Čo znamená 'žiadna odozva na meranie prijatá – časový limit t3'?

Mať stabilné pripojenie k internetu, najmä ak používate WiFi alebo ethernet, je v dnešnej dobe absolútnou nutnosťou. Zatiaľ čo väčšina ISP poskytuje stabilnejšie pripojenie častejšie ako ne, môžu sa z času na čas objaviť problémy buď na zariadení, ktoré používate, alebo na strane vášho ISP.

V tomto článku sa pozrieme na modemy Xfinity, ktoré ukazujú chybu „neprijatá odozva na dosah – časový limit t3“, jej príčiny a čo môžete urobiť pre vyriešenie problému.

Chyba môže byť spôsobená niekoľkými rôznymi problémami. Medzi najčastejšie dôvody patria:

  • Používate príliš veľa rozdeľovačov.
  • Problémy s routerom.
  • Poškodené káble.
  • Slabé signály (alebo nedostatok zosilňovača doprednej a spätnej cesty)

Môžete vyskúšať nasledujúcich šesť opráv.

Reštartujte router

Jednou z prvých vecí, ktorú by ste mali urobiť, je skúsiť reštartovať router. Reštartovanie internetových zariadení môže opraviť zdanlivo náhodné problémy, ktoré spôsobujú problémy s pripojením, vrátane problémov s časovým limitom. Jednoducho vypnite router (a modem) a počkajte niekoľko minút, než ho znovu zapnete.

Skontrolujte káble

Ďalšou vecou, ​​ktorú musíte urobiť, je skontrolovať, či je rozbočovač, prichádzajúci kábel WAN a všetky ďalšie prichádzajúce pripojenia k vášmu routeru neporušené. Pravidelné opotrebenie môže poškodiť kábel prenášajúci signály WAN do vášho routera a spôsobiť problémy s internetom.

Ak uvidíte akékoľvek poškodenie prichádzajúcich pripojení, vrátane akýchkoľvek prerezaní a prerušení, obráťte sa na svojho poskytovateľa internetových služieb a požiadajte ho o opravu káblov.

Čítať:  2 spôsoby, ako zakázať potiahnutie prstom doľava a doprava v Galérii, zatiaľ čo ostatní používajú váš telefón

Skontrolujte rozbočovač

Xfinity obvykle nainštaluje vedľa vášho internetového pripojenia rozbočovač, ktorý „rozdelí“ pripojenie na WiFi, TV a telefón. Pokiaľ dôjde k problému s týmto rozbočovačom, môže to ovplyvniť prichádzajúce internetové signály do vášho routera.

Skontrolujte, či štiepačka funguje správne a teraz vykazuje známky závad, vrátane prehriatia a mechanického poškodenia. Okrem toho sa uistite, že nepoužívate príliš veľa rozbočovačov alebo adaptérov, pretože môžu zhoršiť kvalitu signálu.

Skontrolujte výpadky

Výpadky na strane vášho ISP môžu tiež spôsobiť oranžové svetlo na vašom routeri. Pozrite sa na Stránka s výpadkom služby Xfinity aby ste zistili, či vo vašej oblasti dochádza k problémom. Ak sa stretávate s problémami, môžete kontaktovať Xfinity a zistiť, ako dlho bude trvať, než sa služby obnovia.

Zlyhanie hardvéru v routeri alebo modeme

Ak časť vo vnútri vášho routera alebo modemu zlyhá a prestane fungovať, nebude sa môcť pripojiť k internetu a spôsobí chyby vypršania časového limitu. Najlepší spôsob, ako to potvrdiť, je skontrolovať aplikáciu Xfinity, ktorá vám povie presnú príčinu problému, alebo kontaktovať podporu Xfinity a pozrieť sa na router alebo modem.

Krajina s najvyššou rýchlosťou sťahovania z internetu (júl)

Napokon, ak nič iné nefunguje, budete musieť osloviť Podpora Xfinity a požiadajte ich, aby vám buď pomohli na diaľku, alebo poslali technika k vám domov, aby diagnostikoval a vyriešil problém. Je veľká šanca, že problém vo vašom routeri skutočne pretrváva a problém by mohol vyriešiť výmena od ISP.

Čítať:  Čo sú informačné kľúčové slová a ako ich použiť na dosiahnutie vyššieho hodnotenia

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE