[Fixed] Náhodní ľudia si ma pridávajú na Snapchat podľa telefónneho čísla

Snapchat je skvelá platforma na zdieľanie vašich špeciálnych momentov cez objektív. Mnohí používatelia preto uprednostňujú pridávanie iba svojich uzavretých účtov do svojich účtov. Týmto spôsobom uchovávajú svoje obrázky a videá v súkromí.

Ale ako každá iná aplikácia sociálnych médií, aj váš účet Snapchat získava angažovanosť pridaním čo najväčšieho počtu ľudí a výmenou snímok s nimi. Aplikácia tiež poskytuje návrhy ľudí na pridanie, pričom zvýrazní tých, s ktorými zdieľate spoločné kontakty alebo ktoré môžu byť v zozname kontaktov vášho telefónu.

V dôsledku toho môžete začať dostávať žiadosti od ľudí, s ktorými ste v skutočnom živote nikdy nekomunikovali. Nepochybne to môže byť dosť nepríjemné, keď dosiahne limit. Ak sa teda pýtate, prečo si ma toľko náhodných ľudí pridáva na Snapchat podľa telefónneho čísla a chcete na to poznať riešenie, ste na správnej stránke.

Takže bez ďalších okolkov sa vrhneme rovno do toho!

Kto si ma môže pridať na Snapchat?

Snapchat je skôr súkromná platforma na zdieľanie najlepších momentov so svojimi blízkymi. To však neznamená, že nemôžete mať verejný profil na propagáciu svojho obsahu a získavanie odberateľov. Súkromné ​​profily sa tiež zobrazujú v návrhoch na účtoch iných používateľov, aby sa rozšíril váš zoznam priateľov, rovnako ako akákoľvek iná platforma sociálnych médií.

Čítať:  [Fixed] Hotovostná aplikácia neskenuje zadnú stranu ID

V predvolenom nastavení dávate Snapchatu povolenie zobrazovať vaše používateľské meno ako návrhy pre iné používateľské účty. To bude mať za následok, že budete dostávať požiadavky aj od náhodných ľudí. K dispozícii je tiež nastavenie, ktoré umožňuje aplikácii zobraziť váš profil pri vyhľadávaní. Ľudia, ktorí poznajú vaše používateľské meno, vás tak môžu vyhľadať a pridať z výsledkov.

Navyše tí, s ktorými ste zdieľali svoj Snapcode, vás tiež môžu pridať do Snapchatu. Okrem toho, ak ste svoje kontakty synchronizovali so službou Snapchat, ľudia, ktorí majú vaše číslo uložené, vás uvidia vo svojich návrhoch a môžu si vás pridať.

Prečo si ma náhodní ľudia pridávajú na Snapchat podľa telefónneho čísla?

Ak pravidelne používate Snapchat, možno ste si všimli, že veľa ľudí si vás pridáva s vaším telefónnym číslom. Títo ľudia by v prvom rade nemali mať prístup k vášmu telefónnemu číslu, zatiaľ si vás pridávajú do vášho osobného účtu Snapchat.

Nemáte ich pridaných do kontaktov ani ich v žiadnom prípade nepoznáte. Ako vám teda posielajú žiadosť o priateľstvo na Snapchat? Ak si kladiete podobné otázky, tu je pre vás podrobná odpoveď.

Snapchat má funkciu rýchleho pridania, ktorá vám umožní objaviť ľudí, ktorých možno poznáte. Používa vaše telefónne kontakty, zoznam priateľov už pridaných do vášho účtu a ďalšie. Takže dôvod, prečo by ste mohli dostávať toľko žiadostí od neznámych používateľov, je ten, že sa možno objavujete na ich rýchlom pridaní kvôli vzájomným vzťahom, zdieľaným záujmom, dosahu atď.

Keď si všimnete žiadosť od niekoho neznámeho, ale je tam uvedené, že vás našiel prostredníctvom vášho telefónneho čísla, znamená to, že vaše číslo bolo uložené v jeho kontaktoch. Ak ste teda povolili prístup k svojim kontaktom na Snapchate, ľudia vás môžu ľahko nájsť pomocou vášho telefónneho čísla.

Čítať:  [Fixed] Váš účet bol zakázaný pre porušenie našich podmienok na Instagrame

Okrem toho, ak ste zosynchronizovali svojich priateľov na Facebooku so zoznamom kontaktov v telefóne a tiež ste mu povolili prístup k službe Snapchat, mohli by ste dostávať žiadosti od vzájomných spoločností na svoje sociálne účty.

Je tiež možné, že vaše osobné informácie vrátane vášho telefónneho čísla sú verejné na vašich iných účtoch sociálnych médií. Náhodní ľudia, ktorí vás pridávajú, môžu získať vaše telefónne číslo z týchto účtov, pridať ho ako kontakt, synchronizovať svoje kontakty so službou Snapchat a potom vás pridať na platformu.

V konečnom dôsledku môžu byť početné žiadosti od neznámych ľudí dráždivé. V takom prípade by ste hľadali spôsoby, ako zastaviť náhodné pridávanie na Snapchat podľa telefónneho čísla. No, pokračujte v čítaní a dozviete sa!

Ako zabrániť náhodným ľuďom, aby vás kontaktovali na Snapchat?

Keď začnete dostávať správy a snímky od jednotlivcov, ktorých nepoznáte, môže to byť dosť frustrujúce. Našťastie môžete zabrániť náhodným cudzincom, aby vám posielali správy alebo si vás pridávali na Snapchat.

Dá sa to jednoducho urobiť tak, že zmeníte niektoré nastavenia účtu a zabránite neznámym používateľom, aby vám posielali požiadavku na Snapchat. Postupujte podľa nižšie uvedených krokov:

 1. Začnite spustením Aplikácia Snapchat na vašom zariadení.
 2. Ak ešte nie, zadajte svoje prihlasovacie údaje a prihláste sa.
 3. Teraz klepnite na svoje Ikona Bitmoji v ľavom hornom rohu obrazovky.
 4. Potom klepnite na Ikona ozubeného kolieska pre vstup do nastavení Snapchat.
 5. Odtiaľ prejdite nadol na Kto môže a klepnite na Kontaktujte ma.
 6. Nakoniec vyberte Moji priatelia z možností, aby vám mohli posielať správy a snímky iba vaši priatelia.
Čítať:  Sprout Social Glow-up: 10 úžasných nových funkcií, ktoré ste si obľúbili v roku 2024

Ako zabrániť cudzincom, aby si vás pridali na Snapchat

Funkcia rýchleho pridania bola na platformu pridaná nedávno ako pokus, aby ste sa mohli spojiť s viacerými ľuďmi. Používa informácie, ako sú vaše spoločné kontakty, kontakty, záujmy a ďalšie. Táto funkcia návrhov sa však môže rýchlo stať bolesťou, keď si vás začne pridávať veľa neznámych ľudí.

Keďže vás väčšina neznámych ľudí nájde prostredníctvom návrhov Snapchat, jedným zo spôsobov, ako od nich prestať dostávať žiadosti, je zakázať zobrazovanie vášho profilu v rýchlom pridaní. Ak to chcete urobiť, postupujte takto:

 1. Otvor Aplikácia Snapchat a prejdite do svojho profilu klepnutím na Ikona Bitmoji v ľavom hornom rohu.
 2. Teraz prejdite na nastavenia klepnutím na Ikona ozubeného kolieska v pravom hornom rohu.
 3. Ďalej prejdite nadol na Pozri ma v rýchlom pridaní pod Kto môže a klepnite naň.
 4. Nakoniec vypnite prepínač pre Ukáž mi v rýchlom pridaní.

Teraz sa váš profil nezobrazí v rýchlom pridaní a budete dostávať žiadosti iba od ľudí, ktorí majú vaše používateľské meno alebo Snapcode.

Blokujte používateľov, ktorí sa vás neustále pokúšajú pridať na Snapchat

Snapchat vám umožňuje nielen blokovať používateľov, ktorí sú vo vašom zozname priateľov, ale aj cudzincov. Ak ste sa teda aj vy sťažovali na náhodných ľudí, ktorí si ma pridali na Snapchat podľa telefónneho čísla, jednoduchým riešením je ich zablokovať.

Tu je postup:

 1. Ak chcete začať, otvorte Snapchat aplikáciu v telefóne.
 2. Ďalej prejdite na ich profil. Ak sa vás pokúsili pridať, môžete ich nájsť v sekcii Pridať priateľov klepnutím na svojho Ikona Bitmoji a poklepaním na Pridať priateľov. Prípadne môžete klepnúť na Ikona Pridať priateľa na obrazovke Fotoaparát.
 3. Potom klepnite na profilový obrázok používateľa, ktorého chcete zablokovať, aby sa otvoril jeho profil.
 4. Odtiaľ klepnite na ikona troch vodorovných bodiek v pravom hornom rohu.
 5. Nakoniec z rozbaľovacej ponuky vyberte Blokovať.
Čítať:  Ako nájsť niekoho v aplikácii Cash podľa telefónneho čísla: zodpovedané

Týmto spôsobom už používateľ nebude môcť nájsť váš profil Snapchat.

Často kladené otázky (FAQ):

Kto sú náhodní ľudia na mojom Snapchate?

V poslednej dobe veľa Snapchatterov začalo používať roboty na zvýšenie svojho dosahu a sledovateľov. Tieto účty robotov vás najprv pridajú na Snapchat a keď ich pridáte späť, odstránia vás zo svojich priateľov. Týmto spôsobom priťahujú väčšie publikum na propagáciu svojho obsahu na platforme.

Môžete sa stať nedostupným na Snapchate?

Áno, Snapchat vám umožní stať sa nedostupným na platforme, ale nie úplne. Používatelia, ktorí majú vaše používateľské meno a Snapcode, vás môžu stále pridať. Ak to chcete urobiť, prejdite do nastavení Snapchat > ​​„Uvidíte ma v rýchlom pridaní“ v časti „Kto môže“ > vypnite možnosť „Zobraziť ma v rýchlom pridaní“.

Zbalenie: Náhodní ľudia si ma pridávajú na Snapchat

Náhodní ľudia, ktorí si ma pridávajú na Snapchat podľa telefónneho čísla, je dosť znepokojujúci problém, ale našťastie má Snapchat určité funkcie, pomocou ktorých môžete tomu v budúcnosti zabrániť.

Aby ste sa vysporiadali s neznámymi ľuďmi, ktorí sú už pridaní do vášho účtu, vždy je tu pre nich možnosť blokovania. Ak máte ďalšie otázky, prejdite do sekcie komentárov nižšie. Odpovieme vám čo najskôr.

Podobné témy:

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE