[Fixed] Prečo sa môj Instagram neaktualizuje?

Znepokojuje vás myšlienka, prečo sa môj Instagram neaktualizuje? Potom sa pripravte na to, že sa s týmto problémovým dotazom definitívne rozlúčite. Nenainštalovanie najnovšej verzie aplikácie nie je príjemný pohľad a keď je to vaša obľúbená platforma na zdieľanie médií, bolesť je počuteľná.

Neexistuje jediná odpoveď na otázku Prečo sa môj Instagram neaktualizuje, pretože ich môže byť veľa. Od technických porúch až po chyby v konektivite sa môže spojiť niekoľko faktorov, ktoré vám bránia získať najnovšiu verziu Instagramu..

Môže to znieť trochu komplikovane, ale keď si to prečítate, už vás nebudú trápiť žiadne otázky.

Overenie používanej verzie Instagramu

Predtým, ako sa dozviete najlepšiu odpoveď na otázku Prečo sa môj Instagram neaktualizuje a nevymyslíte najlepšie možné riešenie, je dôležité overiť si, či používate najnovšiu verziu Instagramu.

Kontrola najnovšej dostupnej verzie Instagramu

V systéme Android

 • Spustite Obchod Google Play
 • Použite vyhľadávací panel a nájdite aplikáciu Instagram.
 • Klepnite naň
 • Na obrazovke, ktorá sa otvorí, nájdite sekciu s názvom O tejto aplikácii
 • Prejdite a nájdite sekciu Informácie o aplikácii. Tu si môžete pozrieť najnovšiu dostupnú verziu Instagramu.

V systéme iOS:

 • Otvorte App Store
 • Prejdite do vyhľadávacieho panela a vyhľadajte aplikáciu Instagram
 • Na obrazovke aplikácie nájdite časť, ktorá hovorí o aplikácii
 • Zobrazí sa rozbaľovacia ponuka; prejdite nadol a nájdite číslo verzie

Skontrolujte verziu Instagramu, ktorú používate

V systéme Android:

 • Kliknite na ikonu Nastavenia.
 • V ponuke, ktorá sa objaví, vyhľadajte Aplikácie a nájdite Instagram. Prípadne môžete použiť aj vyhľadávací panel.
 • Klepnite na aplikáciu Instagram a vyhľadajte možnosť s názvom Podrobnosti aplikácie. Kliknite na to.
 • Tu môžete vidieť verziu Instagramu, ktorú momentálne používate.
Čítať:  Čo znamená Notification Silent v iOS 15

V systéme iOS:

 • Na domovskej obrazovke nájdite aplikáciu Instagram
 • Podržte ikonu, kým sa nezobrazí malá ponuka.
 • Kliknite na možnosť, ktorá hovorí o informáciách o aplikácii.
 • Odtiaľ skontrolujte číslo verzie.

Prečo sa môj Instagram neaktualizuje?

Instagram ako platforma sociálnych médií sa každým dňom vyvíja a spoločnosť sa snaží čo najlepšie pokračovať v poskytovaní bezproblémových služieb prostredníctvom včasných aktualizácií. Je však smutné, že existuje množstvo používateľov, ktorým sa dokonca nedarí aktualizovať ich aplikáciu, prípadne kladú otázky ako Prečo sa môj Instagram neaktualizuje?

Nikto nemá rád používanie zastaranej aplikácie a verte mi; ak áno, nie je na čo byť hrdý. V skutočnosti musíte pochopiť, prečo máte obmedzený prístup k aktualizácii. Nasledujú hlavné faktory, ktoré môžu prispieť k takémuto problému.

1. Slabá internetová konektivita

Povedzme si to po poriadku, Instagram ako online služba výrazne závisí od sieťových pripojení. Majte na pamäti, že Instagram funguje okolo multimediálnych údajov vrátane obrázkov a videí. Preto potrebujete dobré pripojenie a uistite sa, že všetko funguje efektívne.

Napriek tomu, ak má váš internet v kancelárii zlý deň, možno narazíte na najrôznejšie problémy a neúspešný pokus o aktualizáciu vašej aplikácie tiež nie je ďaleko.

Dokončili ste kontrolu rýchlosti internetu a zdá sa, že funguje perfektne? No, v tom prípade môže byť odpoveďou nejaký iný dôvod Prečo sa môj Instagram neaktualizuje?

2. Vášmu zariadeniu chýba dostatok úložného priestoru

Ak vezmeme do úvahy, čo ponúkajú moderné smartfóny a tablety, aspoň v sekcii úložiska, naraziť na situáciu, keď sa vám nepodarí aktualizovať aplikáciu ako Instagram z dôvodu nedostatku úložiska, je niečo zriedkavé, ale nie hypotetické. Hoci skladovacie priestory majú za sebou dlhú cestu, aj zvyky pri používaní prešli dlhú cestu. Celý zmysel toho všetkého je, že odpoveďou môže byť nedostatok dostatočného úložného priestoru Prečo sa môj Instagram neaktualizuje?

3. Problémy so serverom od konca Instagramu

Moderná technológia nie je bez chýb a závad a najbežnejšia je tá, ktorá súvisí so serverom. V prípade, že to neviete, prestoje servera nepomáhajú pri procese aktualizácie; namiesto toho budú obmedzovať všetkými možnými spôsobmi. Takže nabudúce sa čuduj Prečo sa môj Instagram neaktualizuje?, Uistite sa, že ste skontrolovali, či servery Instagramu fungujú dostatočne dobre.

Čítať:  Influencer vs Content Creator: Aký je rozdiel?

Potrebujete s tým pomôcť? Tak tu máš.

 • Otvorte prehliadač zo smartfónu/tabletu/počítača
 • Navštívte Downdetektor
 • Použite vyhľadávací panel a vyhľadajte aplikáciu Instagram
 • Preštudujte si graf a skontrolujte, či boli nedávno hlásené problémy so serverom.

4. Problémy s obchodom Google Play alebo App Store

Len preto, že dotaz, Prečo sa môj Instagram neaktualizuje sa týka Instagramu, to neznamená, že dôvody, ktoré sú za tým, budú vždy prispievať od jeho konca. Áno, čítate správne.

Vzhľadom na to, že nakoniec používame Obchod Google Play (Android) alebo App Store (iOS) na sťahovanie a aktualizáciu aplikácií na našich smartfónoch/tabletoch, stavia tieto knižnice pod radar. Zjednodušene povedané, je tu možnosť, že problém spočíva na druhom konci, na ktorom sa snažíme ukončiť proces aktualizácie.

5. Porucha zariadenia

Hoci je to zriedkavé, skutočnosť, že nestabilné zariadenie môže viesť k rôznym formám problémov, dokonca aj takým, ako je ten, o ktorom tu diskutujeme, nemožno nikdy ignorovať. Od vírusu usadeného vo vašej jednotke až po staré operačné systémy, ktoré chránia všetky druhy chýb, môže byť odpoveďou niekoľko faktorov Prečo sa môj Instagram neaktualizuje?

Môj Instagram sa neaktualizuje: Tu je to, čo môžete urobiť

Riešenie dotazu Prečo sa môj Instagram neaktualizuje môže to byť ťažké, keď neviete, kde začať. Aby ste to zistili, všetko, čo musíte urobiť, je prejsť si vyššie uvedené dôvody a získať ten, ktorý sa hodí.

1. Opravte si internet

Oprava internetového pripojenia sa môže líšiť od jedného používateľa k druhému.

Ak používate mobilné dáta, skúste zapnúť režim Lietadlo; pred opätovným vypnutím počkajte 30-40 sekúnd. V prípade, že to nepomôže, kontaktujte svojich poskytovateľov služieb a hľadajte profesionálne riešenie.

Používatelia siete Wi-Fi môžu vykonávať rôzne činnosti, ako je reštartovanie smerovača, úplné resetovanie smerovača a nakoniec nájdenie najvhodnejšej opravy.

Čítať:  Ako merať ROI vašej agentúry pre digitálny marketing v Nigérii

2. Vykonajte rýchly reštart

Na vyriešenie najrôznejších chýb spôsobujúcich problémy budete väčšinou potrebovať rýchly reštart. Pokúste sa zopakovať proces a skontrolovať, či to pomáha vyriešiť problémy s aktualizáciou Instagramu.

Používatelia systému Android:

 • Dlho stlačte tlačidlo napájania (umiestnené na oboch stranách) a podržte ho stlačené 1-2 sekundy.
 • Počkajte, kým sa zobrazí ponuka.
 • Klepnite na možnosť, ktorá hovorí Reštartovať.
 • Môžete tiež vybrať tlačidlo Vypnúť, ale v takom prípade budete musieť zariadenie spustiť manuálne.

Používatelia iOS:

 • Stlačte a podržte tlačidlo hlasitosti vedľa bočného tlačidla. Držte ich, kým neuvidíte posúvač Vypnúť.
 • Jednoducho potiahnite posúvač a počkajte približne 30 sekúnd. Vaše zariadenie sa potom vypne.
 • Nakoniec zapnite svoje zariadenie stlačením a podržaním bočného tlačidla (na pravom konci vášho iPhone)

3. Opravte obchod Google Play / App Store

Oprava Obchodu Google Play a App Store je diskusia sama o sebe, pretože sa neobmedzujú len na jeden alebo dva scenáre. Ak sa chcete dozvedieť, ako ukončiť opravy, odporúčam navštíviť Podpora Google a Apple Support pre Play Store resp Obchod s aplikaciami.

4. Vyčistite úložisko zariadenia

Ako už bolo uvedené, nedostatok úložného priestoru môže viesť k obmedzeniu procesu aktualizácie. V tomto prípade je dôležité, aby ste vedeli spravovať a uvoľňovať miesto v smartfóne.

Používatelia systému Android:

Android obsahuje skvelý vstavaný nástroj navrhnutý tak, aby pomohol používateľom spravovať a uvoľniť množstvo použiteľného úložiska na ich smartfónoch.

 • Spustite nastavenia telefónu a potom klepnite na možnosť „Úložisko“.
 • Potom narazíte na informácie o dostupnom priestore (ktorý sa používa) spolu so zoznamom kategórií súborov.
 • Vyhľadajte tlačidlo „Uvoľniť miesto“ a kliknite naň.
 • Ak tak urobíte, dostanete sa do aplikácie Súbory Google, kde môžete využiť jej funkciu „Vyčistiť“.

Používatelia iOS:

Na rozdiel od Androidu neexistuje žiadna funkcia Uvoľniť miesto pre používateľov iOS. Existuje však niekoľko spôsobov, ako vykonať prácu. Zatiaľ čo najlepším prístupom je ručná kontrola disku a vymazanie nechcených súborov, užitočná môže byť aj exkluzívna funkcia iOS s názvom Offload App.

Vykladanie aplikácií je metóda, ktorá pomáha zmenšiť celkovú veľkosť aplikácie, ktorá sa hromadí bez poškodenia akýchkoľvek súvisiacich údajov. Ak chcete stiahnuť ľubovoľnú aplikáciu, jednoducho kliknite na požadovanú priamo z úložiska vášho iPhone. V ponuke vyhľadajte možnosť Offload App a kliknite na ňu.

Čítať:  Prečo moje pero Ooze bliká na zeleno? Rýchla oprava

5. Kontaktujte podporu Instagramu

V prípade, že vám žiadna z vyššie uvedených metód nepomôže vyriešiť problém, posledná vec, ktorú musíte urobiť, je kontaktovať tím podpory Instagramu Tu je postup:

 • Spustite aplikáciu Instagram na svojom smartfóne so systémom Android alebo iOS
 • Prihláste sa
 • Na domovskej obrazovke kliknite na ikonu profilu (v pravom dolnom rohu)
 • Keď ste na stránke profilu, prejdite do pravého horného rohu a kliknite na trojriadkovú ponuku hamburgerov.
 • Nájdite Nastavenia a kliknite naň
 • Hľadať Pomoc
 • Teraz vyberte požadovanú možnosť a nechajte tím odborníkov zistiť, že máte problémy s aktualizáciou aplikácie Instagram.

často kladené otázky

1. Prečo sa môj Instagram neaktualizuje?

K problémom s aktualizáciou môže prispieť mnoho faktorov, no najbežnejší z nich sa točí okolo internetového pripojenia. Okrem slabého pripojenia, nedostatku úložného priestoru, problémov so serverom, problémov s Obchodom Play alebo App Store a dokonca aj najrôznejšími poruchami zariadenia môžu používatelia nájsť otázku, prečo sa môj Instagram neaktualizuje.

2. Ako aktualizovať svoj Instagram?

Aktualizácia aplikácie Instagram nie je žiadna veľká veda. Všetko, čo musíte urobiť, je navštíviť Obchod Google Play pre Android a App Store pre iOS. Potom vyhľadajte aplikáciu Instagram pomocou vyhľadávacieho panela a klepnite na ňu. Nakoniec nájdite tlačidlo aktualizácie, kliknite naň a máte hotovo.

Zabaliť sa

Otázka Prečo sa neaktualizuje môj Instagram môže byť znepokojujúca, až kým si to neuvedomíte. Ale akonáhle sa rozhodnete prečítať si tento článok celý, verte mi, ocitnete sa v najlepšej pozícii, predovšetkým so všetkými požadovanými zdrojmi. Tu som odhalil faktory, ktoré prispievajú k tomuto problému spolu s možnými opravami.

V čase, keď píšem tento článok, je najnovšia dostupná verzia 219.0.0.12.117. Takže v prípade, že ste sa sem ešte nedostali, postupujte podľa vyššie uvedených opráv, vyriešte problém a aktualizujte svoj Instagram bez vynaloženia veľkého úsilia.

To je všetko, čo potrebujete vedieť, Prečo sa môj Instagram neaktualizuje.

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE