Funguje Greenlight so Zelle v roku 2024?

Ak ste klikli na tento článok, určite vás zaujíma, či Greenlight spolupracuje so Zelle? Pokračujte v čítaní a dozviete sa.

Greenlight je finančná služba, ktorá je zameraná hlavne na rodičov. Rodičia môžu použiť Aplikácia Greenlight na správu a distribúciu finančných prostriedkov svojim deťom. Okrem toho môžu deti použiť prostriedky prostredníctvom kariet Greenlight v rôznych obchodoch schválených rodičmi. Zelené karty však majú svoje obmedzenia.

vy musel som skúsiť použiť zelené karty so Zellektorý nemuselo fungovať. Preto čítate tento článok. Neboj sa; pokryli sme vás na tomto. faktom je, Greenlight nefunguje so Zelle. Na rozdiel od iných platobných služieb typu peer-to-peer, Zelle nemá peňaženku, a môžete k nemu pripojiť iba bankové účty.

ale ak dostávate nejaké prostriedky Zelle a chcete to financovať na svoj účet Greenlight, existuje alternatívny spôsob.

Funguje Greenlight so Zelle?

Greenlight je platforma špeciálne navrhnutá tak, aby poskytla rodičom kontrolu nad financiami a finančnými návykmi ich detí. Platforma obmedzuje spôsob používania aplikácie a kariet. Okrem toho, rodičia majú stanovené obmedzenia o používaní karty ich deťmi.

Jedno z obmedzení je zapnuté “Peňažné príkazy a prevody.” Toto obmedzenie sa vzťahuje na všetky platobné služby typu Peer-to-Peer, ako sú Venmo, Paypal, Cashapp a Zelle.

Na rozdiel od Paypal alebo Venmo však v Zelle nie je peňaženka. Namiesto toho je akýkoľvek fond prevedený na Zelle prijaté priamo v banke. Takže kedykoľvek budete chcieť financovať Greenlight, musíte ho pripojiť k a bankový účet alebo debetná karta a nie Zelle.

Zelle ako peer-to-peer platobná služba obmedzuje každého, kto je neplnoletý, používať jej služby. A keďže zelené karty sa vydávajú maloletýmpoužívanie karty Greenlight so Zelle nepodporuje ani Zelle.

Čítať:  5 najlepších marketingových nástrojov AI, ktoré môže v roku 2024 použiť každý obchodník

Ale ak nejaké máte prostriedky prichádzajúce cez Zelle a chcete ich previesť na kartu Greenlightexistuje a jednoduchá metóda môžeš použiť.

Ako používať Zelle s Greenlight? [Best Solution]

Ako už viete, odpoveď na otázku Funguje Greenlight so Zelle je „Nie“. Pripojenie Zelle ku karte Greenlight nie je možnéale ty možeš jednoducho preveďte prostriedky, ktoré dostanete na Zelle, do Greenlight. Najlepším riešením na prevod prostriedkov je medzitým použite bankový účet.

Najprv môžeš pripojiť bankový účet k Zelle a prijmite prostriedky na bankový účet. A potom pripojte rovnakú banku alebo debetnú kartu k Greenlight vybrať fond. Opäť platí, že toto je a platná metóda, a nebudete porušovať žiadne zmluvné podmienky používania na žiadnej z dvoch platforiem.

Táto metóda je spoľahlivá a možno ju vykonávať znova a znova. Keďže jediným dôvodom pripojenia karty Greenlight alebo akejkoľvek inej karty k Zelle je príjem finančných prostriedkov, pripojenie bankového účtu a jeho prevod do spoločnosti Greenlight sa veľmi nelíši. Pomocou tejto metódy môže to chvíľu trvať, ale funguje to s úplnou ľahkosťou a bez akéhokoľvek rizika.

Takže sa nebojte a začnime s krokmi.

Ako preniesť zostatok Zelle na Greenlight?

Ako už bolo uvedené, Zelle nemá peňaženku a prijíma prostriedky priamo na pripojený bankový účet. Prevod zostatku na greenlight možno vykonať v zásade v troch krokoch:

 1. Najprv pripojte svoj bankový účet k Zelle a získajte prostriedky.
 2. Potom pripojte svoj bankový účet k Greenlight a vyberte prostriedky do Greenlight.
 3. Preveďte prostriedky na zelenú kartu.

Pripojte bankový účet k Zelle

Zelle je spoločný podnik niekoľkých amerických bánk, takže musíte zabezpečiť, aby vaša banka podporovala Zelle priamo. Ak si nie ste istý, tento odkaz sa dostanete na oficiálnu webovú stránku Zelle, kde sú uvedené partnerské banky. Existuje vysoká šanca, že vaša banka podporuje Zelle.

Keď ste si istí, že vaša banka podporuje Zelle, môžete začať s nižšie uvedenými krokmi, aby ste dostali prostriedky cez Zelle na váš bankový účet a previedli prostriedky na karty Greenlight.

 • Stiahnite si aplikáciu Zelle na svojom telefóne z Obchodu Play alebo App Store pre Android a iOS.
Čítať:  Ako vytvoriť obchod na Amazone, aby vaše podnikanie raketovo vzrástlo v roku 2024
 • Zaregistrujte sa pre Zelle jednoduchým výberom vašej banky a poskytnutím vašej Meno, telefónne číslo a informácie o debetnej karte. Po dokončení procesu budete automaticky zaregistrovaný a pripojíte svoj bankový účet k Zelle.

Teraz môžete získať prostriedky Zelle priamo na pripojený bankový účet.

Poznámka: Fond nemôžete držať v Zelle, pretože Zelle nemá peňaženku. Ide o peer-to-peer službu prevodu peňazí, ktorá spája viacero bánk a umožňuje medzibankové a vnútrobankové prevody finančných prostriedkov.

Pripojte bankový účet k Greenlight a vyberte fond do Greenlight

Teraz musíte prepojiť rovnaký bankový účet s účtom Greenlight. Ak chcete pripojiť bankový účet k Greenlight, postupujte podľa krokov nižšie.

 • Otvorte aplikáciu Greenlight na svojom telefóne. Stiahnite si aplikáciu z Obchodu Play alebo App Store, ak nie je nainštalovaná.
 • Teraz musíte prihláste sa do svojho účtu Greenlight. Opäť sa prosím uistite, že vaše prihlásenie je bezpečné a že to nerobíte vo verejnej sieti.
 • Na domovskej obrazovke aplikácie Greenlight kliknite na ikonu nastavení napravo. Dostanete sa na obrazovku nastavení.
 • Zo zoznamu ponuky nastavení vyberte možnosť’ Finančné účty‘.
 • Tu uvidíte všetky ďalšie účty, ktoré ste pripojili na financovanie peňaženky Greenlight. Ak bankový účet, ku ktorému sa chcete pripojiť, nie je v zozname, kliknite na „Pridajte finančný účetmožnosť.
 • Teraz musíte vybrať možnosť „Pridajte banku okamžite.“
 • Teraz musíte klepnúť na „Začať “, čím spustíte prepojenie banky s vaším účtom Greenlight.
 • Teraz musíte vyberte Názov banky v ktorom máte svoj účet a chcete sa pripojiť k svojej peňaženke Greenlight.
 • Tu budete požiadaní zadajte bankové údaje. Poznámka: Zdieľanie dôverných informácií, ako je prepojenie bankového účtu a prevod prostriedkov, by sa nemalo vykonávať vo verejnej sieti Wi-Fi. Uistite sa, že ide o súkromnú sieť.
 • Teraz musíte vyberte spôsob overenia prostredníctvom ktorého Greenlight overí vlastníctvo vášho bankového účtu. Po výbere metódy vám Greenlight pošle overovací kód prostredníctvom zvolenej metódy.
 • Po prijatí overovacieho kódu ho zadajte na obrazovku a Greenlight okamžite overí váš bankový účet.
 • Po overení vás aplikácia presmeruje na rodičovský panel na Greenlight a teraz si môžete jednoducho vybrať prostriedky z bankového účtu do svojej peňaženky Greenlight. Stačí zadať požadované množstvo a kliknúť na Načítať.
Čítať:  Prečo nevidím príbehy svojich sledovateľov na Instagrame

Poznámka: Po spustení načítania bude trvať 2 až 3 pracovné dni, kým sa prostriedky dostanú na váš účet Greenlight.

Preveďte fond Greenlight na kartu Greenlight

Keď budete mať fond v peňaženke Greenlight, môžete ho teraz previesť na kartu vašich detí. Ak chcete financovať kartu Greenlight, postupujte podľa krokov uvedených nižšie.

 • Otvor Informačný panel pre rodičov Greenlight vo vašej aplikácii alebo počítači.
 • Teraz klepnite na ‘Poslať $’ vedľa dieťaťa, ktorému chcete poslať peniaze.
 • Vyberte sumu, ktorú chcete poslať

 • Vyberte si, kam chcete vložiť peniaze: Míňajte kdekoľvek, Všeobecné úspory alebo si môžete vytvoriť vlastnú kontrolu výdavkov
 • Nakoniec napíšte poznámku, ak chcete, a kliknite na „Presunúť peniaze“ tlačidlo.

Po všetkých týchto krokoch úspešne presuniete finančné prostriedky, ktoré ste dostali na svoj účet Zelle, na zelenú kartu vášho dieťaťa.

Aké karty môžem použiť v Zelle?

Zelle je peer-to-peer platobnú službu, ktorú spoločne používajú niekoľko amerických bánk. Majitelia bankových účtov v týchto bankách môžu využívať Zelle medzibankové a vnútrobankové prevody. Na rozdiel od iných platobných služieb typu peer-to-peer, ako sú Venmo alebo PayPal, Zelle nedrží peniaze a priamo prijíma/odosiela prostriedky na/z prepojených bankových účtov.

Zelle však akceptuje banky aj debetné karty pri zakladaní účtu. V spoločnom podniku teda môžete použiť ktorúkoľvek z kariet vydaných bankou. Zoznam zahŕňa niekoľko veľkých a malých bánk a úverových družstiev. Je vysoká pravdepodobnosť, že vaša banková karta bude akceptovaná kvôli množstvu bánk spojených so Zelle.

však banky mimo USA nie sú podporované. Zelle je a výhradne služba len pre USA a nevykonáva medzinárodné bankové prevody. Takže ak banka so sídlom v USA nevydala vašu kartu, možno nebudete môcť použiť Zelle.

Zelle: Čo by ste mali vedieť

Zelle je bezpečný spôsob prevodu peňazí z vášho bankového účtu komukoľvek. Na odoslanie peňazí zo Zelle môžete použiť e-mailovú adresu alebo telefónne číslo príjemcu. Ak je príjemca už zaregistrovaný v Zelle, prevod bude okamžitý a ak príjemca nie je zaregistrovaný, zvyčajne to trvá 2-3 pracovné dni.

Čítať:  [Best Answer] Funguje Chime s aplikáciou Cash

Zelle funguje iba v rámci amerického bankového systému. Takže sa môžete pripojiť k Zelle na registráciu použite svoj bankový účet. Na rozdiel od iných platobných systémov však Zelle prijíma a odosiela prostriedky priamo na bankové účty.

Zelle podporuje viac ako 7000 finančných inštitúciía ich počet každým dňom rastie. Zelle sa vo všeobecnosti považuje za bezpečné. Každá banka však stanovuje limity, koľko môžete previesť pomocou Zelle za jeden deň. Preto je väčšinou výhodnejšie pre osobné transakcie než obchodné transakcie.

Takže, ak chcete a bezpečný spôsob prevodu finančných prostriedkov pre vašich priateľov a rodinu, Zelle je správna cesta.

Často kladené otázky (FAQ)

1. Môžete poslať peniaze niekomu s kartou Greenlight?

Nie, nemôžete posielať peniaze niekomu s kartou Greenlight. The Greenlight karta je pod prísnou kontrolou rodičov a tiež Greenlight ukladá obmedzenia o platbe a prevodoch kartou.

2. Je Greenlight bankový účet?

nie, Greenlight nie je bankový účet, ale finančná služba. Preto musia byť účty Greenlight financované pomocou bankového účtu a nemožno ich používať ako banky alebo iné platobné služby typu peer-to-peer.

3. Môžete použiť kartu Greenlight v obchode Xbox?

Áno, môžete použiť kartu Greenlight v obchode Xbox ako každá iná Mastercard. Ak však rodičia zaviedli obmedzenia na používanie konzoly Xbox, nemôžete ju používať.

Záver

Preto môžete použiť iba Greenlight peňaženka a karty v rámci pravidiel a obmedzení rodičov a Greenlight. Ak chcete používať Greenlight na Zelle, nemôžete tak urobiť z dôvodu rôznych obmedzení, ako je napríklad zásada nepoužívania v časti Platby a prevody.

Ak však chcete previesť prostriedky, ktoré dostanete v Zelle, môžete tak urobiť spojením banky, ktorú používate, so Zelle.

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE