Funguje Chime s PayPal?

Funguje Chime s PayPal? Ak vás podobné otázky prenasledujú, pripravte sa čeliť náprave.

Nájsť niekoho, kto do značnej miery premýšľa zakaždým, keď funguje zvonkohra s PayPal, nie je nezvyčajný pohľad. V skutočnosti sa podobná otázka hľadá viackrát v rôznych regiónoch v USA. Svetu internetového sveta však naň bohužiaľ chýba podrobná odpoveď. Našťastie už nie.

Chime a PayPal: Rýchly úvod

Chime je aplikácia, ktorá poskytuje bezplatné online bankové služby. Hoci nemá vlastnú bankovú licenciu, poskytuje svoje služby založené na aplikáciách Partneri bánk poistení FDIC. Namiesto preťaženia používateľov možnosťami spolu so živými funkciami to Chime zjednodušuje bežným účtom, sporiacim účtom a zabezpečenou kreditnou kartou, ktoré sú spojené s dobre prijatou mobilnou aplikáciou.

PayPal je tiež online platobný systém, ktorý pomáha používateľom platiť za veci online a bezpečne prevádza peniaze. Mať PayPal účet a Chime účet je v dnešnej dobe bežné. Pomáha odosielať a prijímať peniaze a funguje s viacerými internetovými obchodmi. Hoci je PayPal veľkým menom vo fintech priemysle, Chime tiež rastie rýchlym tempom. Služby sú dosť identické a je to užitočné pri prevode peňazí medzi účtami.

Chime priťahuje používateľov, pretože umožňuje bezproblémové prevody bez účtovania poplatkov. Existuje množstvo vecí, ktoré tvoria spoločné spojenie medzi týmito dvoma platformami, a prekvapivo jedna otázka slúži rovnako. Otázka nie je nič iné ako „funguje zvonkohra s PayPal?“

Funguje Chime s PayPal?

Odpoveď na otázku Funguje Chime so službou PayPal určite urobí radosť vám aj ostatným používateľom služby Chime, PayPal, pretože spočíva na pozitívnom konci. Áno, čítate správne Chime funguje so službou PayPal bez akýchkoľvek problémov. Existuje niekoľko metód, ktoré vám pomôžu ľahko previesť peniaze z vášho PayPal do Chime. Pokračujte v čítaní a naučte sa nižšie uvedené metódy.

Čítať:  Dokumenty Google vs Microsoft Word: Ktoré by ste mali použiť?

Ako posielať peniaze z PayPal do Chime

Peniaze môžete jednoducho previesť zo svojho PayPal do Chime. Až do tohto bodu máte odpoveď na otázku, či Chime funguje so službou PayPal, a som si istý, že odpoveď je taká, akú ste si priali. Napriek tomu je ideálny čas prediskutovať dva jednoduché spôsoby prevodu peňazí medzi Chime a PayPal. Pozrite sa na tieto dve metódy a pracujte s tou, ktorá sa vám páči.

Metóda 1: Preveďte peniaze z vášho Chime na váš PayPal ako banka.

Táto metóda je o tom, ako poslať peniaze z PayPal do Chime. Vyžaduje, aby ste pripojili svoj PayPal k Chime. Aby ste tak mohli urobiť, musíte mať číslo účtu príjemcu Chime a smerovacie číslo. Informácie o účte Chime a smerovacie číslo nájdete v aplikácii Chime Mobile App.

Krok 1: Nájdite čísla účtu a smerových čísel Chime

Ak chcete zistiť, ako môžete posielať peniaze z PayPal do Chime, začneme načítaním účtu Chime a smerovacích čísel. Nájdenie účtu a smerových čísel je celkom jednoduché a jednoduché. Môžete ho nájsť pomocou mobilnej aplikácie Chime. Ak chcete nájsť čísla účtu Chime a smerovanie:

 • Otvorte aplikáciu Chime a prihláste sa do svojho účtu.
 • Kliknite na nastavenie v ľavom hornom rohu obrazovky.
 • Na stránke nastavení nájdete číslo smerovania aj čísla účtu.

Krok 2: Pripojte svoje účty Chime a PayPal

Po prechode k časti Ako posielať peniaze z PayPal do Chime je čas prepojiť váš PayPal a Chime. Tu potrebujete účet Chime a smerovacie číslo.

Budete sa musieť prihlásiť do svojho PayPal; funguje to lepšie vo webovom prehliadači. Po otvorení účtu nájdite na hornom paneli ponuku „Zaplatiť a dostať zaplatené“ a otvorte ju.

Zobrazí sa ponuka „Peňaženka“; kliknite na možnosť „Banka a karty“. Tu si môžete pozrieť zostatok na účte a každú kartu a banku prepojenú s vaším PayPal.

Nájdite sekciu „Banka“ a kliknite na možnosť „pridať novú“. Objaví sa veľa bánk; tam však, bohužiaľ, Chime nebude. Takže si budete musieť vybrať možnosť, kde môžete samostatne pridať podrobnosti o svojom bankovom účte.

Budete si musieť vybrať typ účtu, ktorý chcete prepojiť, a pokračovať v aplikácii Chime. Teraz pridajte smerovacie číslo a číslo účtu Chime.

Po dokončení tohto kroku nakoniec stlačte tlačidlo „prepojiť svoju banku“. Zvonček sa automaticky prepojí s vaším účtom PayPal.

Krok 3: Preveďte určitú sumu, aby ste sa uistili, že funguje perfektne

Toto je posledný krok odosielania peňazí z PayPal do Chime. Tu sa len uistíte, že je všetko správne nastavené. Akékoľvek nesprávne číslo bankového účtu bude mať za následok zamietnutie. Systém PayPal je veľmi inteligentný a efektívne pridáva bankové účty.

Čítať:  Čo je to sebariadená IRA? Ako funguje samoriadená IRA?

Aby ste si overili, že je všetko dobre nastavené, skúste poslať aspoň jeden dolár zo svojho PayPal účtu na Chime. Po odoslaní dolára zo svojho PayPalu si ho skontrolujte na svojom účte Chime, či sa tam dostal.

Ak váš účet Chime dostal peniaze, všetko je v poriadku. Teraz môžete previesť akúkoľvek hotovosť.

Metóda 2: Prevod peňazí z Chime na PayPal Cash Card

PayPal nedávno spustil PayPal Cash Card, ktorá umožňuje priame vklady, rovnako ako bežný bankový účet, výber peňazí z bankomatov a funguje ako MasterCard.

Zatiaľ čo bežné účty PayPal nemajú bankové údaje, ďalším spôsobom ich získania je PayPal Cash Card. Tu, v tejto časti, vás prevediem tým, ako poslať peniaze na PayPal Cash Card z vášho účtu Chime.

Overte účet PayPal

Pred požiadaním o platobnú kartu PayPal je potrebné overiť váš účet PayPal. Overenie účtu PayPal prináša veľké výhody. Najdôležitejšie je, že nebudú žiadne obmedzenia na maximálny počet transakcií za mesiac.

 1. Prihláste sa do svojho účtu PayPal.
 2. V Prehľade účtu kliknite na Získajte overenie.
 3. Vyberte preferovaný spôsob overenia.
 4. Zadajte svoje informácie a kliknite Ďalej.
 5. Kliknite Potvrďtea nakoniec kliknite Predložiť.

Po overení účtu budete môcť požiadať o platobnú kartu PayPal.

Požiadajte o hotovostnú kartu od PayPal

Priamo pristupujte k svojim finančným prostriedkom zo svojho zostatku na PayPal pomocou platobnej karty PayPal, ktorá nestojí žiadne mesačné poplatky, nevyžaduje žiadne minimálne zostatky a umožňuje priame vklady zadarmo. S touto kartou môžete využívať približne 33 000 bankomatov.

O svoju Cash Card môžete požiadať PayPal ešte dnes. Urobiť tak:

 • Otvor Platobná karta PayPal Stránka.
 • Klepnite na „Získajte kartu. “
 • Prihláste sa do svojho účtu.
 • Stlačte “Viac.“
 • Klepnite na „Objednajte si Cash Card alebo Objednajte si platobnú kartu PayPal.
 • Ak ste neupgradovali na účet PayPal Cash, pred pokračovaním budete požiadaní, aby ste tak urobili.
 • Potvrďte svoju dodaciu adresu.

PayPal Cash Card trvá približne týždeň až desať dní, kým sa dostanete k vašim dverám. Funkcie PayPal Cash Card môžete použiť okamžite po podaní žiadosti. A keď získate fyzickú kartu, môžete ju aktivovať pomocou webovej stránky alebo aplikácie.

Tu je postup, ako aktivovať platobnú kartu PayPal:

Aktivujte si platobnú kartu PayPal

 • Ísť do Aktivujte si oficiálnu webovú stránku PayPal Card
 • Budete automaticky presmerovaní na prihlásenie do svojho účtu PayPal.
 • Po prihlásení sa vás spýta na dátum vypršania platnosti vašej karty; je to uvedené na zadnej strane vašej karty nad vaším menom. Ak chcete potvrdiť, že PayPal má na obrazovke správne údaje o vašej karte, skontrolujte posledné štyri číslice.
 • Nastavte 3-miestny PIN pre svoju kartu a stlačte „Vytvoriť PIN“. Na rozdiel od väčšiny ostatných služieb debetných kariet vám nebude pridelený PIN, ktorý nie je možné neskôr zmeniť, ale nastavte si ho od začiatku.
Čítať:  Inside Sales Representative, Gent Office, NL/ENG.

To je všetko. Teraz môžete na kartu pridať peniaze. Vo svojom profile dostanete aj odkaz na kartu PayPal Cash Card. Odtiaľ môžete sledovať aktivitu a pridávať prostriedky.

Po aktivácii vašej platobnej karty PayPal budete mať prístup k údajom o vašej platobnej karte. Nájdite ich podľa nasledujúcich krokov.

Nájdite banku PayPal Cash Card a smerovacie čísla

PayPal aj Chime spolupracujú s bankou The Bancorp Bank; preto obom umožňuje uchovávať bankové údaje, ako sú čísla účtu a smerovacie čísla. Ak chcete získať podrobnosti:

 1. Otvor tvoj Profil.
 2. Kliknite na “Nastavte alebo zobrazte priamy vklad.“
 3. Zobrazí sa číslo účtu a smerové číslo.
 4. Poznamenajte si číslo účtu a smerové číslo.
 5. Ak chcete informácie vytlačiť, kliknite na formulár Vytlačiť priamy vklad.

Po dokončení tohto postupu budete môcť priamo poslať vklad z Chime na svoju platobnú kartu PayPal bez toho, aby ste museli tieto dva účty prepojiť. Môžete to urobiť takto:

Pošlite peniaze na kartu PayPal Cash Card zo svojho účtu Chime

Na prevod peňazí z účtu Chime musíte mať bankové údaje, ktoré ste získali z predchádzajúcej časti tohto príspevku. Tento spôsob posielania peňazí je rovnaký ako bankový prevod.

 • Otvorte aplikáciu Chime.
 • Prihláste sa do svojho účtu.
 • Stlačte “Presunúť peniaze
 • Klepnite na „Prestupy.“
 • Zadajte číslo účtu PayPal Cash Card a smerové číslo.

Táto metóda je najlepšia, ak chcete posielať peniaze na iný účet PayPal, ako je váš, pretože pri tomto spôsobe nemusíte prepájať svoj účet Chime s kartou PayPal Cash Card.

Zaoberal som sa všetkým dôležitým okolo práce so zvonkohrou s PayPal, Môžete posielať peniaze z PayPal do zvonenia a opísal som dve najlepšie metódy, ako posielať peniaze z PayPal do zvonenia.

Teraz si, prosím, venujte čas a pozrite si niektoré často kladené otázky o tom, či zvonček funguje so službou PayPal, aby ste sa v budúcnosti nemuseli mýliť v súvislosti s tým, ako funguje zvonenie so službou PayPal.

Často kladené otázky súvisiace s Funguje Chime so službou PayPal

Táto časť príspevku obsahuje niektoré často kladené otázky, ktoré súvisia s tým, či Chime spolupracuje so službou PayPal.

Čítať:  Top 8 nástrojov influencer Analytics pre obchodníkov

1. Aké sú limity na prevody cez PayPal a Chime?

S overeným účtom PayPal môžete posielať toľko, koľko chcete; nie je tam žiadny limit! Môžete poslať až 60 000 USD, ale môže byť obmedzená na 10 000 USD v jednej transakcii. (Suma sa môže líšiť v závislosti od vašej meny.)

Na druhej strane, prevody ACH na kontrolný účet Chime, ktoré sú iniciované webom alebo aplikáciou Chime, sú obmedzené: 10 000 dolárov za deň. 25 000 dolárov mesačne. Bez obmedzenia na počet krát za deň.

2. Je Chime predplatená karta alebo skutočná banka?

Chime nie je banka; je to spoločnosť zaoberajúca sa finančnými technológiami. Bankové služby poskytuje Stride Bank alebo The Bancorp Bank. Chime tiež nie je predplatená karta. So svojimi bankovými partnermi Chime poskytuje kompletný výdavkový účet spolu s debetnou kartou Chime Visa®, ktorú môžete minúť a používať vo viac ako 60 000 bezplatných bankomatoch v sieti. Bez poplatkov sieťového bankomatu.

3. Môže Chime prijímať peniaze z hotovostnej aplikácie?

Áno, Chime môže určite prijímať peniaze z aplikácie Cash. Ľudia, ktorí používajú aplikáciu Cash, môžu prevádzať peniaze komukoľvek, kto má správne nastavený a prepojený bankový účet, vrátane ľudí, ktorí používajú Chime.

4. Aké sú poplatky za prevod cez PayPal a Chime?

Ako už bolo spomenuté v tomto príspevku, Chime nemá žiadne mesačné poplatky, žiadne minimálne zostatky ani poplatky za prečerpanie.

Na rozdiel od toho posielanie peňazí v rámci domácnosti rodine a priateľom prostredníctvom a PayPal zostatok alebo prepojený bankový účet je úplne zadarmo. Odoslanie rodine a priateľom, aj v tuzemsku, prostredníctvom debetnej karty, kreditnej karty alebo kreditu PayPal, podlieha poplatku vo výške 2,9 % zo sumy odoslanej týmto spôsobom s pevným poplatkom 0,30 USD.

Funguje zvonkohra s PayPal: Odpoveď

To je skoro všetko o tom, „funguje Chime s PayPal“ a všetky súvisiace otázky. Nie je ťažké uhádnuť, že ak ste niekedy premýšľali, môžete posielať peniaze z PayPal do zvonenia; pravdepodobne ste tiež hľadali odpovede Funguje Chime s PayPal.

Úprimne povedané, dopyt v sebe nič moc nemá, ale zdroje dostupné online veci už veľmi dlho komplikujú. Tento zápis však funguje aj inak. Tu som sa snažil čo najlepšie vám pomôcť prekonať túto zložitú metodológiu tým najjednoduchším možným spôsobom.

Ak máte stále nejaké otázky alebo nejasnosti, vyzývam vás, aby ste použili sekciu komentárov nižšie. Budeme sa snažiť čo najlepšie vám pomôcť.

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE