[Fixed] Skúsime to znova, keď bude na Instagrame lepšie pripojenie

S toľkými platformami sociálnych médií máme tendenciu používať tú, ktorá ponúka najviac funkcií. A Instagram sa v tomto prípade zdá byť dokonalý. S toľkými funkciami a pokrokmi v aplikácii sa však zjavne stanete obeťou viacerých chýb a závad.

Jedným z veľmi častých problémov, ktorým používatelia údajne čelia, je „Skúsime to znova, keď bude lepšie pripojenie“ na Instagrame. Chyba je dosť frustrujúca, pretože ju zvyčajne dostanete pri nahrávaní príspevku do svojho informačného kanála.

Prekvapivo nebudete musieť čeliť tomuto problému, ak zverejníte jednu fotografiu alebo video. Ak však chcete použiť funkciu karuselu a pridať viacero médií do jedného príspevku, Instagram niekedy zobrazí text Skúsime to znova, keď bude lepšie pripojenie.

To vás rozruší ešte viac, ak ste typ človeka, ktorý má špecifické časy, počas ktorých uverejňuje príspevky na Instagrame kvôli maximálnemu počtu aktívnych sledovateľov. Našťastie pre vás, sme tu, aby sme zachránili situáciu.

V tejto príručke vysvetlíme, čo by mohlo spôsobiť chybu. Skúsime to znova, keď bude na Instagrame lepšie pripojenie spolu s rôznymi opravami. Všetko, čo musíte urobiť, je jednoducho prejsť článkom a pozorne postupovať podľa krokov.

Takže, bez ďalších okolkov, poďme rovno na to!

Tablet Obsahu

Čo spôsobuje chybu Skúsime to znova, keď bude na Instagrame lepšie pripojenie?

Niekedy môžete mať v skutočnosti slabé internetové pripojenie, ktoré bráni zverejneniu nahraných médií. Nemôžete však vylúčiť možnosť, že je to len chyba, ktorá vám spôsobuje nepríjemnosti.

Používanie funkcie karuselu na nahrávanie obsahu je pre používateľov často znepokojujúce, najmä pri nahrávaní videí. Preto nepredpokladajte, že plošina je dole. Namiesto toho pochopte, že tvorcovia aplikácie jednoducho nedokázali poskytnúť funkciu karuselu bez chýb.

Nech už je dôvod akýkoľvek, okamžite by ste chceli chybu opraviť a znova začať uverejňovať príspevky na Instagrame. Poďme sa teda pozrieť na viacero riešení, ktoré by ste mali vyskúšať!

Ako to opraviť Skúsime to znova, keď bude na Instagrame lepšie pripojenie

1. Uistite sa, že máte stabilné internetové pripojenie.

Prvým a najdôležitejším krokom k vyriešeniu problému Skúsime to znova, keď bude na Instagrame lepšie pripojenie, je veriť, že problém je v skutočnosti vo vašom internetovom pripojení. Preto sa uistite, že do vášho zariadenia prichádzajú silné mobilné dáta alebo signály Wi-Fi.

Ak je rýchlosť vášho internetu extrémne pomalá a pokúšate sa nahrať video, ktoré má veľkú veľkosť, jeho odoslanie bude trvať večnosť. V skutočnosti to pravdepodobne povedie k chybe pokusu znova neskôr. Preto by ste mali skontrolovať rýchlosť internetu pomocou online nástroja, ako je Ookla.

 1. Jednoducho spustite Ookla Speedtest od webovej stránky Ookla.
 2. Potom klepnite na veľké Ísť tlačidlo v strede obrazovky.
 3. Skontrolujte rýchlosť Mb/s pod Stiahnuť ▼ a Nahrať.

Najlepšie je zvoliť rýchlosť sťahovania a nahrávania nad 100 Mbps. Ale váš internet by mal stále fungovať dobre, aj keď je o niečo nižšie. Ak sa však zdá, že rýchlosť vášho internetu je nižšia ako 20 Mb/s, Instagram nezverejní váš obsah vo vašom informačnom kanáli.

Čítať:  Ako napísať dobrý úvod, aby bol váš príspevok viditeľný: 8 tipov

Ak chcete tento problém vyriešiť, prepnite na mobilné dáta, ak používate Wi-Fi a naopak.

2. Skúste orezať video.

Zistilo sa, že Instagram spôsobuje ťažkosti pri zverejňovaní pôvodných videí tak, ako sú. Takže, aby ste prekabátili algoritmy, budete musieť zostrihať krátku časť videa. Toto je jedna z najpopulárnejších, vyskúšaných a overených metód, ktoré sa osvedčili mnohým. Funkcia karuselu začne znova fungovať, aj keď zostrihnete iba sekundu pôvodného videa.

Takto upravíte video v aplikácii Instagram:

 1. Klepnite na „+ kartu na pridanie média po spustení aplikácie.
 2. V režime karuselu vyberte až 10 fotografií a videí, ktoré chcete uverejniť.
 3. Teraz klepnite na Ďalšie tlačidlo v pravom hornom rohu obrazovky.
 4. Ďalej vyberte video, ktoré chcete zostrihať, a klepnite naň Orezať na spodku.
 5. Posuňte posúvač trochu doľava, aby ste nezostrihali viac ako sekundu videa.
 6. Keď budete spokojní, klepnite na hotový.
 7. Potom klepnite na Ďalšie.
 8. Nakoniec napíšte popis k príspevku a klepnite na zdieľam v pravom hornom rohu obrazovky.

Toto by malo opraviť chybu Skúsime to znova, keď bude na Instagrame lepšie pripojenie. V prípade, že sa tak nestane, pokračujte nasledujúcimi opravnými prostriedkami.

3. Odstráňte všetky označené účty.

Chyba oznamujúca, že to skúsime znova, keď bude na Instagrame lepšie pripojenie, sa niekedy spustí označením účtov na obrázkoch. Takže, aby ste sa toho zbavili, mali by ste sa pokúsiť odstrániť zmienky a zistiť, či to funguje.

Možno sa budete pýtať, ako by odstránenie značiek účtu odstránilo chybu. Stručne povedané, opravy sú rovnako nezvyčajné ako chyba.

Tu je to, čo musíte urobiť:

 1. Klepnite na Označovať ľudí pred poklepaním na zdieľam tlačidlo.
Čítať:  Môže to pomôcť vašim pridruženým príjmom v roku 2024?
 1. Zobrazí sa zoznam používateľov, ktorých ste označili. Jednoducho klepnite na „X vedľa používateľov, aby ste odstránili ich značky.
 2. Potom klepnite na hotový.
 3. Nakoniec klepnite na Zdieľam, a dúfajme, že budete môcť nahrať médiá do svojho informačného kanála bez prekážok.

Táto oprava zvyčajne funguje, keď sa pokúšate uverejniť viacero fotografií naraz a žiadne videá.

4. Použite automaticky vyplnené hashtagy.

Ak chcete k svojim fotografiám pridať hashtagy, je najlepšie použiť navrhované hashtagy, aby ste sa vyhli chybe Skúsime to znova, keď bude na Instagrame lepšie spojenie. Dôvod, prečo toto riešenie funguje, je stále neznámy.

Ľudia, ktorí neklepnú na navrhovaný hashtag, namiesto toho napíšu značku sami a manuálne pridajú medzerník pred písaním ďalšieho, často čelia problémom s nahrávaním. Ak chcete použiť automaticky vyplnené hashtagy na Instagrame, jednoducho klepnite na akýkoľvek návrh, ktorý sa objaví, keď napíšete slovo so symbolom „#“ na začiatku.

5. Prepnite kodek na H.265.

Používatelia väčšinou nevedia, že formát videa, ktorý im Instagram umožňuje nahrať, je H.265. Ak sa teda pokúšate nahrať formát H.264, na Instagrame nevyhnutne narazíte na odkaz Skúsime to znova, keď bude lepšie pripojenie.

Takže, čo by ste mali urobiť za takýchto okolností, je použiť softvér na úpravu videa na uloženie videa v požadovanom formáte alebo použiť nástroj na prevod online.

 1. Stačí rýchlo vyhľadať „Konvertor H.265“ vo svojom prehliadači a nájdite najspoľahlivejší nástroj.
 1. Potom nahrajte svoj súbor do daného poľa a použite Konvertovať možnosť.
 2. Po dokončení použite Stiahnuť ▼ možnosť stiahnuť konvertovaný súbor do vášho zariadenia.
 3. Teraz skúste nahrať nové video vo formáte H.265 na Instagram a uvidíte, či to funguje.
Čítať:  195 nápadov na popis hotelov pre príspevky na Instagrame, ktoré zvyšujú počet rezervácií v roku 2024

Často kladené otázky (FAQ):

Prečo Instagram hovorí, že to skúsime znova, keď bude na Instagrame lepšie spojenie?

Keď sa pokúšate nahrať médiá do svojho informačného kanála, na Instagrame sa môže zobraziť správa Skúsime to znova, keď bude lepšie pripojenie. Stáva sa to buď kvôli slabému internetovému pripojeniu, alebo častejšie kvôli chybe vo funkcii karuselu.

Prečo vám Instagram neumožňuje uverejňovať viacero fotografií?

Instagram niekedy zlyhá pri uverejňovaní vašich fotografií, pretože na uverejňovanie viacerých fotografií a videí naraz používate funkciu karuselu. Je to preto, že táto funkcia je často napadnutá neznámymi chybami, čo vedie k problémom pre používateľov.

Ako si opravím internetové pripojenie?

Keď sa na Instagrame zobrazí správa Skúsime to znova, keď bude lepšie pripojenie, môže to znamenať, že nemáte prístup k silnému alebo stabilnému internetovému pripojeniu. Ak to chcete vyriešiť, prepnite na mobilnú sieť, ak používate Wi-Fi, alebo naopak.

Zbalenie: Skúsime to znova, keď bude na Instagrame lepšie pripojenie

Nie sme si úplne istí, čo spôsobuje chybu Skúsime to znova, keď bude na Instagrame lepšie pripojenie. Vieme však, že väčšina používateľov na to narazí pri použití funkcie karuselu na nahranie viacerých fotografií a videí do jedného príspevku.

Ak sa ocitnete v podobnom riešení, pozorne vyskúšajte ktorúkoľvek z vyššie vysvetlených metód. Dúfajme, že čoskoro budete môcť pobaviť svojich sledovateľov úspešným nahrávaním médií.

Ak máte nejaké otázky alebo nejasnosti, neváhajte využiť sekciu komentárov nižšie. Nezabudnite si tiež pozrieť sekciu súvisiacich tém na samom konci, kde sa dozviete opravy rôznych iných chýb a chýb Instagramu.

Podobné témy:

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE