[Fixed] Prečo mi Venmo nedovolí pridať bankový účet

Ak používate Venmo nejaký čas, nie je to zriedkavá scéna, keď sa trápite s tým, prečo mi Venmo nedovolí pridať bankový účet. Ste jedným z mnohých, ktorým sa to v poslednej dobe skrížilo? Potom sa pripravte na odstránenie tohto problému.

Venmo vďaka svojej sľubnej pracovnej štruktúre úspešne umožnilo používateľom v celom USA uzatvárať peer-to-peer finančné transakcie bez námahy na dennej báze. Pri sledovaní chýb a závad však niekedy trvá minútu, kým sa vankúš stratí. Jedným z nich je zlyhanie prepojenia bankového účtu.

Venmo mi nedovolí pridať bankový účet, ako už názov napovedá, ide o situáciu, keď sa vám ako používateľovi nepodarí pripojiť alebo prepojiť váš bankový účet s Venmo a pokračovať vo finančných transakciách. Teraz môže byť veľa dôvodov, ale našťastie je k dispozícii aj toľko riešení.

V tomto článku budem diskutovať o najlepších spôsoboch, ako prepojiť svoj bankový účet, ale predtým nám dovoľte nájsť odpoveď na otázku, prečo mi Venmo nedovolí pridať bankový účet.

Dôvody, prečo mi Venmo nedovolí pridať bankový účet

Venmo, ktoré vám obmedzuje pridanie vášho bankového účtu, môže zodpovedať rôznym situáciám. Keď som sa ocitol pod jednou strechou, výskum, ktorý som urobil, prečo Venmo mi nedovolí pridať bankový účet mi predstavili množstvo možností.

Aj keď sú tieto prvky vo všeobecnosti schopné obmedziť proces prepojenia bankových účtov, v niektorých prípadoch sa zdá, že dva alebo viac z nich funguje súčasne. V skutočnosti musíte lepšie pochopiť dôvody a podľa toho zvoliť riešenie.

1. Bankový účet je už prepojený s iným účtom Venmo

V prípade, že neviete, Venmo umožňuje používateľom mať svoju banku prepojenú iba s jedným z ich účtov súčasne. Takže ak ste už prepojili svoj bankový účet s účtom Venmo a pokúšate sa to isté zopakovať pre ostatných, je zrejmé, že ste sa stretli s „Venmo, vašu banku sa nepodarilo pridať” chyba.

Čítať:  Čo znamená žltá hviezda na Snapchate

2. Bankový účet, ktorý sa pokúšate prepojiť, nie je založený v USA

Venmo je peer-to-peer fintech platforma, ktorá funguje v USA. Je prísne kompatibilný s bankovými účtami v USA. Vzhľadom na to je vždy lepšie sa pýtať sami seba, či je môj bankový účet založený v USA, skôr než sa opýtate prečo Venmo mi nedovolí pridať bankový účet?

3. Servery Venmo čelia problémom s výpadkami

Problémy so serverom sú nepredvídateľné a môžu zasiahnuť pobrežie kedykoľvek. Ako každá iná cloudová platforma, výpadky serverov sú bežné aj vo Venmo. Predpokladajme teda, že sa pokúšate pridať svoj bankový účet do Venmo práve vtedy, keď jeho servery nefungujú správne; v takom prípade očakávanie úspešného ukončenia procesu veľmi nepomôže.

4. Vaše bankové servery sú mimo prevádzky

Problémy súvisiace s výpadkami servera sa neobmedzujú len na cloudové aplikácie; vaša banka môže zažiť to isté, ak vezmeme do úvahy skutočnosť, že tiež používa online servery na fungovanie jedným alebo druhým spôsobom. Tak sa nabudúce pýtaj prečo Venmo mi nedovolí pridať bankový účeturobte krok a skontrolujte stav servera.

5. Bankové údaje, ktoré ste zadali, sú nesprávne

Najbežnejšou situáciou, prečo spoločnosť Venmo obmedzuje pridanie bankového účtu, je situácia, keď nemôže overiť poskytnuté bankové údaje. V mnohých prípadoch som sa stretol s tým, že používateľ často urobí chybu a zadá nesprávne bankové údaje.

Neposkytnutie príslušných údajov nakoniec obmedzí spoločnosť Venmo v nájdení a overení banky pred jej pridaním. Jednoducho povedané, odpoveď na otázku prečo Venmo mi nedovolí pridať bankový účet môže spočívať v zadaných bankových údajoch.

6. Príliš veľa pokusov

Situácia pri odovzdávaní nesprávnych bankových údajov môže vyvolať ďalšiu podmienku, ktorá niekedy môže dokonca zhoršiť problém s prepojením účtov na Venmo.

Zvážte, že napríklad používate služby okamžitého bankovníctva a stratili ste prístup k prihlasovacím údajom. Keď si nie ste istí bankovými údajmi a máte tendenciu opakovane zadávať nesprávne informácie, Venmo to označí ako podozrivé a zastaví celý proces. Môže dokonca dočasne zmraziť vaše online bankovníctvo.

Ako to opraviť: Venmo mi nedovolí pridať bankový účet

Teraz, keď som vás previedol tým, prečo Venmo obmedzuje používateľov v pridávaní bankového účtu, je čas označiť veci, ktoré môžete urobiť, aby ste sa dostali z problémov.

Ale predtým, ako ti poviem, ako vidieť koniec “Venmo mi nedovolí pridať bankový účet,“ prečo stručne neporozumieť procesu, ktorý je súčasťou prepojenia akéhokoľvek bankového účtu. Môže to znieť elementárne, ale som si istý, že existujú používatelia, ktorým to občas pripadá mätúce.

 • Krok 1: Spustite aplikáciu Venmo na svojom smartfóne so systémom iOS alebo Android.
 • Krok 2: Nájdite a klepnite na „“ikona umiestnená v hornej časti aplikácie.
 • Krok 3: Kliknite na možnosť, ktorá hovorí „nastavenie” nasledovaný “spôsob platby
 • Krok 4: Teraz hľadajte „Pridajte banku alebo kartu“ možnosť a vyberte si „breh
 • Krok 5: Nakoniec si vyberte z dostupných metód overenia a urobte záver.
Čítať:  Ako prinútiť Google indexovať vaše blogové príspevky v priebehu hodín

Tu je to, čo mám v úmysle urobiť, keď „Venmo mi nedovolí pridať bankový účet.“

1. Hľadajte aktualizácie

Prvá vec, ktorú musíte urobiť, aby ste opravili „Venmo mi nedovolí pridať bankový účet” slúži na kontrolu, či používate najnovšiu verziu aplikácie. Ako používateľ sa nikdy nemôžete pozerať zhora na chyby a závady, ktoré môžu zastarané aplikácie držať, a môžu vás obmedzovať pri vykonávaní úlohy.

Vzhľadom na to je príliš časté navštevovanie App Store/Play Store a kontrola aktualizácií zdravým postupom.

2. Skontrolujte si internet

Problémy, ktoré prichádzajú spolu so slabým internetovým pripojením, nie sú skryté. Všetci si uvedomujeme chyby, ktoré sa môžu vyskytnúť pri používaní služieb, ktoré závisia od toho, ako dobre funguje váš internet. Odporúčam vám najprv skontrolovať stabilitu vášho internetu a až potom spustiť proces prepojenia bankového účtu.

Spôsob, akým optimalizujete internet, závisí od typu pripojenia, ktoré používate. Ak máte doma nastavený bezdrôtový smerovač, môže vám pomôcť občasné reštartovanie zariadenia. Ak máte v úmysle použiť mobilné dáta, skúste prepnúť dátové pripojenie vypnuté a späť na niekoľko krát.

Či sa to vyrieši alebo nie Venmo mi nedovolí pridať bankový účet chyby; ostatné riešenia budú skutočne nastavené lepšie.

3. Preinštalujte aplikáciu Venmo

Bez ohľadu na to, akú opravu hľadáte, naraziť na proces preinštalovania ako na riešenie je bežné a správne, pretože zohráva kľúčovú úlohu pri odstraňovaní dočasných chýb a chýb spôsobujúcich chyby. Použite nasledujúcu metódu a skontrolujte, či to pomáha vyriešiť „Venmo mi nedovolí pridať bankový účet.“

3.1 Na zariadeniach so systémom iOS

 • Navštívte Apple Store.
 • Vyhľadajte aplikáciu Venmo buď pomocou vyhľadávacieho panela alebo navigáciou do ponuky aplikácií.
 • Nájdite a klepnite na možnosť odinštalovania.
 • Po dokončení reštartujte zariadenie.
 • Po spustení znova navštívte Apple Store, získajte Venmo a nainštalujte ho.

3.2 Na zariadení so systémom Android

 • Spustite Obchod Google Play
 • Nájdite Venmo pomocou vyhľadávacieho panela alebo priamo z ponuky „Moja aplikácia“.
 • Kliknite na tlačidlo odinštalovať.
 • Reštartujte zariadenie.
 • Navštívte Obchod Google Play ešte raz a nainštalujte si Venmo.

4. Skontrolujte podrobnosti, ktoré zadáte

Či už čelíte problémom, ako je ten, o ktorom tu diskutujeme, krížová kontrola údajov, ktoré zadávame, je vždy životne dôležitá a stáva sa kritickejším, keď sa scéna točí okolo finančných transakcií.

Ako už bolo spomenuté v dôvodoch, prečo mi Venmo nedovolí pridať bankový účet, neúspešné pokusy s nesprávnymi údajmi môžu používateľov dostať do horších situácií. Preto je vždy lepšie nájsť si minútu navyše a potvrdiť, že poskytujete platné údaje.

Poznámka: Ak ste stratili prístup k prihlasovacím údajom vášho internet bankingu, namiesto opakovaných pokusov si zmeňte heslo a pokračujte.

5. Vyskúšajte manuálny režim overenia

Predpokladajme, že sa pokúšate prepojiť ich bankový účet prostredníctvom metódy okamžitého overenia a zakaždým zlyhá. V takom prípade si môžete zvoliť manuálny prístup a skontrolovať, či to funguje. Proces trvá jeden alebo dva dni, kým sa dokončí, ale našťastie má veľkú úspešnosť.

Čítať:  Prečo moje automatické vyhľadávanie nenachádza kanály?

6. Kontrola serverov Venmo

Existuje mnoho spôsobov, ako môžete skontrolovať, či servery Venmo fungujú správne. Aj keď sa návšteva Downdetetcor považuje za najdostupnejšiu metódu, môžete navštíviť aj Twitter a hľadať témy ako #venmoserver #venmoissues alebo niečo podobné.

6.1 Použitie Downdetector

 • Navštívte oficiálnu webovú stránku spoločnosti Downdetektor
 • Vyhľadajte Venmo pomocou vyhľadávacieho panela
 • Skontrolujte nahlásené problémy.

7. Vymazanie vyrovnávacej pamäte aplikácie

Nahromadené vyrovnávacie pamäte môžu tiež viesť k rôznym druhom problémov a chyby pri prepájaní bankových účtov nie sú výnimkou. Postupujte podľa krokov uvedených nižšie a skontrolujte, či to pomáha vyriešiť problém „Venmo mi nedovolí pridať bankový účet“.

Tí, ktorí sa obávajú straty údajov alebo niečoho podobného, ​​dovoľte mi objasniť, že vymazanie vyrovnávacej pamäte aplikácií nepoškodí existujúce údaje vo vašom smartfóne. V skutočnosti to pomáha vyriešiť ďalšie problémy súvisiace s aplikáciou, ako je zlyhanie a zamrznutie.

 • Krok 1: Vezmite svoj smartfón a potom spustite ponuku Nastavenia.
 • Krok 2: Umiestnite kurzor myši na možnosť, ktorá hovorí „Aplikácie a upozornenia. V niektorých zariadeniach môžete nájsť „Aplikácie“
 • Krok 3: Rolujte a hľadajte Venmo
 • Krok 4: Zasiahnite Úložisko a vyrovnávacia pamäť tlačidlo.
 • Krok 5: Klepnite na Vymazať vyrovnávaciu pamäť a počkajte na dokončenie procesu.

8. Použite verziu prehliadača Venmo

Môže to znieť trochu bláznivo, ale niekedy môže prechod z aplikácie na webovú verziu pomôcť vyriešiť rôzne druhy problémov. V skutočnosti existujú používatelia, ktorí uviedli, že pokus o pridanie bankového účtu na webovú verziu Venmo bol skutočne úspešne ukončený.

 • Krok 1: Spustite na svojom zariadení ľubovoľný prehliadač.
 • Krok 2: Navštívte Venmo a začnite pridávať svoj bankový účet podľa vyššie uvedených krokov.

Pomohlo to vyriešiť, že mi Venmo nedovolí pridať bankový účet?“ Dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie a pomôžte technickej komunite.

9. Spojte sa s podporou Venmo

Ak vám žiadna z vyššie uvedených opráv nepomohla vyriešiť problém s prepojením bankového účtu Venmo, je čas, aby ste o tom informovali tím podpory.

Okrem bezproblémových finančných transakcií je spoločnosť Venmo známa aj poskytovaním špičkových podporných služieb. Spojte sa s tímom odborníkov a povedzte im: „Venmo mi nedovolí pridať bankový účet.“

Môžete to urobiť štyrmi spôsobmi:

Čítať:  7 osvedčených postupov obsahového marketingu, ktoré privádzajú vaše publikum k šialenstvu

Twitter Handle

 • Navštívte oficiálny Venmo Twitter rukoväť a zdieľajte problém, ktorému čelíte.

Z aplikácie

 • Spustite aplikáciu Venmo a prejdite do ponuky.
 • Vyhľadajte možnosť Získať pomoc.
 • Po dokončení klepnite na Kontaktujte nás a potom na Chat s nami.
 • Potom budete môcť opísať problémy, ktorým čelíte pri pridávaní bankového účtu.

Kontaktný formulár

Volanie podpory Venmo

 1. Venmo okrem toho, že svojim používateľom poskytuje viacero spôsobov, ako sa s nimi spojiť, ponúka aj funkciu hovorov. Vytočiť (855) 812-4430 a vysvetlite problémy, pre ktoré hľadáte riešenie. Tím podpory je k dispozícii, aby sa zúčastnil vašich hovorov od pondelka do piatku, 10:00 – 18:00 ET)

10. Kontaktujte svoju banku

Neodpovedal tím podpory Venmo, prečo mi Venmo nedovolí pridať bankový účet? Potom si s najväčšou pravdepodobnosťou myslí, že problém je z konca vašej banky. V takom prípade môžete vždy kontaktovať svoju banku a navrhnúť profesionálne riešenie.

Kontaktovanie príslušnej banky sa líši od jednej k druhej, preto sa uistite, že ste si vybrali tú, ktorá najlepšie vyhovuje vašej situácii a zároveň dostupnosti vašej banky. Medzi najbežnejšie spôsoby patrí zavolanie na oficiálne číslo a návšteva najbližšej pobočky.

často kladené otázky

1. Prečo mi Venmo nedovolí pridať moju kartu alebo banku?

Obmedzenie prepojenia bankového účtu alebo karty Venmo nemusí nevyhnutne poukazovať na jeden dôvod. Aj keď v mnohých prípadoch bolo hlásené, že používatelia, ktorí nezadali správne bankové údaje, viedli k takýmto chybám. Zároveň sa vyskytli prípady, keď bolo zlyhanie servera zo strany Venma uznané vinným.

2. Prečo mi Venmo nedovolí pridať moju debetnú kartu?

Odpoveď je jednoduchá; možno ste zadali nesprávne údaje o karte. Ak nie, je vysoká pravdepodobnosť, že používate kartu, ktorú Venmo neakceptuje.

3. Venmo nespolupracuje so všetkými bankami?

Venmo funguje striktne v USA, takže je kompatibilný iba s bankami so sídlom v USA. Ak sa teda pýtate, či Venmo spolupracuje so všetkými bankami, odpoveď je áno, za predpokladu, že jej korene patria do Štátov.

Záver: Venmo mi nedovolí pridať bankový účet

Neprepojenie bankových účtov s Venmo môže byť frustrujúce, ale našťastie to nie je problém. Keď zistíte odpoveď na otázku, prečo mi Venmo nedovolí pridať bankový účet, riešenie sa stane jednoduchou úlohou.

S týmto cieľom som sa uistil, že tento článok vás prevedie pravdepodobnými dôvodmi tým najpohodlnejším spôsobom. Okrem toho som vymenoval možné riešenia, ktoré vám môžu uľaviť a pomôcť vám rýchlo začať s bankovými aktivitami Venmo.

Ďalšie odpovede, ktoré by ste mohli hľadať:

Zistite, prečo sa vaša platba Venmo nezobrazuje na bankovom účte

6 dôvodov, prečo je môj účet Zelle pozastavený

Toto je všetko o Venmo mi nedovolí pridať bankový účet, dôvody a riešenia.

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE