvom HidrateSpark Pro (79 dolárov). Tieto modely sa môžu pochváliť rovnakými zábavnými funkciami a sprievodnou aplikáciou, ale udržia vaše nápoje studené po celý deň.

HidrateSpark Pre Lite

HidrateSpark Pre Lite

Pripomína vám piť vodu • Zábavné vlastné farby

Doprajte svojim hydratačným návykom lesk

HidrateSpark Pro Lite je plastová fľaša na vodu, ktorá sa o vás postará. Vytvorené na sledovanie vášho príjmu studených nápojov, vlastné svetlá blikajú, keď je čas sa napiť, a vaša celková spotreba je graficky znázornená v priebehu dňa.

Najlepšie otázky a odpovede HidrateSpark Pro Lite

Môžete zmraziť fľašu na vodu HidrateSpark Pro Lite?

Nie. Vložením HidrateSpark Pro Lite do mrazničky sa poškodí jeho senzorový puk. Môžete však pridať ľad do svojho HidrateSpark Pro Lite.

Môžete do svojho HidrateSpark Pro Lite dať iné tekutiny ako vodu?

Spoločnosť neodporúča používať svoje fľaše na nič iné ako vodu. HidrateSpark tiež neodporúča dávať horúce tekutiny do fľaše.

Môžem lietať so svojim HidrateSpark Pro Lite?

Áno! Kým je fľaša prázdna, je HidrateSpark Pro Lite schválený TSA.

Ako nájdem svoj HidrateSpark Pro Lite?

V sprievodnej aplikácii HidrateSpark použite funkciu Find My Bottle na identifikáciu posledného umiestnenia vašej fľaše synchronizovanej.

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE