[Fixed] Váš účet bol zakázaný pre porušenie našich podmienok na Instagrame

Často zistíme, do akej miery sa spoliehame na platformy sociálnych médií, keď už pre nás nie sú dostupné. V takýchto situáciách sa panike nedá vyhnúť, najmä ak vás Instagram zablokuje z vášho účtu a tvrdí, že bol zakázaný.

Tento konkrétny problém je v poslednej dobe medzi používateľmi veľmi bežný. Zatiaľ čo niektorí ľudia skutočne porušili zmluvné podmienky Instagramu, iní sú jednoducho terčom neznámej chyby. Našťastie ste sa dostali na správnu stránku.

Tu pokryjeme všetko o chybe Váš účet bol zakázaný z dôvodu porušenia našich podmienok na Instagrame, od príčin až po nápravu. Tak čítajte ďalej a nepreskočte ani slovo!

Dôvody, pre ktoré bol váš účet zakázaný pre porušenie našich podmienok na Instagrame.

Instagram nikdy neodhalí svoje dôvody, pokiaľ ide o zablokovanie vašej aktivity alebo vášho účtu. Po klepnutí na Prihlásiť sa zobrazí kontextová správa, v ktorej bude uvedené, že ste porušili ich podmienky, ale nie presne ktoré. Takže naozaj, musíte si tu zahrať hádanku.

Vo všeobecnosti, porušenie pokynov pre komunitu deaktivovalo váš účet. To zahŕňa nenávistné prejavy, násilie, odcudzenie identity, obťažovanie atď. Všetko, čo musíte urobiť, je spomenúť si na vašu poslednú aktivitu.

Ďalším dôvodom môže byť, že používate aplikácie alebo webové stránky tretích strán na zvýšenie počtu sledovateľov alebo na zbieranie umelých označení páči sa mi a zdieľaní. Opakovaní páchatelia môžu tiež viesť k tomu, že vedenie Instagramu zablokuje váš účet bez inej možnosti.

Čítať:  WordPress pluginy pre komentáre

To však nevylučuje možnosť, že ste neurobili nič zlé a ide iba o chybu servera Instagramu. Dobrou správou je, že svoj účet je možné obnoviť. Hoci tento proces môže trvať trochu dlho, je to lepšie, ako stratiť všetky nahrané spomienky.

Takže bez ďalších okolkov sa poďme pozrieť na rôzne opravy!

Spôsoby, ako obnoviť svoj deaktivovaný účet Instagram.

Keď zistíte, že samotný Instagram deaktivoval váš účet, musíte okamžite podniknúť opatrenia na jeho obnovenie.

Ak neviete, ako sa identifikujete, skúste sa jednoducho prihlásiť pomocou mobilnej aplikácie aj webového prehliadača. Ak sa zobrazí hlásenie Váš účet bol zakázaný z dôvodu porušenia našich podmienok, pokračujte nasledujúcimi spôsobmi.

Metóda č. 1: Okamžite obnovte svoje podnikanie na Instagrame.

Ak je váš účet Instagram zakázaný a pokúsite sa prihlásiť, vo vyskakovacom okne sa zobrazí správa, že váš účet bol zakázaný z dôvodu porušenia našich podmienok. Ak to však bola chyba a nechcete o účet natrvalo prísť, spoločnosť vám umožňuje podať odvolanie, ktoré môže okamžite zvážiť.

Tu je to, čo musíte urobiť:

 1. Otvor Instagram a zadajte prihlasovacie údaje svojho účtu.
 2. Potom stlačte Prihlásiť sa tlačidlo.
 3. Vo vyskakovacom okne klepnite na Uč sa viac.
 4. Na obrazovke sa teraz zobrazí úplná správa. Klepnite na Prosím dajte nám vedieť.
 5. Tým sa dostanete na ďalšiu stránku s otázkou, či účet predstavuje firmu, produkt alebo službu. Jednoducho klepnite na Áno.
 6. Ďalej klepnite na Odoslať.
 7. Potom zadajte svoje osobné údaje, ako napr Celé meno, Používateľské meno, E-mail, Krajinaatď.
 8. Potom vás Instagram požiada o predloženie kópie ktoréhokoľvek z vašich oficiálnych dokumentov na overenie vašej firmy. Klepnite na Rozumiem, že nemôžem získať pomoc so svojím účtom, ak som neodovzdal platný dokument podporujúci moju firmu a potom ďalej Odoslať.
 9. Potom dostanete e-mail s informáciou, že ak chcete obnoviť svoj účet, musíte overiť svoju firmu. Mali by ste odpovedať na tento e-mail a poslať im požadovanú dokumentáciu.
 10. Dostanete ďalší e-mail so žiadosťou, aby ste sa odfotili, ako držíte papier so špecifickým kódom na overenie, že nie ste robot.
 11. Nakoniec dostanete posledný e-mail s upozornením, že váš účet by mal byť teraz prístupný.
Čítať:  Vplyv videoobsahu na zapojenie sociálnych médií: štúdia založená na dátach

Ak, žiaľ, nemôžete znova získať prístup, vykonajte tieto kroky ešte niekoľkokrát alebo prejdite na nasledujúcu metódu.

Metóda # 2: Požiadajte o kontrolu na automatické obnovenie účtu Instagram.

Po deaktivácii vášho účtu z dôvodu porušenia pravidiel komunity vám Instagram poskytuje 30-dňový limit na jeho obnovenie zo skutočných dôvodov. Je to však trochu časovo náročný proces a často vyžaduje, aby ho používatelia opakovali niekoľkokrát, kým si problém nakoniec nevšimnú a nevyriešia.

Nižšie sú uvedené kroky, ktoré musíte dodržať:

 1. Ak chcete začať, spustite Instagram aplikáciu na vašom zariadení.
 2. Zadajte svoje prihlasovacie údaje a stlačte Prihlásiť sa tlačidlo.
 3. Potom sa zobrazí výzva, že váš účet bude o 30 dní natrvalo odstránený, pokiaľ nepožiadate o kontrolu. Klepnite na Požiadať o kontrolu.
 4. Na ďalšej obrazovke zadajte celé meno a používateľské meno pre svoj zakázaný účet a stlačte Požiadať o kontrolu.
 5. Vaše odvolanie bude následne posúdené a Instagram znova aktivuje váš účet, keď sa uistí, že ste neporušili pokyny pre komunitu. Klepnite na Stiahnite si údaje byť na bezpečnej strane.

V niekoľkých prípadoch možno budete musieť postup zopakovať každých 24 hodín, aby si to Instagram všimol.

Metóda č. 3: Vyplňte oficiálny formulár odvolania.

Vyhradiť si nejaký čas na vyplnenie oficiálnych formulárov odvolania môže byť dosť vyčerpávajúce, najmä ak to robíte príliš často. Ale stojí to za všetko úsilie, ak váš účet na Instagrame mal cenné spomienky a údaje.

Nižšie sú uvedené niektoré z oficiálnych formulárov, ktoré môžete vyplniť podľa vašej konkrétnej situácie.

https://help.instagram.com/contact/1652567838289083

https://help.instagram.com/contact/396169787183059

 • Ak chcete obnoviť deaktivovaný účet z dôvodu porušenia zmluvných podmienok Instagramu:

https://help.instagram.com/contact/437908793443074

https://help.instagram.com/contact/364501043625021

 • Ak sú Facebook aj Instagram zakázané:

https://www.facebook.com/help/instagram/contact/60696731942

Jednoducho kliknite na príslušný odkaz, zadajte správne informácie a klepnite na Odoslať. Potom počkajte na ich odpoveď prostredníctvom e-mailu.

Ak sa vám nepodarí obnoviť váš účet, pravidelne po 24 až 48 hodinách odosielajte formulár odvolania, kým od neho nedostanete kladnú odpoveď.

Metóda # 4: Použite VPN.

Mnoho používateľov s bydliskom v krajinách tretieho sveta nahlásilo, že dostali nasledujúcu správu:

„Vzhľadom na pandémiu koronavírusu (COVID-19) máme k dispozícii menej recenzentov, takže toto rozhodnutie momentálne nemôžeme preskúmať.“

Riešením tohto problému je pripojenie zariadenia k sieti VPN pred odoslaním formulára odvolania pre Instagram, aby ste skontrolovali akciu deaktivácie vášho účtu. Sieť VPN funguje tak, že zmení vašu IP adresu tak, aby vyzerala, ako keby ste na stránku pristupovali z iného miesta.

Čítať:  Najnovšie vo Vyhľadávaní Google pre vlastníkov stránok

Niektoré z najpopulárnejších sietí VPN medzi ľuďmi sú Express VPN, Nord VPN, Surfsharkatď. Existujú však aj iné faktory, ktoré určia, ako dlho bude trvať, kým členovia Instagramu obnovia prístup k vášmu účtu, ako napríklad dôvod zákazu.

Metóda č. 5: Použite automatický nástroj na opätovné získanie prístupu k vášmu účtu.

Najnovšou metódou, ktorá bola prijatá na celom svete kvôli jednoduchosti, ktorú poskytuje, sú automatizačné nástroje, ktoré vám pomôžu obnoviť váš účet. Ako už bolo spomenuté, možno budete musieť znova odoslať výzvy na Instagram, aby si to všimli a podnikli kroky.

Tvorcovia automatizačných nástrojov pochopili zadanie a vytvorili roboty na automatické odosielanie formulárov odvolaní v pravidelných intervaloch, kým sa váš účet neobnoví.

Ešte zaujímavejšie je, že nemusíte posielať svoj obrázok s kódom uvedeným v ich e-maile. Tieto automatizačné nástroje majú vlastnú sadu obrázkov, ktoré používajú na úpravu kódu pred jeho odoslaním na Instagram.

Ak tomuto procesu neveríte, môžete dokonca nahrať svoj vlastný obrázok s prázdnym papierom, ktorý softvér recykluje. Automatizačný nástroj nezaručuje rýchlu reakciu z Instagramu, ale ušetrí vás od bolesti, ktorú by ste museli robiť manuálne.

Ako zabrániť deaktivácii vášho Instagramu?

Instagram je veľmi prísny, pokiaľ ide o pokyny pre komunitu a podmienky používania. Z tohto dôvodu zakaždým, keď zistia, že ich používateľ porušuje, váš účet buď zablokujú, alebo ho úplne deaktivujú.

Jediným logickým opatrením, ktoré môžete urobiť, aby ste takýmto udalostiam zabránili, je prísne dodržiavať zmluvné podmienky. Nikdy neuverejňujte žiadny obsah, ktorý je v rozpore s pokynmi pre používateľov na ochranu pokojného prostredia.

2. Nepreháňajte sa.

Instagram tiež posiela varovania a zakazuje účty, ktoré môže považovať za spam. Preto sa odporúča neprekračovať denný alebo hodinový limit zapojenia. Môžete to urobiť tak, že sa vyhnete hromadnému sledovaniu/nesledovaniu, označíte, že sa vám páči viac ako 1000 príspevkov a posielate príliš veľa DM.

Ak to urobíte, dočasne zakážete svoju aktivitu a zobrazí sa chyba „Nepodarilo sa načítať používateľov“ alebo „Nepodarilo sa obnoviť informačný kanál“. Ak si to však Instagram všimne ako opakovaný priestupok, váš účet môže byť úplne deaktivovaný.

Čítať:  Tento účet bol pozastavený: Čo robiť & Ako to opraviť

3. Vyplňte svoj profil.

Toto je ďalší spôsob, ako dokázať Instagramu, že ste skutočne skutočný účet a nie nejaký robot. Pridajte krátky životopis, svoj skutočný profilový obrázok a prepojte čo najviac účtov sociálnych médií.

4. Porušenie autorských práv.

Porušovanie autorských práv je ďalším závažným problémom, ktorý spoločnosť nerieši. Všetok obsah uverejnený vo vašom informačnom kanáli musí byť pôvodný alebo musí byť povolený právoplatnými vlastníkmi. V opačnom prípade môže dôjsť k zablokovaniu jedného hlásenia a vašich akcií.

Často kladené otázky (FAQ)

1. Ako dlho zostane váš účet na Instagrame zakázaný pre porušenie ich podmienok?

Ak porušíte pravidlá komunity Instagram a podmienky používania, váš účet môže byť natrvalo zakázaný. Spoločnosť však chápe, že chyba môže byť aj na ich strane. Z tohto dôvodu poskytujú používateľom 30-dňovú lehotu na vyžiadanie kontroly.

2. Je možné obnoviť svoj účet na Instagrame, ak ste skutočne porušili ich podmienky?

Instagram vygeneroval samostatný formulár odvolania pre používateľov, ktorých účty boli deaktivované z dôvodu zdieľania podvodného/zavádzajúceho obsahu alebo opakovaného porušovania duševného vlastníctva. Bohužiaľ, ak bol váš účet zakázaný pre porušenie iných podmienok na Instagrame, nebudete môcť znova získať jeho prístup.

3. Môžete si vytvoriť nový účet na Instagrame, ak bol váš predchádzajúci deaktivovaný pre porušenie ich podmienok?

Podľa pravidiel Instagramu, ak bol váš účet predtým natrvalo zakázaný pre porušenie ich pokynov, nemôžete si vytvoriť ďalší účet. Ak tak urobíte, existuje vysoká pravdepodobnosť, že aj tento účet bude zablokovaný.

Existuje však niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu Instagram znova používať.

 • Použite inú IP adresu, než akú ste zvyčajne používali na prihlásenie do svojho deaktivovaného účtu.
 • Použite nové zariadenie, ktoré ste nikdy nepoužili na prístup k predtým deaktivovanému účtu.
 • Nové číslo Gmailu a mobilného telefónu, ktoré nie je prepojené s predchádzajúcim účtom.

Záver

Dostali ste sa na koniec nášho sprievodcu o tom, ako opraviť Váš účet bol zakázaný z dôvodu porušenia našich podmienok na Instagrame. Prostredníctvom sekcie komentárov nám môžete dať vedieť, ako vám tieto metódy v tomto smere pomohli. Tiež, ak máte nejaké otázky, neváhajte sa opýtať. Radi vám pomôžeme!

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE