Čo znamená zistená značka NFC v aplikácii Cash v roku 2024?

Si zvedavý vedieť”Čo znamená zistená značka NFC v aplikácii Cash?“Tak, čakanie sa konečne skončilo.”

Aplikácia Cash vám umožní pozrieť sa na platobnú aplikáciu typu peer-to-peer. Ide o platformu, ktorá umožňuje jednotlivcom rýchlo posielať a prijímať peniaze. Platforma poskytuje svojim používateľom zariadenie Cash App Card. Ide o vízovú debetnú kartu, ktorú možno použiť na platby za tovar a služby, a to ako online, tak aj v obchodoch.

Ak to neviete, karty Cash App Cards majú povolenú funkciu NFCa váš smartfón má vstavanú technológiu NFC. Preto, keď držíte telefón a kartu Cash App v krátkej vzdialenosti, môže sa spustiť upozornenie na detekciu značky NFC v aplikácii Cash.

Takže, viete Čo znamená zistená značka NFC v aplikácii Cash? Ak nie, potom po prečítaní tohto článku už situácia nebude rovnaká. Odpoveď „Čo znamená zistená značka NFC v aplikácii Cash?“ nie je len to, čo plánujem ponúknuť; Dozviete sa tiež, ako vypnúť značku NFC zistenú v aplikácii Cash, či má byť NFC zapnuté alebo vypnuté a mnoho ďalších.

Čo všetko je zistená značka NFC v aplikácii Cash?

Rozpoznaná značka NFC alebo podobné upozornenie v aplikácii Cash sa zobrazí, keď je váš mobilný telefón v blízkosti vašej osobnej karty Cash App (zvyčajne do vzdialenosti 10 cm). Karta Cash App Card podporuje technológiu NFC a takmer všetky smartfóny v súčasnosti prichádzajú s technológiou NFC, ktorá umožňuje bezproblémové vzájomné prepojenie zariadení, ak sú držané spolu.

Niektorí používatelia uchovávajú kartu Cash App v puzdre na telefón. Nie je to len riskantné, ale môže to skončiť aj hrozným spôsobom. Len si predstavte, že stratíte telefón s kartou vo vnútri.

Čítať:  WooCommerce REST API: Všetko, čo potrebujete vedieť

Teraz s niektorými ďalšími používateľmi Cash App môže byť situácia taká, že príslušná peňaženka, ktorá obsahuje vašu Cash App Card, je držaná veľmi blízko vášho telefónu. V takom prípade by ste mali telefón držať ďalej od karty. Ale vieme, že to nie je možné zakaždým.

Lepším riešením je vypnutie NFC na vašom smartfóne. Ak však chcete platiť pomocou aplikácie Cash App alebo iných mobilných peňaženiek, musíte na svojom telefóne zapnúť NFC.

Ak používate zariadenie s Androidom, vypnutie NFC nie je vôbec problém; Ak však používate iPhone, môže to byť problém. Ale nebojte sa, čítajte ďalej tento článok „Čo znamená zistená značka NFC v aplikácii Cash“ a čoskoro sa dostaneme k deaktivácii NFC na telefónoch iPhone.

Malo by byť NFC zapnuté alebo vypnuté?

Odpoveď na otázku Čo znamená zistená značka NFC v aplikácii Cash bola celkom jednoduchá. Na túto otázku je však odpoveď trochu zložitá. Široké používanie NFC pre mobilné platby je významným plusom, no ľudia sa tejto funkcie obávajú, pretože sa dá ľahko hacknúť.

Existujú rôzne obavy týkajúce sa NFC; najlepšia stratégia je vypnúť. Budete si musieť vybrať typ bezkontaktnej platby, ktorú chcete používať, aj keď ju môžete vypnúť, ak ju na platby nepoužívate.

Ak neplánujete používať NFC, mali by ste ho vypnúť. Vo všeobecnosti je NFC predvolene vypnuté, ak však túto technológiu používate, mali by ste ju vypnúť, aby ste predišli náhodnému spárovaniu. Ak ho však používate veľmi často, je vhodné ho zapnúť iba pri platbe.

NFC tiež vybíja batériu smartfónu. Preto batéria vášho telefónu vydrží dlhšie, keď je NFC vypnutá, ako keď je zapnutá.

Ako vypnúť alebo zakázať značku NFC zistenú v aplikácii Cash: Rýchle jednoduché kroky

Iba pochopenie „Čo znamená zistená značka NFC v aplikácii Cash“ vám nepomôže vyhnúť sa upozorneniu. Na to sa musíte presne naučiť, ako to urobiť. Tu je niekoľko spôsobov, ktoré vám môžu pomôcť vyhnúť sa upozorneniu na detekciu značky NFC.

Čítať:  Ako vyzerá pripomenutie Venmo?

Uzamknite svoju platobnú kartu

Zakázanie karty Cash App je jednoduché a po deaktivácii nebude odosielať žiadne upozornenia na váš smartfón. Ak ju však chcete použiť, musíte kartu odomknúť. Dočasné uzamknutie karty:

 • Otvorte na svojom zariadení pomôcku Cash App.
 • Nájdite a navštívte „Hotovostná karta“.
 • Klepnite na „Zamknúť kartu.“
 • Udržujte vzdialenosť medzi smartfónom a kartou aplikácie Cash

Keďže NFC má maximálny pracovný rozsah 10 cm alebo viacpreto postačí, ak budete telefón a kartu držať oddelene od seba.

Vypnite funkciu NFC na svojom smartfóne

Ak chcete ukončiť upozornenia NFC, vypnite funkciu NFC na svojom zariadení. V prípade potreby ho tiež môžete kedykoľvek zapnúť.

Ak používate zariadenie so systémom Android, možnosť NFC nájdete v rýchlom nastavení, takže odtiaľ túto funkciu vypnite. Ak tam nie je, mali by ste:

 • OTVORENÉ nastavenie na vašom zariadení
 • Klepnite Predvoľby pripojenia
 • V zobrazenej ponuke vypnite NFC.

Ak máte staré zariadenie so systémom Android, NFC by ste mali vypnúť takto:

 • Ísť do nastavenie
 • Klepnite na „Bezdrôtové pripojenie a siete.“
 • Stlačte tlačidlo „NFC” možnosť vypnúť.

Ak ste používateľom iPhone, proces je pre vás trochu komplikovaný. Ak sa chcete dozvedieť, ako vypnúť NFC na iPhone, prejdite na ďalšiu časť tohto článku.

Ako jednoducho vypnúť NFC Tag aplikácie Cash: Exkluzívne pre iPhone

Takže tento článok „Čo znamená zistená značka NFC v aplikácii Cash“ vás už naučil, ako jednoducho zakázať alebo vypnúť dostupnú značku NFC aplikácie Cash v systéme Android. Naučiť sa to robiť na iPhone však ešte stále nie je hotové. Nebojte sa, v tejto časti sa to dozviete.

Takto môžete na zariadení iPhone zakázať upozornenie o zistení značky NFC. Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je držať iPhone od Cash Card aspoň 10 cm.

 • Ak máte iPhone 8 alebo starší model, môžete vypnúť NFC v nastaveniach svojho iPhone.
 • Odtiaľ prejdite do ponuky Control Center
 • Nájdite čítačku značiek NFC. Ak to chcete urobiť, musíte sa posúvať nadol, kým nenájdete časť „Ďalšie ovládacie prvky“.
Čítať:  Je Shein Legit v roku 2024? [Learn All About the Fast Growing Fashion Retailer]

NFC je zabudované v modeloch iPhone 7 a 8. Novšie modely majú možnosť „Čítanie značiek na pozadí“. Toto nastavenie sa spustí automaticky, keď je telefón v dosahu značky NFC. preto ak vlastníte iPhone X alebo akýkoľvek vyššie uvedený model, nemôžete vypnúť NFC ako je predvolene povolené (alebo aktivované).

Na čo sa používa čítačka značiek Nfc?

NFC alebo near-field communication je technológia, ktorá umožňuje telefónom, notebookom, tabletom a dokonca aj ďalším zariadeniam jednoducho zdieľať dáta s inými zariadeniami vybavenými NFC.

NFC má veľa využití, no tu sú diskutované len tie najbežnejšie.

V súčasnosti sú najbežnejším využívaním NFC bezkontaktné platby. Mnohé nové debetné a kreditné karty, ako napríklad karta Cash App, obsahujú značku NFC, ktorá umožňuje jednotlivcom držať kartu nad platobným terminálom namiesto toho, aby ju posúvali alebo vkladali.

Takmer každý smartfón v súčasnosti obsahuje čip NFC, ktorý funguje ako čítačka NFC a zapisovač a štítok NFC.

Tento čip spárovaný s mobilnými platobnými aplikáciami, ako sú Cash App, Apple Pay a Google Pay, znamená, že už možno ani nebudete musieť vyberať peňaženku. Namiesto toho môžete telefón použiť ako virtuálnu značku NFC pre svoju debetnú alebo kreditnú kartu.

NFC umožňuje obojsmernú komunikáciu medzi tagom a čítačkou.

Niektoré telefóny môžu používať NFC na prenos údajov, ako sú fotografie alebo kontakty, medzi dvoma zariadeniami, ak ich držia spolu.

Navyše s an NFC tag, môžete jednoducho priložiť telefón k značke, aby sa automaticky spustila schopnosť hotspotu vášho telefónu. Vynikajúce na cesty, keď potrebujete rýchly prístupový bod pre váš tablet alebo notebook.

Ako používať peňaženku alebo puzdro NFC na prenášanie karty Cash App Card

Ak chcete svojej karte Cash App Card poskytnúť dodatočné zabezpečenie, mali by ste si kúpiť puzdro alebo peňaženku odolné voči RFID alebo NFC. Zastavia signály RFID alebo NFC, aby sa uistili, že nemôžete platiť kartou bez toho, aby ste si to uvedomili.

Našťastie sú rádiové vlny pomerne ľahko prerušiteľné a blokované, a tak fungujú puzdrá odolné voči NFC. Zakrývajú vašu vlastnú Cash App Card materiálom, ktorý ruší rádiové vlny. Peňaženka zablokuje každé elektromagnetické pole a zabráni komunikácii medzi vašou osobnou kartou Cash App Card a skenermi.

Čítať:  Manipulácia s algoritmami sociálnych médií – sprievodca

Keď teda používate peňaženku alebo puzdro odolné voči NFC, nikto nemôže naskenovať kartu cez vaše vrecko a uskutočniť transakciu bez toho, aby ste o tom vedeli. Navyše v aplikácii Cash nedostanete žiadne upozornenie o zistení značky NFC.

Mali by ste však mať na pamäti, že podvodníci môžu použiť aj techniku ​​​​známu ako NFC, ktorá je tiež známa ako skimming RFID. Aj keď to môže byť problém, nemusí to byť také vážne, ako si väčšina ľudí myslí.

Ak sa teda obávate podvodov a podvodov, najlepšie a prvá vec, ktorú musíte urobiť, je deaktivovať aplikáciu Cash App.

často kladené otázky

1. Je NFC bezpečné?

Platby kartou s podporou NFC sa považujú za bezpečnejšie a bezpečnejšie v porovnaní s tým, čo ponúkajú tradičné swipe transakcie. Tiež celkové riešenia zabezpečenia platieb, ako je tokenizácia a šifrovanie, majú veľmi nízke riziko krádeže vašej fyzickej karty a dokonca aj skutočných čísel kariet.

2. Potrebujem peňaženku alebo puzdro odolné voči NFC pre všetky moje debetné a kreditné karty?

Nie, nemáte, pokiaľ všetky vaše karty nemajú čip NFC. Peňaženku alebo puzdro s ochranou proti NFC potrebujete iba pre karty, ktoré majú čip NFC, a ako viete po prečítaní tohto článku „Čo znamená zistená značka NFC v aplikácii Cash“, že vaša karta Cash App má čip NFC. Na zvýšenie bezpečnosti vašej karty budete potrebovať puzdro odolné voči NFC pre vašu kartu Cash App Card.

Zabaliť sa

Toto uzatvára náš sprievodca o tom, čo znamená rozpoznaná značka NFC zapnutá Hotovostná aplikácia. Stručne povedané, toto upozornenie sa spustí, keď je vaša karta Cash App Card blízko vášho zariadenia alebo je v blízkosti vášho telefónu bez akejkoľvek ochrany, ako je napríklad peňaženka alebo puzdro odolné voči NFC.

Ak máte ďalšie otázky, môžete prejsť nadol do sekcie komentárov nižšie. Budeme sa snažiť čo najlepšie pomôcť. Bonusový tip; označte si obľúbené položky, aby ste mali prehľad o najnovších technických príručkách.

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE