[Fixed] Prečo čaká na platbu My Zelle

V tejto digitálnej ére existuje množstvo spôsobov prevodu peňazí online; a aplikácia Zelle je jednou z populárnych. Je to populárna aplikácia, ktorá svojim používateľom ponúka širokú škálu služieb. Svojim používateľom poskytuje služby, ako je priamy vklad, bezplatná platobná karta a možnosť nastaviť si PIN, čo im pomáha okamžite získať vrátenie peňazí Zelle.

Ľudia však občas čelia problému známemu ako Čaká sa na Zelle. Tento druh sťažností podáva veľký počet jednotlivcov. A ak ste jedným z nich, určite hľadáte na internete odpovede na svoj kameňolom “prečo moja platba v Zelle čaká na spracovanie.“ Ak áno, ste na správnom mieste. Poskytneme vám dokonalého sprievodcu riešením vášho „prečo moja platba v Zelle čaká na spracovanie“problém.

Prečo čaká na platbu My Zelle?

Najlepšia odpoveď, ktorá definuje situáciu „Zelle Pending“, nie je konkrétna. Snažíme sa povedať, že hlavným dôvodom čakajúcich transakcií môže byť veľa. Zatiaľ čo zvyčajné scény sa týkajú problémov so sieťou a serverom, veci ako nesprávne prihlasovacie údaje, nedostupnosť príjemcu v Zelle a iné môžu spôsobiť problémy. Je tiež dôležité, v akom časovom rámci plánujete platbu. Pamätajte si, že ak si vyberiete deň pracovného pokoja pre ten istý, stretnutie s problémom nebude prekvapujúce.

Odpovieme na vašu otázku, “prečo moja platba v Zelle čaká na spracovanie.“ Dôvody nie sú obmedzené len na to. Nezabudnite preto zostať naladení, pretože všetko podrobne odhalíme.

Zelle, populárna platobná platforma P2P, predstavuje spôsob uskutočňovania platieb, ktorý svojim používateľom umožňuje posielať peniaze rýchlo, jednoducho a bezpečne z jedného bankového účtu na druhý. Ak chcete posielať peniaze pomocou svojho účtu Zelle, potrebujete iba telefónne číslo alebo e-mailovú adresu druhej osoby (samozrejme, vaša banka by mala aplikáciu podporovať). A najlepšie na tom je, že Zelle si neúčtuje žiadne ďalšie poplatky. Použitie je úplne zadarmo.

Transakcie cez Zelle zvyčajne trvajú len niekoľko minút. A predpokladajme, že posielate peniaze každému, kto nie je na Zelle. V takom prípade môže dokončenie transakcie trvať dva až tri pracovné dni, keď sa druhá strana zaregistruje v Zelle. Používatelia Zelle v roku 2020 odoslali celkovo 307 miliárd USD z 1,2 miliardy transakcií a do jej siete sa pripojilo približne 500 nových finančných inštitúcií. V skutočnosti je Zelle v súčasnosti k dispozícii vo viac ako 1 000 mobilných aplikáciách bánk a úverových družstiev.

Čítať:  Venmo Server vrátil chybu -[Solved]

Fintech spoločnosť, Early Warning Services, LLC, je vo vlastníctve siedmich najväčších bánk v Spojených štátoch: Capital One, PNC Bank, Wells Fargo, Bank of America, US Bank, BB&T (teraz Truist) a JPMorgan Chase vlastní Zelle. Keďže bola založená bankami pre banky, pomáha finančným inštitúciám všetkých veľkostí poskytovať platformu digitálnych platieb, ktorá zlepšuje používateľskú skúsenosť a zároveň znižuje náklady bánk.

Avšak, rovnako ako iné P2P platobné platformy, problémy a ťažkosti nie sú pólmi okrem Zelle. Zamysleli ste sa niekedy nad tým, prečo mi nefunguje platba Zelle resp prečo moja platba v Zelle čaká na spracovanie? Nebojte sa; nie si sám. Mnoho jednotlivcov čelí podobným problémom už celé veky.

Našťastie existuje riešenie tohto problému a ste na správnom mieste. V tomto príspevku sa budeme zaoberať problémami súvisiacimi s „prečo moja platba v Zelle čaká na spracovanie?“

Čo však môže byť dôvodom? Prečo moja platba v Zelle čaká na spracovanie? Prečo druhá osoba nedostala platbu? Nebojte sa; stačí prejsť článkom a môžete ísť.

Dôvody: Prečo sa čaká na moju platbu v Zelle?

Niet pochýb o tom, že je frustrujúce, keď Zelleina platba čaká na spracovanie. Je zrejmé, že si myslíte, že problém môže byť na konci platformy, a musíte si položiť otázku, prečo moja platba v Zelle čaká na spracovanie svojmu podpornému tímu. Možno máte čiastočne pravdu; nie je to však vždy tak.

Dôvod 1: Zadané nesprávne telefónne číslo alebo e-mailová adresa

V čase prihlásenia Zelle žiada svojich používateľov, aby zaregistrovali svoje telefónne číslo alebo e-mailovú adresu. V skutočnosti musíte mať a zadať registrované telefónne číslo alebo e-mailovú adresu druhej osoby v USA, aby ste tejto osobe mohli zaplatiť.

A náhodou, ak zadáte nesprávne telefónne číslo alebo e-mailovú adresu, peniaze nebudú prevedené na určenú osobu. Okrem toho existuje vysoká pravdepodobnosť, že peniaze mohla dostať iná osoba, ktorá má rovnaké číslo alebo e-mailovú adresu, ktorú ste zadali omylom.

Predpokladajme však, že ste sa pri zadávaní telefónneho čísla alebo e-mailovej adresy dopustili chyby a zadali ste neexistujúcu e-mailovú adresu alebo telefónne číslo. V takom prípade sa platba zasekne a vy budete čeliť problému prečo moja platba v Zelle čaká na spracovanie.

Dôvod 2: Suma zaplatená v nepracovný deň

Ak nechcete meškať pri platení peňazí niekomu zo Zelle a musíte najprv uskutočniť bankový prevod, je lepšie uskutočniť platbu v pracovné dni. Je to preto, že hotovostný prevod cez víkendy alebo dokonca po 19:00 východného časového pásma (EST) počas pracovných dní môže trvať niekoľko dní a môžete čeliť problému Čaká sa na Zelle.

Suma prevedená cez víkendy alebo po 19:00 EST v pracovné dni sa zvyčajne doručí nasledujúci pracovný deň. Toto oneskorenie vo všeobecnosti nastane, keď vaša banka prepojí váš účet Zelle v nepracovné dni. Preto predtým, ako prepadnete panike z „prečo moja platba v Zelle čaká na spracovanie”, nezabudnite, že ste sa pokúsili uskutočniť platbu v dňoch pracovného pokoja. Ak áno, vaše prostriedky budú nakoniec zúčtované v nasledujúci pracovný deň.

Čítať:  Rýchlosť obsahu: Čo to je a prečo na tom záleží v roku 2024 - SEO

Dôvod 3: Prijímače sa ešte nezaregistrovali na Zelle

Jeden z najčastejších dôvodov, prečo používatelia Zelle čelia problému prečo moja platba v Zelle čaká na spracovanie je, že príjemca (jednotlivec, ktorému sa pokúšate poslať peniaze na Zelle) sa ešte nezaregistroval a neotvoril si účet v aplikácii.

Niekedy si ľudia neoveria, či jednotlivec, ktorému chcú zaplatiť, je k dispozícii na prijatie platby na Zelle alebo nie. Okrem toho sa jednotlivec musí zaregistrovať na Zelle, aby mohol prijímať platby prostredníctvom tejto platformy. A ak omylom uskutočníte platbu na neregistrované číslo, uvidíte Čaká sa na Zelle stav vašej aplikácie.

Príjemca si možno nebude môcť vziať peniaze, kým sa nezaregistruje a nevytvorí si účet Zelle. Platba zostane čakajúca 14 dní, pokiaľ si ju príjemca nenárokuje. Predpokladajme, že sa v tomto období nezaregistrujú. V takom prípade platnosť platby vyprší a v krátkom čase dostanete svoju sumu späť.

Dôvod 4: Pokúsili ste sa uskutočniť medzinárodné transakcie

Zelle je platobná služba P2P, ktorá je k dispozícii iba používateľom so sídlom v Spojených štátoch. To znamená, že môžete prijímať a odosielať peniaze iba v rámci Spojených štátov. Nepodporuje medzinárodné transakcie ako Paypal. A ak sa pokúsite uskutočniť platbu v zámorí (zaplatiť peniaze niekomu, kto nepatrí do Ameriky), vaše peniaze sa skutočne neprevedú. Preto sa budete zaoberať „prečo moja platba v Zelle čaká na spracovanie” problém.

Dôvod 5: Zelle zablokovala účet príjemcu

Občas sa môžu vyskytnúť prípady, keď sa používatelia pokúsili uskutočniť platbu z ich strany. Príjemca však stále nedostal platbu. A to “prečo moja platba v Zelle čaká na spracovanie“ problém sa môže vyskytnúť aj v prípade, že príjemca už má účet Zelle.

Môže to byť spôsobené tým, že účet Zelle príjemcu, ktorému chcete poslať peniaze, bol spoločnosťou Zelle zablokovaný z rôznych dôvodov. Spoločnosť Zelle zvyčajne zablokuje účty svojich používateľov, ak si všimne nejaké podozrivé aktivity v účte Zelle daného používateľa alebo sťažnosť tímu podpory proti účtu tohto používateľa.

Preto je to ďalší dôvod, prečo môžete čeliť Čaká sa na Zelle problém s platbou.

Dôvod 6: Zelle má nejaké technické problémy

Vaša banka a Zelle spolupracujú na uskutočnení prevodu. A to je dôvod, prečo ak má Zelle nejaké technické problémy alebo jej servery nefungujú efektívne a pokúsite sa v tom čase uskutočniť platbu, určite budete čeliť prečo moja platba v Zelle čaká na spracovanie problém.

Tento druh Čaká sa na Zelle problém sa vyrieši v krátkom čase. Preto sa toho nemusíte obávať a možno sa o nejaký čas pokúsiť zaplatiť.

Dôvod 7: Niektoré problémy s bankou

Predpokladajme, že servery Zelle sú aktívne a veci fungujú podľa plánu. V takom prípade musíte byť svedkom Čaká sa na Zelle problém, pretože na vašom bankovom serveri/službách sú nejaké problémy.

Mnohokrát kvôli niektorým technickým problémom na vašom bankovom serveri čelia jeho online služby výraznému zlyhaniu. A predpokladajme, že sa počas tohto obdobia omylom pokúsite previesť prostriedky. V takom prípade sa vám môže zobraziť kód chyby alebo sa stav vašej platby Zelle zasekne na „čaká“.

A príjemca by nedostal peniaze, ktoré sa snažíte previesť na svoj účet.

Čítať:  Prečo môj profilový obrázok na Instagrame vyzerá rozmazane

Dôvod 8: Existujú určité problémy s bankou alebo aplikáciou Zelle

Problémy so serverom Zelle alebo bankovým serverom sa nevyskytujú príliš často. Poďme sa teda porozprávať o poslednom probléme, ktorý by mohol spôsobiť prečo moja platba v Zelle čaká na spracovanie problém.

Ak nemáte najnovšiu verziu aplikácie Zelle alebo aplikácie Bank, nebude fungovať efektívne. A teda nakoniec tvorenie Čaká sa na Zelle problém. Preto je lepšie aktualizovať aplikácie.

Ktorýkoľvek z týchto ôsmich dôvodov môže byť odpoveďou na otázku „prečo moja platba v Zelle čaká na spracovanie?“ Teraz je čas zistiť, ako vyriešiť Zellein problém.

Riešenie: Prečo čaká na platbu My Zelle?

1. Počkajte na to

Jeden z najjednoduchších spôsobov, ako prejsť cez Čaká sa na Zelle problém s platbou je čakanie na nejaký čas. Občas sa môžu vyskytnúť technické problémy so serverom Zelle a v takom prípade je jediným a najlepším spôsobom čakať.

Teraz je otázkou, ako môžete vedieť, či je server Zelle nefunkčný alebo nie. Žiadny strach, my sme vám pomohli. Ak chcete zistiť, či je server aplikácie mimo prevádzky, postupujte podľa týchto jednoduchých krokov:

  • Otvorte webový prehliadač
  • Navštívte DownDetector
  • Prejdite na panel vyhľadávania, zadajte Zelle a kliknite na tlačidlo vyhľadávania
  • Na obrazovke sa zobrazí graf. Preštudujte si graf, aby ste vedeli, či je jeho server mimo prevádzky alebo nie

2. Zadajte správne telefónne číslo alebo e-mailovú adresu

Ako už bolo uvedené, pri zadávaní e-mailovej adresy alebo telefónneho čísla sa môžu vyskytnúť pravopisné chyby. Pred uskutočnením akejkoľvek platby sa teda musíte uistiť, že ste zadali správne telefónne číslo alebo e-mailovú adresu.

Tiež sa uistite, že peniaze prevádzate iba na registrované telefónne číslo alebo e-mailové ID v USA. Plaťte až po dvojitej kontrole pravopisu, či neobsahuje chyby alebo chyby.

3. Uskutočňujte platby počas pracovných dní

Ako už bolo spomenuté, viete, že platby uskutočnené cez Zelle v sobotu, nedeľu alebo iné sviatky sa môžu oneskoriť. Toto oneskorenie zvyčajne nastane, keď sa vyžaduje prístup k vášmu bankovému účtu. A vaša banka nemusí pokračovať v prevode počas nepracovných dní.

Spôsobuje to oneskorenie celého postupu prevodu finančných prostriedkov a a Čaká sa na Zelle zobrazí sa stav. Môžete jednoducho spustiť prevod peňazí v pracovné dni a pred 19:00 EST, aby ste sa vyhli takýmto oneskoreniam. Navyše, ak ste už platbu uskutočnili mimo pracovného času, môžete len čakať. Nie sú dostupné žiadne alternatívy.

4. Požiadajte prijímača, aby sa prihlásil na Zelle

Možno čelíte prečo moja platba v Zelle čaká na spracovanie chyba, pretože príjemca sa nezaregistroval na Zelle. Ak po vykonaní platby neskôr zistíte, že príjemca nie je zaregistrovaný na Zelle, môžete urobiť jednu vec.

Môžete požiadať príjemcu, aby sa prihlásil do Zelle pomocou rovnakého e-mailového ID alebo telefónneho čísla, ktoré ste zadali na začiatku. A keď si táto osoba vytvorí účet Zelle, váš účet Čaká sa na Zelle problém s platbou zmizne.

Čo však v prípade, ak sa prijímač nechce zaregistrovať na Zelle? Žiadny strach, postupujte podľa nasledujúcej techniky.

5. Zrušte čakajúcu platbu Zelle

Zelle chápe, že niekedy ľudia omylom uskutočnia platby inej osobe, ktorá nemá účet Zelle. A preto dala svojim používateľom možnosť zrušiť ich Čaká sa na Zelle platby. Čakajúce vyrovnanie môžete jednoducho zrušiť a nemusíte sa obávať oneskorených platieb.

Čítať:  [Answered] Môžem používať Zelle bez bankového účtu

Pamätajte však, že svoje platby môžete zrušiť iba vtedy, ak sa príjemca, ktorému ste platby uskutočnili, ešte nezaregistroval v Zelle. Toto sú jednoduché kroky, ktoré musíte vykonať na zrušenie čakajúcej platby:

  • Spustite aplikáciu Zelle alebo mobilné bankovníctvo
  • Prejdite na „Aktívnu stránku“
  • Vyberte platobnú aktivitu, ktorú chcete zrušiť
  • Kliknite na možnosť „Zrušiť túto platbu“.
  • Potvrďte zrušenie a máte hotovo

6. Spojte sa s tímom služieb zákazníkom Zelle

Nefungovala žiadna z uvedených metód? Nebojte sa, máme pre vás iné riešenie. Môžete sa skontaktovať s tímom služieb zákazníkom Zelle a povedať im o svojom Čaká sa na Zelle problém s platbou.

Tu je e-mailová adresa zákazníckeho servisu a číslo Zelle. Nezabudnite použiť tieto údaje iba na spojenie s tímom služieb zákazníkom spoločnosti Zelle.

Telefónne číslo: 00 1 501-748-8506

ID e-mailu: [email protected]

7. Použite Iné alternatívne platobné aplikácie

Ďalší spôsob, ako prejsť cez prečo moja platba v Zelle čaká na spracovanie Problém je v používaní niektorých iných alternatívnych aplikácií na platby typu peer-to-peer. Môžete použiť PayPal, Venmo alebo Cash App; tieto aplikácie fungujú skvele. V skutočnosti môžete použiť peniaze na svojom účte Venmo alebo Cash App alebo uskutočňovať platby priamo zo svojho bankového účtu.

často kladené otázky

1. Ako opraviť čakajúce platby v Zelle?

Existuje mnoho spôsobov, pomocou ktorých môžete opraviť svoje Čaká sa na Zelle chyba platieb. Najjednoduchším a najjednoduchším spôsobom je počkať nejaký čas a vaša platba bude nakoniec vyrovnaná. Ak nie, môžete sa spojiť s jeho tímom služieb zákazníkom a požiadať ho o pomoc.

Vždy je však lepšie uistiť sa zo svojho konca, že nikdy nie ste zapojení do skutočných prvkov, ktoré spôsobujú problémy. Môžete to urobiť tak, že vždy dvakrát skontrolujete telefónne číslo alebo e-mailovú adresu príjemcu. Pokúste sa tiež uskutočniť platby v pracovné dni alebo pred 19:00 EST, aby ste sa vyhli oneskoreniu.

2. Prečo sa čaká na platbu My Zelle?

Keď sa na účte Zelle zobrazuje stav čakajúci na spracovanie, znamená to, že platba, ktorú ste iniciovali, ešte nebola dokončená. Inými slovami, príjemca, ktorému ste peniaze poslali, ich ešte nedostal. Za týmto čakajúcim problémom môže byť niekoľko dôvodov. Môže to byť spôsobené tým, že príjemca nemá účet Zelle, alebo ste iniciovali platbu počas sviatku, môže to byť preto, že server aplikácie Zelle alebo Bank je mimo prevádzky alebo mnohé ďalšie.

Záverečné slová

Niet pochýb o tom, že otázka týkajúca sa čakajúcich platieb Zelle je trochu frustrujúca. Ale zároveň fakt, že odpoveď na ňu nie je ťažký oriešok, necháva používateľom priestor na dýchanie.

V prípade, že ste prežili bezsenné noci kvôli platbe uprostred, prečítanie tohto zápisu zabezpečí, že vy a vaša platba skončí na slnečnej strane. Článok obsahuje všetko od pravdepodobných dôvodov až po možné opravy. Rýchle čítanie stojí za váš čas a pozornosť.

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE