Funguje Blink s Google Home?

Google Home alebo Google Nest je šikovný reproduktor, ktorý pomocou hovorených hlasových príkazov ovláda rôzne služby. S reproduktorom Google Nest môžete komunikovať prostredníctvom vlastného virtuálneho asistenta Google zvaného Google Assistant. Zatiaľ čo Blink Smart Security sú bezpečnostné produkty, ktoré predávajú domové videozvončeky, svetlomety a ďalšie vybavenie súvisiace so zabezpečením domácnosti.

Teraz sa v tomto článku zameriame na to, či je možné zabezpečenie domácnosti Blink ovládať pomocou Google Home, aby vám poskytlo bezpečné a pohodlné prostredie.

Ako spoločnosť Amazon nemožno domáce bezpečnostné produkty Blink priamo kombinovať s Google Nest, ktorý je schopný ovládať svetlá, senzory, televízory a mnoho ďalších šikovných položiek. Takže ak sa Blink nemôže spojiť s Next, čo tu robíme? Sme tu, aby sme vám poskytli dve alternatívne metódy prepojenia oboch značiek dohromady.

IFTTT

IFTTT je skratka pre If This Then That, je to súkromná spoločnosť, ktorá vytvára multiplatformné vyhlásenie if a používa ju viac ako 17 miliónov ľudí. Menej komplikovaným spôsobom integruje aplikácie, zariadenia a služby, aby spolupracovali.

Ak si chcete stiahnuť aplikáciu IFTTT z Obchodu Play alebo App Store a ďalej umožniť vzájomnú interakciu dvoch zariadení dvoch úplne odlišných značiek, postupujte podľa nižšie uvedených krokov:

  • Po vytvorení účtu kliknite na Preskúmať ikonu a vyhľadajte Blink.
  • Kliknite na položku Blink a potom Pripojiť.
  • Kliknite na Pokračovať keď sa objaví vyskakovacie okno. Nakoniec budete požiadaní, aby ste sa prihlásili k svojmu účtu Blink.
  • Zadajte PIN zaslaný na vašu e-mailovú adresu.
  • Nakoniec kliknite na Povoliť prístup.

Teraz môžete nastaviť automatizáciu medzi Blink a Google Nest alebo Home. IFTTT má aplety, ktoré je možné použiť na aktiváciu alebo deaktiváciu bezpečnostného systému Blink. Môžete kliknúť na akýkoľvek applet v aplikácii IFTTT a potom kliknúť na Pripojiť pridať do svojej aplikácie. Navyše si môžete vytvoriť svoj vlastný applet zadaním situácií if-this-then-tam.

Čítať:  Ako resetovať Google WiFi?

SmartThings

Namiesto používania Google Nest môžete tiež použiť Samsung SmartThings na aktiváciu alebo deaktiváciu bezpečnostného systému Blink. Podobne môžete tiež použiť Samsung SmartThings Cam, ktorú je možné jednoducho používať s Google Nest alebo Home.

Vzhľadom k tomu, že Amazon vlastní Blink a Google vlastní Google Nest alebo Google Home, vyzerá to ako nepravdepodobné duo a budúce partnerstvo medzi týmito dvoma konkurentmi sa zdajú nepravdepodobné. Ako vlastný hlasový asistent Amazonu je Alexa kompatibilný s Blink, môžete si pomyslieť, že namiesto Google Nest získate Amazon Echo. Môžete tiež investovať do bezpečnostného alebo domáceho kamerového systému kompatibilného s Google Nest alebo Home.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE