Čo znamená CFS na Instagrame

Zaujíma vás, čo znamená CFS na Instagrame?

Ľudská psychika funguje tak, že stále chcú viac ako to, čo už majú. Z tohto dôvodu, bez ohľadu na to, ako rýchlo nám sociálne médiá urobili život, stále hľadáme spôsoby, ako robiť veci rýchlo, ako je vzájomná komunikácia cez text. A používatelia našli perfektný spôsob, ako to urobiť, prostredníctvom akronymov.

Nie je žiadnym tajomstvom, že ľudia na celom svete sú závislí na sociálnych médiách a trávia ich používaním väčšinu svojho dňa. V skutočnosti, keďže existuje viacero platforiem sociálnych médií, často sa pristihneme pri preskakovaní z jednej aplikácie do druhej. Keďže každá aplikácia sa od ostatných líši funkciami a funkciami, ktoré ponúka, musíme používať rôzne skratky v závislosti od platformy, na ktorej sa nachádzame.

Konkrétne hovorí o Instagram, keďže ide v súčasnosti o najpoužívanejšiu aplikáciu, skratku CFS často vídať pri rolovaní alebo písaní SMS s priateľmi. Nie každý si však celkom uvedomuje, čo to znamená. Preto sme vám priniesli túto príručku vysvetľujúcu všetko, čo potrebujete vedieť o CFS.

Poďme sa teda ponoriť rovno!

Čo znamená CFS na Instagrame

Pri používaní Instagramu sa môžete stretnúť s niekoľkými slangovými slovami a skratkami, z ktorých niektoré možno ani nepoznáte. Nikto však neočakáva, že ich aj tak všetky poznáte. Pomerne nedávna skratka je CFS, čo znamená Close Friends Story, funkciu vydanú v roku 2018.

Cieľom CFS bolo poskytnúť Instagrammerom jedinečný a bezpečný spôsob zdieľania ich obsahu len s tými, ktorým najviac dôverovali. Priznajme si to, v dnešnom svete; chceme rozšíriť svoj vplyv a fanúšikov tak, ako sa len dá. Stále však existujú chvíle v živote, ktoré by sme chceli zachovať v súkromí a zdieľať ich len s blízkymi priateľmi a blízkymi.

Instagram, ktorý pochopil, že často musíme oddeliť náš profesionálny a osobný život, zaviedol novú funkciu, ktorá vám umožnila pridať najdôveryhodnejších ľudí do samostatného zoznamu, aby ste s nimi mohli zdieľať príbehy výlučne jediným klepnutím. Vaši sledovatelia, ktorí nie sú na tomto zozname, nikdy nezistia, že ste uverejnili CFS, a preto sa neurazia.

Prečítajte si tiež: Čo ma pridalo späť na instagram

Čo znamená v mojich kontaktoch na instagrame

Ako pridať používateľov do zoznamu CFS

Teraz, keď viete, čo znamená CFS na Instagrame, musíte začať s ich vytváraním. Ak ste na Instagram nikdy nepridali príbeh blízkeho priateľa, musíte si najprv vytvoriť zoznam. To neznamená, že zoznam nemôžete neskôr upravovať. Svojich sledovateľov môžete pridávať a odstraňovať zo zoznamu kedykoľvek budete chcieť.

Ak chcete pridať používateľov do svojho zoznamu blízkych priateľov na Instagrame, nižšie sú uvedené kroky, ktoré musíte vykonať:

 1. Začnite tým, že pôjdete na Aplikácia Instagram z vášho zariadenia.
 2. Ďalej klepnite na Karta Profil z pravého dolného rohu obrazovky.
 3. Potom vyberte ikona hamburgerového menu z pravého horného rohu a vyberte si Blízki priatelia.
 4. Priatelia, ktorých ste už pridali do zoznamu blízkych priateľov, sa zobrazia v hornej časti. Ak chcete pridať ďalšie, jednoducho prejdite nadol a klepnite na mená používateľov. Vedľa používateľov, ktorých pridáte, sa zobrazí modrá značka začiarknutia, čo znamená, že sú teraz na vašom zozname blízkych priateľov.
 5. Po dokončení klepnite na hotový prítomný na dne.
Čítať:  Ako rôzne generácie konzumujú videoobsah na YouTube

Ako odstrániť používateľov zo zoznamu CFS

Ako plynie čas, váš vzťah s ľuďmi môže vyblednúť. V extrémnych situáciách sa možno budete musieť dokonca rozísť s priateľmi a rodinou. Potom už nebudete chcieť, aby si prezerali vaše súkromné ​​príbehy, a budete ich musieť odstrániť zo svojho zoznamu blízkych priateľov na Instagrame.

V takýchto situáciách jednoducho postupujte podľa nasledujúcich krokov:

 1. Ísť do Instagram na svojom telefóne.
 2. Teraz choďte do svojho Profil poklepaním na Karta Profil zo spodnej lišty.
 3. Vyberte ikona hamburgerového menu.
 4. Potom vyberte Blízki priatelia.
 5. Keď ste v Zatvoriť zoznamy priateľov, klepnite na používateľov, ktorých chcete odstrániť. Modrá značka začiarknutia zmizne vedľa používateľov, ktorých odoberiete, čo znamená, že už nie sú na vašom zozname blízkych priateľov.
 6. Môžete tiež odstrániť všetkých zo svojho zoznamu klepnutím na Zmazať všetko.
 7. Po dokončení vyberte hotový možnosť zo spodnej časti obrazovky.

Ako pridať CFS na Instagram

Po nastavení alebo úprave zoznamu blízkych priateľov na Instagrame je konečne čas, aby ste na svoj účet na Instagrame pridali svoje príbehy blízkych priateľov, v skratke CFS. Nikto okrem ľudí pridaných do vášho zoznamu blízkych priateľov nezistí, že ste na svoj instagramový účet pridali nezvyčajný príbeh.

Kroky budú podobné ako pri pridávaní bežných príbehov a tiež získate presne tie isté funkcie na vytváranie kreatívnych príbehov vrátane obrázkov GIF, nálepiek, textov atď. Jediný rozdiel je v tom, že pri uverejňovaní médií budete musieť vybrať Blízki priatelia namiesto Your Story.

Čítať:  Ako používať Google Analytics 4 na zlepšenie výkonnosti vašich webových stránok

Takto pridáte CFS na Instagram:

 1. Zamierte na Aplikácia Instagram na vašom zariadení.
 2. Potom klepnite na Ikona Pridať do príbehu z ľavého horného rohu.
 3. Teraz vyberte médium, ktoré chcete pridať do svojho príbehu, a upravte ho, ako chcete.
 4. Keď ste pripravení uverejniť ho, jednoducho klepnite na Blízki priatelia tlačidlo z pravého dolného rohu.

Prípadne môžete:

 1. Otvor Aplikácia Instagram.
 2. Zo spodnej lišty vyberte +.
 3. Teraz klepnite na Príbeh.
 4. Potiahnutím nahor vyberte obrázok z galérie, ktorý chcete pridať do príbehu.
 5. Nakoniec klepnite na Blízki priatelia tlačidlo vpravo dole.

Často kladené otázky (FAQ):

1. Čo to znamená, keď si ťa niekto pridá do svojho zoznamu blízkych priateľov na Instagrame?

Keď ste na niektorom zozname blízkych priateľov na Instagrame, budete sa cítiť výnimočne a dôležito. Je to znak toho, že vám daná osoba dôveruje natoľko, že sa s vami podelí o svoje súkromné ​​chvíle. Znamená to tiež, že vás vidia ako nehodnotiaci typ a radi by sa podelili o ich stránku, ktorú zvyšok sveta nevidí.

2. Ako zistím, či som na niekoho zozname blízkych priateľov?

Keď niekto zverejní príbeh blízkych priateľov na Instagrame, nebude sa vám zobrazovať, pokiaľ nebudete pridaný do jeho zoznamu blízkych priateľov. Instagram uľahčil rozlíšenie medzi bežným a CFS. Na používateľskom profile, ktorý uverejnil príbeh blízkych priateľov, sa zobrazí zelený krúžok.

3. Môžete sa odobrať z niečích blízkych priateľov?

Bohužiaľ, Instagram neobsahuje konkrétnu možnosť, ktorá vám umožní odstrániť sa z niekoho blízkych priateľov. Ale to neznamená, že to nemôžete urobiť. Ak chcete prijať extrémne opatrenia, prestať sledovať, zablokovať a priamo požiadať danú osobu, aby vás odstránila, sú niektoré zo spôsobov, pre ktoré sa v takomto prípade môžete rozhodnúť.

Čítať:  Sprievodca marketingom rozprávania príbehov (pre nudné značky)

Wrapping Up: Čo znamená CFS na Instagrame

Na záver, platformy sociálnych médií majú súbor slangových slov alebo akronymov, ktoré sú špecifické pre danú aplikáciu. Tak je to aj v prípade Instagramu, kde CFS znamená Príbeh blízkych priateľov. Táto skvelá funkcia umožňuje používateľom jednoducho zdieľať svoje súkromné ​​momenty prostredníctvom Stories iba s priateľmi, ktorých si pridali do svojich zoznamov blízkych priateľov.

Toto končí náš sprievodca o tom, čo znamená CFS na Instagrame. Dúfajme, že už viete, čo znamená Príbeh blízkych priateľov a ako si ho môžete vytvoriť na Instagrame. Ak máte nejaké nejasnosti alebo otázky, dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie. S radosťou vám poskytneme ďalšiu pomoc.

Súvisiace témy:

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE