Čo sa stane, keď sa vám príspevok na Instagrame náhodou páči a potom sa vám nepáči?

Omylom lajknúť niekoho príspevok na Instagrame je veľmi jednoduché. Či už omylom dvakrát klepnete na príspevok alebo klepnete na srdiečko pod ním, Instagram im okamžite pošle upozornenie. Ak by ste však označili, že sa vám to páči a potom na rozdiel od príspevku na Instagrame, dostali by stále upozornenie?

Čo sa stane, keď sa vám príspevok na Instagrame náhodou páči a potom sa vám nepáči?

Tento článok pojednáva o tom, čo sa stane, keď sa vám náhodne páči príspevok na Instagrame a potom sa vám nepáči. Okrem toho uvidíte niekoľko tipov, ako zabrániť situácii. Začnime.

Vidí niekto, či sa vám príspevok na Instagrame páči a na rozdiel od neho?

Pravdepodobne sa dá povedať, že každý, kto má účet na Instagrame, aspoň raz náhodou lajkol niekoho príspevok. Je to preto, že je to neuveriteľne jednoduché: stačí na to klepnúť. Náhodné označenia Páči sa mi sa zvyčajne vyskytujú, keď prechádzate informačným kanálom alebo keď chcete priblížiť fotografiu.

Čítať:  Dokonalý skript na odstránenie všetkých chýbajúcich odkazov v InDesign - Tech

Na základe našich testov, ak sa vám príspevok páči a okamžite sa mu nepáčite, upozornenie zmizne. Čo ak si daná osoba aktívne prezerá svoje upozornenia, keď vy jej príspevok „srdiečkom“? Našťastie je v upozornení určité oneskorenie. Je teda pravdepodobné, že druhý používateľ sa nikdy nedozvie, že sa vám jeho príspevok páčil, ak mu okamžite dáte like.

Jediný spôsob, ako niekto uvidí váš náhodný lajk, je, že počas vašej nehody obnovil svoje upozornenia. Potom sa zobrazí upozornenie. Keď znova obnovia svoje upozornenia, označenie „Páči sa mi“ sa už nebude zobrazovať.

Zrušenie označenia, že sa mi páči príspevok na Instagrame

Náhodne označiť, že sa niekomu páči príspevok, môže byť veľmi trápne, najmä ak ide o príspevok, ktorý nahrali pred tromi rokmi, alebo ste nemali byť na jeho profile. Dá sa to brať ako znamenie, že ste sledovali ich profil.

Našťastie je rovnako ľahké „nepáčiť sa“ instagramovému príspevku. Stačí znova klepnúť na tlačidlo srdca, ktoré je teraz červené. Majte to na pamäti ak dvakrát klepnete na rovnaký príspevok na Instagrame, lajk zostane.

Koľko času mám?

Ak sa vám páči niečí príspevok na Instagrame, dostane upozornenie. Vo chvíli, keď sa vám však príspevok „nepáči“, upozornenie sa odstráni. Ak bola osoba, ktorej príspevok sa vám náhodou páčil, práve v tej chvíli online, mohla vidieť upozornenie. Na druhej strane, ak neboli na svojom telefóne, pri ďalšom otvorení Instagramu tam upozornenie nebude.

Čítať:  Ako odblokovať niekoho na Instagrame

Prirodzene, čím viac času je medzi podobným a odlišným, tým väčšia je šanca, že to uvidia. Predpokladajme napríklad, že sa vám náhodou páčil niečí príspevok na Instagrame, no uvedomili ste si to až o päť minút neskôr. V takom prípade dávate druhej osobe päťminútové okno na kontrolu upozornení na Instagrame. Ak chcete zvýšiť svoje šance na to, že vás nikto nepozoruje, bude najlepšie, keď sa príspevku čo najskôr nepáči.

Tieto typy upozornení Instagramu sa inak nazývajú upozornenia push. Ak má osoba, ktorej fotka sa vám náhodou páčila, vypnuté upozornenia push, ste v bezpečí. To závisí aj od šťastia. Účty s tisíckami sledovateľov získavajú denne stovky hodnotení Páči sa mi a komentárov, takže používatelia majú tendenciu mať vypnuté upozornenia push, aby sa vyhli neustálemu rozptyľovaniu. Používatelia Instagramu s menším počtom sledovateľov sa však môžu rozhodnúť vypnúť ich, ak sa im nepáčia upozornenia.

Ak sa pýtate, čo by sa stalo, keby ste niekomu omylom „páčili“ príspevok na Instagrame dvakrát za sebou (alebo dokonca viackrát) a potom by to malo rovnaký výsledok.

Časté otázky, ktoré sa mi páčia/nepáčia sa mi na Instagrame

Zníži sa počet hodnotení Páči sa mi, ak sa mi príspevok nepáči?

Áno, za každý príspevok, ktorý sa vám nepáči, sa počet označení páči. Ak používateľ, ktorého príspevok sa vám náhodou páčil, sleduje svoje interakcie na účely analýzy, počet označení Páči sa mi sa zníži, keď jeho príspevok „nepáči sa mi“.

Čítať:  Ako skryť svoje meno na Instagrame

Ako zabránim náhodným označeniam Páči sa mi na Instagrame?

Okrem mimoriadnej opatrnosti neexistuje žiadny konkrétny spôsob, ako zabrániť náhodným označeniam Páči sa mi na Instagrame. Ak si však chcete pozrieť niečí profil a uistiť sa, že sa vám náhodou niečo nepáči, môžete to dosiahnuť nastavením zariadenia do režimu Lietadlo, ktorý zabíja všetky Wi-Fi a internetové pripojenia.

Budem vedieť, či niekto videl upozornenie?

Bohužiaľ, Instagram vám nepovie, či používateľ skontroloval svoje upozornenia v presnom čase, keď sa objavili vaše. Jediný spôsob, ako zistiť, či niekto videl, že sa vám jeho príspevok páči, je, že s vami o ňom komunikuje.

Buďte opatrní, keď sa pozeráte na niečí príspevok na Instagrame

Náhodné lajkovanie príspevku na Instagrame môže byť veľmi nepríjemné, bez ohľadu na to, koľko času prejde medzi lajkom a zrušením lajku. Vždy existuje malá pravdepodobnosť, že uvidia upozornenie. Ak sa tomu chcete vyhnúť, môžete daného používateľa zablokovať a dočasne deaktivovať svoj účet alebo zapnúť režim v lietadle, keď chcete vidieť jeho príspevok.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE