GetResponse vs Aweber vs MailChimp: Porovnanie

Chcete oznámiť novú ponuku pre vašu firmu. To je dosť jednoduché!

Ako však osloviť 25 000 ľudí? To je prostredníctvom služieb e-mailového marketingu!

Dokonca aj so stovkami ďalších služieb okamžitých správ, ktoré prichádzajú, e-mailový marketing zaujíma prvé miesto v tabuľke.

Je to preto, že takmer každý má vo zvyku kontrolovať svoju e-mailovú schránku aspoň dvakrát denne.

V skutočnosti, viac ako 44% obyvateľov USA má vo zvyku kontrolovať e-maily trikrát denne.

Prečo získať službu e-mailového marketingu?

E-mailová marketingová služba ponúka spoločný kanál, ako zostať v kontakte so zákazníkmi.

Sú určené pre masovú komunikáciu. Preto prichádzajú so stovkami šablón a jednoduchým používaním, ktoré umožňujú obmedzené prispôsobenie na základe polohy a jazyka používateľa.

Ale hlavne, e-mailové marketingové služby ponúkajú množstvo prehľadov a údajov, ktoré môžete vidieť a študovať o svojich zákazníkoch.

Môžete vidieť, kto sa rozhodol otvoriť e-mail, počet kliknutí, počet vrátených správ a tí, ktorí ho rozoslali.

Solídna a spoľahlivá e-mailová marketingová služba potrebuje pridruženie. Musia mať nejaký podporný vzťah s hlavnými poskytovateľmi internetových služieb (Internet Service Provider). Myslite na Verizon alebo Comcast alebo Sparklight.

V opačnom prípade by sa e-maily od vašej spoločnosti mohli dostať priamo do ich spamovej schránky. Inými slovami, MSP musia mať hodnotenie „bielej listiny“ od týchto poskytovateľov internetových služieb.

Ďalšou dôležitou vecou je antispamová politika, ktorou sa služby riadia. Všetky EMSP mať poskytnúť používateľovi informácie o tom, ako sa zaradil do zoznamu. Musia tiež poskytnúť možnosti zrušenia odberu.

Tu si môžete pozrieť niektoré z ďalších špičkových e-mailových marketingových služieb. V tomto článku sa pozriem na tri z nich – GetResponse, Aweber a MailChimp.

Všetky dodržiavajú podobnú a robustnú politiku proti spamu a majú dobrý vzťah na bielu listinu. S tým preč, poďme do detailov!

GetResponse vs. Aweber vs. MailChimp

Proces spievania

GetRepsonse

Môžete sa zaregistrovať na bezplatnú skúšobnú verziu GetRepsonse na obdobie 30 dní. Táto služba nepožaduje žiadne údaje o kreditnej karte alebo platbe, čo považujeme za oveľa lepšiu cestu.

Po prihlásení získate prístup na hlavnú domovskú stránku alebo informačný panel vašej firmy. Automaticky vám vytvoria prvý zoznam s existujúcimi údajmi.

Aweber

Aweber má veľmi jednoduchú a priamočiaru registráciu. Potom poskytujú všetky možné oblasti narušenia, takže môžete začať hneď.

Na ďalšej obrazovke môžete pridať základné informácie o svojom účte. Môžete tiež okamžite vytvoriť zoznam adries. Bezplatný účet Aweber nevyžaduje žiadne údaje o kreditnej karte.

MailChimp

Rovnako ako GetResponse, aj MailChimp ponúka jednoduchú registráciu bez akýchkoľvek údajov o kreditnej karte.

A na rozdiel od iných služieb tu vám MailChimp umožňuje ponechať si účet na neobmedzený čas. Keď sa prvýkrát prihlásite, MailChimp vás presmeruje na špeciálny informačný panel. Tu si môžete vybrať, na ktorom aspekte chcete pracovať ako prvý.

Na rozdiel od ostatných dvoch, ktoré vás vedú krok za krokom, MailChimp vám umožňuje vybrať si krok a niektoré preskočiť. Teraz môžete vytvoriť zoznam adries, spustiť kampaň atď.

Používateľské rozhranie

GetRepsonse

GetRepsonse má rozhodne úžasný dashboard. Obsahuje rôzne sekcie, ktoré môžete vidieť naraz.

A každá sekcia je prispôsobiteľná. V hornej časti je hlavička s menovkami na identifikáciu ikon. Palubná doska používa ako akcentovú farbu len bielu a modrú s čiernou minimálne.

Keď sa prvýkrát prihlásite, GetRepsonse automaticky nastaví rôzne sekcie.

To zahŕňa webináre a zónu skratiek, ktorá umožňuje prístup k rýchlym funkciám.

Tieto môžete tiež upraviť. V tejto veci je GetRepsonse dosť podobný MailChimp.

Obidve umožňujú okamžité vyhodnotenie prebiehajúceho podnikania zobrazením údajov vo forme grafov. Majú tiež domovskú stránku alebo informačný panel, ktorý je oddelený od kariet vyššie.

GetRepsonse má veľmi jednoduché a ľahké používateľské rozhranie. Aweber ide o krok vpred a robí ho priateľským pre začiatočníkov.

GetRepsonse je dobrou voľbou pre tých, ktorí sú digitálne zdatní a vyhovuje im informačnejšia domovská stránka.

Aweber

Aweber používa čisté používateľské rozhranie s modrou farbou na zvýraznenie, bielou ako pozadie a zelenou ako akcent.

Čítať:  LearnDash VS MemberPress LMS porovnanie

Najvyšší banner vám umožňuje spravovať zoznamy. Toto zostáva nezmenené na každej stránke, čo je skvelé, pretože obsahuje možnosť Pomocníka.

Hlavička obsahuje hlavné tlačidlá s výzvou na akciu. Tu si môžete pozrieť svoje správy, predplatiteľov a registračné formuláre a dokonca vytvoriť nové.

Centrálna zóna obsahuje akúkoľvek akciu, ktorú práve používate. Aweber opäť poskytuje videá pre začiatočníkov. Písanie je minimálne a celkovo je rozloženie čisté a presné.

Kedykoľvek, keď sa prihlásite, môžete na domovskej stránke vidieť aktuálne štatistiky.

Zobrazuje všetky plánované vysielania a aktuálnych predplatiteľov v akcii. Používateľské rozhranie Aweber je skvelé pre nováčikov v tejto oblasti. segmentovanie každého poľa umožňuje otvorenie bez neporiadku

MailChimp

Používateľské rozhranie MailChimp berie podnet z GetResponse, ale je oveľa informatívnejšie.

Domovská stránka je veľmi analytická a pri každom prihlásení môžete ľahko vidieť rast.

V ďalšej časti sa zobrazuje aktuálny počet predplatiteľov spolu s grafom na meranie celkového rastu. Pravá strana je venovaná pripravovaným kampaniam a automatickým odpovediam.

Úplne vľavo je skrytý panel, ktorý sa pri vznášaní roztiahne.

Obsahuje hlavné hlavičky, ako je správa zoznamov účastníkov, kontrola správ atď.

Na informačnom paneli GetRepsonse sa nám páči to, že si ho môžete prispôsobiť a pridať ľubovoľnú sekciu, ktorá sa vám páči. Alebo presuňte aj ten existujúci.

Môžete pridať tlačidlá rýchlej akcie, najlepšie krajiny, populárne položky vyhľadávania a prakticky akýkoľvek graf prehľadu.

Je pochopiteľné, prečo niekto nový môže považovať používateľské rozhranie GetRepsonse za mätúce.

Používajú aj inú terminológiu ako ich súčasníci. Napríklad zoznam sa označuje ako kampaň. Zatiaľ čo Aweber používa toto slovo na označenie niečoho úplne iného.

Typy správ

Keďže správy sú prevažne hlavnou funkciou každej e-mailovej marketingovej služby, pozrime sa hlbšie na to, čo tieto služby dokážu a čo nie.

Správy GetRepsonse

GetRepsonse ponúka nasledujúce typy správ:

Ide v podstate o včasné e-maily, ktoré sa posielajú každému predplatiteľovi. Môžete ich použiť na oznamovanie nových funkcií, uvádzanie ponúk alebo na žiadosti o registráciu.

Môžete vytvoriť a nastaviť rôzne automatické odpovede a odoslať ich vo vopred určených časoch.

Tieto konvertujú existujúce RSS z vašej stránky na e-mail. Môžete to použiť na odosielanie celých blogov alebo akýchkoľvek konkrétnych stránok s ponukami.

Aweber Messages

Aweber ponúka nasledujúce typy správ:

Ide o jednorazové oznamovacie správy. Môžu oznámiť novú funkciu alebo upozorniť používateľov na akékoľvek zmeny a doplnky.

Toto je typ správy, ktorý prevedie blog podľa vášho výberu na e-mail. Prostredníctvom toho môžete svojim odberateľom poslať celý blog.

Toto je skôr vlastnosť. Môžete vybrať skupinu správ a umiestniť ich pod rovnakú kampaň. Ak teda spúšťate novoročný výpredaj, môžete všetky takéto správy zoskupiť pod túto hlavičku.

Ide v podstate o časovo citlivú správu odoslanú spiacim alebo aktívnym zákazníkom. Môžete nastaviť čas, po ktorom chcete, aby sa takéto automatické odpovede odosielali.

Správy MailChimp

MailChimp ponúka nasledujúce typy správ:

Toto sú bežné správy, ktoré podnik posiela. Do kampane môžete pridať viacero správ.

Je to rovnaké ako posolstvo kampane. Funguje len podobne ako obyčajná textová správa bez odkazov a akýchkoľvek špeciálnych možností formátovania.

To zahŕňa správy kampane, ktoré možno odoslať s viacerými hlavičkami.

Na rozdiel od ostatných dvoch, kde sa o A/B testovaní môže rozhodnúť neskôr, MailChimp preň ponúka úplne novú sekciu.

Týmto sa blog alebo informačný kanál RSS skonvertuje na e-mail.

Funkcie správ

Funkcie správy GetRepsonse

S GetRepsonse môžete využívať nasledujúce funkcie:

 • A/B testovanie – GetRepsonse má výkonný modul testovania A/B. Vďaka tomu si môžete prispôsobiť všetko od predmetu až po hlavičku a dokonca aj čas doručenia. Nakoniec si môžete dokonca zvoliť testovaciu podmienku na oddelenie toho, ktoré e-maily sa majú posielať ktorému klientovi. Môžete teda vytvoriť podmienku, že každý s ID služby Gmail (napríklad) dostane odoslanú sadu pošty A, zatiaľ čo iní dostanú sadu pošty B. Môžete ju tiež odoslať na základe svojich zoznamov.
 • Režimy doručenia – Môžete posielať správy v rôznych časoch v závislosti od polohy používateľa. Čas e-mailu teda môžete poslať o 10:00 a každý používateľ ho dostane o 10:00 na základe svojej časovej osi. GetRepsonse tiež ponúka údaje o časoch s najvyššou odozvou pre rôzne časové pásma, takže si to môžete nastaviť aj vy.
 • automatické odpovede – Toto je naozaj miesto, kde GetRepsonse dosahuje zlato! GetRepsonse nestráca čas a umožňuje vám zachytiť záujem používateľov. Môžete nastaviť automatické odpovede, ktoré sa majú odosielať príjemcovi po splnení určitých podmienok. Môže to byť – založené na čase, na základe toho, že na niečo kliknú, na základe toho, že otvorili poštu, alebo sa stali odberateľmi. Môžete tiež nastaviť vlastný filter pridaním 2-3 možností naraz. Napríklad, keď používateľ otvorí odkaz A prihlási sa na odber, odošle sa e-mail s automatickou odpoveďou 2.
Čítať:  beehiiv vs Substack: Porovnanie

Celkovo má GetRepsonse veľmi silné pozadie správ a ich možnosti prispôsobenia sú vynikajúce.

Funkcie správy Aweber

Všetky rozpracované správy sú uložené v konceptoch. Aweber ponúka rôzne fantastické možnosti prispôsobenia na odosielanie správ, ako napríklad:

 • Správa zoznamov a automatizácia – Môžete segmentovať svojich zákazníkov do rôznych zoznamov. A počet vytvorených zoznamov nie je obmedzený! Môžete tiež pridať podmienky na presun zákazníkov z jedného zoznamu do druhého. Ak sa napríklad osoba prihlási na odber určitého zoznamu, môžete ju odstrániť z predchádzajúceho zoznamu. Naopak, ak sa odhlásia, môžete ich odstrániť zo všetkých zoznamov automatizáciou takéhoto postupu.
 • Správa predplatiteľov – Zákazníkov môžete jednoducho segmentovať do rôznych zoznamov predplatiteľov pomocou ich filtrov. Aweber ponúka filtre ako dátum poslednej kontroly, e-mail alebo časť e-mailu a mesto. Celkovo ponúkajú komplexný zoznam filtrov. Predplatiteľov môžete tiež jednoducho importovať pomocou nástrojov tretích strán.
 • Vysiela – Môžete si vybrať, či chcete odoslať testovacie e-maily alebo si jeden naplánovať do budúcnosti. Počas plánovania môžete pridať celé segmenty ako príjemcov a pridať alebo odstrániť niekoľko ďalších zákazníkov. Je smutné, že Aweber umožňuje iba pevný čas odoslania na celom svete. To znamená, že môžete nastaviť dátum a čas odoslania správy. Ak ste si však vybrali 10:00 IST, vzťahuje sa to na celosvetový čas 10:00 IST, nie 10:00 štandardného času používateľa.
 • A/B testovanie – Rovnaký e-mail môžete poslať aj viacerým segmentom pomocou testovania rozdeleného A/B medzi nadpisy a telo správy. Vďaka automatizácii kliknutí tak môžete sledovať, ktorá kampaň bola efektívnejšia. Počas odosielania e-mailov však môžete odoslať iba časť A do jedného segmentu a časť B do druhého segmentu. Môžete striedať až 5 správ.

Celkovo možno povedať, že funkcie odosielania správ Aweber zanechávajú veľa požiadaviek. Ponúkajú však automatizáciu kliknutia.

Pomocou toho môžete vytvárať odkazy vo svojej pošte a sledovať počet ľudí, ktorí používajú uvedený odkaz.

To môže byť užitočné najmä pri meraní úspešnosti kampane. Majú tiež automatizáciu kliknutí, aby videli, koľkokrát niekto klikol na odkaz.

Funkcie správ MailChimp

S MailChimpom môžete pri odosielaní správ používať nasledujúce funkcie:

 • Názory – MailChimp ponúka viacero možností náhľadu, ako je pracovná plocha, karta, mobil atď.
 • Režimy doručenia – Rovnako ako GetResponse, aj MailChimp ponúka optimalizované načasovanie doručenia na základe zhromaždených údajov. Na základe toho si môžete vybrať odosielanie správ. Alebo môžete odosielať správy v miestnom čase používateľa.
 • A/B testovanie – MailChimp ponúka rovnaké prispôsobenia pre A/B testovanie. To zahŕňa predmet, telo, obsah a čas. Môžete však striedať iba 3 správy. Ďalšou funkciou je, že ho môžete najskôr odoslať iba 50 % z celého zoznamu. Po výbere výhercu na základe výsledkov ho môžete poslať ostatným.
 • Správa zoznamu – Pomocou MailChimp môžete vytvárať nekonečné zoznamy. Zoznamy však môžete vytvárať aj v rámci zoznamov. Tieto menšie zoznamy možno rozdeliť na základe ich sociálnych médií, polohy, odozvy na kampane atď. Zistil som, že je to užitočná funkcia. Môžete teda vybrať najaktívnejších používateľov, ktorí otestujú prvých 50 % jednej sady testovania A/B.
 • Správa predplatiteľov – Predplatiteľov môžete jednoducho importovať do MailChimp. Ostatní sa môžu pridať prostredníctvom prihlasovacích formulárov. Na rozdiel od Aweber, MailChimp nevyžaduje tieto party služby na integráciu. Môžete dokonca jednoducho pridať súbor programu Excel.

Celkovo má MailChimp niekoľko výkonných funkcií. V rôznych kategóriách však zaostáva za GetRepsonse.

Tiež neponúkajú vizuálne pracovné lieviky ako GetResponse. Ďalšou nevýhodou je, že nemôžete poslať e-mail na viacero zoznamov adries naraz.

Šablóny

GetRepsonse

GetRepsonse má nasledujúce šablóny na spúšťanie správ:

 • Šablóny – GetRepsonse má 600 šablón, z ktorých si môžete vybrať. Tie sú označené podľa odvetvia, ktorému sa venujú (zdravie, zábava, vzdelávanie atď.).
 • Presuňte nástroj na tvorbu e-mailov – To vám v podstate umožňuje vygenerovať šablónu na pridávanie rôznych funkcií. Môžete si vybrať rozloženie, pridať bannery a bočné panely z možností atď. Dobrá vec je, že GetRepsonse vám umožňuje vidieť aj mobilnú ukážku pošty.
 • HTML editor – Vďaka tomu si môžete vybrať prácu v HTML alebo WYSIWYG. Nástroje sú jednoduché a podobné všeobecnému nástroju na súbor slov.
Čítať:  Messenger vs. WhatsApp – porovnanie aplikácií na odosielanie správ

Aweber

Aweber neponúka žiadne šablóny. Ako taký neobsahuje žiadnu šablónu s farebnými hlavičkami a pod., ako ostatné. Ponúka tri jednoduché šablóny:

 • Presuňte nástroj na tvorbu e-mailov – Aj keď Aweber neponúka žiadnu šablónu, pomocou tejto funkcie môžete vytvoriť tisíce šablón. Ponúkajú možnosti dizajnu pre bannery, hlavičky, stavový riadok a rozloženia. Budete mať k dispozícii viac ako 700 prispôsobiteľných funkcií, ktoré môžete umiestniť a presúvať, ako chcete.
 • Obyčajná správa – Týmto sa otvorí bežná textová správa bez akýchkoľvek ozdôb. Aj keď obyčajné texty môžu byť skvelé, nezabudnite, že k nim nemôžete pridať žiadne funkčné odkazy. Používatelia ho budú musieť skopírovať a vložiť, aby to fungovalo.
 • HTML editor – HTML editor je podobný obyčajnej správe (ako tá v GetRepsonse). Umožňuje však určité výhody, ako je vkladanie odkazov. Aweber tu ponúka aj WYSIWYG editor.

MailChimp

S MailChimpom môžete získať nasledujúce šablóny:

 • Základná šablóna – Tento obsahuje prázdnu šablónu. Líšia sa však od obyčajných správ, pretože môžete pridať svoje vlastné prvky z dizajnovej banky MailChimp. Šablóny dostupné na MailChimp sú lepšie ako vyššie uvedené dve. Ich drag and drop editor je tiež mimoriadne jednoduchý a ľahko sa používa.
 • Témy – To zahŕňa šablóny s vopred určeným pozadím, témou a rozložením. Rovnako ako GetResponse sú označené na základe odvetvia.
 • HTML editor – Ak máte v tíme kodéra a dizajnéra, môžete si tu zostaviť vlastného.

Registračné formuláre

GetResponse

GetResponse ponúka možnosť vytvárania formulárov pre desktop aj mobil.

Ponúkajú tiež viacero šablón, ktoré je možné prispôsobiť farbám vašej značky. Na základe vytvorených zoznamov môžete pridať kontextové okná pre určitých zákazníkov.

GetResponse tiež ponúka možnosť vytvorenia vlastného formulára od začiatku pomocou HTML buildera.

Aweber

Aweber ponúka šablónu viacerých registračných formulárov, od extrémne triezvych až po extrémne okázalé.

Môžete sa rozhodnúť pre 3 možnosti zverejnenia každého formulára. Buď to môže dizajnér začleniť do stránky, alebo to môžete urobiť sami. Alebo ho môžete použiť ako vstupnú stránku pre svoj web.

Aweber umožňuje rozdelené testovanie ich registračných formulárov. Vytvorenie formulára je pomerne jednoduché. Podľa pokynov sprievodcu môžete jednoducho preskočiť z jednej stránky na druhú.

MailChimp

Registračné formuláre MailChimpu sú nepochybne najlepšie zo všetkých. Ponúkajú funkcie drag and drop a množstvo krásnych šablón.

Okrem toho si môžete nastaviť podmienky. Ako druhý sa niekto zaregistruje, MailChimp ho umiestni do zoznamu predplatiteľov. Podmienky určia, ktorého zoznamu sa stanú súčasťou. Formuláre umožňujú zahrnúť aj Google reCAPTCHA.

Pomocou rozhrania API môžete tiež získať prístup k informáciám o predplatiteľoch, ale je to k dispozícii iba v balíku pokročilých funkcií.

Stanovenie cien

GetResponse

30-dňová bezplatná skúšobná verzia GetResponse nevyžaduje žiadne informácie o kreditnej karte. Môžete začať na 15 USD mesačne za základnú verziu (limit 1 000 predplatiteľov) za platenú verziu.

To odkladá určité funkcie, ako sú pracovné lieviky, ktoré sú mimoriadne užitočné pri automatizácii marketingu. Nemôžete tiež spolupracovať s viacerými partnermi ani sa zúčastniť webinárov GetResponse.

Ďalším balíkom je účet Plus vo výške 49 USD pre 1 000 predplatiteľov. Pri 1 00 000 predplatiteľoch je to 499 USD mesačne.

Pre väčší podnik môžete získať vlastné ceny na základe vašich potrieb. Balík Professional pre 1 00 000 predplatiteľov stojí 580 USD mesačne.

Aweber

Aweber prichádza s 30-dňovou bezplatnou skúšobnou verziou. Na tento účel budete musieť zadať informácie o svojej kreditnej karte a adresu.

S bezplatným plánom Aweber môžete spravovať až 0 3000 predplatiteľov. Mesačne môžete tiež poslať maximálne len 3000 správ za mesiac. Bezplatná skúšobná verzia tiež obmedzuje prístup k A/B testovaniu, automatizácii správania a sledovaniu kliknutí.

Účet Pro začínal na 16,15 USD mesačne pre 500 predplatiteľov. Zvyšuje sa podľa počtu predplatiteľov. Balíček až pre 25 000 predplatiteľov tak bude stáť 146,15 USD.

MailChimp

MailChimp ponúka tri výrazne odlišné cenové balíčky. Prvým je ich neobmedzený bezplatný plán. Aj s týmto však získate hornú hranicu 2 000 odberateľov a 1 2 000 e-mailov mesačne.

Vzhľadom na to, že všetky služby účtujú plány ročne, MailChimp ponúka špeciálnu možnosť. Môžete využiť možnosť priebežného platenia. Tu si môžete vybrať plán služieb a predplatiť si ho mesačne.

Nakoniec je tu štandardný plán, ktorý stojí 14 USD mesačne za 1 00 000 kontaktov.

K dispozícii je tiež základný plán za 9 USD a prémiový plán za 299 USD mesačne. Je zaujímavé poznamenať, že MailChimp zahŕňa funkciu A/B Testing v pláne 9 USD.

Web Push Notification

Aweber aj GetResponse teraz podporujú upozornenia push. Môžete použiť ich webové nástroje na odosielanie upozornení, aby ste svojim návštevníkom umožnili prihlásiť sa na odber upozornení na vašich webových stránkach bez poskytnutia ich osobných údajov.

Na vašom webe sa zobrazí malé vyskakovacie okno, ktoré používateľom umožní prihlásiť sa na odber upozornení push. Týmto odberateľom môžete poslať upozornenie a oni dostanú natívne upozornenie na svoje zariadenie.

Tieto malé funkcie eliminujú dodatočné náklady na služby upozornení push, ako sú PushEngage a Subscribers.

MailChimp túto funkciu nemá.

Konverzný lievik GetResponse

GetResponse má ďalšiu sadu marketingových nástrojov s názvom GetResponse konverzný lievik.

Je to softvér, ktorý vám umožní založiť predajňu, vytvoriť predajný lievik, zbierať platby a získavať spätnú väzbu na váš produkt.

Konverzný lievik GetResponse je jedným z najjednoduchších spôsobov, ako začať s predajným lievikom. Nemusíte stavať lievik od začiatku. Namiesto toho použite šablóny, aby ste mohli začať v priebehu niekoľkých minút.

Je to obrovský plusový bod v porovnaní s MailChimp a Aweber. Obaja nemajú nič podobné.

Okrem toho má GetResponse aj funkciu rozhovorov. Na svoje vstupné stránky a web môžete pridať vyskakovacie okno živého rozhovoru a chatovať s návštevníkmi a zákazníkmi. Všetko prostredníctvom ovládacieho panela GetResponse alebo aplikácie pre smartfóny.

podpora

Aayushova poznámkaKeďže som použil všetky tri tieto e-mailové marketingové služby, tu sú moje skúsenosti s ich tímom podpory.

GetResponse

S GetResponse získate chat, telefón a systém podpory vstupeniek 24 × 7. Na ľavej strane obrazovky sa vždy nachádza malé vyskakovacie okno.

Ak chcete začať podporný rozhovor, jednoducho naň kliknite a takmer okamžite je priradený agent, ktorý vám pomôže.

Všetky moje otázky boli vyriešené v priebehu prvých 10 minút. Otázky, ktoré vyžadujú trochu technických zručností a znalostí, si vyžadujú čas. Väčšinou musím všetko vysvetľovať laicky.

Ale doteraz ma nikdy nenechali na visu. A sú vždy k dispozícii, rýchlo reagujú a riešia vaše problémy osobne.

Môj vzťah s tímom GetResponse je celkom dobrý. Som zákazníkom už nejaký čas a počas celého obdobia mi pomohli úžasnou tímovou prácou.

Aweber

Podpora Aweber je na rovnakej úrovni ako tím GetResponse. Ale pokiaľ ide o ich znalosti e-mailového marketingu a vlastného softvéru, Aweber má jeden z najlepších tímov podpory v odvetví.

Ponúkajú rovnaký chat 24 × 7, telefonickú podporu v pracovné dni a systém e-mailových lístkov.

Veľmi priateľský a profesionálny vo svojom prístupe. Moje otázky boli zodpovedané okamžite a pomohli mi pochopiť ich platformu na celý týždeň.

Nakoniec sme tiež optimalizovali niekoľko našich pracovných postupov automatizácie v spolupráci s tímom podpory Aweber.

MailChimp

V bezplatných a prémiových plánoch MailChimp je rozdiel v médiu a kvalite podpory.

Pre bezplatných používateľov je podpora obmedzená na príručky databázy znalostí a podporu e-mailových lístkov. Podpora chatu 24 × 7 je k dispozícii iba pre prémiových používateľov.

A telefonickú podporu môžu získať iba používatelia s najvyšším plánom. Pri používaní MailChimp som cítil, že ich systém podpory je celkom dobrý. Sú dosť dobre informovaní, ale opäť ticker e-mailu zaberie príliš veľa času.

Záver: Kto vyhrá?

Niet pochýb o tom, že všetky tri služby sú špičkou vo svojej triede.

Zistil som, že GetResponse má najlepšie celkové funkcie.

Aj keď vám môžu uniknúť niektoré funkcie, ktoré ponúka MailChimp, majú dobre zaoblený balík.

Ak ste však v podnikaní nováčik – najlepšie je začať s bezplatnou verziou MailChimp. Schopnosť MailChimpu vytvárať zoznamy v rámci zoznamov môže byť skvelá, keď sa pozeráte na veľký počet predplatiteľov. S ich predplatenou verziou za 9 USD môžete vykonať aj skúšobnú verziu A/B testovania.

Pokiaľ ide o cenové plány, pre malý podnik s menej ako 5 000 predplatiteľmi ponúka Aweber najvýhodnejšiu možnosť. Pre affiliate obchodníkov je Aweber najlepšou voľbou.

GetResponse ponúka naozaj pekný nástroj na automatizáciu marketingu. Môžete si vizualizovať pracovné postupy a integrovať filtre prakticky do čohokoľvek.

Majú tiež najlepšie používateľské rozhranie zo všetkých troch, ktoré sú užívateľsky prívetivé aj pre začiatočníkov. Keďže všetky prichádzajú s bezplatnými plánmi, môžete si každý otestovať a zistiť, ktorý najviac vyhovuje vašim potrebám!

Dúfame, že vám náš sprievodca pomohol nájsť najlepšiu službu e-mailového marketingu. Dajte nám vedieť svoj výber a otázky v komentároch nižšie.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE