Facebook Keď sa to stane Zvyčajne je to kvôli vlastníkovi

Hoci je Facebook populárnou platformou sociálnych médií, je známy svojimi neustálymi chybami, ktoré mnohých z nás nútia premýšľať nad tým, ako cez ne prejsť. Tieto chyby sa môžu vyskytnúť buď v dôsledku niektorých neznámych systémových porúch alebo nastavení ochrany osobných údajov iných používateľov. Jednou z takýchto chýb je Facebook. Keď sa to stane, je to zvyčajne kvôli vlastníkovi.

Možno ste dostali odkaz prostredníctvom správy alebo značky v upozorneniach. Keď sa však pokúsite získať prístup k príspevku, táto správa sa zobrazí na vašej obrazovke, zatiaľ čo samotný obsah sa nezobrazí. Mnoho používateľov tiež uviedlo, že si príspevok mohli pozrieť skôr, no zrazu ho už nie je vidieť.

V niektorých veľmi zriedkavých prípadoch môžete byť vlastníkom príspevku, ale aj tak získate Facebook, keď sa to stane, zvyčajne je to preto, že správa vlastníka je dosť mätúca. Našťastie sme vám priniesli túto príručku, ktorá vám pomôže zistiť dôvody spolu s ich opravami.

Takže vydržte až do konca!

Dôvody pre Facebook, keď sa to stane Zvyčajne je to preto, že vlastník

Môže byť veľa dôvodov, prečo sa vám zobrazuje Facebook. Keď sa to stane, je to zvyčajne kvôli správe vlastníka. Buď vlastník odstránil svoj pôvodný príspevok, alebo Facebook odstránil účet vlastníka a odstránil ho. Navyše to môže byť spôsobené tým, že vás vlastník obmedzil alebo zablokoval.

Aj keď pri pokuse o prístup k príspevku nemôžete zistiť presnú príčinu zobrazenej správy, uvádzame najbežnejšie príčiny:

1. Vlastník príspevok vymazal.

Povedzme, že váš priateľ vám poslal odkaz na príspevok na Facebooku prostredníctvom správ. Ale kým si prečítate chat a kliknete na odkaz, vlastník príspevok odstránil. V takom prípade uvidíte Facebook. Keď sa to stane, je to zvyčajne preto, že správa vlastníka na vašej obrazovke. Toto je jeden z najčastejších dôvodov chyby.

Čítať:  Prečo je blogovanie tak populárne? Vysvetlené skutočné dôvody

2. Facebook stiahol príspevok.

Pretože Facebook musí vyhovieť veľkému počtu používateľov a starať sa o ich vzájomné obavy, obmedzuje určité akcie na platforme. Ak niektorý používateľ poruší tieto pravidlá komunity, najmä prostredníctvom príspevku, Facebook ho zo servera stiahne.

Ak sa teda príspevok, ktorý sa pokúšate zobraziť, zameriaval na konkrétnu skupinu alebo šíril nenávistné prejavy či násilie, Facebook si to mohol všimnúť a odstrániť ho z platformy. Preto dostávate Facebook. Keď sa to stane, je to zvyčajne kvôli chybe vlastníka.

3. Facebook vymazal účet majiteľa.

Po prijatí niekoľkých varovaní od Facebooku za porušenie podmienok a zásad aplikácie Facebook nakoniec zruší váš účet. Je to preto, že existuje niekoľko prípadov, keď môžete porušiť pokyny pre komunitu, po ktorých stratíte prístup k svojmu účtu a tento už nebude existovať.

Preto, ak vidíte Facebook Keď sa to stane, je to zvyčajne preto, že správa vlastníka na vašej obrazovke, toto je jeden zo scenárov, ktorý možno budete chcieť zvážiť.

4. Vlastník vás zablokoval.

Ak používateľ, ktorý vám poslal odkaz na príspevok alebo vás označil v sekcii komentárov, vidí príspevok, ale nie vy, vylučuje to všetky možnosti uvedené vyššie. Je to preto, že ak by bol príspevok odstránený alebo účet vlastníka odstránený z platformy, nikto by nemal prístup k príspevku a nielen vy.

V takom prípade je pravdepodobné, že používateľ, ktorý uverejnil obsah, zablokoval váš profil. Keď sa tak stane, nebudete môcť zobraziť celý profil danej osoby, nieto ešte jeden príspevok.

5. Vlastník vás obmedzil.

To, či vás používateľ zablokoval, ľahko zistíte vyhľadaním jeho profilu z rôznych účtov. Ak ich profil nie je viditeľný iba z vášho účtu, znamená to, že ste boli zablokovaní. Ak však môžete zobraziť ich profil, ale nie príspevok, vlastník vám mohol obmedziť iba zobrazenie príspevku.

Môžete to urobiť prostredníctvom nastavení ochrany osobných údajov účtu alebo samotného príspevku. Ak vlastníka príspevku nepriatelíte a jeho nastavenia ochrany osobných údajov nie sú nastavené ako verejné, nebudete môcť zobraziť obsah, ktorý zdieľa.

Na druhej strane, ak ste s nimi priatelia a stále nemôžete zobraziť príspevok, vlastník mohol obmedziť iba vás. Facebook umožňuje svojim používateľom meniť nastavenia viditeľnosti každého príspevku zvlášť. Môžete si vybrať vlastné nastavenia, aby ste konkrétnym ľuďom zabránili v zobrazení určitých príspevkov vo vašom informačnom kanáli.

6. Obmedzenia týkajúce sa veku alebo miesta.

Facebook tiež umožňuje svojim používateľom skryť príspevky pred ľuďmi na základe ich veku alebo polohy. Pomáha to zabrániť tomu, aby váš príspevok zasiahol určitú vekovú skupinu alebo krajinu. Ak teda vlastník príspevku nastavil pre svoj príspevok obmedzenie a váš účet spadá pod uvedenú podmienku, príspevok sa vám nezobrazí.

Čítať:  Ako funguje doprava cez Facebook Marketplace

7. Nie ste prihlásení do svojho účtu na Facebooku.

Ďalší častý dôvod za Facebook Keď sa to stane, je to zvyčajne preto, že správa vlastníka zahŕňa predovšetkým neprihlásenie na Facebook. Ak si nepamätáte, že ste sa odhlásili, vedzte, že niekedy vás k tomu Facebook donúti nedobrovoľne.

Môže to byť spôsobené tým, že trávite príliš veľa času na Facebooku, aplikácia bola aktualizovaná atď. Aj keď vidíte, že ste prihlásení, najlepšie bude, ak si svoj informačný kanál raz obnovíte, aby ste to potvrdili.

8. Facebook stránka nefunguje.

Ak sa vám zdá všetko v poriadku, potom s najväčšou pravdepodobnosťou Facebook. Keď sa to stane, je to zvyčajne preto, že vlastník je iba závada. Mohlo k tomu dôjsť v dôsledku činnosti serverov. V závažných prípadoch môžu servery zlyhať a zneprístupniť celú stránku. Koniec koncov, je to softvér a raz za čas môže čeliť technickým problémom.

Ak je to tak, nebudete jedinou osobou, ktorá nemôže zobraziť príspevok, pretože problém nie je len vo vašom počítači. Navyše, celý server nemusí byť vypnutý, aby ste sa stretli s Facebookom. Keď sa to stane, je to zvyčajne kvôli vlastníkovi. Niekoľko nefunkčných služieb Facebooku bude mať za následok rovnakú chybu.

9. Vniknutie chýb alebo škodlivý softvér.

Hoci to môže byť pre vás šok, niektorí používatelia prišli na to, že jedným z faktorov spôsobujúcich Facebook môže byť aj chyba alebo vírus. Keď sa to stane, zvyčajne je to spôsobené vlastníkom. Tento dôvod sa zvyčajne zistí neskôr, pretože väčšina ľudí nepredpokladá, že vírus spôsobí chybu Facebooku.

Ale uvádzame ho tu, takže ak nemôžete nájsť riešenie, je najlepšie skontrolovať váš systém, či neobsahuje možné útoky škodlivého softvéru.

Ako opraviť Facebook, keď sa to stane Zvyčajne je to preto, že vlastník

Keď zistíte, prečo sa vám správa môže zobrazovať, ďalším krokom by malo byť zistiť, ako problém vyriešiť. Prečítajte si až do konca a zistite rôzne metódy, ktoré môžete použiť na opravu Facebooku, keď sa to stane, zvyčajne je to spôsobené vlastníkom.

1. Skontrolujte, či existuje účet vlastníka.

Ako už bolo spomenuté, obsah nemusí byť viditeľný, ak bol príspevok alebo účet vlastníka odstránený z platformy. Môžete to potvrdiť vyhľadaním ich profilu. Ak je ich účet viditeľný, znamená to, že jeho účet nebol deaktivovaný ani odstránený.

Čítať:  Koľko správ na odstránenie účtu Instagram?

2. Skontrolujte, či vás vlastník zablokoval.

Ak vás vlastník účtu zablokoval, neexistuje žiadne jednoznačné riešenie, ktoré by ste si mohli zvoliť pre prístup k príspevku. Môžete však s danou osobou komunikovať, vyriešiť vaše problémy a nechať ju odblokovať. Je však najlepšie nepredpokladať, že vás zablokovali, ale radšej to zabezpečiť vykonaním nasledujúcich rýchlych krokov:

 1. Vyhľadajte si profil majiteľa na Facebooku. Ak je to viditeľné a vidíte všetky ostatné príspevky, dôvod pre Facebook Keď sa to stane, je to zvyčajne preto, že vlastníkom môže byť niečo iné.
 2. Požiadajte inú osobu, aby vyhľadala svoj účet na Facebooku. Ak nemôžete zobraziť ich účet, ale niekto iný môže, znamená to, že vás zablokoval.
 3. Opýtajte sa ich priamo tak, že im pošlete správu alebo sa k nim priblížite v reálnom živote.

3. Pridajte vlastníka do zoznamu priateľov.

Povedzme, že nie ste priatelia s osobou, ktorá uverejnila obsah, ktorý sa pokúšate zobraziť. Ak ich nastavenia ochrany osobných údajov umožňujú zobraziť ich zdieľané príspevky iba ich priateľom, dostanete na Facebooku. Keď sa to stane, je to zvyčajne preto, že správa vlastníka. V takejto situácii im jednoducho pošlite žiadosť o priateľstvo a počkajte, kým ju prijmú.

Existuje však aj možnosť, že ste už priateľmi a stále nemôžete zobraziť konkrétny príspevok. Potom vám daný používateľ prostredníctvom vlastných nastavení zakázal prezeranie tohto príspevku. V takom prípade nemôžete pre zobrazenie príspevku urobiť nič iné.

4. Použite službu VPN.

Vlastník účtu mohol obmedziť zobrazovanie ich príspevku iba pre konkrétnu vekovú skupinu alebo ľudí pristupujúcich na Facebook z konkrétneho miesta. Ak chcete prekonať toto obmedzenie, môžete použiť sieť VPN a zmeniť svoju polohu.

Niektoré z najspoľahlivejších sietí VPN zahŕňajú ExpressVPN a NordVPN. Jednoducho si stiahnite sieť VPN do svojho počítača alebo smartfónu, vyberte si alternatívne umiestnenie a vráťte sa na Facebook, kde si príspevok zobrazíte.

Ak chcete obmedziť vek, môžete zmeniť dátum narodenia prostredníctvom nastavení účtu. Tu je postup:

 1. Spustite aplikácia Facebook na svojom telefóne.
 2. Ak ešte nie, prihláste sa do svojho účtu pomocou svojich prihlasovacích údajov.
 3. Ďalej klepnite na menu s tromi vodorovnými pruhmi z kariet.
 4. Potom klepnite na Ikona ozubeného kolieska v pravom hornom rohu.
 5. Prejdite nadol na Publikum a viditeľnosť a vyberte si Profilové informácie.
 6. Teraz prejdite na Základné informácie a klepnite na Upraviť vedľa toho.
 7. Vyberte nové narodeniny.
 8. Po dokončení klepnite na Uložiť tlačidlo aplikujte zmeny.

5. Uistite sa, že ste prihlásení na Facebook.

Môžete tiež naraziť na Facebook. Keď sa to stane, je to zvyčajne kvôli chybe vlastníka, keď nie je prihlásený do svojho účtu. Ak je to tak, jednoducho zadajte svoje prihlasovacie údaje a zobrazte obsah.

Čítať:  [Best Fixes] Prečo nemôžem sledovať ľudí na Instagrame

Niekedy sa v dôsledku neznámych chýb môžete javiť ako prihlásený, aj keď ste boli z aplikácie odhlásení. V takom prípade stačí obnoviť stránku. Ak tak urobíte, dostanete sa späť na prihlasovaciu stránku.

6. Skontrolujte, či stránka nefunguje.

Servery môžu občas vypadnúť, čo má za následok rôzne chyby, vrátane Facebooku. Keď sa to stane, je to zvyčajne kvôli vlastníkovi. Ak chcete zistiť, či Facebook nefunguje, použite online služby a nástroje.

Tu je to, čo musíte urobiť:

 1. Najprv prejdite na DownDetector alebo inú podobnú službu.
 2. Napíšte „Facebookv Vyhľadávací panel.
 3. Potom vyberte Facebook z hľadaného výsledku.
 4. Pozrite si výsledok a analýzy, aby ste zistili, či stránka nefunguje.

7. Uistite sa, že váš systém neobsahuje vírusy.

Ak predpokladáte, že problém leží na vašej strane, je najlepšie skontrolovať, či váš systém nenapadol vírus. Pre túto službu je k dispozícii množstvo aplikácií. Ak ste používateľom systému Android, skúste to Systweak Anti Malware pre Android alebo Advanced System Protector pre Windows. Ich rozhranie je užívateľsky prívetivé a ich služby sú dosť efektívne pri zisťovaní akejkoľvek škodlivej aktivity.

Často kladené otázky (FAQ):

1. Môžem vidieť, kto ma zablokoval na Facebooku?

Facebook vám nepošle upozornenie ani upozornenie vždy, keď vás niekto zablokuje. Ak však chcete zistiť, či vás niekto zablokoval, môžete tak urobiť prostredníctvom výsledkov vyhľadávania. Jednoducho zadajte ich meno do vyhľadávacieho panela v hornej časti vášho profilu na Facebooku. Ak sa ich účet nezobrazí, s najväčšou pravdepodobnosťou vás v aplikácii zablokovali.

2. Ako nahlásim účet na Facebooku?

Ak chcete nahlásiť profil na Facebooku, môžete to jednoducho urobiť prostredníctvom aplikácie. Jednoducho vyhľadajte ich meno a prejdite na ich profil na Facebooku. Potom klepnutím na tri vodorovné bodky prejdite na nastavenia profilu a vyberte položku Nájsť podporu alebo nahlásiť profil.

Potom opíšte, ako daný používateľ porušuje pokyny pre komunitu Facebooku, a podľa pokynov na obrazovke nahláste svoj profil Facebooku.

Zbalenie: Facebook, keď sa to stane, je to zvyčajne preto, že vlastník

To nás privádza na koniec nášho sprievodcu na Facebooku. Keď sa to stane, je to zvyčajne preto, že vlastník. Existuje viacero dôvodov, prečo sa vám môže zobrazovať táto správa, a my sme poskytli podrobný prehľad o každom z nich. Dúfajme, že sa vám podarilo zistiť príčinu a problém vyriešiť prečítaním tejto príručky.

V prípade ďalších otázok a nejasností, neváhajte využiť sekciu komentárov nižšie. Urobíme maximum, aby sme vám pomohli ďalej.

Súvisiace témy:

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE