Čo je liek Peacock? Cena, obsah, dostupnosť a ďalšie

Edgar Cervantes / Android Authority

Svetu streamovania videa dominujú ľudia ako Netflix a jeho alternatívy, ale tradiční mediálni giganti ich začali doháňať. V roku 2020 sa do boja zapojila spoločnosť NBCUniversal (vlastnená spoločnosťou Comcast) so svojou streamovacou službou Peacock a každý týždeň spustila nové programy a filmy.

Čo je Peacock a čo prináša zákazníkom na stôl? Ako obstojí na preplnenom poli video streamovacích služieb? A oplatí sa predplatné? Pokračujte v čítaní, kde nájdete všetko, čo potrebujete vedieť o Peacockovi, alebo to vyskúšajte kliknutím na tlačidlo nižšie.

Páv

Streamovacia služba Peacock spoločnosti NBCUniversal ponúka množstvo skvelých filmov a televíznych relácií, ktoré možno streamovať na vyžiadanie, spolu so živými správami a športmi. Najlepšie zo všetkého je, že veľa jeho obsahu môžete sledovať zadarmo, alebo ho sledovať celý s plateným predplatným od pouhých 5,99 $ mesačne.

Čo je liek Peacock?

Peacock je streamovacia video služba NBCUniversal. Mediálna spoločnosť vlastnená Comcastom spustila službu v polovici roku 2020. Je domovom klasických aj najnovších relácií z rôznych vysielacích a káblových sietí NBCUniversal spolu s filmami od Universal Pictures, Dreamworks Animation a Focus Features. Okrem toho Peacock ponúka niekoľko exkluzívnych nových televíznych relácií a filmov pre túto službu. Patria medzi ne programy ako Bel-Air a rebooty klasikov ako Punky Brewster a Saved by the Bell, pričom ďalšie sú na ceste.

V októbri 2024 Comcast vo svojej správe o zárobkoch za 3. štvrťrok 2024 odhalil, že Peacock má 28 miliónov platených predplatiteľov.

Prečo sa volá Peacock?

Použitie mena Peacock ako označenie pre streamovaciu službu NBCUniversal je prikývnutím k počiatkom televízie. Na začiatku 60. rokov bola väčšina televíznych relácií stále vysielaná čiernobielo. Televíznu sieť NBC však v tej dobe vlastnil výrobca elektronických produktov RCA a chcela, aby si spotrebitelia kúpili jej nové farebné televízory.

Ak to chcete podporiť, správy že RCA zadala nové logo NBC, ktoré bude hrať pred svojimi show, zobrazujúce štylizovaného páva, ktorý vo svojich „periach“ ukázal všetky primárne a sekundárne farby. Logo pre novú streamovaciu službu Peacock má stále rovnaké farby ako v starom logu NBC ako bodky na pravej strane.

Kto vlastní Peacock?

Peacock je vo vlastníctve zábavného konglomerátu NBCUniversal, ktorý zase vlastní mediálny gigant Comcast.

Ako funguje Peacock?

Peacock funguje rovnako ako ostatné streamovacie služby. Prihlásite sa k platforme alebo otvoríte aplikáciu v telefóne a potom vyberiete obsah, ktorý chcete sledovať. Video súbory sú uchovávané na vzdialenom serveri a streamované priamo do vášho zariadenia. Neexistujú žiadne oficiálne podrobnosti o tom, koľko dát je spotrebovaných pri streamovaní, ale na základe iných platforiem môžete očakávať využitie približne 3 GB za hodinu streamovania v HD.

Kde je Peacock k dispozícii?

Edgar Cervantes / Android Authority

Základná služba Peacock je dostupná iba v USA a na vybraných územiach USA, vrátane Americkej Samoy, Guamu, Severných Marian, Portorika a Amerických Panenských ostrovov. Je k dispozícii od roku 2020. V iných krajinách je však Peacock ponúkaný prostredníctvom partnerských a vysielacích licenčných zmlúv.

Koncom roka 2021 bola služba spustená v Rakúsku, Nemecku, Írsku, Taliansku, Švajčiarsku a Spojenom kráľovstve prostredníctvom partnerstva medzi Sky a Comcast. V roku 2022 Comcast a ViacomCBS spustili službu s názvom SkyShowtime, ktorá zahŕňa originálny obsah od Peacock. V súčasnej dobe je k dispozícii v Dánsku, Fínsku, Nórsku, Švédsku, Holandsku a Portugalsku. V roku 2024 sa SkyShowtime rozšírila na ďalšie trhy v Európe. Peacock tiež v budúcnosti expanduje do Austrálie, Indie, Latinskej Ameriky, Hongkongu a ďalších krajín a území.

Koľko je Peacock?

Peacock má v súčasnej dobe tri úrovne. Základný plán pre Peacock je úplne zadarmo. Táto verzia s reklamami poskytuje prístup k viac ako 13 000 hodinám programu, vrátane aktuálnych seriálov a výberu obľúbených filmov. K dispozícii sú aj kurátorské denné správy a športové programy a nejaký obsah v španielčine.

Zatiaľ čo mnoho klasických televíznych seriálov má k dispozícii celý katalóg epizód, väčšina originálov Peacock má v ponuke iba niekoľko epizód. Ak chcete sledovať celú sériu, budete musieť upgradovať na Peacock Premium. Peacock Premium ponúka viac ako 20 000 hodín obsahu a začína na 5,99 $ mesačne alebo 59,99 $ ročne. Okrem úplnej knižnice klasických relácií a filmov a originálov Peacock získajú predplatitelia aj prístup k väčšiemu športovému spravodajstvu a streamovaniu aktuálnych seriálov nasledujúci deň.

Čítať:  Ako začať podnikať s predplatným v 6 jednoduchých krokoch

Stojí za zmienku, že plán 5,99 $ stále obsahuje reklamy na väčšine relácií, ale môžete získať verziu bez reklám za 11,99 $ mesačne; Peacock môžete tiež kedykoľvek zrušiť. Tu je rýchly prehľad cien Peacock:

Plán Mesačná cena Ročná cena reklamy?
Plán

Voľný, uvoľniť

Mesačná cena

Voľný, uvoľniť

Ročná cena

Voľný, uvoľniť

reklamy?

Áno

Plán

Poistné

Mesačná cena

5,99 $

Ročná cena

59,99 $

reklamy?

Áno

Plán

Premium Plus

Mesačná cena

11,99 $

Ročná cena

119,99 $

reklamy?

Žiadne reklamy s obmedzenými výnimkami

Ako získať Peacock Premium zadarmo

Ak ste aktuálnym predplatiteľom Comcast Xfinity alebo Flex TV, môžete získať Peacock Premium s podporou reklám zadarmo. Zákazníci Charter Spectrum TV môžu získať rok Peacock Premium zadarmo alebo tri mesiace, pokiaľ si predplatia jej internetové služby. Pre nových predplatiteľov je k dispozícii aj sedemdňová bezplatná skúšobná verzia. Kliknutím na tlačidlo nižšie si stiahnete aplikáciu a zahájite bezplatnú skúšobnú verziu.

Stojí Peacock za to?

Adam Birney / Android Authority

Vzhľadom na obrovské množstvo dostupných možností platformy pre streamovanie videa je dôležité nájsť takú, ktorá skutočne stojí za vaše peniaze. Tak čo, stojí Peacock za to?

K dispozícii je bezplatná verzia Peacock, takže nie je dôvod službu neskúsiť. Ale akonáhle sa začnete pozerať na dve prémiové možnosti, možno si to dvakrát rozmyslíte. Táto služba nás počas našej počiatočnej recenzie Peacock nepresvedčila, ale odvtedy sa veci zlepšili a Peacockova knižnica relácií a filmov je celkom robustná, najmä pri nízkej sadzbe.

Medzi knižničnými titulmi ako The Office, aktuálnymi novinkami relácií ako Yellowstone a Saturday Night Live a niektorými celkom solídnymi pôvodnými programami nie je žiadnym tajomstvom, prečo je Peacock rýchlo rastúcim uchádzačom v oblasti streamovania. Ak radi sledujete futbal v priamom prenose alebo ako poskytovateľa správ dávate prednosť NBC alebo Sky, máte ešte viac dôvodov sa odraziť.

Aké zariadenia Peacock podporuje?

Peacock je k dispozícii na mobilných zariadeniach iOS a Android, zariadeniach Android TV, chytrých televízoroch Samsung a niektorých set-top boxoch. Neskôr bol sprístupnený na herných konzolách PlayStation 4 a Xbox One a ich nástupcoch. Aplikácia je tiež schopná streamovať do hardvérových kľúčov Chromecast a Apple TV boxov. Pri uvedení na trh neexistovala žiadna podpora pre zariadenia Roku alebo Amazon Fire TV, ani pre mnoho ďalších zariadení bežne sa vyskytujúcich v domácnostiach spotrebiteľov. Spoločnosť NBCUniversal však odvtedy vykonala zásadné vylepšenie svojej ponuky a teraz môžete Peacock sledovať na Roku a Fire TV.

Nižšie je uvedený úplný zoznam kompatibilných zariadení:

internetové prehliadače

 • Chrome 75+ (Windows/Mac)
 • Firefox 88+ (Windows/Mac)
 • MS Edge 80+ (Windows/Mac)
 • Safari 12+ (Mac)

Mobilné a tabletové zariadenia

 • Android: 6.0 alebo vyššia
 • iOS: 13 alebo vyššia

Pripojené televízie a streamovacie zariadenia

 • Amazon Fire TV a Fire Tablet (Fire OS 5 a vyššie)
 • Android TV (Android OS 5.1 a vyššie)
 • Apple TV HD (4. generácia alebo vyššia, s tvOS 13 alebo vyššia)
 • Chromecast (1. generácia alebo vyššia, vrátane Chromecastu s Google TV)
 • Roku 2 (len model 4210X)
 • Roku 3 & 4 (model 4200X alebo novší)
 • Roku Streaming Stick (model 3600X alebo novší)
 • Roku Express/Express+ (model 3900X alebo novší)
 • Roku Premiere/Premiere+ (model 3920X alebo novší)
 • Roku Ultra/Ultra LT (model 4640X alebo novší)
 • Roku TV a Smart Soundbar (model 5000X alebo novší)
 • Hisense VIDAA (zariadenie 2021 a novšie)
 • LG Smart TV (LG WebOS 3.5 alebo vyšší)
 • Samsung Smart TV (2017 alebo novší)
 • Vizio TV (SmartCast 2.0 alebo 3.0, od roku 2016 a novšie)

Herná konzola

 • PlayStation 4
 • PlayStation 5
 • Xbox One
 • Xbox Series X
 • Xbox Series S

Káblové set-top boxy

 • Cox Contour Box s hlasovým diaľkovým ovládaním
 • Cox Contour Stream Player
 • Xfinity XG1v1 (Arris)
 • Xfinity XG1v3
 • Xfinity XG1v4
 • Xfinity XG2v2
 • Xfinity XiD
 • Xfinity Xi3
 • Xfinity Xi5
 • Xfinity Xi6
 • Xfinity Flex

Podpora profilu a rodičovskej kontroly

Adam Birney / Android Authority

Peacock má našťastie podporu pre samostatné profily na jednom účte. Na jeden účet môžete mať až šesť profilov, čo znamená, že jeden účet môžete zdieľať vy a až päť členov rodiny alebo priateľov. Každá osoba si potom môže vytvoriť vlastný rad filmov a televíznych relácií, ktoré bude sledovať pod svojim profilom.

Ak chcete pridať nový profil k účtu Peacock, môžete urobiť toto:

 1. Kliknite na ikonu svojho účtu. Je na webe v pravej hornej časti stránky a tiež na mobilných zariadeniach
 2. Kliknite na + ikona na stránke Účty a pridajte nový profil.
 3. Môžete si vybrať z jedného z obmedzeného počtu avatarov, všetky z franšíz NBCUNniversal, aby ste boli súčasťou nového profilu.
 4. Budete požiadaní, či sa jedná o detský profil. Ak tomu tak nie je, kliknite alebo kliknite na Nie.
 5. Pomenujte nový profil a máte hotovo.
Čítať:  Ako si môžete vybudovať kariéru na WordPress?

Ak ste skutočným majiteľom účtu, budete požiadaní o pridanie ďalších informácií, ako je váš dátum narodenia a PSČ.

Detský profil a rodičovská kontrola

Jeden alebo viac zo šiestich profilov na vašom účte Peacock je možné označiť ako detský profil. Obsah prezeraný pod týmto profilom bude mať hodnotenie nižšie ako PG-13. Postup pre vytvorenie detského profilu je rovnaký ako u bežného, ​​okrem prípadov, keď sa vás spýta, či sa jedná o detský profil, kliknete alebo zadáte Áno.

Môžete tiež nastaviť PIN pre tento profil v sekcii Účty. To nielen zabráni deťom v prepínaní medzi profilmi, ale môžete tiež zájsť ešte ďalej v obmedzení prístupu svojich detí k obsahu Peacock. Máte na výber hodnotenie obsahu TVY (každý) TVY7, TVY7-FV, TVG a G (obmedzené na deti od 7 rokov), TVPG a PG (obmedzené na deti od 10 rokov), TV14 a PG13 (obmedzené na teenagerov a vyššie) a TVMA, R, NR a NC17 (obmedzené na dospelých).

Čo ponúka Peacock?

Na streamovacej službe Peacock spoločnosti NBCUniversal je skvelý obsah, vrátane klasických televíznych relácií, filmov, aktuálnych televíznych seriálov a niekoľkých originálov. Služba sa môže pochváliť viac ako 13 000 hodín programovania pre bezplatné predplatné a viac ako 20 000 hodín pre predplatiteľov Premium.

Aké televízne programy sú na Peacockovi?

Aj keď je to stále relatívne nedávna šou, jedna obrovská klasika moderného sitcomu, Parks and Recreation, je teraz exkluzívna pre Peacock. To isté platí pre ešte populárnejší sitcom The Office, ktorý sa stal exkluzivitou Peacock na začiatku roka 2021. Prvých päť sezón tohto programu môžete sledovať zadarmo.

Okrem epizód The Office majú predplatitelia Peacock Premium prístup k epizódam The Office „Superfan“. Jedná sa o predĺžené epizódy s novými bonusovými scénami, ktoré sa nedostali do epizód pôvodne vysielaných na NBC. Epizódy Superfan sú dostupné iba na Peacock s prémiovým (plateným) predplatným.

Peacock má tiež k dispozícii všetky predchádzajúce sezóny nočnej komediálnej šou NBC Saturday Night Live.

Fanúšikovia španielsky písané televízie sa radi dozvedia, že obľúbené programy z Telemundo NBCUniversal, ako 100 Dias Para Volver, Betty v NY, El Barón a Preso No. 1, možno tiež nájsť na Peacock.

Tu je rýchly zoznam niektorých ďalších skvelých televíznych relácií, ktoré sú aktuálne k dispozícii na streamovanie na Peacock:

 • 30 Rock
 • Brooklyn deväť-deväť
 • Požiar v Chicagu
 • Chicago PD
 • Chicago Med
 • Tajné záležitosti
 • Downton Abbey
 • Raymonda má každý rád
 • Show George Lopeze
 • Pekelná kuchyňa
 • Dom
 • Držať krok s Kardashiankami
 • Kráľ kráľovien
 • Zákon a poriadok
 • Zákon a poriadok: SVU
 • Zákon a poriadok: Zločinný úmysel
 • Moderná rodina
 • Pán Mercedes
 • Mních
 • Parky a rekreácia
 • Psych
 • Sobotný nočný život
 • Obleky
 • Superobchod
 • Franšíza The Real Housewives
 • Najlepší kuchár
 • Dva a pol chlapa
 • Vikingovia
 • Yellowstone

Aké filmy sú na Peacockovi?

Služba zahŕňa aj niekoľko klasických aj novších filmov. Tu je len ukážka toho, čo je aktuálne k dispozícii na streamovanie:

 • Päť nocí s Freddym
 • Rýchle X
 • Jumanji
 • Filmy Návrat do budúcnosti
 • Filmy o Harrym Potterovi

Peacock ponúka rýchlejší prístup k filmom Universal

V júli 2021 vydal Universal The Boss Baby 2 v kinách a tiež pre platených predplatiteľov Peacock v rovnaký deň. To isté sa podarilo v októbri s pokračovaním úspešného hororového filmu Halloween Kills a znova vo februári 2022 s romantickou komédiou Marry Me s Jennifer Lopez v hlavnej úlohe. To je však iba začiatok. Universal debutuje väčšinu svojich nových filmov na filme Peacock iba 45 dní po ich uvedení v kinách. V minulosti trvalo filmom v kinách oveľa dlhšie, než dosiahli streamovanie a platené káblové služby.

A čo Peacock Originals?

Originálny obsah je kľúčovou zložkou úspechu všetkých streamovacích služieb a Peacock nie je iný. Sú uzamknutí za prémiové predplatné, ale aj bezplatní používatelia môžu sledovať niekoľko epizód a rozhodnúť sa, či to stojí za mesačný poplatok alebo nie.

Spúšťací rad Peacock Originals bol pomerne obmedzený, ale tento zoznam sa rozrástol a existuje niekoľko uznávaných televíznych seriálov, ktoré môžete streamovať iba prostredníctvom tejto služby. Tu sú len niektoré z pôvodných relácií, ktoré si môžete pozrieť.

 • Pokrová tvár: Záhada týždňa o žene, ktorá dokáže inštinktívne spoznať, kedy ľudia klamú, od režiséra Knives Out Riana Johnsona.
 • Zachránený zvonom: Teenská komediálna séria má teraz reboot s pôvodnými členmi obsadenia Elizabeth Berkley a Mario Lopez.
 • Five Bedrooms: Toto je austrálsky importovaný komediálny seriál. Zameriava sa na päť ľudí, ktorí sa stretnú na svadbe a rozhodnú sa kúpiť dom a spoločne v ňom bývať.
 • inteligencia: Import britskej komédie s Davidom Schwimmerom z priateľov v hlavnej úlohe agenta NSA, ktorý je spojkou USA s britskou jednotkou pre kybernetické zločiny.
 • Kde je Waldo?: Táto animovaná séria je založená na klasických detských knihách o hľadaní muža menom Waldo.
 • AP Bio: Tento školský sitcom, ktorý bežal dve sezóny na NBC, sa vrátil pre tretiu a štvrtú sezónu výhradne na Peacock.
 • Noughts + Crosses: Toto je séria importovaná do Spojeného kráľovstva. Vyskytuje sa na alternatívnej súčasnej Zemi, kde africká ríša prevzala Spojené kráľovstvo a väčšinu Európy.
 • Odlet: V tejto sérii hrá Christopher Plummer, keď vyšetruje záhadné zmiznutie osobného lietadla.
 • pani Davisová: Mníška vedie vojnu so všemocnou AI v tomto šikovnom, vtipnom a bizarnom skúmaní viery a technológie.
 • Kód 404: Áno, je to ďalší britský dovoz. Jedná sa o komédiu o policajtovi, ktorý je zastrelený a zomrie, ale je oživený pomocou počítačov.
 • Rutherford Falls: Komédia, ktorú spoluvytvoril tvorca The Good Place Mike Schuur, v hlavnej úlohe Ed Helms.
 • Dr. Death: Dráma založená na populárnom podcaste zo skutočného zločinu o lekárovi, ktorý buď zabil alebo zmrzačil mnoho svojich pacientov. Hrajú Jamie Dornan, Alec Baldwin a Christian Slater.
 • Dan Brown je Stratený symbol: Adaptácia najpredávanejšieho mysteriózneho thrilleru s mladšou verziou Brownovej najslávnejšej postavy Roberta Langdona.
 • MacGruber: Tento sitcom o ôsmich epizódach, založený na skečoch Saturday Night Live a novšom filme, bude exkluzivitou pre túto službu. Will Forte sa vráti, aby stvárnil úlohu komediálneho bojovníka proti zločinu.
 • Bel-Air: Dramatický reboot klasického sitcomu Fresh Prince of Bel-Air, ktorý mal premiéru na začiatku roku 2022. Už bol obnovený na druhú sezónu.
 • Priateľ rodiny; Skutočná kriminálna dokiaľrama s Colinom Hanksom a Jakom Lacym v hlavných rolách.
 • Resort: Komédia-dráma o manželskom páre, ktorý sa na dovolenke zapletie do zločinu.
 • Upíria akadémiu: Séria založená na populárnych románoch pre mladých dospelých.
 • Pitch Perfect: Nárazník v Berlíne: Spinoff populárnych filmov Pitch Perfect.
 • Vlk ako ja: Slobodný otec a jeho 11-ročná dcéra sa zoznámia s komentátorom rád, ktorý je zhodou okolností aj vlkolak.
Čítať:  Unbounce Smart Traffic: A/B Testovací nástroj poháňaný AI

Teraz môžete sledovať dlhodobú telenovelu Days of Our Lives na Peacock, pričom nové epizódy vychádzajú každý deň (pondelok až piatok). Jeden originál Peacock, Girls5Eva, o oživení dievčenskej speváckej kapely, bol Peacockom po dvoch sezónach zrušený, ale tretia sezóna bola vysielaná na konkurenčnom Netflixe.

Pôvodné dokumentárne filmy Peacock

Služba má aj niekoľko pôvodných dokumentárnych filmov.

 • In Deep With Ryan Lochte: Realitný seriál o bývalom americkom olympijskom plavcovi, ktorý sa snaží vrátiť do olympijského tímu.
 • Lost Speedways With Dale Earnhardt Jr.: Bývalý pretekár NASCAR uvádza tento seriál, ktorý sa pozerá na zabudnuté a opustené ploché dráhy.
 • Sit-In: Ohliadnutie za The Tonight Show počas jedného týždňa v roku 1968, kedy sa spevák Harry Belafonte stal prvým černochom, ktorý moderoval svetelnú nočnú talk show.
 • Čierni chlapci: Odhaľujúci pohľad na dospievanie mladých, mužov a černochov v Amerike.
 • Kamón: Dve mestá, Rikuzentakata a Crescent City, sú od seba vzdialené 10 000 míľ. Oboje však spája jedno spoločné vlákno.
 • Tí Defiant Ones: Príbeh o tom, ako Dr. Dre a Jimmy Iovine založili spoločnosť Beats na slúchadlá.
 • Skutočné farby: Táto séria profiluje úspešných Hispáncov, ktorí žijú v USA.
 • Freedia Got A Gun: Legendárna umelkyňa z New Orleans Big Freedia sa snaží zvýšiť povedomie o násilí zo zbraní po tom, čo bol jej brat zastrelený a zabitý.
 • John Wayne Gacy: Diabol v prestrojení: Dokument o notoricky známom sériovom vrahovi.
 • Skutočné manželky z Miami: Tento záznam vo veľmi populárnej sérii reality show Housewives je oživovaný ako exkluzívny originál pre túto službu.
 • Spurný život pani Rose Parksovej: Tento dokument skúma život slávneho bojovníka za občianske práva a aktivistov v 50. rokoch 20. storočia.

Môžete sledovať živé televízne vysielanie na Peacock?

Áno, môžete sledovať živé televízne vysielanie na Peacock. Jednou z výhod služby Peacock je dostupnosť živého obsahu od pridružených spoločností NBC. Predplatitelia Peacock majú prístup k viac ako 50 kanálom so živou reklamou, ktoré zahŕňajú filmy, správy a šport. Pozoruhodné je, že nie všetko je k dispozícii používateľom zadarmo. Živé športové prenosy a epizódy obsahu v reálnom čase, ako je Saturday Night Live, vyžadujú prémiové predplatné.

Futbaloví fanúšikovia sa tiež môžu tešiť na každoročné sledovanie viac ako 2 000 hodín zápasov Premier League, vrátane mnohých zápasov, ktoré sa nezobrazujú v bežnej televízii. Služba má aj živé vysielanie ďalších športových udalostí, vrátane golfových turnajov PGA a futbalových zápasov Sunday Night. Je to tiež domov pre niekoľko živých športových talk show, vrátane Dan Patrick Show a PFT Live With Mike Florio.

Pokiaľ ide o správy, relácie NBC News ako NBC Nightly News, Today Show a Meet the Press je možné sledovať na Peacock. Môžete tiež streamovať relácie z káblového spravodajského kanála MSNBC a tiež zo služby NBC News Now pre aktuálne správy.

Čítať:  7 spôsobov, ako optimalizovať obrázky: Čo je WebP vo WordPress?

Peacock je taktiež exkluzívnym domovom pre The Amber Ruffin Show. Túto show moderuje Ruffin, spisovateľ a performer v Late Night With Seth Myers. Ponúka svoje myšlienky na novinky týždňa prostredníctvom komédie, skečov a ďalších.

Tu sú len niektoré z kanálov, ktoré môžete na Peacock sledovať:

 • NBC News Now
 • Sky News
 • Dnes celý deň
 • NBC Sports
 • Premier League TV
 • Naozajstný zločin
 • Termín 24/7

Budúci deň streamovanie obsahu NBC a Bravo

Od 19. septembra 2022 je Peacock oficiálnym domovom streamovania nového obsahu NBC a Bravo. Akékoľvek nové programy na týchto kanáloch budú k dispozícii všetkým užívateľom Peacock Premium deň potom, čo budú vysielané naživo. To zahŕňa série NBC ako Law & Order, La Brea, Quantum Leap, Saturday Night Live a franšízy Bravo ako Real Housewives, Top Chef a Under Deck.

obsah WWE

18. marca 2021 sa Peacock stal novým domovom obsahu WWE Network v USA. Profesionálna zápasová liga má na Peacock viac ako 17 000 hodín obsahu a počas nasledujúcich piatich rokov bude streamovať nové programy, vrátane všetkých budúcich udalostí PPV.

Obsah kanála Hallmark

Od 2. novembra 2022 majú predplatitelia Peacock Premium prístup k veľkému obsahu z mnohých sietí Hallmark Channel. Predplatitelia majú prístup k živým prenosom z kanálov Hallmark Channel, Hallmark Movies and Mysteries a Hallmark Drama. Tiež všetky pôvodné filmy sietí, vrátane 40 vianočných filmov Hallmark pre rok 2022, budú k dispozícii na streamovanie na vyžiadanie cez Peacock deň potom, čo boli uvedené v káblových sieťach. To tiež bude zahŕňať Hallmarkove súčasné a nadchádzajúce televízne programy, ako je When Calls the Heart. Peacock bude mať tiež mnoho klasických a nedávnych Hallmark filmov a relácií na streamovanie.

Peacock FAQ

Koľko súbežných streamov Peacock podporuje?

Peacock podporuje tri súbežné streamy na jednom účte.

Podporuje Peacock streamovanie v 4K?

Áno, Peacock umožňuje zákazníkom streamovať nejaký obsah v 4K, ale nie každý film a program je ponúkaný v tomto rozlíšení.

Je Peacock na Fire Stick?

Áno, aplikáciu Peacock TV si môžete stiahnuť na Amazon Fire TV Stick.

Môžem si stiahnuť médiá z Peacock?

Áno. Predplatitelia Premium Plus si môžu stiahnuť vybrané tituly pre offline sledovanie.

Má Peacock reklamy?

Áno, všetky plány Peacock majú reklamy. Najdrahší plán 11,99 $ mesačne eliminuje všetky reklamy okrem niekoľkých v živom obsahu.

Koľko reklám to hrá?

Počítajte s približne piatimi minútami reklám za hodinu streamovania, čo je obdoba bežného televízneho vysielania.

Je Peacock zadarmo s Xfinity?

Áno. Platené Peacock Premium (nie Premium Plus bez reklám) je súčasťou všetkých internetových predplatných Xfinity bez ďalších nákladov.

Môžem zdieľať svoj účet Peacock s priateľmi a rodinou?

Služba podporuje až tri streamy, takže ju je možné zdieľať s členmi rodiny.

Je kancelária na Peacockovi?

Kancelária začala streamovať službu v januári 2021 ako exkluzivitu Peacock.

Ktoré sezóny The Office sú na Peacock zadarmo?

Môžete sledovať prvý až piaty rad The Office s bezplatným účtom Peacock podporovaným reklamami.

Môžem na Peacockovi zadarmo sledovať epizódy Superfan z The Office?

Nie. Epizódy Superfan sú dostupné iba pre predplatiteľov Peacock Premium.

Dôjde k reštartu The Office na Peacock?

Je to možné, ale pravdepodobne v tom nebude hrať Steve Carell, pretože niekoľkokrát vyhlásil, že nemá záujem vrátiť sa k svojej postave Michaela Scotta.

Je Harry Potter na Páve?

Áno. Všetkých osem filmov o Harrym Potterovi je streamovaných na Peacock. Na ich sledovanie potrebujete Peacock Premium (platený) účet.

Je Peacock príbuzný Xumo?

Tak nejako. Xumo kúpila materská spoločnosť Peacock, Comcast, v roku 2021. Je to bezplatná streamovacia služba, podobne ako Crackle a Pluto TV. Xumo má iný katalóg ako Peacock, aj keď niektoré tituly sa prekrývajú.

Prečo Peacock nefunguje?

Problémy s Wi-Fi, TV závady a ďalšie bežné problémy so streamovaním sú obvykle na vine, pokiaľ nemôžete niečo streamovať na Peacock. Prečítajte si nášho sprievodcu najbežnejšími problémami s Peacockom a zistite, ako riešiť problémy s prehrávaním.

Aký kanál je Peacock TV na DirecTV?

Peacock nie je tradičný kanál, takže budete musieť nainštalovať aplikáciu. Peacocka nájdete na DirecTV vyhľadaním aplikácie na vašom zariadení. inštaláciu a prihlásenie pomocou svojich prihlasovacích údajov.

Pomôžte ostatným čitateľom

Ste súčasným alebo bývalým predplatiteľom Peacock? Nechajte svoj hlas počuť v našich anketách nižšie!

Odporučili by ste Peacocka kamarátovi?

162 hlasov

Sú ceny spravodlivé pre to, čo Peacock ponúka?

147 hlasov

Na akom zariadení/platforme Peacock primárne používate?

206 hlasov

Telefón

15%

Tableta

5%

PC/Mac

11%

Múdra televízia

38%

Streamovacia tyč alebo krabica

17 %

iný

14%

Odporučili by ste nejaké streamovacie služby cez Peacock?

180 hlasov

Netflix

36%

Hulu

19%

Amazon Prime Video

17 %

Apple TV Plus

8%

iný

19%

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE