Čo sa stane, ak dočasne zakážem kartu aplikácie Cash?

Zaujíma vás, „čo sa stane, ak dočasne zakážem kartu My Cash App Card“ V tomto článku o tom budeme diskutovať.

Hotovostná karta je karta VISA, ktorú môžete získať z aplikácie Cash. Táto karta funguje ako každá iná kartaa môžete ho použiť na každodenné transakcie. Niekedy však môžete stratiť kartu alebo môžete mať podozrenie na neoprávnené použitie karty inými osobami. V takýchto prípadoch by ste mali dočasne zakázať kartu Cash App. Ale môžeš sa opýtať, „Čo sa stane, ak dočasne zakážem svoju kartu Cash App?“

Ak ste niekedy zakázali svoju kartu Cash App, už ho nebudete môcť nikde použiť. Každý transakcia, ktorú vykonáte, bude odmietnutá, čím sa zastaví automatické platby na akékoľvek služby, ktoré si predplatíte. Karta bude nepoužiteľná. Okrem prípadu, keď ho znova povolíte.

Zakázanie karty Cash App však obsahuje viac. Ovplyvní to plánované platby? Bude aplikácia Cash App fungovať? A čo s peniazmi, ktoré máš na karte? Bude vám to vrátené? Keďže ide o finančnú záležitosť, vždy je dobré byť v týchto veciach ostražitý a mať o nich čo najviac informácií. Ale nemaj obavy. Máme vás v tomto. Tento článok obsahuje všetky informácie, ktoré potrebujete na zodpovedanie vašej otázky „Čo sa stane, ak dočasne deaktivujem kartu aplikácie Cash?“

Čo sa stane, ak dočasne zakážem kartu aplikácie Cash?

Karty Cash App možno používať fyzicky aj virtuálne. Tieto karty sú prispôsobiteľné podľa vášho výberu obrázkov, emodži, farieb alebo podpisu. Môžete jednoducho prejsť na kartu Cash Card a vybrať si pre to navrhnúť novú kartu.

Čítať:  Čo znamená OEM?

Aj keď samotná aplikácia Cash poskytuje tieto karty, môžete ich použiť kdekoľvek ako akúkoľvek inú kartu, ktorú by ste použili. Tieto karty sú VISA karty a sú akceptované všade, kde sú akceptované karty VISA.

Keďže väčšina kariet je náchylná na podvody a podvody, možno ste sa s týmito problémami stretli aj vy chcete prestať používať kartu Cash App. Toto rozhodnutie mohlo vyvolať otázku: „Čo sa stane, ak dočasne zakážem kartu aplikácie Cash?“ právom.

Cash Card je karta vydaná Cash App a priradené k vášmu účtu aplikácie Cash. Pamätajte, že účet Cash App a Cash Card sú samostatné veci. Takže deaktivácia vašej Cash Card nepoškodí váš účet Cash App. The Cash Card čerpá vaše prostriedky z vášho účtu Cash App pri každom použití. Takže keď deaktivujete kartu Cash App, jednoducho nemôžete použiť Cash Card a nič iné.

Ale veci sa skomplikujú, ak zo svojej karty vykonávate pravidelné transakcie a plánované platby. Väčšina služieb na internete využíva opakované platby. A ak ste si predplatili niektorú z týchto služieb, môžete si položiť otázku: „Čo sa stane, ak dočasne zakážem svoju kartu Cash App používanú v týchto službách na opakované platby? Poďme si teda vymenovať niektoré veci, ktoré sa stanú, keď dočasne deaktivujete kartu Cash App Card.

1. Karta bude počas transakcií odmietnutá

Keď kartu Cash App deaktivujete, bude odmietnutá ak sa to niekto pokúsi použiť. Ak ste stratili svoju kartu a deaktivovali ju, nemusíte sa obávať, že by vám peniaze ukradli iní ľudia. Keď kartu deaktivujete, bude zbytočná a nebude fungovať, kým ju znova nepovolíte. Každá transakcia bude odmietnutá.

V prípade straty alebo krádeže,pripojte sa k podpore aplikácie Cash potom, čo ju zakážete, aby to mohla aplikácia Cash zabezpečiť svoju identitu a informácie, ako napríklad SSN. Okrem toho sa nebojte.

2. Opakované platby na vašej hotovostnej karte budú zastavené

Väčšina z nás využíva online služby, kde nám každý mesiac účtujú poplatky. Faktúra sa bude opakovať a bude účtovaná z platobného systému, ktorý je k nemu pripojený. Ak máte na Hotovostnej karte opakované platby, ani tam by ste nemohli platiť. Transakcia účtovaná na karte bude odmietnutá, čo môže zastaviť poskytovanie služieb.

Čítať:  Ako fungujú NFC tagy a čítačky? Tu je všetko, čo potrebujete vedieť

3. Čakajúce platby na karte nebudú zastavené

však ak máte na karte čakajúcu platbu, táto platba nebude nijako ovplyvnená. Suma by vám bola účtovaná, aj keď by ste kartu deaktivovali. Keďže ste platbu už autorizovali, nemôžete jej zabrániť.

To je všetko. To odpovedá na vašu otázku „Čo sa stane, ak dočasne zakážem kartu aplikácie Cash?“

Prečo by ste však mali deaktivovať kartu Cash App Card? Po prvé, mali by ste vedieť rôzne scenáre, v ktorých by ste mali deaktivovať kartu Cash App Card, aby ste sa ochránili.

Prečo by ste mali deaktivovať kartu aplikácie Cash?

Ľudia musia deaktivovať svoje platobné karty v mnohých známych a neznámych scenároch. Niektoré môžu byť kvôli bezpečnosti, zatiaľ čo iné môžu byť kvôli vašej vine. takže, poďme preskúmať niektoré scenáre kde má zmysel prestať používať Cash Card.

1. Podozrenie z podvodov a podvodov

Aplikácia Cash je celkom bezpečná. Môžete im dôverovať. Ale len do bodu. Platformám alebo dokonca bankám by ste nemali dôverovať nad rámec svojho pohodlia. Ak ty máte pocit, že ste sa dostali do podvodu alebo podvodu, stačí otvoriť aplikáciu Cash a zakázať kartu Cash App Card.

Aj keď Cash App berie bezpečnosť svojich používateľov veľmi vážne, mali by ste si na tieto veci dávať pozor a najprv sa zabezpečiť. Na internete sa objavujú rôzne podvody zahŕňajúce aplikáciu Cash. Ak máte pocit, že ste sa stali terčom alebo ste sa dostali do podvodu poskytnutím údajov o svojej karte neznámej osobe alebo iným spôsobom, jednoducho deaktivujte platobnú kartu.

2. Raz vyprší platnosť karty aplikácie Cash

Aj keď je cieľom všetkých kariet, ktorých platnosť vypršala, ich automatická deaktivácia, čím sa stanú zbytočnými, nemali by ste zanedbávať prípadné zneužitie. Keď platnosť karty vyprší, objednajte si novú. potom deaktivovať ten, ktorého platnosť vypršala a rozdrviť ho na kúsky, pretože “Bezpečnosť.”

Čítať:  9 príkladov vírusových marketingových kampaní & čo ich robí úspešnými

3. Ak je karta odcudzená alebo poškodená

Toto je ďalší bežný scenár. Ak vám niekto ukradne kartu, môžete v telefóne spustiť aplikáciu Cash App. Máte ďalšiu sekundu a deaktivujete platobnú kartu. Vďaka tomu bude karta zbytočná a vaše peniaze budú zabezpečené vo vašej aplikácii Cash. Informujte o tom aj podporu aplikácie Cash, aby mohla ďalej zabezpečiť váš účet a poskytnúť vám novú kartu.

4. Abnormálne správanie pri výdavkoch

Niekedy sa ľudia už dostali do podvodov a nemajú o nich ani potuchy. Niekto iný používa ich kartu a nebude o tom vedieť.

Ak máte podozrenie na neautorizovanú transakciu na vašej karte, mali by ste deaktivovať kartu Cash App Card tak rýchlo ako sa len dá. Možno ste boli napadnutý hackermi a hackeri mohli ukradnúť informácie o karte. Zabezpečte sa teda pred akýmikoľvek ďalšími finančnými škodami deaktiváciou Cash Card.

Ako môžete dočasne deaktivovať kartu aplikácie Cash?

Dobre. Takže teraz poznáme odpoveď na vašu otázku „Čo sa stane, ak dočasne zakážem kartu aplikácie Cash?“ a hovorili aj o „Prečo by ste mali deaktivovať kartu aplikácie Cash?“. Ale ako deaktivujete kartu Cash App?

Niektorí ľudia to označujú aj ako uzamknutie karty aplikácie hotovosti, pretože to môžete urobiť dočasne.

Ak chcete deaktivovať kartu Cash App Card, postupujte podľa nasledujúcich krokov.

Krok 1: Spustite aplikáciu Cash a prejdite na kartu karty.

Krok 2: Zapnite možnosť Uzamknúť kartu.

Krok 3: The karta je teraz uzamknutá/deaktivovaná a nebude fungovať, pokiaľ ho znova nepovolíte.

Vykonaním vyššie uvedených krokov úspešne deaktivujete svoju kartu Cash App a zastavíte akékoľvek ďalšie finančné škody. Môžeš dočasne ho zakázať a znova povoliť v niektorých prípadoch a tiež môžete ponechajte ho vypnutý, aby bol natrvalo vypnutý.

Ako dlho bude hotovostná karta deaktivovaná?

Po deaktivácii karty Cash App Aplikácia Cash neaktivuje kartu, kým to neurobíte sami. Neexistuje žiadny iný spôsob aktivácie karty bez vášho súhlasu. Môžete jednoducho deaktivovať platobnú kartu navždy a nikdy ju nepovoliť.

Hoci platnosť karty vyprší v naplánovaný dátum, ktorý je na karte uvedený, stále ju nemôžete použiť. Aplikácia Cash po zadaní objednávky nahradí kartu novou v prípade straty alebo krádeže. Môžete sa tiež rozhodnúť, že si novú kartu nikdy neobjednáte a budete používať iba aplikáciu Cash App.

Čítať:  Čo znamená TFW na mojom iPhone?

Ako môžete znova povoliť kartu aplikácie Cash?

Ale vo väčšine prípadov, keď neskôr nájdete svoju stratenú kartu. Potom má zmysel znova povoliť kartu a začať ju znova normálne používať. Ak chcete kartu Disabled Cash App znova povoliť, postupujte podľa nasledujúcich krokov:

Krok 1: Spustite aplikáciu Cash a prejdite na kartu karty.

Krok 2: Vypnite možnosť Uzamknúť kartu.

Krok 3: The karta je teraz odomknutá/aktivovanáa môžete ho začať znova používať, keď ho budete chcieť.

Pomocou vyššie uvedených krokov môžete kartu Cash App znova aktivovať alebo povoliť a používať ju na každodenné transakcie.

Často kladené otázky (FAQ)

Niektoré často kladené otázky na tému „Čo sa stane, ak dočasne deaktivujem kartu aplikácie Cash?“ sú prevzaté z internetu.

1. Čo to znamená zakázaná hotovostná karta?

Keď sa hovorí „Cash Card Disabled“ jednoducho znamená, že karta už nebude fungovať. Vlastník karty ju z nejakého dôvodu zakázal a neexistuje spôsob, ako bude karta opäť fungovať, pokiaľ ju vlastník karty nepovolí.

The Cash Card je možné deaktivovať aj pomocou aplikácie Cash App sám, keď oni odhaliť akúkoľvek bezpečnostnú chybu. Takže, ak ste vlastníkom karty a je zakázaná, jednoducho kontaktujte podporu aplikácie Cash a požiadajte ich, aby problém vyriešili.

2. Môžete mať 2 účty hotovostnej aplikácie?

Áno, môžete mať 2 účty Cash App, ale musíš používajte samostatné telefónne čísla, e-mailové a bankové účty. Okrem toho nemôžete použiť rovnaké informácie na oboch účtoch hotovostnej aplikácie.

3. Ako dlho trvá získanie náhradnej karty hotovostnej aplikácie?

Po objednaní náhradnej karty zvyčajne to trvá desať pracovných dní prísť na vašu adresu.

Záver

Preto sme na vašu otázku odpovedali „Čo sa stane, ak dočasne deaktivujem kartu aplikácie Cash?“ a poskytli niektoré ďalšie informácie o hotovostných kartách a ich používaní. V článku je tiež vysvetlené, ako môžete deaktivovať a znova povoliť svoju Cash Card pomocou aplikácie Cash App v telefóne. Dúfame, že sme odpovedali na vašu otázku a poskytli vám cenné informácie.

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE