[Fixed] Robinhood mi nedovolí stiahnuť sa

Premýšľali ste niekedy, prečo mi Robinhood nedovolí stiahnuť sa? Od toho, aby ste sa všetko naučili, vás delí niekoľko minút.

Hľadanie odpovedí súvisiacich s otázkou, Robinhood mi nedovolí stiahnuť sa v skutočnosti neponúka veľa, pretože svetu internetu chýbajú potrebné zdroje. Ale už nie. Po hodinách strávených skúmaním a vykonávaním súvisiacich praktík som pre vás pripravil nasledujúcu časť, ktorá vám pomôže vyriešiť všetky problémy.

Robinhood je jednoduchý, flexibilný a skvelý, ale platforma nemá ďaleko od problémov s vytváraním prvkov. V tejto súvislosti, stretli ste sa niekedy s problémami s aplikáciou? Napríklad, máte pocit, že Robinhood mi nedovolí stiahnuť sa? Ak áno, otázka, prečo si nemôžem vybrať svoje peniaze z Robinhood, nepomôže.

Prečo mi Robinhood nedovolí stiahnuť sa?

Neúspešný pokus o stiahnutie sa nikdy nepoteší, a ak je to vaša obľúbená platforma, Robinhood, veci začnú byť znepokojujúce. Najlepšia odpoveď na otázku, prečo mi Robinhood nedovolí stiahnuť sa, môže byť veľa. Bežný prípad je, keď sa pokúsite vybrať prostriedky pred uplynutím zúčtovacieho obdobia. Okrem toho, ak máte tendenciu využívať služby Robinhood niekoľkokrát denne, prekročenie denného limitu obmedzí proces výberu.

Čítať:  Cool Cash App Card Designs nápady: 65+ jedinečných nápadov

Okrem nich sú tu aj ďalšie faktory, na ktoré sa treba pozerať. Všetko odhalím postupom článku; Zostaňte naladení.

Nezáleží na tom, či čelíte vyššie uvedenému problému alebo čomukoľvek inému, napríklad sa pýtate, prečo je moja hotovosť na výber $0 na Robinhood? Vaše prostriedky sú uzamknuté a musíte to čo najskôr opraviť! Mám ťa pokryté. Práve si prezeráte tú správnu destináciu, keďže mám odpovede na všetky vaše otázky, v skutočnosti oveľa viac! Takže pokračujte a zistite odpoveď na otázku, prečo mi Robinhood nedovolí stiahnuť sa.

Robinhood: Stručný prehľad

Robinhood Markets, Inc, je spoločnosť poskytujúca finančné služby, ktorá poskytuje služby ako bezprovízne investovanie do akcií, fondov obchodovaných na burze a kryptomien pomocou aplikácie Robinhood.

Zábavným faktom o Robinhood je, že je členom SIPC, čo znamená, že chráni cenné papiere na vašom účte až do výšky 500 000 USD. Používanie aplikácie Robinhood je veľmi jednoduché a za registráciu získate aj bezplatné zásoby. Niet divu, že Robinhood má heslo, ktoré hovorí: ‘Začnite svoju prvú akciu na nás.’ Každý z finančného sveta pozná platformu a dnes má viac ako 13 miliónov používateľov.

Dôvody: Prečo mi Robinhood nedovolí stiahnuť sa

Ako už bolo spomenuté, vysvetlení otázky, prečo nemôžem z Robinhoodu odstúpiť, môže byť viacero.

1. Ešte stále musíte uzavrieť obdobie vyrovnania

Najčastejším dôvodom, ktorý spôsobuje tento problém, je, ak sa pokúšate odstrániť prostriedky pred uplynutím obdobia vyrovnania. Zúčtovacie obdobie je časové obdobie, počas ktorého musia byť vaše peniaze na účte a počas tohto obdobia ich nemáte vyberať.

Do tohto obdobia sa započítava čas od uskutočnenia obchodu a ďalšie dva dni po ňom. Až po tomto stanovenom čase budete môcť vybrať svoje prostriedky.

Toto by mohlo byť jedno z vysvetlení problému, prečo mi Robinhood nedovolí vybrať prostriedky.

2. Už ste prekročili denný limit výberu (frekvencia)

Ďalším častým dôvodom je, ak ste prekročili hranicu počtu výberov za deň. Ak urobíte príliš veľa pokusov o výber v priebehu 24 hodín, bude zavedené obmedzenie a budete čeliť problému, že mi Robinhood nedovolí vybrať moje prostriedky.

Čítať:  Najlepšie miesta na predaj neoverených športových memorabílií

Robinhood umožňuje iba 5 výberov za deň, po ktorých bude váš účet obmedzený na výberové aktivity a bude vám odopreté, aby ste mohli ďalej vyberať.

3. Dosiahnutý maximálny limit výberu (suma)

Ak sa posunieme o krok vpred, bežnou odpoveďou na otázku Prečo mi Robinhood nedovolí vybrať výber môže byť, že sa pokúšate vybrať viac peňazí, ako je maximálny limit stanovený platformou. Maximálny aktuálny limit pre výber je nastavený na 50 000 USD za deň pri všetkých typoch výberov.

4. Prevládajúce obmedzenia

Pokus o výber prostriedkov na iný bankový účet môže tiež spôsobiť, že na váš účet budú uvalené obmedzenia na výbery. Ak chcete previesť prostriedky na iný bankový účet, budete musieť overiť všetky podrobnosti o novom bankovom účte. To zahŕňa odoslanie vašich bankových dokumentov na platformu. Pamätajte, že overenie a schválenie vášho bankového účtu by trvalo približne 1 alebo 2 obchodné dni.

5. Zablokovaný účet

Ak žiadny z vyššie uvedených dôvodov nevyhovuje ako dokonalý dôvod prečo mi Robinhood nedovolí stiahnuť sa, potom môže byť dôvodom niečo iné, napríklad obmedzenie na celý váš účet. Je to pomerne zriedkavé a vyskytuje sa to iba pri používateľských účtoch, ktoré príliš často menia svoj prepojený bankový účet alebo vykazujú akékoľvek neobvyklé správanie alebo obchodný model.

Riešenia: Prečo mi Robinhood nedovolí stiahnuť sa

Keďže aplikácia Robinhood sa zaoberá obchodovaním a kryptomenami, je prirodzené, že existuje niekoľko bezpečnostných opatrení, ktoré zabránia zneužitiu. Ak nemôžete vykonávať výbery na svojom účte Robinhood, môžete vyskúšať nasledujúce veci.

Ak čelíte problému, Robinhood mi nedovolí odstúpiť, budete musieť kontaktovať tím podpory, aby ste získali vysvetlenie, prečo existuje obmedzenie vášho účtu. Ak chcete, aby váš účet opäť normálne fungoval, kontaktovať priamo podporu Robinhood alebo starostlivosť o zákazníkov je skutočne efektívne a užitočné.

Čítať:  Generátor instagramových reklám: 7 najlepších nástrojov pre vašu budúcu kampaň na Instagrame [Our Influencer Platform’s POV]

Predtým sa však uistite, že vaše obmedzenia nie sú spôsobené vyššie uvedenými dôvodmi, tj nie sú spôsobené držbou peňazí počas zúčtovacieho obdobia alebo príliš veľkým počtom pokusov o výber alebo dokonca nadmerným nedávnym výberom .

Tu je rýchly odkaz na kontaktovanie podpory Robinhood:

https://robinhood.com/contact

Čakajúce vklady v Robinhood

V Robinhood môže dokončenie vkladu obchodu trvať až 5 pracovných dní a počas tohto obdobia by ste si tieto prostriedky nemohli vybrať ani minúť. Až po dokončení procesu s nimi môžete vykonávať ďalšie akcie.

Prečo je moja vyberateľná hotovosť 0 USD na Robinhood?

Všimli ste si, že hotovosť na výber je 0 USD na Robinhood? Nebojte sa, pretože finančné prostriedky nikam nešli.

Dôvod, prečo je moja vyberateľná hotovosť $0 na Robinhood, môže byť buď kvôli nevyrovnaným finančným prostriedkom alebo kvôli obmedzenému účtu. Nevyrovnaný fond nastane, keď obchod nemal veľa času na „vyrovnanie“. Obmedzený účet môže byť z niekoľkých dôvodov, ktoré sa zisťujú, pretože Robinhood monitoruje každý účet na podozrivú aktivitu alebo neetické správanie.

Ďalšou možnosťou môže byť, že ste na svoj účet jednoducho nevložili žiadnu hotovosť.

často kladené otázky

1. Je bezpečné nakupovať na Robinhood?

Áno, Robinhood zmenil spôsob, akým ľudia nakupujú a investujú. A Robinhood je absolútne bezpečný. Keďže Robinhood je súčasťou SIPC, vaše prostriedky sú vždy chránené. Okrem toho je Robinhood maklérom s cennými papiermi a samostatne makléri s cennými papiermi kontroluje Komisia pre cenné papiere a burzu (SEC).

2. Je Robinhood bezpečný pre kryptomeny?

Spoločnosť Robinhood venovala zvýšenú pozornosť bezpečnosti svojich obchodov a akcií. To isté platí aj v prípade kryptomien. Kryptomeny, ktoré sú zakúpené na Robinhood, sú uložené v mixe teplých a studených skladov. Horúce úložisko označuje online úložisko a studené úložisko označuje offline úložisko. Väčšinu mincí uchováva Robinhood v chladiarenskom sklade. To zaisťuje extra ochranu mincí.

Čítať:  9 najlepších kurzov Amazon FBA v roku 2024: Najlepší výber celkovo odhalený!

3. Existuje na Robinhood nejaký výber bez možnosti výberu?

Neplatia sa žiadne ďalšie poplatky a na Robinhood sa neplatia žiadne poplatky za vklad ani výber. To je dôvod, prečo mnohí v poslednej dobe uprednostňujú bezprovíznu platformu.

4. Aká je nevýhoda používania Robinhood?

Jedinou nevýhodou, ktorú by sme mohli nájsť u Robinhood, je to, že na rozdiel od väčšiny online maklérov Robinhood neumožňuje obchodovanie s podielovými fondmi a podporujú iba akcie a kryptomeny.

5. Je Robinhood dostupný iba v USA?

Áno, Robinhood je momentálne dostupný iba pre používateľov v USA

6. Ako zrušiť výber?

Ak chcete zrušiť výber, postupujte podľa nasledujúcich krokov:

  • Krok 1: Prejdite na stránku Účet klepnutím na ikonu Účet.
  • Krok 2: Ak ste používateľom systému Android, budete musieť klepnúť na možnosť ponuky v pravom hornom rohu.
  • Krok 3: Vyberte možnosť História.
  • Krok 4: Vyberte čakajúci výber, ktorý chcete zrušiť.
  • Krok 5: Vyberte možnosť Zrušiť prenos.

Záverečné myšlienky o Robinhoodovi mi nedovolia stiahnuť sa:

Môže existovať niekoľko dôvodov a vysvetlení k otázkam, ako napríklad prečo mi Robinhood nedovolí vybrať, prečo si nemôžem vybrať peniaze z Robinhood, prečo je moja hotovosť na výber $0 na Robinhood, prečo nemôžem vybrať z Robinhood.

Všetky možné scenáre sú spomenuté vyššie, takže buďte pokojní, prečítajte si a zistite dôvod, prečo mi Robinhood nedovolí stiahnuť sa. Ak ste používateľom platformy Robinhood, ktorý dodržiava zmluvné podmienky a obchodujete v dobrej viere, nemáte sa čoho obávať, pretože Robinhood je jednou z najpríjemnejších platforiem dostupných pre obchodovanie a maklérstvo.

To je všetko, čo potrebujete vedieť o tom, prečo mi Robinhood nedovolí odstúpiť.

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE