Čo je oranžová bodka na obrazovke Galaxy Watch? Ako ho odstrániť?

Samsung Galaxy Watch 4, 5 a 6 zobrazujú rôzne ikony upozornení a funkcií. Jedna vec, ktorú ste si už na svojich Galaxy Watch mohli všimnúť, je oranžová bodka v ľavom rohu domovskej obrazovky hodiniek. Možno sa čudujete, čo je to oranžová bodka. V tomto článku budeme diskutovať o oranžovej bodke na obrazovke Galaxy Watch a o tom, ako ju odstrániť.

Čo je Orange Dot na Galaxy Watch?

Samsung Galaxy Watch majú mnoho funkcií, vrátane malých dotykov v rozhraní hodiniek. Jedna vec, ktorú si určite všimnete, je oranžová bodka na domovskej obrazovke hodiniek. Toto nie je trvalá bodka. namiesto toho označuje aktívne upozornenia.

Oranžová bodka na domovskej obrazovke Galaxy Watch

Keď na hodinkách dostanete akékoľvek upozornenie, táto oranžová bodka sa automaticky zobrazí na domovskej obrazovke. Zostane na obrazovke, kým neskontrolujete alebo nevymažete upozornenia. Takže áno, je to bodka s upozornením a nič iné.

Čo je to Red Dot na Galaxy Watch?

Oranžová bodka je určená pre upozornenia na hodinkách Galaxy, ale možno ste si všimli aj červenú bodku na domovskej obrazovke hodiniek. Táto červená bodka je podobná oranžovej bodke, ako aj pre upozornenia, ale je špecifikovaná.

Čítať:  3 spôsoby, ako sa odhlásiť z e-mailov produktov Amazon

Podľa Samsungu červená bodka určuje, že máte na hodinkách nejaké naliehavé/dôležité neprečítané upozornenia. Preto, keď na obrazovke hodiniek uvidíte červenú bodku, znamená to máte niekoľko naliehavých upozornení ktoré si vyžadujú okamžitú pozornosť.

Ako odstrániť oranžovú bodku z vašich Galaxy Watch?

Existuje niekoľko spôsobov, ako odstrániť oranžovú bodku z obrazovky zariadenia Galaxy Watch 4 alebo 5, ktoré sú zobrazené nižšie.

Metóda 1 – Vypnite oranžovú bodku

Oranžovú bodku s upozornením môžete vypnúť v nastaveniach hodiniek. Postupujte podľa nižšie uvedených krokov:

Krok 1: Potiahnite prstom nahor na domovskej obrazovke hodiniek a vyberte Snastavenia.


Krok 2: Kliknite na Upozornenia a vyberte Pokročilé nastavenia.


Krok 3: Vypnite Indikátor upozornení prepnúť.


Metóda 2 – Prečítajte si všetky upozornenia

Prípadne si môžete prečítať všetky čakajúce upozornenia a odstrániť oranžovú bodku. Môžete preskúmať neprečítané upozornenia prejdením prstom z zľava doprava na hodinkách Domovská obrazovka.

Kliknutím na všetky upozornenia si ich prečítate a po ich skontrolovaní oranžová bodka automaticky zmizne z obrazovky hodiniek.

Metóda 3 – Vymazať všetky upozornenia

Nakoniec môžete vymazať všetky upozornenia jedným klepnutím a okamžite odstrániť oranžovú bodku z obrazovky. Tu sú kroky, ako to urobiť:

Krok 1: Niekoľkokrát potiahnite prstom doprava na domovskej obrazovke hodiniek až do poslednej stránky.

Krok 2: Kliknite na Zmazať všetko na okamžité vymazanie všetkých upozornení.

Ako vypnúť upozornenia aplikácií na Galaxy Watch

Navyše, ak nechcete, aby sa na obrazovke zobrazovala oranžová bodka pre žiadne upozornenie aplikácie, môžete upozornenia aplikácie na hodinkách vypnúť. Zabránite tým všetkým upozorneniam aplikácií na hodinkách.

Čítať:  Ako zastavím Instagram v sledovaní môjho prehliadania webu

Keď na hodinkách nedostávate upozornenia aplikácií, na obrazovke sa nezobrazí ani oranžová bodka. Postupujte podľa nižšie uvedených krokov:

Krok 1: Otvor Galaxy Nositeľné aplikáciu v telefóne a vyberte Nastavenia hodiniek.

Krok 2: Klepnite na Upozornenia a vyberte Upozornenia aplikácie.

Krok 3: Vypnite prepínače konkrétnych aplikácií, pre ktoré chcete zakázať upozornenia, alebo vypnite Všetky aplikácie prepnúť.


Zabaliť sa

Toto všetko bolo o oranžovej bodke na Samsung Galaxy Watch. Dúfam, že chápete význam oranžovej bodky na hodinkách Galaxy Watch a ako ju môžete odstrániť z obrazovky. Dajte nám vedieť, či vám tento článok pomohol v komentároch nižšie, a zostaňte naladení na ďalšie informatívne články!

Súvisiace:

Môžete nás tiež sledovať pre okamžité technologické novinky na Google News alebo ak chcete získať tipy a triky, recenzie smartfónov a gadgetov, pripojte sa GadgetsToUse Telegram Group alebo sa prihláste na odber najnovších recenzií videí GadgetsToUse kanál YouTube.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE