Cricket Wireless uvádza na trh nový telefón Android pod svojou značkou

TL;DR

  • Cricket Wireless oznámila spustenie Cricket Magic 5G.
  • Cricket Magic 5G je lacný telefón, ktorý sa predáva za menej ako 200$.
  • Cricket Magic 5G je teraz k dispozícii v šedom pléde.

Cricket Wireless uvádza na trh nový smartfón pod svojou značkou. Slúchadlo bude súťažiť s niektorými z najlepších lacných telefónov Android, ako je Moto G Play (2024), Samsung A14 a ďalšie v rozsahu pod 200$.

Spoločnosť Cricket Wireless, ktorá je k dispozícii práve teraz, spustila Cricket Magic 5G. Nové zariadenie rozšíri aktuálnu zbierku telefónov s bielou značkou, ktorá je najväčšia medzi americkými operátormi.

Najnovší 5G telefón Cricket je vybavený osemjadrovým procesorom 2,2 GHz, ktorý je podporovaný 64 GB vnútornej pamäte a 4 000 mAh batérií. Pokiaľ ide o displej, Cricket Magic 5G sa môže pochváliť 6,6 palcovým HD+ displejom odolným proti poškriabaniu. Konkrétne povedané, tento displej ponúka rozlíšenie 1 612 x 720. A rovnako ako ostatné lacné telefóny na tejto úrovni očakávajte hrubé rámčeky.

Keď prejdeme k fotoaparátom, tento telefón má nastavenie dvoch fotoaparátov vzadu a selfie fotoaparát vpredu. Zadný fotoaparát obsahuje 13MP hlavný fotoaparát a druhý fotoaparát s rozlíšením 2MP. Medzitým je predná kamera vybavená 5MP šošovkou.

Tento telefón Android bude dodávaný so zabudovaným systémom Android 13 a bude dodávaný s dvojročnou zárukou Cricket's Worry-free. Medzi niekoľko ďalších pozoruhodných funkcií patrí funkcia mobilného hotspotu, volanie cez Wi-Fi, port USB-C, Bluetooth 5.1, NFC, zadný snímač odtlačkov prstov a odomykanie tvárou.

Čítať:  Ako uložiť videá Snapchat na Android

Cricket Magic 5G sa predáva za 140 dolárov Web Cricket Wireless. Dodáva sa iba v jednom farebnom variante, jedinečnom šedom kockovanom vzore s názvom Grey Plaid.

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE