[Fixed] Odovzdanie zlyhalo a bolo uložené do konceptov tik tok

Nemôžete pokračovať vo svojom každodennom procese stať sa ďalšou internetovou senzáciou ako „Video sa nepodarilo nahrať. Video bolo uložené do vašich konceptov TikTok” chyba je medzi tým? Prečo nevenovať 5 minút čítaniu tohto článku a nezabezpečiť si tak svoju budúcnosť TikTok raz a navždy.

TikTok, ktorý nie je len bežnou zábavnou platformou, sa v posledných rokoch ukázal ako kariérna možnosť pre mnohých. Chyby, závady a problémy sa však vždy objavia a narušia existujúcu rovnováhu. Jedným z takýchto problémov je, keď sa používatelia stretnú s „Nahranie zlyhalo a bolo uložené do konceptov tik tok“.

Vzhľadom na to, že problém sa týka priamo jadra TikTok, tj videí, hľadanie vystresovaných používateľov je evidentné a bežné. Už nie, pretože som tu, aby som vám pomohol.

Video sa nepodarilo nahrať. Video bolo uložené medzi vaše koncepty TikTok: O čom to všetko je?

Presne to, čo naznačuje výraz: „Nepodarilo sa nahrať video. Video bolo uložené do vašich konceptov TikTok“ odráža situáciu, keď má používateľ alebo TikToker zakázané nahrávať svoje videá. Namiesto toho, aby boli príslušné videá zverejnené pre divákov na celom svete (okrem niektorých výnimiek), majú tendenciu sa presúvať a ukladať do sekcie Koncepty.

Čítať:  Ako si vybrať správne marketingové a reklamné kanály

Ak sa ma spýtate na dôvod, najpriamejšia odpoveď by bola „neistá“. Zatiaľ čo najbežnejším faktorom je slabé internetové pripojenie a problémy so serverom, zdá sa, že najsilnejším prvkom spôsobujúcim problémy je obmedzenie z konca TikTok. Nech už je dôvod akýkoľvek, konečná vec je nájsť cestu von. Poďme to odhaliť:

Oprava: Nepodarilo sa nahrať a bol uložený do konceptov tik tok chybové hlásenie

Teraz, keď už máte dostatočnú predstavu o „Nepodarilo sa nahrať video. Video bolo uložené do vášho konceptu TikTok”, teraz ste pripravení naučiť sa najlepší možný spôsob, ako to ukončiť. Pozri, viem, blúdenie všade naokolo a hľadanie odpovedí na to, prečo môj príspevok na TikToks nemôže byť skutočne znepokojujúci, a to je dôvod, prečo som hľadal najefektívnejšie riešenie.

Predbežné požiadavky:

Problémy typu Sever sú niečo, čo nájde spôsob, ako obťažovať používateľov jedným alebo druhým spôsobom. Bez ohľadu na to, o akej platforme hovoríme alebo o ktorom probléme sa nás najviac týka, nepomôže to, keď zohľadníme nezdravý server. Takže kedykoľvek narazíte na „Video sa nepodarilo nahrať. Video bolo uložené do vašich konceptov TikTok“, skontrolujte, či servery fungujú správne.

Spustite prehliadač na svojom zariadení

 • Navštívte Downdetektor
 • Umiestnite kurzor myši na panel vyhľadávania a zadajte TikTok
 • Potom uvidíte graf, ktorý predstavuje počet výpadkov za posledných 24 hodín
 • Pozorne si prečítajte graf a dospejte k dokonalému záveru.

Krok 1: Odinštalujte TikTok

Prvá vec, ktorú budete musieť urobiť, je zbaviť sa aplikácie zo smartfónu. Nebojte sa; Nežiadam vás, aby ste namiesto toho navždy odstránili TikTok, s cieľom odstrániť dočasné chyby v údajoch vášho TikTok je užitočné rýchle odinštalovanie.

Pre používateľov iOS:

 • Obedujte zásuvku aplikácie
 • Nájdite aplikáciu TikTok
 • Dlho stlačte, kým sa nezobrazí ponuka
 • V rozbaľovacej ponuke vyberte možnosť Odstrániť/Odstrániť.

Pre používateľov systému Android

 • Nájdite aplikáciu TikTok a dlho na ňu stlačte.
 • Zobrazí sa ponuka; vyberte a klepnite na možnosť Odstrániť/Odstrániť.
 • Počkajte na dokončenie procesu.

Krok 2: Reštartujte svoje zariadenie

Po dokončení odinštalovania TikTok pokračujte a rýchlo reštartujte svoj smartfón so systémom Android alebo iOS. Zabezpečíte tým úspešné uplatnenie vykonaných zmien.

Čítať:  10 najlepších marketingových taktík pre nízkorozpočtové firmy

Krok 3: Znova nainštalujte TikTok

Prvou úlohou je získať TikTok späť hneď po spustení zariadenia. V závislosti od operačného systému, ktorý používate, postupujte podľa toho.

Používatelia iOS:

 • Spustite App Store
 • Prejdite do vyhľadávacieho panela.
 • Do vyhľadávacieho poľa zadajte výraz TikTok.
 • Z výsledku, ktorý sa objaví, vyberte oficiálnu aplikáciu TikTok.
 • Nájdite možnosť, ktorá hovorí: Získať, overte svoju identitu a počkajte na dokončenie procesu.

Používatelia systému Android:

 • Otvorte Obchod Google Play
 • Nájdite panel vyhľadávania
 • Zadajte výraz TikTok a počkajte, kým sa zobrazí zoznam
 • Vyberte oficiálnu aplikáciu a klepnite na ňu
 • Vyhľadajte možnosť Inštalovať a kliknite na ňu
 • Potom bude trvať niekoľko sekúnd, kým sa TikTok nainštaluje do vášho zariadenia.

Krok 4: Spustite TikTok

Po inštalácii je čas spustiť TikTok a prejsť k ďalšej časti opravy „Nepodarilo sa nahrať video. Video bolo uložené do vášho konceptu TikTok. Môžete buď navštíviť App Store/Google Play Store a kliknúť na možnosť Otvoriť pod obrazovkou TikTok, alebo klepnúť na ikonu, ktorá je niekde na vašom smartfóne.

Krok 5: Prihláste sa

Čoskoro po spustení TikTok narazíte na prihlasovaciu obrazovku. Jednoducho zadajte požadované prihlasovacie údaje a prihláste sa.

Skôr než sa pohnete o krok vpred, skúste nahrať video a overte si, či stále čelíte Video sa nepodarilo nahrať. Video bolo uložené do vašich konceptov TikTok chyba. Môže to znieť príliš dobre, aby to bola pravda; akojednoduchá odinštalovanie a opätovná inštalácia pomohla niekoľkým používateľom dostať sa z problémov. V prípade, že nie, prejdite na ďalší krok.

Krok 6: Navštívte svoju doručenú poštu a stlačte tlačidlo Všetky aktivity

Na domovskej obrazovke TikTok klepnite na tlačidlo „Doručená pošta“, ktoré sa nachádza na spodnej navigačnej lište. Kliknutím naň sa dostanete do doručenej pošty.

Vo svojej doručenej pošte uvidíte všetky svoje upozornenia. Vyhľadajte tlačidlo „Všetky aktivity“ umiestnené na hornom navigačnom paneli a kliknite naň.

Krok 7: Vyberte „Z TikTok“

Po klepnutí na možnosť „Všetky aktivity“ narazíte na zoznam kategórií, ktoré zahŕňajú „Páči sa mi to“, „Komentáre“, „Otázky a odpovede“ a mnoho ďalších.

Prejdite nadol na koniec zoznamu a kliknite na kategóriu „Z TikTok“. To, čo urobí, je filtrovať všetky vaše upozornenia a zobrazovať tie, ktoré pochádzajú iba z TikTok.

Čítať:  Ako odstrániť všetky vaše uložené vyhľadávania na Twitteri

Krok 8: Klepnite na tlačidlo Aktualizácie účtu

Dokončili ste kliknutie na možnosť „Z TikTok“? Ak áno, teraz sa vám zobrazuje zoznam upozornení, ktoré sa do vášho zariadenia dostali iba zo služby TikTok. Odtiaľ stačí nájsť upozornenie „Aktualizácie účtu“. Sekcia sa načíta sadou upozornení, ktoré hovoria o aktualizáciách týkajúcich sa vášho účtu TikTok. Klepnite na možnosť „Aktualizácie účtu“ a pokračujte.

Krok 9: Vyhľadajte upozornenie, ktoré hovorí o „Blokovať uverejňovanie“

Ako už bolo spomenuté, aktualizácie účtu sa zaoberajú upozorneniami, ktoré zodpovedajú aktualizáciám z TikTok. Keď ste na tejto stránke, skúste nájsť systémové upozornenie, ktoré uvádza alebo nejakým spôsobom hovorí o tom, že máte zablokované uverejňovanie príspevkov.

Takéto oznámenie bude vyzerať asi takto:

„Z dôvodu viacerých porušení našich Pokynov pre komunitu máte dočasne zablokované uverejňovanie príspevkov do [Certain Date] [Certain Time].“

Upozornenie tu uvádza dátum a tiež čas, dokedy máte zablokované uverejňovanie príspevkov na TikTok. Keď to nájdete, výpočet sa zjednoduší. Len počkaj. Áno, čítate správne. Všetko, čo musíte urobiť, je ponechať svoje aktivity obmedzené do uvedeného dátumu.

Ale čo ak to nepomôže vyriešiť problém „Nepodarilo sa nahrať video. Video bolo uložené do vašich konceptov chybové hlásenie TikTok?

Neexistuje žiadny iný spôsob, ako opraviť Video sa nepodarilo nahrať. Video bolo uložené do vašich konceptov TikTok“, okrem čakania, kým sa nedostanete do určeného dátumu na zrušenie zákazu. Ak však nemáte to šťastie, jediným východiskom je vyhľadať odbornú pomoc. Profesionálmi mám na mysli tím podpory TikTok.

Potrebujete s tým pomôcť? No, takto:

 • Prejdite do prehliadača na svojom smartfóne, tablete, notebooku alebo počítači
 • Navštíviť Centrum podpory TikTok
 • Hľadajte najvhodnejšiu možnosť
 • Počkajte na odpoveď a postupujte podľa poskytnutých pokynov.

prípadne

 • Zamierte k Nastavenia a ochrana osobných údajov menu vo vašej aplikácii TikTok.
 • Nájdite a vyberte Tlačidlo Ja vpravo dole.
 • Klikni na tri bodky menu, ktoré sa nachádza v pravom hornom rohu.
 • Ďalej si budete musieť vybrať Nahlásiť problém pod podpora Ponuka.
 • Zo zoznamu možností, ktorý sa zobrazí, vyberte Video a zvuka potom vyberte možnosť, ktorá hovorí Uverejnenie videa.
 • Vašou ďalšou úlohou je vybrať Zablokované uverejňovanie Ponuka. Môžete sa tiež rozhodnúť pre Tlačidlo na uverejňovanie videí.
 • Napíšte presnejší popis problému, ktorému čelíte. Rozprávať, Video sa nepodarilo nahrať. Video bolo uložené do vašich konceptov TikTok problém. Uistite sa, že ste spomenuli základné prvky, ako je problém, chybové hlásenia a ďalšie. Odporúčam vám nahrať a snímka obrazovky ktorý problém lepšie vystihuje.
 • Po dokončení klepnite na správa.
Čítať:  [Fixed] Karta Chime nie je podporovaná v aplikácii Cash

Ďalšie rýchle opravy, ktoré môžete vyskúšať, keď sa vám nedarí nahrať video. Video bolo uložené do vašich konceptov chybové hlásenie TikTok

Dovtedy ste pravdepodobne vyriešili problém Nepodarilo sa nahrať video. Video bolo uložené do vášho konceptu TikTok. Ak nie, tu je niekoľko rýchlych riešení, ktoré môžete vyskúšať.

 • Opravte si internet
 • Vymažte údaje z vyrovnávacej pamäte TikTok
 • Odhláste sa a znova prihláste
 • Vyhnite sa uverejňovaniu 24 hodín.
 • Pozrite si svoje video a skontrolujte, či nemá niečo spoločné s porušením autorských práv.

Často kladené otázky o „Nepodarilo sa odovzdať a uložiť sa do konceptov tik tok“ Chyba

1. Prečo moje TikToks nezverejňujú príspevky?

Vo väčšine prípadov odpoveď na prečo môj TikToks nezverejní alebo prečo TikTok neodovzdáva moje video sa točí okolo slabého internetového pripojenia. Ak tomu tak nie je, môžu prispieť aj problémy servera súvisiace s TikTok. Horším scenárom však je, keď sú vaše akcie blokované od konca TikToku.

Video sa nepodarilo nahrať. Video bolo uložené medzi vaše koncepty TikTok: Vyriešené

Video sa nepodarilo nahrať. Video bolo uložené do vašich konceptov TikTok“Chyba nie je dôvod, prečo by ste sa mali obávať. Prvý pohľad môže byť trochu strašidelný, ale keď začnete veci odhaľovať, pochopíte, že veci sa v skutočnosti dajú ľahko vyriešiť. Ak ste sa dostali až sem, viete, o čom hovorím.

V tomto článku som spomenul najlepšie možné spôsoby, ako zabezpečiť, aby ste neboli nútení prestať odovzdávať svoje TikToky. Ale opäť, nezvyknite preskakovať detaily uvedené v tomto zápise, pretože to môže poškodiť konečný výsledok.

To je všetko o Nepodarilo sa nahrať video. Video bolo uložené do vašich návrhov TikTok a ako ho môžete vyriešiť.

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE