[Fixed] Karta Chime nie je podporovaná v aplikácii Cash

Karta Chime pre všetky účty by mala fungovať v aplikácii Cash. Ak sa vám teda zobrazuje chybové hlásenie, ide o zvláštnu situáciu. Dobrá vec, že ​​máme niekoľko dôvodov, prečo vaša karta Chime nie je podporovaná v aplikácii Cash. Keď poznáte dôvod, riešenie problému je hračka. Pozrime sa, čo robiť.

Karta Chime nie je podporovaná v aplikácii Cash: Čo robiť?

Ak jedného pekného dňa zistíte, že vaša karta Chime nie je podporovaná v aplikácii Cash, potom by ste mali najprv držať nervy a začať zisťovať faktor, ktorý to môže spôsobiť. Niekedy to môže byť naozaj len krátke zlyhanie aplikácie. Aj keď niekedy môže byť problém do určitej miery alarmujúci. Keď nájdete dôvody, zamierte, spojte sa s tímom podpory aplikácie Cash a vyhľadajte pomoc.

Aj keď teraz všetko znie trochu zmätene, nebojte sa, pretože sme pre vás všetko usporiadali. Venujte svoj čas čítaniu nasledujúceho článku a dozviete sa každý kúsok informácií o otázke „Chime Card nie je podporovaná v aplikácii Cash“.

Prečo nie je karta Chime podporovaná v aplikácii Cash?

Aplikácia Cash vám umožňuje prepojiť vašu kartu Chime. Ak teda dostávate kartu Chime, ktorá nie je podporovaná chybovou správou aplikácie Cash, nie je dôvod na paniku. V najlepšom prípade ide o dočasný problém.

Tu je niekoľko krokov, ktoré môžete podniknúť, aby ste zistili, čo by mohlo byť príčinou.

1. Dvakrát skontrolujte informácie o svojej karte

Zadali ste správne údaje? Pri prepájaní karty Chime s aplikáciou Cash musíte zadať svoje meno, číslo karty, dátum vypršania platnosti, CVV a PIN kód.

Môžete si byť istí, že ste pri zadávaní údajov o karte neurobili žiadne chyby. Stále nezaškodí kontrolovať to znova a znova. Jedno číslo na karte alebo CVV je nesprávne a vaša karta nebude akceptovaná.

Čítať:  Aký je NAJLEPŠÍ nástroj v roku 2024 a prečo?

Niekedy, aj keď si to znova kontrolujete, vaše oči chybu nezaregistrujú. Urobte si preto miniprestávku a skúste zadať podrobnosti s osvieženou mysľou.

2. Hotovostná aplikácia nie je aktualizovaná

Platformy na spracovanie platieb s toľkými funkciami a podporou je potrebné neustále aktualizovať. Neaktualizovanie aplikácie môže spôsobiť zlyhanie niektorých funkcií, zatiaľ čo iné fungujú perfektne.

Takže aj keď nemusíte mať žiadne problémy s transakciou, môžete mať problémy s prepojením bankového účtu alebo debetnej karty.

Ak dostávate kartu Chime, ktorá nie je podporovaná v správe aplikácie Cash, skúste aktualizovať aplikáciu Cash.

 • Navštívte obchod Google PlayStore (Android) alebo App Store (iOS).
 • Typ Hotovostná aplikácia na paneli vyhľadávania.
 • Zasiahnite Aktualizovať vedľa názvu aplikácie Cash.

3. Problémy súvisiace s vyrovnávacou pamäťou

Aj keď boli problémy s prepojením pôvodne spôsobené tým, že aplikácia Cash App nie je aktuálna, po aktualizácii môžete mať stále problémy.

Ak sa tak stane, musíme zvážiť možnosť problému s pamäťou. Keďže váš telefón má predchádzajúcu pamäť aplikácie Cash, aktualizácia sa nezaregistrovala správne. Problém s prepojením Chime je teda stále prítomný.

 • Tvrdo stlačte svoje Hotovostná aplikácia.
 • Klepnite na Info ikona, ktorá sa objaví vpravo.
 • Hľadať skladovanie alebo Pamäť medzi možnosťami.
 • Pod ním hľadajte Vymazať vyrovnávaciu pamäť.

Ak vymazanie vyrovnávacej pamäte nepomôže, zvážte vymazanie údajov. Táto možnosť bude k dispozícii vedľa položky „Vymazať vyrovnávaciu pamäť“.

Potom reštartujte telefón.

Keďže ste tentoraz vybrali možnosť „Vymazať údaje“, budete musieť znova zadať podrobnosti o účte aplikácie Cash.

Nezasahujte do vymazania údajov, kým nebudete vedieť svoje heslo a používateľské meno aplikácie Cash. V opačnom prípade budete musieť prejsť celým procesom obnovenia hesla.

Dúfajme, že tentokrát budete môcť prepojiť svoju kartu Chime.

4. Servery aplikácie Cash alebo Chime nefungujú

Je možné, že server Cash App nefunguje. Hlásená štatistika 30 miliónov používateľov aplikácie Cash v roku 2020 nám dáva jasnú predstavu o popularite aplikácie. Vzhľadom na tento počet používateľov sa očakáva a do istej miery vzhľadom na to, že aplikácia z času na čas spadne.

Servery nie vždy dokážu zniesť záťaž toľkých ľudí, ktorí sa snažia využívať služby Cash App.

To isté sa môže stať aj s Chime. Keďže karta Chime sa pri správnom fungovaní spolieha na servery Chime, v prípade problémov môžete mať problémy s prepojením karty Chime.

Čítať:  [Fixed] Upozornenia TikTok nefungujú alebo sa nezobrazujú na zariadeniach Android a iPhone

Potom to už nebude len Cash App. Možno ste sa stretli s problémami s transakciami alebo problémami s prepojením s inými mobilnými platobnými bránami.

Najlepší spôsob, ako zistiť, či je Chime alebo Cash App nefunkčná, je vyhľadať správy o zlyhaní online.

Ísť do Down Detector, alebo Je to dole? Podrobné správy budú obsahovať aj presný čas dňa, kedy servery spôsobili problém.

Aj zvonkohra má svoje dole stavová stránka aby ste boli informovaní.

Ak sú servery mimo prevádzky, musíte počkať niekoľko hodín. Nanajvýš to môže trvať deň. Keď sa znova pokúsite prepojiť svoju kartu Chime, tentoraz by to malo fungovať.

5. Údržba servera

Alternatívnou situáciou k závažným problémom je, že aplikácia Cash alebo Chime zámerne vykonáva údržbu servera.

Aj keď sa to robí s cieľom inovovať zabezpečenie a postarať sa o akékoľvek budúce chyby v sieti, môže to predstavovať problém pri pokuse o použitie aplikácie.

Zvyčajne, keď aplikácia Cash alebo Chime vykoná jednu z týchto kontrol servera, bude vás o tom vopred informovať. Posielajú podrobné správy s presným časovým rámcom, kedy bude server mimo prevádzky.

Skontrolujte svoj e-mail a správy, či ste takúto správu nedostali. Ak áno, musíte počkať na čas údržby servera, kým sa budete môcť pokúsiť znova pripojiť kartu Chime.

6. Blokovaná karta Chime Card

Existuje tiež reálna možnosť, že vaša karta Chime bude zablokovaná a tá istá môže niesť zodpovednosť za problém „Karta Chime nie je podporovaná v aplikácii Cash“.

Ak vaša karta nie je blízko dátumu vypršania platnosti a je nejakým spôsobom zablokovaná, môže to znamenať, že Chime zistil nejaké podozrivé aktivity. Možno, že nejaká transakcia, ktorú ste vykonali, znepokojila tím Chime, že vaša karta bola ukradnutá, alebo ste sa podieľali na nejakej podvodnej činnosti.

V tomto prípade zmrazia vašu Chime kartu a váš bankový účet Chime.

Jediným spôsobom, ako vyriešiť situáciu, je kontaktovať tím podpory. Informujte sa, prečo zablokovali vašu kartu, a potom nedorozumenie odstráňte.

Karta Chime nie je podporovaná v aplikácii Cash: Najlepšia možná oprava

Takže ste si prezreli všetky možné scenáre, prečo dostávate kartu Chime, ktorá nie je podporovaná v správe Cash App.

Akosi stále nie ste bližšie k nájdeniu riešenia. Čo môžeš urobiť? Môžete kontaktovať tím podpory aplikácie Cash alebo Chime.

Ak existuje iná skrytá príčina, prečo vaša karta Chime nefunguje, mohli by to opraviť.

Ak chcete hovoriť s podporou aplikácie Cash, zavolajte na číslo 1-800-969-1940. Pre Chime zavolajte na číslo 1-844-244-6363. Prostredníctvom mobilnej aplikácie môžete kontaktovať aj tím podpory Chime.

Čítať:  Musíte byť priateľmi na Venmo, aby ste mohli posielať peniaze? -[Answered]

Ako prepojiť aplikáciu Cash s Chime?

Ako ďalšie preventívne opatrenie si prejdime kroky na prepojenie Chime s aplikáciou Cash. Poďme pochopiť, ako to urobiť pre bankový účet Chime aj debetnú kartu.

Prepojte bankový účet Chime s aplikáciou Cash

Predtým, ako budete môcť prepojiť akúkoľvek debetnú alebo kreditnú kartu s aplikáciou Cash, musíte prepojiť bankový účet.

Urobme to prepojením bankového účtu Chime pre toto cvičenie.

 • Spustite Hotovostná aplikácia.
 • Klepnite na 2 doláre podpísať úplne vľavo. To je bankovníctvo tab. Je to miesto, kde môžete vidieť svoj zostatok, možnosti prepojenia a možnosti výberu peňazí. Môžete tiež skontrolovať svoje transakcie a bitcoiny.
 • Klepnite na Prepojené účty medzi možnosťami. Bolo by to posledné.
 • Klepnite na Prepojiť banku.
 • Zobrazí sa oznámenie o ochrane osobných údajov. Klepnite na ďalej pokračovať.
 • Teraz uvidíte zoznam bánk. Klepnite Zvonkohra ak to vidíte medzi možnosťami. V opačnom prípade hľadajte Zvonkohra na paneli vyhľadávania.
 • Budete požiadaní o nejaké bankové údaje a PIN kód.
 • Prejdite cez overenie spracovať podľa pokynov.

Gratulujem! Prepojili ste svoj bankový účet Chime s aplikáciou Cash.

Prepojte kartu Chime s aplikáciou Cash

Po prepojení bankového účtu Chime s aplikáciou Cash sa celý proces prepojenia debetnej karty s hotovosťou zjednoduší.

 • Otvor Hotovostná aplikácia.
 • Vráťte sa späť do bankovníctvo tab.
 • Klepnite na Prepojené účty.
 • Možnosti v časti Prepojené účty budú mať teraz navyše uložený bankový účet Prepojiť debetnú kartu a Prepojiť kreditnú kartu.
 • Vyberte si latramentová debetná karta.
 • Zadajte svoje číslo karty, dátum vypršania platnosti, CVV a PIN kód. Samozrejme, vaše meno musí byť presne také, ako je uvedené na debetnej karte.
 • Klepnite na ďalej.

Tam ste prepojili svoju kartu Chime s aplikáciou Cash.

Overte, či je prepojená aplikácia Chime Card a Cash

Po konečnom prepojení karty Chime s aplikáciou Cash si môžete overiť, či funguje správne.

 • Spustiť Hotovostná aplikácia.
 • Vyberte $ ikona s vyvážením úplne vľavo.
 • Klepnite na Pridajte hotovosť.
 • Môžete pridať ľubovoľné množstvo. Na overenie môžete tiež pridať 1 $.
 • Klepnite Pridajte 1 $.
 • Budete požiadaní o potvrdenie buď pomocou odtlačkov prstov alebo PIN.
 • A je hotovo.

Podobne môžete použiť možnosť Vyplatiť na odoslanie 1 USD z aplikácie Cash na váš účet Chime.

Chime a Cash App majú rýchly systém spracovania. Platba je akceptovaná hneď po vykonaní transakcie. Niekedy však môže trvať 1 až 3 pracovné dni, kým sa platba niektorým z týchto spôsobov zobrazí na vašom príslušnom bankovom účte.

Čítať:  Správa obsahových kampaní / Výkonný nástroj od Sprout Social

Ak niektorý štátny sviatok spadne medzi platobné dni, môže to chvíľu trvať. Ak to trvá dlhšie ako týždeň, je čas kontaktovať tím podpory.

Môžete použiť možnosť okamžitého prevodu, ak chcete, aby bola platba k dispozícii v priebehu niekoľkých minút a nie dní. Za túto možnosť však budete musieť zaplatiť poplatok vo výške 1,5 %.

Prepojenie iných debetných kariet s aplikáciou Cash

Vo všeobecnosti aplikácia Cash funguje s takmer všetkými debetnými kartami. To zahŕňa karty vydané prostredníctvom kariet Visa, Master Card, American Express, Discover a Union Pay.

To isté možno povedať o kreditných kartách. Takmer všetky hlavné siete fungujú na aplikácii Cash. V skutočnosti môžu byť hlavné debetné karty prepojené aj s aplikáciou Chime. Debetnú kartu Cash App môžete rovnako jednoducho prepojiť s Chime.

Chime a Cash App fungujú dokonale v tandeme. Ak sa pokúsite prepojiť banku v aplikácii Cash, Chime je jednou z prvých, ktoré sa zobrazia vo vašich možnostiach.

Existujú však debetné karty, na ktoré Chime zatiaľ nie je vybavená. Väčšinou ide o služobné debetné karty, bankomatové karty, Paypal karty a karty zdravotného poistenia.

Často kladené otázky (FAQ)

1. Akceptuje aplikácia Cash Chime karty?

Áno, Cash App akceptuje debetné karty Chime. Môžete dokonca pridať svoj bankový účet Chime do aplikácie Cash pre transakcie.

2. Sú Chime a Cash App rovnaké?

Chime a Cash App sú podobné v koncepte, že poskytujú služby mobilného bankovníctva. Majú tiež veľa podobností v transakčných metódach a možnostiach účtov. Chime je však skôr poriadna banka, kým Cash App je striktne platobná aplikácia s niektorými bankovými funkciami.

3. Je Chime banka?

Nie, Chime nie je banka. Ide o fintech spoločnosť, ktorej bankové služby poskytuje The Bancorp Bank alebo Stride Bank, NA

Zabalenie: Karta Chime nie je podporovaná v aplikácii Cash

Ak dostávate kartu Chime, ktorá nie je podporovaná v správe Cash App, nemusíte panikáriť. Ide o dočasný problém, ktorý je možné vyriešiť buď čakaním, kým sa služba vráti, alebo kontaktovaním jedného z tímov podpory servisných spoločností.

Ak kontaktovanie tímu podpory váš problém nevyrieši, môže byť lepšie odísť z jednej z aplikácií. Zistite, ktorá aplikácia vám spôsobuje problém. Vyskytol sa problém s debetnou kartou Chime alebo aplikáciou Cash? Hľadajte alternatívu na použitie.

To je dostatok informácií o riešení problému „Chime Card nie je podporovaná v aplikácii Cash“

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE