Funguje Netspend so Zelle v roku 2024?

Netspend a Zelle sú pohodlnými poskytovateľmi finančných služieb. Je teda prirodzené čudovať sa, že Netspend funguje so Zelle, pretože by to desaťkrát uľahčilo. Poďme zistiť.

Môžem používať Netspend s aplikáciou Zelle?

Nie, karty Netspend nefungujú so Zelle. Od Netspend môžete získať dva druhy kariet; dočasné a trvalé. Ak sa však niekto pokúsi pridať do Zelle oboch, dostanete správu, že karta nie je vhodná.

Niektorí používatelia tvrdia, že ich permanentná karta Netspend funguje so Zelle. Takže, aj keď je to výstrel do tmy, môžete skúsiť pridať svoju kartu a zistiť, či to funguje. Prevedieme vás procesom.

Ktoré banky a karty akceptuje Zelle?

Zelle je v USA veľmi populárna platobná služba typu peer-to-peer. Nebude to dlho trvať a Netspend bude pridaný do ich zoznamu bánk a kariet.

Zelle sa neštíti pridať nových partnerov do svojho rozkvitajúceho zoznamu 1000 bánk.

Čítať:  10 najlepších nástrojov na analýzu konkurentov na Facebooku v roku 2024

Medzitým však môžete zistiť, či niektorá z ďalších bánk alebo úverových družstiev, s ktorými ste spojený, pracuje so Zelle. Vzhľadom na široký dosah Zelle je nemožné, aby aspoň jedna banka, v ktorej máte účet, nebola v partnerstve.

Ak sa zaregistrujete u Zelle, budete môcť vykonať „Rýchlu platbu“ so Zelle z mobilnej aplikácie vašej banky.

Zoznam oprávnených bánk prepájame so Zelle tu.

Ak používate aplikáciu Zelle, môžete použiť debet z ktorejkoľvek z uvedených bánk a úverových družstiev. Patria sem Chase, Bank of America, Citibank, Alta Vista Credit Union atď.

Pridanie debetnej karty v Zelle

Zdroj: Kanál s materiálmi, ktoré používam

Aj keď odpoveď na otázku, či Netspend funguje so Zelle, je nie, do Zelle môžete jednoducho pridať množstvo debetných kariet z iných bánk. Stačí potvrdiť, či je vaša banka uvedená v zozname Zelle. Ak áno, debetná karta by bola vhodná.

V opačnom prípade sa zobrazí „Je nám ľúto. Karta nie je vhodná.“ čo je prípad Netspend.

Najprv si stiahnite aplikáciu Zelle. ich oficiálna web stránka nemá žiadnu možnosť prihlásenia.

Vždy by ste si mali stiahnuť najnovšiu verziu aplikácie. V opačnom prípade sa pri pridávaní debetnej karty môžu vyskytnúť chyby.

Tu je návod, ako pridať debetnú kartu do Zelle:

 • Spustite aplikáciu Zelle.
 • The ikona ozubeného kolieska bude v ľavej hornej časti domovskej stránky. Toto je tlačidlo Nastavenia. Klepnite naň.
 • Klepnite na účtu medzi možnosťami. Je to druhá možnosť.
 • Ak už máte debetnú kartu prepojenú so Zelle, uvidíte ju v hornej časti stránky.
 • Klepnite na Prepnúť účtyktorý sa zobrazí vo veľkom fialovom gombíku.
 • Ak nemáte uvedený žiadny spôsob platby, nájdete ho Pridať účet možnosť.
 • Teraz budete presmerovaní na Pridať debetnú kartu stránku.
 • Budete musieť zadať svoj Číslo debetnej karty, najprv a priezvisko, dátum spotrebya CVV.
 • Po zadaní týchto údajov klepnite na Pokračovať.
 • Teraz musíte zadať svoju adresu. To znamená vašu oficiálnu adresu, číslo bytu, PSČ, mesto a štát.
 • Vyberte ďalej po zadaní týchto údajov.
 • Teraz je čas, aby Zelle overila vaše údaje. Keď sa všetko zhoduje, uvidíte veľkú zelenú značku, ktorá označuje, že ste úspešní.
Čítať:  13 najlepších analytických nástrojov TikTok v roku 2024 na sledovanie hashtagov a profilov

Celý proces by sa nelíšil, keď bude Netspend konečne oprávnený so Zelle.

Funguje Netspend so Zelle – prečo nie?

Keď vidíte, ako odpoveď na otázku, či Netspend funguje so Zelle, je nie, musíte sa pýtať, prečo to tak je.

Je to preto, že Netspend nie je banka v tradičnom zmysle slova. Je to virtuálna banka bez fyzického obchodu.

Pôsobí tiež ako agent pre The Banka Bancorp, Republiková banka & Trust Company, MetaBank, a Axox brehktoré sú oficiálne registrované.

Netspend je pre každého, kto nemá v USA riadnu banku, za predpokladu, že má 18 rokov. Banka vám poskytuje všetky funkcie, ktoré získate od zavedenej banky, ako sú priame vklady a sporiace účty s vysokým úrokom.

Existujú ďalšie výhody, ako napríklad žiadna kontrola kreditu, a osoba, ktorá si otvára účet, nemusí mať vždy minimálny zostatok.

Stále je to však nová banka bez fyzickej prítomnosti. Pre Zelle je jednoduchšie uzatvárať partnerstvá s bankami, ktoré majú v USA zastúpenie už roky s fyzickými pobočkami. Celý proces je z právneho hľadiska plynulejší.

To je dôvod, prečo Zelle stále trvá, kým pridá Netspend. Keďže však stále zvyšujú svoj dosah, netrvá dlho a pridá sa Netspend.

Najlepšie spôsoby posielania peňazí pomocou Netspend

Existuje niekoľko spôsobov, ako môžete uzavrieť prevody peňazí cez Netspend.

Metóda 1: Bankové prevody

V prípade, že máte okrem účtu Netspend Card aj bankový účet, potom je tu dobrá správa. Prepojenie vašich finančných účtov a vytváranie zo zúčastnených bankových účtov je v podstate bezproblémový proces. Áno, môžete jednoducho rýchlo prevádzať peniaze medzi bankovými účtami a účtom Netspend Card.

Čítať:  9 najlepších affiliate pluginov pre WordPress v roku 2024

Metóda 2: Western Union

Posielanie a prijímanie platieb je jednoduché prostredníctvom prevodu peňazí Western Union. Zariadenie je v súčasnosti dostupné vo viac ako 200 krajinách a územiach. Majte na pamäti, že funkcia prenosu cez Western Union je dostupná len pri niektorých špecifických kartových programoch.

Metóda 3: PayPal

Prevod peňazí z účtu PayPal na požadovaný účet karty Netspend je tiež veľmi bezproblémový. Po dokončení môžete nakupovať odkiaľkoľvek, zvyčajne pomocou karty.

Metóda 4: Platba účtov online

Ďalšou fantastickou metódou je použitie čísla účtu Netspend a zodpovedajúceho smerovacieho čísla (zvyčajne sa nachádza v Centre účtov online) na zaplatenie všetkých vašich existujúcich účtov online.

často kladené otázky

1. Aké peňažné aplikácie fungujú s Netspend?

Karty Netspend je možné použiť na Cash App, Venmo, PayPal a iných podobných platobných platformách. Každá platforma, ktorá akceptuje debetné karty Visa a Master, by mala akceptovať Netspend.

Jediným dôvodom, prečo to Zelle nie je, je limit spolupráce iba s partnerskými bankami.

2. Fungujú predplatené karty na Zelle?

Zelle platby nemôžete uskutočňovať predplatenými kartami, kreditnými kartami ani debetnými kartami PayPal a Cash App. Niektoré predplatené karty fungujú so Zelle, ale budete musieť skúsiť pridať každú, aby ste to zistili.

3. Môžem používať Zelle bez bankového účtu?

Zelle nemôžete používať bez bankového účtu. Môžete sa však zaregistrovať u Zelle, aj keď vaša banka s nimi nie je v partnerstve.

Čítať:  7 tipov pre SEO copywriting a rýchle výhry na zdvojnásobenie návštevnosti

Iba vy môžete prijímať platby a nebudete ich môcť uskutočniť zo Zelle.

Záverečné slová

Pri pokuse o pridanie debetnej karty Visa Netspend na vašu platformu Zelle sa zobrazí text s ľútosťou: „Je nám ľúto. Táto karta nie je vhodná.“ Zoznam oprávnených bánk zatiaľ nezahŕňa Zelle.

Keďže odpoveď na otázku, či Netspend funguje so Zelle, je nie, nemusíte sa obťažovať pridávaním karty. Existujú správy o tom, že niektorí ľudia uspeli, ale zdá sa, že ide väčšinou o chybu. Je lepšie si pozrieť svoje banky a namiesto toho pridať do Zelle inú debetnú kartu.

Dajte nám vedieť, či sa vám príspevok páčil. Len tak sa môžeme zlepšiť.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE