[Fixed] Váš fotoaparát nie je zálohovaný aplikáciou Snapchat 2024

Pýtate sa, prečo váš fotoaparát nie je zálohovaný službou Snapchat?

v dnešnej dobe Snapchat je jednou z najpopulárnejších aplikácií sociálnych médií. Nielenže poskytuje zábavu, ale tiež umožňuje používateľom získavať aktualizácie života prostredníctvom záberov ich priateľov a rodiny. Používatelia medzi sebou komunikujú odosielaním a prijímaním snímok. Okrem toho môžete posielať textové správy, zdieľať polohu a oveľa viac.

Tieto snímky si tiež môžete uložiť na svoj účet do priečinka s názvom Memories. Aplikácia pravidelne zálohuje vaše spomienky, takže všetky vaše dáta sú zabezpečené a chránené. Môžete si tiež zálohovať svoju kameru na Snapchat, aby ste z nej denne dostávali najdôležitejšie momenty v Memories.

Ak však Snapchat zobrazuje, že váš fotoaparát nie je zálohovaný správou Snapchat, ste na správnej stránke. Prečítajte si tento článok až do konca, aby ste sa dozvedeli, prečo dostávate takúto správu a ako ju opraviť.

Takže poďme rovno do toho!

Prečo ste dostali svoj fotoaparát, nie je zálohovaný správou Snapchat

Ak narazíte na to, že vaša fotografia z fotoaparátu nie je zálohovaná správou Snapchat, po prechode na kartu Fotoaparát zo služby Snapchat sa nemusíte ničoho obávať. Na rozdiel od karty Spomienky, ktorú Snapchat zálohuje automaticky po uložení snímky, karta Z fotoaparátu vám umožňuje prístup k zložke fotoaparátu vášho telefónu bez toho, aby ste ju zálohovali na Snapchat.

Čítať:  5 inšpiratívnych kampaní v sociálnych médiách všetkých čias

Takže správa, ktorú o nej vidíte na Snapchate, je len aplikáciou, ktorá vám dáva vedieť, že aplikácia nesynchronizovala vašu fotogalériu. Existuje však niekoľko spôsobov, ako zálohovať obrázky a videá z priečinka Camera Roll v aplikácii Snapchat.

1. Selektívne zálohujte svoju kameru do spomienok.

Ak chcete do Snapchatu pridať médium z fotoaparátu, jedným zo spôsobov, ako to urobiť, je pridať ho do priečinka Spomienky, ktorý máte na Snapchate. Po zálohovaní fotografií a videí k nim budete mať prístup na karte Spomienky.

Tu je postup, ako to urobiť zo zariadenia so systémom Android:

 1. Ak chcete začať, otvorte Snapchat aplikáciu z vášho zariadenia.
 2. Ďalej vyberte Ikona spomienok prítomný vedľa tlačidla spúšte na Snapchate.
 3. Potom klepnite na Fotoaparát Roll tab. Tu narazíte na to, že váš fotoaparát nie je zálohovaný správou Snapchat nad vašimi obrázkami.
 4. Teraz klepnite a podržte obrázok, aby ste ho vybrali, a potom vyberte toľko, koľko chcete zálohovať do Memories.
 5. Po dokončení klepnite na Export z možností v spodnej časti.
 6. Potom vyberte Snapchat.
 7. Tým sa zobrazia obrázky, ktoré ste vybrali ako snímky na Snapchate, ktoré teraz môžete poslať iným ľuďom. Stlačte na ikonu Uložiť nachádza v ľavej dolnej časti obrazovky.
 8. Na ďalšej obrazovke klepnite na Uložiť do pamätí.
 9. Potom vyberte X v ľavej hornej časti obrazovky a vyberte si Zahodiť.
 10. Nakoniec prejdite na Snímky a skontrolujte, či táto metóda zálohovala vaše médiá alebo nie.
Čítať:  Tehla a malta vs. elektronický obchod: čo je pre vás to pravé?

jaak ste používateľom Apple, postupujte podľa nasledujúcich krokov:

 1. Začnite tým, že prejdete na Snapchat aplikáciu z telefónu.
 2. Potom vyberte Ikona spomienok nachádza na ľavej strane tlačidla spúšte.
 3. Teraz klepnite na Fotoaparát Roll.
 4. Potom klepnite a podržte obrázky a videá, ktoré chcete zálohovať na Snapchat, a vyberte Export zo spodnej lišty.
 5. Z uvedených možností potiahnite prstom úplne doprava a vyberte Viac. Potom klepnite na Snapchat.
 6. Potom vyberte Vytvorte príbeh a klepnite na Uložiť príbeh Tlačidlo umiestnené v spodnej časti obrazovky na zálohovanie médií.
 7. Nakoniec choďte na Snímky zhora a uistite sa, že všetky vybraté obrázky sú bezpečne zálohované na vašom Snapchate.

Majte na pamäti, že túto metódu synchronizácie môžete použiť iba na zálohovanie niekoľkých médií, a nie na zálohovanie celého média z fotoaparátu. Je to preto, že to bude trvať oveľa dlhšie, ak začnete zálohovať tisíce svojich obrázkov a videí na Snapchat.

2. Importujte všetky svoje obrázky naraz.

Ďalšou metódou zálohovania fotoaparátu na Snapchat je priamo prostredníctvom vašej fotogalérie. Na synchronizáciu fotografií však musíte mať vo fotoaparáte priečinok Snapchat.

Tu je to, čo musíte urobiť:

 1. Najprv vytvorte priečinok Snapchat v Galérii, ak ho ešte nemáte. Ak to chcete urobiť, uložte jeden zo svojich snímok a priečinok Snapchat sa automaticky zobrazí vo vašej galérii.
 2. Potom buď presuňte alebo skopírujte a prilepte obrázky a videá, ktoré chcete zálohovať na Snapchat, do priečinka, ktorý ste práve vytvorili.
 3. Teraz otvorte Snapchat aplikáciu z vášho zariadenia.
 4. Potom klepnite na svoje Bitmoji z ľavého horného rohu obrazovky.
 5. Potom vyberte Ikona ozubeného kolieska prítomný vpravo hore.
 6. Teraz nájdite a klepnite na Spomienky.
 7. Na ďalšej obrazovke klepnite na Importujte snímky z fotoaparátu.
 8. Potom vyberte všetky obrázky a klepnite na Importovať snímky odspodu.
Čítať:  4 spôsoby, ako myslieť ako CIO – aj keď ním nie ste

Po dokončení zálohovania fotografií z priečinka fotoaparátu na Snapchat prejdite na kartu Snímky a zistite, či boli úspešne importované.

Často kladené otázky (FAQ):

1. Ako uložiť obrázky Snapchat do svojej galérie?

V prípade, že si chcete snímky uložiť do svojej galérie, prejdite na nastavenia služby Snapchat. Potom vyberte „Spomienky“ a klepnite na tlačidlo „Uložiť“, ktoré sa nachádza v časti „Uložiť ciele“. Keď tam budete, klepnite na „Spomienky a fotoaparát“. Potom prejdite na Snapchat a urobte fotografiu. Vyberte ikonu Uložiť zospodu. Týmto sa vaše snímky automaticky uložia do galérie na vašom zariadení.

2. Ako nahlásim snap na Snapchate?

Ak narazíte na príbeh alebo snímku, ktorá je v rozpore s pokynmi komunity Snapchat, máte možnosť nahlásiť to na Snapchat. Ak to chcete urobiť, jednoducho podržte a potiahnite prstom nahor, kým sa nezobrazia ďalšie možnosti. Potom vyberte „Nahlásiť Snap“ a nahláste ho podľa pokynov na obrazovke.

Zhrnutie: Snapchat nezálohuje váš fotoaparát

Celkovo vzaté, správa, ktorú dostanete na vrchu karty Camera Roll na Snapchate, že váš Camera Roll nie je zálohovaný Snapchatom, je aplikácia, ktorá informuje svojich používateľov, že žiadny z obrázkov nasnímaných z ich telefónu nie je v skutočnosti synchronizovaný na Snapchat. Napriek tomu môžete svoje médiá zálohovať na Snapchat podľa metód uvedených v tejto príručke.

Ak máte nejaké nejasnosti alebo otázky týkajúce sa tejto témy, neváhajte nás kontaktovať v sekcii komentárov nižšie. Budeme sa snažiť čo najlepšie vám pomôcť.

Čítať:  Ako funguje vyhľadávanie WordPress: Komplexný sprievodca

Podobné témy:

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE