CopyAI vs Jasper vs ShortlyAI

Komunikácia je jednou z najľudskejších činností, ktoré existujú, pretože zahŕňa kreativitu. Množstvo nástrojov AI sa však pokúsilo automatizovať proces písania, či už ide o literárne písanie alebo copywriting.

V predchádzajúcich príspevkoch sme veľa hovorili o softvéri na písanie AI, ale dnes sa zameriame na tri konkrétne nástroje.

V tomto príspevku porovnáme tri výkonné nástroje na písanie AI: CopyAI, Jasper a ShortlyAI. Uvidíme jeho vlastnosti, cenu, klady a zápory.

Začnime!

CopyAI

CopyAI je webová aplikácia, ktorá ponúka výkonné nástroje na písanie umelej inteligencie. Začalo to v roku 2020 a teraz ho používajú veľké spoločnosti ako Microsoft, Nestlé a eBay.

CopyAI vám pomôže prejsť cez prázdnu stránku s viac ako 90 typmi obsahu.

Ak sa chcete na vlastné oči pozrieť, čo sa s tým dá robiť, môžete sa zaregistrovať na ich ukážky, ktoré spúšťajú trikrát týždenne.

Jasper

Zvoní vám Jasperova webová stránka?

Pretože to urobilo mne a potom som si uvedomil: keď sme o tom predtým hovorili, pred jeho rebrandingom v januári sa Jasper volal Jarvis.

Zdá sa, že tento nástroj mal nejaké problémy so značkou, pretože jeho krstné meno bolo Conversion.ai. Ale viete, čo raz povedal Shakespeare: „Rža pod iným menom by voňala tak sladko“. To isté platí pre Jaspera.

Jasper je úžasný nástroj na písanie AI, ktorý vám pomôže napísať celý rad rôzneho obsahu. A myslím, že existuje dôvod, prečo naň používatelia poukazujú ako na najvýkonnejšieho lídra v každej kategórii G2.

Čítať:  Je bezpečné nakupovať v TikTok Shope?

SkrátkaAI

ShortlyAI bola vytvorená v auguste 2020 a minulý rok bola získaná spoločnosťou Conversion.ai (aka Jasper).

Je to minimálny partner na písanie. Žiadny hluk, rovno na to. Jediné dodatočné funkcie, ktoré nájdete na stránke Krátko na to, sú okrem typickej možnosti „rozbaliť“ text príkazy. Neskôr sa tomu budeme venovať hlbšie.

Vlastne som vyskúšal ShortlyAI na recenziu a návod na použitie a veľmi sa mi to páčilo. Ak vás to zaujíma, môžete si ho prečítať kliknutím sem.

Poďme sa teda pozrieť, kde je na tom v porovnaní s Jasperom a CopyAI, dobre?

Ako fungujú

CopyAI, Jasper a ShortlyAI majú hlavne jednu spoločnú vec: všetky používajú GPT-3, najväčší jazykový model, aký bol kedy vytvorený, na informovanie o veľkej časti ich generovaného obsahu.

GPT-3 bol trénovaný na množstve textu (takmer pol bilióna slov), aby sa „naučil“ písať. Takže si môžete byť istí, že práve teraz používate to najlepšie z umelých technológií.

Vyššie je uvedený príklad AI v akcii. Môžete pokračovať a pokúsiť sa uhádnuť, ktorú časť som napísal ja a ktorú robí Shortly.

Čo môžeš napísať

CopyAI, ako už názov napovedá, sa zameriava na copywritingové vzorce. S ním môžete písať obsah blogu, predajné kópie, obsah sociálnych médií a ďalšie. Na výber má viac ako 90 šablón, ako aj rôzne tóny, napríklad priateľský, luxusný, odvážny atď.

ShortlyAI je na druhej strane pre dlhšie písanie. Keď začínate s novým dokumentom, musíte si vybrať medzi písaním článku alebo príbehu. To je všetko, v ShortlyAI nie sú žiadne šablóny. Rozhodne by to teda nebol váš obľúbený nástroj na písanie e-mailov.

Nakoniec má Jasper viac ako 50 šablón, ktoré vám umožňujú písať krátky obsah, ako sú reklamy, popisy produktov a ďalšie. Jeho vyšší plán odomyká dlhý obsah pomocou editora štýlu Dokumentov Google.

Čítať:  Clickup vs. pondelok: Prečo si agentúry vyberajú jednu...

Nástroje na spoluprácu

Plán CopyAI pro prichádza s 10 sedadlami a za príplatok si môžete pridať ďalšie. Jasper má tiež nástroje na spoluprácu, počnúc 5 používateľmi v najnižšom pláne.

Shortly vám však neposkytuje žiadne nástroje na písanie s členmi tímu, pretože je viac zameraný na individuálnu prácu.

Ďalšie funkcie

Jasper má Sprievodcu prvým návrhom, ktorý vám umožní vytvoriť podrobný prvý návrh v priebehu niekoľkých minút. A má viac ako 100 šablón!

Shortly má funkciu nazývanú „príkazy“, ktorá vám umožňuje prispôsobiť, ako vám váš partner pri písaní pomáha. Okrem všeobecných príkazov lomítka, ako sú „prepísať“, „skrátiť“ a „rozbaliť“, vám Shortly umožňuje vytvárať vlastné pokyny pomocou príkazu „inštrukcie“.

Tu sa môžete v krátkosti spýtať, čo chcete, dokonca aj pridať novú postavu do svojho príbehu. Alebo pre vás napísať kópiu reklamy. Či je táto funkcia dostatočne silná na to, aby sa rovnala CopyAI a Jasperovi, je diskutabilné.

Pokiaľ ide o CopyAI, majú veľa bezplatných generátorov copywritingu, ktoré môže používať ktokoľvek bez toho, aby mal účet. Nástroje prechádzajú z bio generátora na generátor nápadov na obsah TikTok a prepisovač viet.

Jazyky

S CopyAI môžete vytvárať obsah vo viac ako 25 jazykoch vrátane slovenčiny, švédčiny, bulharčiny a francúzštiny.

Jasper tiež podporuje viac ako 25 jazykov a dialektov. Takže ak zadáte vstup v angličtine a chcete vytvoriť text pre Anglicko, môžete povedať Jasperovi, aby vytvoril výstup v britskej angličtine.

SkrátkaAI však píše iba v angličtine.

integrácií

Jasper má veľmi užitočné integrácie, ktoré potrebuje každý spisovateľ: SurferSEO, Grammarly, Copyscape a ďalšie.

A je to jediný nástroj na písanie AI v tomto porovnaní, ktorý zahŕňa integráciu aplikácií.

Čítať:  Čo je NAJLEPŠÍ nástroj na písanie AI? Sprout Social vs Jasper vs Copy.ai

CopyAI uvádza, že sa nemusia integrovať s kontrolou plagiátov, ako je Copyscape, pretože ich tím zaručuje originalitu obsahu.

Krátko hovorí niečo podobné, pričom poukazuje na to, že ich AI je úplne originálna a prejde všetkými bežnými kontrolami plagiátorstva.

Môžete si však položiť otázku, či AI môže byť vždy 100% originálna alebo nie.

A, samozrejme, nikdy nie je dobrý dôvod, aby ste nemali SEO plugin a nezlepšili hodnotenie vášho obsahu vo vyhľadávačoch.

Aplikácie a rozšírenia

CopyAI má rozšírenie pre Chrome, ktoré vás bude nasledovať kdekoľvek na webe: e-mail, sociálne médiá, dokumenty, WordPress a ďalšie.

Ostatné nástroje neponúkajú rozšírenie prehliadača.

A nikto z týchto troch nepočíta s mobilnou aplikáciou na písanie a úpravu na cestách.

Podpora a zdroje

Jasper má na Facebooku skupinu s komunitou asi 60 000 používateľov, kde sa učíte od iných ľudí. Majú tiež Akadémiu plnú školiacich článkov, odborných sprievodcov, video tutoriálov a kurzov.

CopyAI môžete kontaktovať e-mailom. Majú tiež blog plný tutoriálov a komunitu na Facebooku.

Napokon, ľudia v Shortly odpovedajú na vaše otázky veľmi rýchlo. Navyše majú vedomostnú základňu, ktorá vám pomôže začať s nástrojom.

Stanovenie cien

Skrátka má bezplatnú skúšobnú verziu, nie je potrebná žiadna kreditná karta: poskytuje vám 4 bezplatné použitia, takže môžete ochutnať všetky veci, ktoré dokáže.

CopyAI má tiež bezplatnú možnosť.

Je to však kompletný plán, kde získate až 10 kreditov mesačne a všetky funkcie CopyAI.

Jasper, naopak, neponúka bezplatnú skúšobnú verziu. Majú len 5-dňovú záruku vrátenia peňazí.

Pokiaľ ide o platené plány, CopyAI má iba jeden platený plán za 35 dolárov mesačne, ktorý vám poskytuje neobmedzené projekty a kredity. Dodáva sa tiež s 10 sedadlami a ak potrebujete viac, môžete si rezervovať demo.

Rovnakým spôsobom má Shortly jeden prémiový plán, ktorý stojí 65 dolárov mesačne, ak sa platí ročne. Majú denný limit, ktorý slúži len na zabránenie zneužitiu robotov. Takže by vás to nemalo ovplyvniť.

Čítať:  Ako stanoviť cenu vašich produktov: 10 stratégií maloobchodných cien, ktoré môžu obchody elektronického obchodu prijať

Nakoniec má Jasper dva platené plány. Starter stojí okolo 49 dolárov mesačne a obsahuje 35 000 slov mesačne a až 5 používateľov. Boss Mode obsahuje 100 000 slov mesačne a stojí 99 dolárov mesačne.

CopyAI Výhody a nevýhody

Pros

 • Výkonný bezplatný plán a najdostupnejšia možnosť.
 • Nástroje na spoluprácu.
 • Rozšírenie pre Chrome.

Zápory

 • Žiadna integrácia nástrojov SEO.

Jasper Klady a zápory

Pros

 • SEO integrácia.
 • Zabudované plagiátorstvo.
 • Nástroje na spoluprácu.

Zápory

 • Obmedzený počet slov za mesiac.
 • Žiadna skutočná bezplatná skúšobná verzia.

Stručne o výhodách a nevýhodách AI

Pros

 • Napíšte dlhodobú beletriu a literatúru faktu.
 • Jednoduché minimálne rozhranie.
 • Funkcia „príkazy“.

Zápory

 • Podporuje iba anglický jazyk.
 • Žiadne nástroje na spoluprácu.

Verdikt: Ktorý je pre vás najlepší?

Ako ste mohli vidieť, hoci sú tieto tri nástroje orientované na písanie, majú veľké rozdiely.

Stručne povedané, stojí ako iný druh riešenia ako ostatné, pretože nemá šablóny ani sa nezameriava na krátke copywriting. Tento softvér je najlepší pre anglicky hovoriacich ľudí, ktorí potrebujú písať príbehy alebo blogové príspevky.

Jasper na druhej strane ponúka množstvo funkcií pre tých, ktorí píšu kópiu, a dokonca má doplnok SEO. Keďže podporujú viacero jazykov, sú skvelým nástrojom pre ľudí, ktorí nehovoria anglicky.

Nakoniec si myslím, že CopyAI môže byť najlepším nástrojom na písanie AI. Ponúka množstvo šablón na vytváranie rôznych druhov kópií, podporuje viacero jazykov a množstvo jeho funkcií môžete využívať zadarmo.

čo ty?

Už ste sa ponorili do sveta softvéru na písanie AI?

Dajte mi vedieť v komentároch, ak máte nejaký obľúbený!

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE