Ďalšie novinky týkajúce sa aktualizácie algoritmu Google v piatok 30. apríla 2024

Tento víkend sme zaznamenali ešte väčší nárast nástrojov počasia, ktoré merajú aktualizácie algoritmov Google.

Zatiaľ čo niektoré správy naznačujú, že existovala iba lokálna aktualizácia, táto aktualizácia bola obrovská. Oveľa väčšie ako normálne.

Keď sme to v piatok 30. apríla nahlásili, začínalo sa to objavovať neštandardne. V sobotu 1. mája sa však nárast prehnal.

Existujú určité špekulácie, že by to mohlo zahŕňať aktualizácie miestnych recenzií a recenzií produktov.

Tu je viac klábosení WebmasterWorld.com:

sk7411 napísal 1. mája 2021 o 7:44:
A sme tu znova ,

Včera sa niečo začalo variť.

samwest napísal o 11:47 dňa 1. mája 2021:
A máme to znova… trvalo to asi 6 mesiacov, kým sme sa dostali späť do karantény, ktorú Gorg začal 10. mája 2010. Niet pochýb o tom, že ich noví partneri vo Washingtone, ktorí zatvárajú oči pred každým zo svojich skorumpovaných, povzbudzovali správcov webu k podvádzaniu o príjmy. praktík. Príjem zo stránky klesol za posledný týždeň o 80 %.

yollo03 napísal o 15:43 dňa 1. mája 2021:
Som na tej istej lodi ako ty, ale postupne sa začínam zotavovať. Je to veľmi pomalý proces.

renatovieira napísal o 20:18 dňa 1. mája 2021:
Všimol si niekto dnes popoludní veľký pokles?

yollo03 napísal o 13:33 dňa 2. mája 2021:
@Samsam1978, začínam si myslieť, že pridali novú AI, ktorá je sofistikovanejšia ako ostatné. Pri decembrovej aktualizácii jadra sa niečo resetovalo a AI sa to všetko učí od nuly Toto je čistý odhad a môže to vysvetliť, prečo dostávam staré chyby, ktoré boli opravené v rokoch 2017, 2018 a 2020.

Čítať:  Možná rozsiahla aktualizácia algoritmu Google 22.5.2024

Urobte, čo môžete, aby ste udržali hlavu nad vodou. Pracoval som na spätných odkazoch a zdalo sa, že to fungovalo, ale nemôžem povedať, či je to jediná vec. Môžem povedať takmer s istotou, že nejde o kvalitu obsahu, takže sa na to už nespolieham.

Samsam1978 napísal o 19:47 dňa 2. mája 2021:
@yollo03 – Dobrá rada Možno budem musieť teraz investovať čas do spätného odkazovania. Predtým som sa neobťažoval, pretože kvalita obsahu bola vždy dostatočná. Videl som veľa zle napísaných konkurenčných stránok, takže by mohol byť čas urobiť spätné odkazy. Nejaké tipy? Vďaka.

EditorialGuy napísal o 22:07 dňa 2. mája 2021:
Pre našu redakčnú cestovateľskú stránku je to väčšinou ako obvykle. Hodnotenia našich obľúbených stále zelených stránok sa v poslednom čase zlepšujú, ale tento kúsok šťastia môže byť zrušený zvýšeným množstvom vizuálneho neporiadku nad konvenčnými výsledkami vyhľadávania v SERP spoločnosti Google.

Návštevnosť rastie pomaly, ale stabilne, keďže viac ľudí dostalo očkovanie proti COVID-19 a tešia sa na výlety neskôr v roku alebo v roku 2022. Včera sme na jednej z našich stránok s nekonečnými článkami zaznamenali nárast o približne 15 000 percent (a pre väčšinu dneška), pravdepodobne preto, že téma bola uvedená na megastránke a ľudia sa ponáhľali na Google.

TalkativeEditorial napísal o 7:55 3. mája 2021:
Zatiaľ hrozný začiatok mesiaca – a víkendy sú pre nás zvyčajne najlepšími dňami na návštevnosť.

Čítať:  Google vysvetľuje, ako zaobchádzať s konkurentmi pomocou nesprávnych štruktúrovaných údajov

V posledných dňoch apríla sme zaznamenali menšie zlepšenie, ale teraz späť k neustálemu zisťovaniu, či stránka neprešla do trvalého výpadku. Strašné.

MayankParmar napísal o 11:33 dňa 3. mája 2021:
Hrozný začiatok (návštevnosť a zárobky).

Glenn Gabe o týchto aktualizáciách napísal nasledovné:

Čo presne táto aktualizácia algoritmu Google skutočne robí?

Keď pokračujeme v pokrývaní týchto aktualizácií, jedna vec nám skutočne utkvie v tom, že táto aktualizácia bola výrazne väčšia, než čo sa považuje za typické.

Aj keď sa špekulovalo, že niektoré z nich by mohli súvisieť s miestnym SEO, profesionáli v oblasti SEO hovoria, že z hľadiska lokálneho SEO to malo malý alebo žiadny vplyv.

Skutočný účel aktualizácie zostáva zahalený rúškom tajomstva.

Dozvieme sa to niekedy? Pokiaľ sa veľké G nevráti s definitívnym potvrdením aktualizácie, s najväčšou pravdepodobnosťou sa tak nestane. Budeme však naďalej informovať o akomkoľvek vývoji a budeme vám prinášať novinky o tejto aktualizácii čo najskôr.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE