[Fixed] Nepodarilo sa načítať používateľov na Instagrame

Instagram vo svojom úsilí stať sa najlepšou platformou sociálnych médií nevyhnutne spôsobil používateľom vážne problémy. Zatiaľ čo hlavným cieľom je udržať platformu bez robotov a spamových účtov, ich algoritmy sa zameriavajú aj na niektoré skutočné účty.

Mnoho ľudí sa údajne sťažovalo na chyby, ako napríklad „Skúsiť znova neskôr“, „Nepodarilo sa obnoviť informačný kanál“, „Nepodarilo sa načítať používateľov“ atď. Aj keď chyba zmizne sama o sebe po 24 až 48 hodinách, nie ste vždy v ideálnej situácii čakať tak dlho.

To si vyžaduje okamžité nápravné opatrenia. Našťastie pre vás máme krytie. Prečítajte si túto príručku a dozviete sa všetko, čo je potrebné vedieť o hlásení „Používatelia sa nepodarilo načítať“ na Instagrame, vrátane toho, prečo k nemu dochádza a ako tomu v budúcnosti zabrániť.

Tak poďme rovno na to!

Dôvody „Nepodarilo sa načítať používateľov“ na Instagrame.

Chyba Instagramu „Nepodarilo sa načítať používateľov“ vám bráni prezerať si nielen svojich vlastných sledovateľov a zoznam sledovaných, ale aj ostatných. Zvláštne je, že k nemu môžu ľahko pristupovať iné účty, čo nám hovorí, že chyba je na vašej strane.

Ako už bolo spomenuté, majitelia aplikácie označili limit na vaše hodinové a denné aktivity v snahe vytvoriť bezpečnejšie prostredie.

Zakaždým, keď pošlete viac ako 50 DM, nadmerne lajknete/komentujete príspevky alebo prestanete sledovať/sledujete príliš veľa ľudí naraz, systém to zistí pri nezvyčajnej aktivite a pozastaví váš účet.

Čítať:  Ako odstrániť uložené príspevky na Instagrame

Za takýchto okolností môže byť váš nasledujúci zoznam dočasne zablokovaný, aby ste nezrušili sledovanie ďalších používateľov. Niektorí používatelia si vyberú jednoduchú cestu a použijú aplikáciu tretej strany na prerušenie sledovania ľudí naraz.

Keďže aktivitu nevykonávate priamo na Instagrame, môžete to považovať za šikovný spôsob, ako sa s problémom vysporiadať. Výkonné algoritmy aplikácie sú však navrhnuté tak, aby zisťovali aj takéto nepriame operácie.

Pokračujte v čítaní a zistite, čo by ste mali robiť v prípade, že sa vyskytne chyba!

Spôsoby, ako opraviť nenačítanie používateľov na Instagrame.

Metóda č. 1: Buďte trpezliví.

Aj keď existuje niekoľko ďalších riešení na riešenie problému, nie vždy fungujú pre každého. Nemusíte sa však obávať, pretože chyba nakoniec zmizne sama.

Trvanie nárokovania Instagramu, kým znova nezískate prístup k svojmu nasledujúcemu zoznamu, je 24 až 48 hodín. Existujú rôzne faktory, ktoré určujú presný čas, ako napríklad, koľko rokov je váš účet, ako často sa vám chyba vyskytuje atď.

Vo veľmi zriedkavých prípadoch, ak chyba pretrváva aj po dvoch dňoch, odporúčame kontaktovať Centrum pomoci Instagramu. Postupujte podľa týchto jednoduchých krokov:

 1. Najprv otvorte Instagram na svojom telefóne.
 2. Potom klepnite na svoje profilu ikonu z kariet.
 3. Teraz klepnite na hamburgerové menu ikonu vpravo hore a vyberte nastavenie.
 4. Odtiaľ prejdite na Pomoc.
 5. Klepnite Nahlásiť problém.
 6. V rozbaľovacích možnostiach opäť klepnite na Nahlásiť problém.
 7. Stručne vysvetlite svoj problém v danom poli a priložte snímky obrazovky ako referenciu.
 8. Nakoniec klepnite na Predložiť a počkajte, kým Instagram problém preskúma.

Metóda # 2: Prihláste sa na Instagram cez PC.

Pre niektorých používateľov problém vyrieši prihlásenie na Instagram prostredníctvom iného zariadenia alebo počítača. Nie je to však zaručená oprava.

Ak chcete postupovať podľa tejto metódy, nižšie sú uvedené pokyny:

 1. Začnite spustením ľubovoľného webového prehliadača.
 2. Ďalej zadajte www.instagram.com v paneli s adresou v hornej časti.
 3. Zvyčajne vás to privedie na ich prihlasovaciu stránku. Ak nie, uvidíte a Prihlásiť sa pod poľom Prihlásiť sa. Klepnite na to.
 4. Do príslušných polí zadajte prihlasovacie údaje svojho účtu.
 5. Nakoniec kliknite na Prihlásiť sa tlačidlo.
Čítať:  Prečo nevidím zobrazenia profilu na TikTok

Po prihlásení do svojho účtu prejdite na nasledujúci zoznam a zistite, či bola chyba odstránená. Ak nie, prejdite na ďalšiu metódu.

Metóda č. 3: Použite aplikáciu tretej strany.

Jedným z faktorov, ktorý vedie k neviditeľnosti vášho nasledujúceho zoznamu, je použitie aplikácie alebo nástroja na automatizáciu tretej strany, ktorý vám pomôže spravovať sledovateľov Instagramu. Na zobrazenie zoznamu však môžete použiť rovnakú aplikáciu.

Jediný rozdiel je v tom, že budete môcť iba zobraziť zoznam a nebudete môcť vykonávať žiadnu ďalšiu akciu. Najpoužívanejšie aplikácie sú Spamguard, Rastový, Insta Followers Pro, Social Scanatď.

Tu je všetko, čo musíte urobiť:

 1. Stiahnite si spomínanú aplikáciu alebo akúkoľvek inú do svojho zariadenia.
 2. Spustite aplikáciu.
 3. Zadajte svoje prihlasovacie údaje do určeného poľa, aby ste sa prihlásili do svojho účtu, a klepnite na Prihlásiť sa.
 4. Klepnite na Sledovanie na zobrazenie všetkých používateľov, ktorých sledujete alebo Nasledovníci na zobrazenie účtov, ktoré vás sledujú.

Metóda # 4: Vymažte vyrovnávaciu pamäť Instagramu.

Aj keď sa chyba „Nepodarilo sa načítať používateľov“ na Instagrame objaví po prekročení hodinového alebo denného limitu jednotlivcov, ktorých môžete sledovať/nesledovať, nie je úplne nemožné, aby to bola chyba systému.

Chyba sa môže vyskytnúť, ak máte z jedného zariadenia prihlásených viacero účtov a často medzi nimi prepínate. Ako riešenie odstráňte aplikáciu Instagram, ako aj všetky zvyšné súbory a vyrovnávaciu pamäť, pred jej opätovnou inštaláciou.

Kroky pre Android a iPhone sa navzájom líšia, takže sa uistite, že postupujete podľa správnej sady pokynov.

Ak vlastníte zariadenie so systémom Android, musíte urobiť nasledovné:

 1. Najprv spustite nastavenie aplikáciu v telefóne.
 2. Potom prejdite na Aplikácie.
 3. Klepnite na Všetky aplikácie zobrazíte úplný zoznam nainštalovaných aplikácií.
 4. Teraz prejdite nadol na Instagram a klepnite naň.
 5. Odtiaľ klepnite na Odinštalovať.
 6. Potom prejdite na Správca súborov a vyberte si Čisté úložisko.
 7. Klepnite Zmazať všetko pod Bezpečné čistenie.
 8. Môžete tiež ísť do Všetky údaje z vyrovnávacej pamäte aplikácie a vyberte zvyškové súbory, ak nejaké existujú, potom klepnite na jasný na spodku.
 9. Nakoniec preinštalujte Instagram z obchodu App Store.
Čítať:  Blogovacie stránky, ktoré môžu zvýšiť návštevnosť mojich webových stránok a pomôcť pri SEO

Pre používateľov iPhone sú povinné kroky uvedené nižšie:

 1. Ak chcete začať, dlho stlačte Instagram aplikácie.
 2. Z možností klepnite na Odstrániť.
 3. Potom spustite nastavenie aplikácie.
 4. Choďte do svojho profilu a klepnite na iCloud.
 5. Odtiaľ prejdite na Spravovať úložiskoa potom klepnite na Zálohy a vyberte najnovšiu dostupnú zálohu.
 6. Vypnite prepínač pre Instagram.
 7. Nakoniec znova nainštalujte Instagram z obchodu App Store.

Metóda č. 5: Zmeňte svoju IP adresu.

Existuje niekoľko fór, kde viacerí používatelia Instagramu tvrdia, že zmena ich adresy IP úspešne opäť zviditeľnila ich nasledujúci zoznam. Ak teda žiadna z vyššie uvedených opráv doteraz nefungovala, skúste postupovať podľa tejto metódy.

Jeden z najjednoduchších a najbezpečnejších spôsobov, ako zmeniť svoju IP adresu, funguje, ak máte internetový modem. Jednoducho ho na niekoľko minút odpojte a potom ho znova zapojte.

Pritom uvoľníte svoju aktuálnu IP adresu, ktorú váš ISP recykluje. Po opätovnom pripojení modemu vám ISP pridelí novú IP adresu. Ak však nie, skúste nechať modem odpojený dlhšie, najlepšie cez noc.

Ďalším spôsobom, ako zmeniť adresu IP, je použitie VPN alebo proxy.

Ako zabrániť nenačítaniu používateľov na Instagrame.

Aj keď chyba „Nepodarilo sa načítať používateľov“ na Instagrame automaticky zmizne, už by ste sa jej nemali venovať. Z tohto dôvodu je dôležité naučiť sa, ako tomu zabrániť v budúcnosti.

Prejdime si každý podrobne!

1. Zastavte nepretržité sledovanie/zrušenie sledovania používateľov.

Algoritmy Instagramu interpretujú akcie sledovania a zrušenia sledovania ako jeden príkaz. To znamená, že obmedzenie, ktoré spoločnosť uložila svojim používateľom, sa vzťahuje na počet nesledovaných aj sledovaných účtov.

Denný limit bol nastavený na 200. Ale pre istotu je vhodné nesledovať/nesledovať viac ako desať používateľov za hodinu.

Keď limit prekročí, systém môže považovať váš účet za spam a zablokovať vám prístup k vášmu vlastnému nasledujúcemu zoznamu a zobrazí problém „Nepodarilo sa načítať používateľov“.

Čítať:  4 spôsoby automatického rolovania kotúčov na Instagrame (Android, iOS)

2. Nepoužívajte aplikácie alebo nástroje automatizácie tretích strán.

Väčšina používateľov sa domnieva, že použitím aplikácie tretej strany na prerušenie sledovania používateľov oklamú algoritmy. To však len zvyšuje šance, že váš nasledujúci zoznam bude zablokovaný, pretože akcie sa vykonávajú rýchlejšie, čo Instagram dokáže ľahko zistiť.

Často kladené otázky (FAQ):

Prečo nemôžem zobraziť zoznam svojich sledovateľov a sledovateľov na Instagrame?

Toto je nedávna chyba v aplikácii, ktorá bráni používateľom nielen vidieť, koho sledujú alebo kto ich sleduje, ale tiež s nimi komunikovať. Spoločnosť si je dobre vedomá problému a pracuje na jeho vyriešení.

Ak však nemôžete zobraziť iba konkrétne účty, môžu to byť iné dôvody. Napríklad účty pozastavené Instagramom alebo používatelia, ktorí ich sami deaktivujú.

Prečo Instagram svojim používateľom obmedzuje sledovanie/zrušenie sledovania viac ako 200 účtov?

Instagram tvrdí, že obmedzuje aktivitu svojich používateľov na ochranu komunity. Okrem toho, že vám umožní sledovať/zrušiť sledovanie maximálne 200 účtov, nemáte povolené označiť viac ako 1 000 príspevkov alebo poslať viac ako 100 DM za jeden deň.

Každý, kto prekročí tento limit, bude považovaný za spam alebo robota a jeho účet bude pozastavený alebo úplne zakázaný.

Zabaliť

Instagram nepochybne prijal niekoľko vážnych opatrení na vytvorenie bezpečnejšieho prostredia pre svojich používateľov. Ale ani po všetkom tomto úsilí platforma nie je úplne bez spamových účtov.

Najhoršie na tom je, že tieto obmedzenia sa zameriavajú aj na mnohé skutočné účty a ničia ich skúsenosti. Dúfajme, že metódy uvedené v tejto príručke vám pomôžu nájsť rýchle riešenie.

Odteraz budete tiež dobre informovaní o tom, prečo sa na Instagrame nepodarilo načítať používateľov a ako tomu môžete zabrániť.

Radi by sme počuli vašu spätnú väzbu o tom, ako vám bola táto príručka užitočná a či máte ďalšie tipy týkajúce sa danej témy.

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE