Existuje študentská zľava Disney Plus?

Edgar Cervantes / Android Authority

Disney Plus má už viac ako 100 miliónov predplatiteľov a bude ich ešte viac, keď sa rozšíri do ďalších oblastí. Je to už veľmi rozumná cena za takú službu, ktorá stojí iba 7,99 $ mesačne alebo 79,99 $ za ročné predplatné s reklamami. Napriek tomu sa mnoho ľudí zaujímalo, či je k dispozícii aj študentská zľava Disney Plus. Po všetkom, Amazon Prime má 50% študentskú zľavu, Ktorá zahŕňa prístup k jej službe Prime Video. Sesterská streamovacia služba Disney Plus Hulu tiež spustila svoju vlastnú študentskú zľavu a Showtime a Paramount Plus majú každý svoj vlastný znížení cien pre študentov vysokých škôl.

Môže teda študent ušetriť nejaké peniaze na predplatnom Disney Plus? Poďme zistiť, či práve teraz existuje študentská zľava Disney Plus. Do služby sa môžete prihlásiť už teraz na nižšie uvedenom odkaze.

Balíček Disney Plus

Existuje študentská zľava Disney Plus?

Krátka odpoveď je bohužiaľ „Nie“. Služba neponúka zľavu špecificky zameranú na študentov, aspoň nie v tejto chvíli.

Má Disney Plus nejaké ďalšie zľavy?

Aj keď neexistujú žiadne študentské zľavy, neznamená to, že študenti nemôžu ušetriť nejaké peniaze, keď sa zaregistrujú do Disney Plus. U niektorých poskytovateľov telefónnych a internetových služieb by skutočne mohli získať až rok zadarmo.

Čítať:  Ako zarobiť peniaze podcasting

Existujú aj ďalšie zľavy. Ak sa rozhodnete prihlásiť k ročnému predplatnému Disney Plus, ušetríte asi 14 $ v porovnaní s používaním mesačného plánu po dobu 12 mesiacov. K dispozícii je aj balíček Disney Plus-Hulu-ESPN Plus. Všetky tri streamovacie služby môžete získať za jednu cenu 13,99 $ mesačne (s reklamami na Hulu). Ušetríte takmer 6 $ v porovnaní s registráciou pre každú službu samostatne. Môžete tiež získať rovnaký balíček s verziou Hulu bez reklám za 18,99 $ mesačne. Stále ušetríte takmer 9 $ mesačne, ak sa zaregistrujete pre každú službu samostatne.

Napokon Disney Plus spustil lacnejší samostatný plán. Cena za toto predplatné je 7,99 $ mesačne. To vám trochu ušetrí v porovnaní s sadzbou bez reklám vo výške 10,99 $ mesačne.

Pokiaľ sa niekedy v budúcnosti objaví študentská zľava, budeme sledovať.

Komentáre

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE