[Fixed] Venmo Vyskytol sa problém s vašou platbou, skúste to znova neskôr

Mali ste v poslednej dobe problémy s množstvom chybových hlásení Venmo? Ak áno, možno ste sa stretli s „Venmo vyskytol sa problém s vašou platbou, skúste to znova neskôr. Či už je môj odhad pravdivý alebo nie, vedieť o opravách nie je nikdy zlý nápad.

Ako vyriešiť Venmo Vyskytol sa problém s vašou platbou?

Chyba, Venmo došlo k problému s vašou platbou“ je bolestivá, najmä ak je potrebné uzavrieť naliehavú transakciu. Našťastie, dostať sa z tej bolesti nie je také náročné. Neuveríte, že ani tie najpriamejšie akcie, ako je prepnutie internetu, reštartovanie zariadenia a preinštalovanie aplikácie, vám môžu pomôcť dostať váš účet Venmo späť do pracovných podmienok. Ak nie, existujú pokročilé metódy na riešenie problémov.

Chcete vedieť o pokročilých metódach, o ktorých hovorím? Potom musíte pokračovať v čítaní príspevku. Poďme spoločne vyriešiť problém spoločnosti Venmo s vašou platbou.

V prípade aplikácie, ktorá je navrhnutá na rýchle platby v rámci vášho sociálneho okruhu, môže byť text Venma „Vyskytol sa problém s vašou platbou“ znepokojujúci. Najmä potom, čo ste postupovali podľa pokynov „Skúste to znova neskôr“ a stále ste mali rovnaký výsledok.

Nič, čo by niektoré riešenia problémov nedokázali vyriešiť. Najprv musíte zistiť dôvod Chybové hlásenie Venmo. Keď identifikujete zdroj, máme potrebné kroky na vyriešenie problému.

Ak chcete začať konanie, prečo nie prejsť cez význam.

Aký je význam textu Venmo „Vyskytol sa problém s vašou platbou“?

Paypal, jedna z najpoužívanejších mobilných platobných služieb v USA, v skutočnosti vlastní Venmo. Napriek tomu majú oba rôzne funkcie, pričom Venmo obmedzuje svoje operácie v USA.

Hlavným mottom spoločnosti Venmo bolo umožniť používateľom posielať platby priateľom ako jednoduchý spôsob, ako rozdeliť náklady v reštauráciách. Tento rýchly spôsob platby s priamymi vkladmi z banky sa samozrejme rýchlo uchytil. Teraz môžu ľudia obchodovať s kryptomenami a otvárať svoje obchodné účty na Venmo.

Rozloženie Venmo je ľahko pochopiteľné aj pre tých menej technologicky zdatných. Kým sa im nezobrazí správa „Vyskytol sa problém s vašou platbou“. Text Venmo. Niektorí sa jednoducho odhlásia z aplikácie a počkajú, kým sa problém nevyrieši. Iní to berú na vyhľadávanie na internete ako vy, väčšinou preto, že je to naliehavé.

Bez toho, aby sme strácali čas, sa preto sústredíme na dôvody a súvisiace opravy.

Čítať:  Dokážete posunúť správu sociálnych médií na vyššiu úroveň? Buď najlepší!

Venmo Vyskytol sa problém s vašou platbou Skúste to znova neskôr: Dôvody

Toto je správna časť, ak chcete vedieť, prečo sa váš Venmo správa zvláštne. Ak by ste radšej počuli opravu, skočte na Venmo. „Vyskytol sa problém s vašou platbou. Skúste to znova neskôr.“ : Opravy.

1. Preťaženie bankových serverov

Niekedy to nemá nič spoločné s Venmom a všetko s bankou. S množstvom každodenných veľkých a malých transakcií, ktoré vykonávajú, môžu veľké banky zahltiť servery.

To vedie k tomu, že banka odmieta žiadosti o transakcie od spoločnosti Venmo. To, čo vidíte, je neslávne známy Venmo, v dôsledku čoho sa vyskytol problém s vašou platbou.

2. Prekročili ste limit nákupu kryptomien

Pokúšali ste sa konkrétne nakúpiť kryptomenu? Dúfajme, že ste si prečítali pokyny spoločnosti Venmo pre obchodovanie.

Ak nie, krátkou poznámkou je, že Venmo stanovil limit na nákupy kryptomien. Každý týždeň nemôžete kúpiť viac ako 20 000 dolárov v kryptomenách. Za rok nemôžete prekročiť 50 000 dolárov.

Ak ste dosiahli limit nákupu pre kryptomenu, pravdepodobne sa zobrazí chybové hlásenie Venmo.

3. Prekročil limit transakcie

Nie je to teda limit nákupu kryptomien, ktorý ste omylom prekročili. Namiesto toho ste mohli prekročiť limit transakcie pri bežnej transakcii.

Svojim priateľom a rodine môžete uskutočniť toľko platieb, koľko chcete. Suma však nemôže byť 4 999 dolárov v jednom kroku inej osobe. V tejto chvíli to Venmo považuje za príliš riskantnú transakciu. A zistíte, že u Venmo došlo k problému s vašou platobnou správou, ktorá jasne bliká.

Prípadne sa môžete pokúšať o platbu nad limit transakcie pre obchod alebo firmu. V jednom vklade nemôžete niekomu zaplatiť viac ako 2 999 dolárov cez Venmo.

4. Nedostatok finančných prostriedkov

Všetky platby, ktoré uskutočníte na Venmo, sa zvyčajne uskutočňujú prostredníctvom vašej prepojenej bankovej alebo debetnej karty. Platiť môžete aj prostredníctvom svojej kreditnej karty. Ak je vo vašom zostatku Venmo hotovosť, máte na výber, či chcete transakciu zo svojho zostatku alebo priamo z prepojenej karty.

Ak si vyberiete zostatok a je nedostatočné množstvo, zobrazí sa chybové hlásenie Venmo. Ak je spôsobom platby vaša debetná karta, na prepojenom bankovom účte môže byť málo prostriedkov.

V prípade vašej kreditnej karty ste mohli prekročiť svoj limit za mesiac, takže vaša únia odmieta akékoľvek žiadosti o platbu.

5. Zdvihnuté automatické bezpečnostné príznaky

Venmo má spoľahlivý automatický bezpečnostný systém. Je to jedno z opatrení, ktoré udržalo váš účet v bezpečí aj napriek verejným transakciám.

Musíme si však uvedomiť, že stále ide o kódovanie a nie človek, ktorý kontroluje problémy. Niekedy sa zámky dostanú na miesta, keď existujú oprávnené obavy o bezpečnosť. Inokedy môže byť do očí bijúca aj najmenšia aktivita.

Medzi spúšťače bezpečnostného príznaku patrí odosielanie platby príliš veľakrát za deň a niekoľkonásobné zadanie nesprávneho hesla. Systém Venmo to môže chápať tak, že niekto iný sa pokúša získať prístup k vášmu účtu alebo ho už používa. Aby vás ochránili, môžu váš účet obmedziť.

Takže aj keď ste vlastníkom, uvidíte Venmo, že sa vyskytol problém s vašou platbou „Skúste to znova neskôr“. text.

6. Neoverený účet Venmo

Každý používateľ Venmo je povinný overiť svoju identitu. V prvom rade vyžadujú informácie o dvoch veciach. Potrebujú vedieť, že sa nachádzate v USA a že ste plnoletí.

Možnosť overenia je v aplikácii. Výzvy dostanete aj na e-mail, ktorý ste zaregistrovali.

Čítať:  8 účinných stratégií na udržanie zákazníkov na vybudovanie trvalých vzťahov

to si nevedel?

To môže byť dôvod, prečo vás Venmo bije s týmito chybovými správami.

Ak svoj účet neoveríte, spoločnosť Venmo obmedzí vaše týždenné transakcie na 299 USD. Overení používatelia majú týždenný limit 4900 USD.

Bez overenia by pokus o veľké transakcie mohol viesť aj k obmedzeniu účtu a prípadnému pozastaveniu.

7. Prekročili týždenný limit výdavkov

Existuje pevná suma, ktorú môžete minúť za týždeň pomocou aplikácie Venmo. Prekročenie tohto limitu znamená, že už tento týždeň nebudete môcť uskutočniť žiadne ďalšie platby. Bude musieť uplynúť celkovo 7 dní, kým budete môcť znova uskutočniť transakcie.

Pre platby od jednej osoby druhej sú transakčný limit a týždenný limit rovnaké vo výške 4 999.

Ak platíte obchodom, vaša týždenná platba sa zvýši na 6 999 USD. Prekonajte to a budete musieť počkať 7 dní, kým budete môcť zaplatiť do iných obchodov.

Akýkoľvek pokus o odoslanie platby vo Venmo mal za následok problém s vašou platobnou správou.

8. Poškodená debetná karta Venmo

Platí to aj pre vašu osobnú debetnú a kreditnú kartu. Možno je na magnetickom prúžku alebo čipe zvláštny škrabanec. Vaša debetná karta Venmo by sa tak mohla poškodiť.

Ak je karta poškodená, nie je schopná odosielať signály do vašej banky na žiadosť o platbu. Aj keď máte na účte dostatok prostriedkov a neprekročíte limity transakcií, zobrazí sa chybové hlásenie Venmo.

Venmo Vyskytol sa problém s vašou platbou Skúste to znova neskôr: Opravy

Keď poznáte dôvody, opravy sú pre vás prirodzené. Napriek tomu máme pre vás niekoľko opráv, ktoré môžete vyskúšať. Môže vám slúžiť ako kontrolný zoznam, aby ste sa uistili, že je na vašom konci všetko správne, a je to Venmo, kto potrebuje opraviť svoje servery.

1. Začnite s internetovým pripojením

Pracujete na WiFi pripojení? Mohli by ste použiť svoje mobilné dáta? Nech je to čokoľvek, skontrolujte, či sú rýchle a stabilné.

Pre vaše mobilné dáta:

 • Pozrite sa, či sa vedľa panela telefónu zobrazuje 4G alebo 5G.
 • Ak chcete zistiť rýchlosť sťahovania, prejdite na webovú stránku s testom rýchlosti.

Pre vašu WiFi:

 • Prejdite na číslo predvolenej brány smerovača.
 • Skontrolujte stav internetového pripojenia a uistite sa, že sa zobrazuje pripojené.
 • Prejdite do nastavení WiFi a potvrďte, že rýchlosť siete je na vašom telefóne dostatočná.

Predpokladajme, že vaše internetové pripojenie neustále stúpa a klesá. V takom prípade by to mohol byť veľký dôvod pre chybové hlásenie Venmo. Transakcia nemohla prebehnúť, pretože po stlačení tlačidla zaplatiť sa vám vzdalo internetové pripojenie.

2. Reštartujte zariadenie

Niekedy je vaše zariadenie preťažené, podobne ako bankové servery. Má problémy so spracovaním príkazov a nemôže správne fungovať v aplikáciách ako Venmo.

Stereotyp o reštartovaní zariadenia je pravdivý. Vo väčšine prípadov neexistuje nič, čo by rýchly reštart nevyriešil.

Nepomohlo? Vypnite telefón a nechajte ho 5 minút spať.

Tiež to nefungovalo? Prejdeme k ďalšej oprave.

3. Odhláste sa a prihláste sa

Váš telefón je teraz v pohode a pokúsili ste sa znova odoslať platbu. Bohužiaľ, Venmo Vyskytol sa problém s vyskakovacím oknom platby.

Podobne ako pri reštartovaní telefónu, niekedy môže prihlásenie a odhlásenie z aplikácií pomôcť pri reštartovaní aplikácie.

Vyskúšajte to a ak to nič nevyrieši, skúsime tvrdý reset.

4. Odinštalujte a znova nainštalujte

Pred odinštalovaním aplikácie by sme mali vymazať vyrovnávaciu pamäť aplikácie. Tým sa odstránia všetky zvyšné informácie aplikácie z pamäte telefónu. Ak si telefón uchová vzácnu pamäť vášho účtu aj po preinštalovaní aplikácie, chybové hlásenie Venmo môže pretrvávať.

Čítať:  Prečo sa vaše doplnky Dokumentov Google nezobrazujú? Riešenie tu

Po vymazaní vyrovnávacej pamäte budete musieť znova zadať podrobnosti o svojom účte. Ak si teda nepamätáte svoje heslo a ďalšie podrobnosti, zapíšte si ich skôr, ako stlačíte tlačidlo Vymazať.

Vymazanie vyrovnávacej pamäte na iPhone:

 • Stláčajte aplikáciu, kým sa nezobrazí informácia o aplikácii.
 • Klepnite naň.
 • Posuňte zobrazenie nadol na Cache & Storage
 • Pod ním vyberte vymazať vyrovnávaciu pamäť

Na vymazanie vyrovnávacej pamäte v systéme Android:

 • Dlho stlačte aplikáciu.
 • Vyberte ikonu informácií, ktorá sa zobrazí vpravo.
 • Posúvajte sa nadol, kým nenájdete úložisko.
 • Kliknite na položku Vymazať vyrovnávaciu pamäť pod ňou.

Teraz aplikáciu odinštalujte. Stiahnite si ju späť z App Store alebo Play Store. Prihláste sa znova a zistite, či Venmo, vyskytol sa problém s vašou platbou „Skúste to znova neskôr.“ správa konečne zmizla.

5. Skontrolujte podrobnosti o svojej debetnej karte

Existuje možnosť, že od svojej banky dostanete novú debetnú kartu? Vypršala platnosť vášho starého? Údaje o vašej novej debetnej karte sa zhodujú s údajmi, ktoré ste zadali na Venmo.

Skontrolujte číslo, CVV, dátumy vydania a platnosti, fakturačnú adresu a PSČ a priraďte ich k vašej prepojenej debetnej karte vo Venmo.

Aj keď má vaša nová debetná karta rovnaké číslo ako stará, stále budete musieť prejsť týmto procesom.

Extra tip: Vyplňte svoje meno veľkými písmenami.

Po aktualizácii podrobností reštartujte aplikáciu a až potom sa pokúsite uskutočniť platby. Skúste sa odhlásiť a znova prihlásiť.

Ak uskutočňujete platby prostredníctvom svojej kreditnej karty a máte novú, musíte aktualizovať aj tieto údaje.

6. Skontrolujte dostatočnosť vyváženia

Venmo, vyskytol sa problém s vašou platbou správa vás naďalej prenasleduje aj po tom, čo všetky tieto riešenia problémov môžu byť nepríjemné. Vieme. Vydržme ešte chvíľu trpezlivosť.

Niečo ľahko riešiteľné je, ak máte na bankovom účte nedostatočný zostatok. Prejdite do mobilnej aplikácie svojej banky a skontrolujte, či máte dostatok na uskutočnenie transakcie.

Ak je na účte, z ktorého sa pokúšate vykonávať transakcie, málo prostriedkov, použite iný bankový účet. Alternatívne môžete použiť svoju debetnú kartu Venmo.

7. Skontrolujte, či služba Venmo funguje

Venmo má viac ako 83 miliónov používateľov. V tomto smere je to ako veľká banka. Neustále aktualizujú a udržiavajú svoje servery. Napriek tomu niekedy ich služby nefungujú. Môžete dokonca od nich dostať správu o chybe služby na ich strane.

Na kontrolu, či sú servery Venmo mimo prevádzky, môžete použiť webové stránky online. Existujú webové stránky s výpadkom, na ktorých ľudia, ktorí čelia problému, ho hlásia aj na servery vašej banky.

Ak ide o problém so serverom, jedinou opravou je počkať, kým personál údržby servera vykoná svoju prácu. Keďže ide o veľkú platformu, nemalo by to trvať dlho, kým sa problém vyrieši.

8. Kontaktujte banku alebo Venmo

Vyčerpali sme takmer všetky opravy pre Venmo, vyskytol sa problém s vašou platbou chyba. Ak sme stále nenašli konečné riešenie, jediná vec, ktorú musíte urobiť, je kontaktovať banku alebo banku.

Najprv začneme kontaktovaním banky. Niekedy banka označí transakcie z hotovostných aplikácií, ako je Venmo. Môžu sa domnievať, že tým, kto uskutočňuje transakciu, nie ste vy, a mohli tak urobiť, aby ochránili váš účet.

Čítať:  [Answered] Ako poslať svoj odkaz Venmo

Rýchly hovor do banky s vysvetlením, že žiadate o prístup k finančným prostriedkom, by mal situáciu okamžite vyriešiť. Banka vás môže požiadať, aby ste potvrdili svoju totožnosť uvedením správneho telefónneho čísla, e-mailu, čísla účtu atď.

Ak nepoznáte asistenčnú linku banky, odpoveď by vám malo poskytnúť rýchle vyhľadávanie s názvom banky a asistenčnou linkou. Číslo by malo byť nalepené aj na všetkých úradných dokumentoch, ktoré vám banka poskytne.

Je normálne, že sa necítite nesvoji, keď v telefóne odovzdávate citlivé informácie. Môžete ísť do pobočky svojej banky a požiadať ju, aby tam stiahla vlajku z Venma.

9. Kontaktujte Venmo

Ak vaša banka neoznačila vaše transakcie, potom je to Venmo.

Venmo videl niečo podozrivé vo vašich predchádzajúcich aktivitách. V dôsledku toho sa spustil ich automatický systém a obmedzil váš účet.

Ak zavoláte zástupcom zákazníkov Venmo, mali by byť schopní odstrániť obmedzenia dostatočne skoro. Možno budete musieť potvrdiť svoju totožnosť a uistiť ich, že to bola z vašej strany účelová transakcia.

Telefonická podpora Venmo je k dispozícii celý týždeň od 8:00 do 20:00. Číslo linky pomoci je (855) 812-4430. Môžete tiež zadať svoje údaje do kontaktného formulára a počkať, kým vám zavolajú späť.

Dúfame, že vaše Venmo Vyskytol sa problém s vašou platbou problém bol konečne vyriešený. Ak je zdrojom problému prekročenie limitu transakcie, nemáte čo robiť. Budete si musieť precvičiť trpezlivosť a počkať, kým uplynie týždenné obdobie, kým budete môcť opäť vykonávať pravidelné platby.

Často kladené otázky (FAQ): Venmo Vyskytol sa problém s vašou platbou. Skúste znova neskôr

1. Znamená správa Venmo, že sa vyskytol problém s vašou platbou, že Venmo nefunguje?

Ak vás zaujíma, či máte problémy s transakciami na Venmo, pretože aplikácia nefunguje, je to skutočne možné. V takom prípade niekoľko sekúnd po zobrazení chyby nebudete môcť načítať žiadne karty v rámci aplikácie. Bez ohľadu na to môžete prejsť na webovú stránku, ktorá zisťuje zníženie počtu webových stránok a potvrdiť svoje podozrenie.

2. Prečo Venmo nefunguje na iPhonoch?

Bez ohľadu na to, prečo Venmo na vašom iPhone nefunguje, problém môžete vyriešiť takto:

 • Odstránenie a opätovná inštalácia aplikácie Venmo.
 • Odhláste sa zo svojho účtu a prihláste sa.
 • Vypnite sieť VPN, ak ju používate.
 • Skontrolujte svoje WiFi alebo dátové pripojenie a uistite sa, že je bezpečné.

3. Aký je význam overovania chýb pomocou Venmo?

Chyba overovania pomocou správy Venmo sa zobrazí, keď sa Venmo domnieva, že ste porušili ich podmienky. Ak ste vykonali akúkoľvek činnosť, ktorá je v rozpore s ich pravidlami používania, ako je napríklad zapojenie sa do podvodu na platforme, spoločnosť Venmo pozastaví váš účet. Už vám nebude povolená žiadna služba od spoločnosti Venmo. Nebudete sa môcť vôbec prihlásiť.

Zbalenie: Venmo Vyskytol sa problém s vašou platbou

Teraz máte k dispozícii všetky dôvody a spôsob, ako problém vyriešiť. Ak ste vyskúšali opravy a chybové hlásenie Venmo stále pretrváva, odporúčame vám znova starostlivo prejsť každým krokom. Je malá šanca, že jedna z opráv nebude fungovať.

V prípade Venmo: „Vyskytol sa problém s vašou platbou. Skúste to neskôr,“ bez ohľadu na to, čo skúsite, teraz je ten správny čas popremýšľať o prechode na inú zabezpečenú aplikáciu. Vzťah PayPalu a Venmo z neho robí dobrú alternatívu.

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE