[Fixed] PayPal Pay in 4 nefunguje

Hľadáte odpovede na to, prečo práve váš PayPal Zaplaťte za 4 zrazu nefunguje? Tak potom je to tvoj šťastný deň. Prejdite si celý tento článok a budete vedieť prečo.

PayPal Pay in 4, ako už názov napovedá, je služba typu buy now pay later, ktorú poskytuje PayPal. Umožňuje používateľom rozdeliť svoje nákupy na štyri platby. Odkedy bola táto funkcia predstavená používateľom PayPal, prijatá odpoveď bola ohromujúca, a to právom.

To isté však zasiahlo medzi mnohými zmätok, pričom hlavným dôvodom bola jeho povaha. Na rozdiel od globálnych funkcií, ktoré sa hromadne pridávajú na akúkoľvek platformu, PayPal Pay in 4 je trochu obmedzený. Je iný, pretože bol sprístupnený len občanom USA.

Zmätok znamenal nárast dopytu, ktorý dnes sledujeme, PayPal Pay v roku 4 nefunguje. Už to však nie je ono. V tomto článku sa podelím o všetky informácie, ktoré práve teraz potrebujete mať.

Od pravdepodobných dôvodov až po možné riešenie sa podelím o všetko, ale najprv sa pozrime, ako funkcia v skutočnosti funguje.

Ako funguje PayPal Pay in 4

S PayPal Pay in 4 sa pozeráte na službu BNPL (kúpiť teraz plaťte neskôr), ktorú poskytuje PayPal. To, čo robí, je rozdeliť sumu nákupu na 4. Prvá, ktorú zaplatíte, sa zaregistruje ako zálohová platba, zatiaľ čo ostatné tri sa stanú následnými platbami, ktoré musíte zaplatiť každý dva týždne.

Čítať:  [Fixed] Instagram nemohol sledovať hashtagy

Teraz, keď viete, ako PayPal Pay in 4 funguje, je čas odhaliť dôvody, prečo táto funkcia pre mnohých nefunguje.

PayPal Pay in 4 nefunguje: Tu je dôvod

Byť čestný, PayPal Pay in 4 nefunguje je bežná scéna. Viacerí používatelia túto nehodu hlásia znova a znova, a preto nie ste jediný, kto uviazol v tejto sfére.

Po tom všetkom som investoval do skúmania možných príčin PayPal Pay in 4 nefunguje, Zdá sa, že tu sú faktory, ktoré nesú hlavný podiel zodpovednosti.

1. Nie ste z USA

Hneď odo dňa, keď bola ohlásená schéma PayPal Pay in 4, bola exkluzívna len pre občanov USA. Aj keď sú služby PayPal rozšírené po celom svete, rozdelenie na 4 funkcie môžu využívať iba občania USA.

Takže v prípade, že ste medzi mnohými, ktorí v skutočnosti nepatria do USA, a zaujíma vás, čo môže byť dôvodom PayPal Pay in 4 nefunguje, Myslím, že teraz máte odpoveď.

2. Možno ste z USA, ale nemáte 18 rokov

Len byť občanom USA nestačí na to, aby si niekto mohol užívať PayPal Pay v 4 službách. Podľa stanovených kritérií sa môžu prihlásiť a napredovať len tí, ktorí majú aspoň 18 rokov. Obávam sa, že ak ešte nedosiahnete 18. značku PayPal Pay in 4 nefunguje je niečo nevyhnutné.

3. Obchodník, s ktorým spolupracujete, nemusí potvrdiť platbu PayPal za 4

Nedá sa poprieť skutočnosť, že PayPal Pay in 4 funguje pre všetkých, aspoň keď hovoríme o obchodníkoch so sídlom v USA. Každý obchodník však nemusí na oplátku uznať to isté.

V skutočnosti je možné, že ak nájdete PayPal Pay in 4 nefunguje, s najväčšou pravdepodobnosťou obchodník, s ktorým spolupracujete, neuviedol svoju položku, na ktorú sa vzťahuje ponuka.

4. Nie ste v rámci PayPal Pay v 4 nákupných limitoch

Ako už bolo spomenuté, používatelia musia mať svoje nákupy v rámci PayPal Pay v 4 limitoch, aby sa uistili, že môžu využiť ponuku. Podľa stanovených štandardov by minimálna hodnota nákupu mala byť 30 USD a nemala by presiahnuť 1 500 USD.

Čítať:  Budúcnosť marketingu: Ako AR a VR prinášajú revolučný marketing

Existuje niekoľko používateľov, ktorí si nie sú vedomí týchto čísel a často sa pokúšajú použiť PayPal Pay v 4, aj keď nie sú v rámci stanovených limitov. Nakoniec proces zlyhá a používatelia sa čudujú, prečo PayPal Pay in 4 nefunguje pre nich.

5. Váš účet PayPal je obmedzený

Medzi mnohými dôvodmi PayPal Pay in 4 nefunguje, ten, ktorý treba chápať vážne, je zdržanlivý faktor.

V prípade, že neviete, PayPal je veľmi prísny, keď ide o zachovanie bezpečnosti svojich používateľov. Od okamihu, keď si vytvoríte účet na PayPal, až do dňa, keď sa rozhodnete ho zastaviť, platforma zaisťuje, že vaše akcie sú pod neustálym dohľadom. To je dôvod, prečo existujú stovky a tisíce obmedzených účtov.

Závažnosť prekážok je rôzna, od dočasných po stavanie na pokraji zablokovania. Bez ohľadu na to, či ide o prvé alebo druhé, PayPal môže používateľom brániť vo využívaní funkcií a PayPal Pay in 4 nie je výnimkou.

6. Používate kreditnú kartu Capital One alebo American Express

Zlá správa pre všetkých držiteľov kreditných kariet Capital One a American Express. Podľa najnovších dodatkov k zásadám už režim transakcií Kúpiť teraz a zaplatiť neskôr v službe PayPal nie je podporovaný kreditnými kartami od týchto orgánov.

Našťastie, ak vlastníte debetnú kartu od ktorejkoľvek z týchto finančných inštitúcií, budete môcť PayPal Zaplaťte za 4 práca.

7. Pravdepodobná porucha

PayPal Pay in 4 nefunguje; nemusí to byť nič iné ako len technická chyba. Je smutné, že technickému priemyslu nikdy nedôjdu chyby a chyby majú v úmysle nejakým spôsobom nájsť spôsob. Ako každá iná veľká zbraň v technologickej sfére, aj PayPal sa snaží svojim používateľom poskytnúť príjemný zážitok, no stále je tu ešte veľa vzdialenosti, ktorú treba prekonať.

Čítať:  [Fixed] Kik zobrazuje upozornenia, ale žiadne správy na zariadeniach iPhone a Android

8. PayPal Pay in 4 Limit

Funkcia PayPal Pay in 4 prichádza s obmedzením zachovania. Odteraz je minimálna hodnota transakcie nastavená na 30 USD, zatiaľ čo maximálna hodnota je 1 500 USD. Uistite sa, že poznáte limit PayPal Pay in 4 skôr, ako ho začnete používať.

Čo robiť, keď PayPal Pay v 4 nefunguje: Opravy

Ak chcete mať nárok na funkciu PayPal Pay in 4, musíte byť občanom USA, ktorý má aspoň 18 rokov. Takže skôr, ako sa pokúsite o opravy nižšie, uistite sa, že máte zoradené sekciu požiadaviek.

1. Odhláste sa a prihláste sa

Keď čelíte problému s nefunkčnosťou PayPay 4, základná vec, ktorú môžete urobiť, je zbaviť sa dočasných chýb, ak nejaké existujú. Je to celkom jednoduché, stačí sa odhlásiť z účtu PayPal a znova sa prihlásiť.

 • Navštívte mobilnú aplikáciu PayPal na svojom smartfóne so systémom Android alebo iOS. Môžete tiež navštíviť webovú verziu a dokončiť proces odtiaľ.
 • Keď ste na domovskej stránke, vyhľadajte tlačidlo odhlásenia a kliknite naň. V prípade, že ho nenájdete, klepnite na here.
 • Teraz reštartujte smartfón/prehliadač.
 • Keď sa dostanete na prihlasovaciu obrazovku, začnite pomocou vyhradenej e-mailovej adresy a hesla.
 • Teraz skontrolujte, či PayPal Pay in 4 nefunguje problémy boli zodpovedané. Ak nie, postupujte podľa nasledujúcej opravy.

2. Skontrolujte servery PayPal

 • Navštívte Downdetektor
 • Použite vyhľadávací panel a vyhľadajte PayPal.
 • Zobrazí sa graf zobrazujúci mieru výpadkov za posledných 24 hodín.

3. Počkajte na to

Vo väčšine prípadov hra na čakanie pomáha vyriešiť problém s nefunkčnosťou služby PayPal Pay za predpokladu, že spĺňate kritériá oprávnenosti a váš účet PayPal nie je žiadnym spôsobom obmedzený. Ak čakanie niekoľko hodín nepomôže vyriešiť tento problém, počkajte aspoň deň. Ak sa nič nestane, prejdite na ďalšie riešenie.

3. Kontaktujte PayPal

Kontakt s pracovníkmi podpory PayPal je poslednou vecou v rezorte pre tých, ktorí sa snažia uzavrieť PayPal Pay v 4 nefunkčnom probléme.

 • Navštíviť PayPal Kontaktujte oficiálnu webovú stránku.
 • Posúvajte sa nadol, kým nenájdete možnosť odoslať správu, opýtať sa komunity alebo prepnúť do centra riešenia.
 • Použite požadované médium a nechajte tím odborníkov dozvedieť sa o probléme, ktorému čelíte.
Čítať:  Varo Advance nefunguje [Solved]

často kladené otázky

1. Aké sú dôvody, prečo PayPal Pay v 4 nefunguje?

Výskyt Chyba nefunguje PayPal Pay in 4 nie je obmedzený na jeden alebo dva dôvody; namiesto toho existuje rad takých. Zatiaľ čo vo väčšine prípadov sa zdá, že nesplnenie kritérií oprávnenosti je dôvodom, prečo používateľom bráni využívať funkciu Pay in 4, občas k chybe prispievajú aj problémy, ktoré sa točia okolo profilu.

2. Prečo nemôžem zaplatiť PayPal za 4?

Tu je pravdepodobne dôvod, prečo nemôžete použiť PayPal Pay v 4:

 • Nie ste z USA.
 • Nemáte platný PayPal účet.
 • Váš vek je menej ako 18 rokov.
 • Transakcia, o ktorú sa usilujete, je nad rámec PayPal Pay v 4 limitoch.
 • Váš účet PayPal je obmedzený.

3. Definujte PayPal Pay v limite 4?

Limit PayPal Pay in 4 označuje rozsah, ktorý PayPal nastavil Zaplatiť do 4 vlastnosť. Podľa nej môžete nakladať s financiami v hodnote minimálne 30 USD a maximálne 1500 USD.

4. Ktoré obchody akceptujú PayPal Pay v 4?

Počet obchodov, ktoré akceptujú PayPal Pay, je obrovský. Po schválení môžete funkciu Pay in 4 používať po celom USA. Trh siaha od špičkových online predajcov až po niekoľko populárnych offline podnikov

PayPal Pay in 4 nefunguje: Všetko, čo potrebujete vedieť

Nefunkčnosť PayPal Pay in 4 môže byť skutočne znepokojujúca, ale našťastie existuje jednoduchý únik. Je však dôležitejšie pochopiť dôvod takýchto problémov, aby ste mohli s opravami postupovať lepšie.

V tomto článku som vás previedol siedmimi pravdepodobnými faktormi, ktoré vás môžu obmedziť v používaní funkcie PayPal Pay in 4. Okrem toho som uviedol štyri veci, ktoré môžete urobiť a vrátiť funkciu Pay in 4 späť do funkčných podmienok.

Témy, ktoré by vás mohli zaujímať

[Fixed] Prečo mi Venmo nedovolí pridať bankový účet

Môžete sa obdarovať

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE