Faktory, ktoré je potrebné zvážiť pri výbere hostiteľa Magento

Pokiaľ ide o nasadenie obchodu Magento, jedným z najdôležitejších rozhodnutí, ktoré môžu predajcovia elektronického obchodu urobiť, je výber webhostingovej spoločnosti. Zatiaľ čo teoreticky má takmer každá hostingová spoločnosť prostriedky na hosťovanie aplikácie PHP, ako je Magento, diabol je v detailoch. Kvalita hostingových spoločností sa značne líši, takže pred výberom by sa maloobchodníci mali uistiť, že vykonali potrebný prieskum. Keď sa raz rozhodnete, ak zistíte, že vaša hostingová spoločnosť nie je všetko, čo bolo sľúbené, môže byť prechod na alternatívu nákladný, a to z hľadiska času aj financií.

Efektívny hosting eCommerce si vyžaduje určitý súbor kompetencií, takže aby sme vám ušetrili zbytočný čas a námahu, pozrieme sa na niektoré z faktorov, ktoré by mali byť v popredí vašej mysle.

Výkon

Výkon je dôležitý pre každú webovú stránku, ale má zásadný význam, pokiaľ ide o elektronický obchod. Magento by ste mohli nainštalovať na nízkoenergetický, neoptimalizovaný zdieľaný hostingový plán, ale Magento je hladný po zdrojoch a výsledkom by bol pomalý a oneskorený obchod.

Špecializovaní hostitelia Magento, ktorí rozumejú tomu, ako z Magenta vyťažiť maximum, a hardvérová platforma, ktorá poskytuje Magentu všetky zdroje, ktoré potrebuje, poskytne vašim zákazníkom oveľa lepší zážitok z nakupovania. A ako všetci vieme, lepšia a rýchlejšia používateľská skúsenosť sa premieta do vyšších konverzií a vyšších výnosov.

Škálovateľnosť

Každý v eCommerce dúfa, že ich obchod porastie nad úroveň, kde stačí zdieľaný hosting. Keď príde čas posunúť sa po rebríčku k výkonnejšiemu VPS, dedikovanému serveru alebo dokonca klastru serverov, ako ľahko sa to podarí, závisí od odbornosti, podpory a zdrojov, ktoré má váš hostiteľ Magento k dispozícii.

Čítať:  7 nástrojov analýzy elektronického obchodu, ktoré možno nepoužívate

Ak ste uviazli na nízkom hostingu, prechod na výkonnejšiu platformu môže vyžadovať migráciu na inú hostingovú spoločnosť, čo je určite uskutočniteľné, ale alternatívou hladkého škálovania s pomocou expertnej hostingovej spoločnosti Magento je podstatne žiadanejšie.

Odbornosť

Všetky aplikácie majú svoje zvláštnosti a Magento nie je výnimkou. Optimalizácia hostingovej platformy pre Magento si vyžaduje odborné znalosti a mnohí weboví hostitelia vnímajú Magento len ako ďalšiu webovú aplikáciu. Aby ste zaistili, že vaši používatelia budú mať čo najlepší zážitok, vyberte si hostingovú spoločnosť s preukázateľnými odbornými znalosťami v oblasti eCommerce hostingu a konkrétne v Magento hostingu.

podpora

Pod pojmom dobrú podporu si môžete predstaviť uplatnenie odborných znalostí na konkrétne problémy klientov. Aby hostiteľská spoločnosť poskytovala dobrú podporu, musí mať odborné znalosti a zároveň odhodlanie včas ich aplikovať na problémy, ktorým čelia ich klienti. Hľadajte hostingové spoločnosti, ktoré ponúkajú záruky dostupnosti a dohody o úrovni služieb, a tie, ktoré majú medzi súčasnými klientmi dobrú povesť vďaka veľkej podpore.

Úsilie, ktoré vynaložíte na prieskum svojho hostiteľa Magento, bude odmenené rýchlym a stabilným eCommerce obchodom a spoľahlivou podporou od odborníkov, ktorí vedia, čo robia.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE