Google Pixel Buds Pre vs Pixel Buds A-Series: Ktoré púčiky sú najlepšie?

Google možno začal ako vyhľadávač, ale takmer o tri desaťročia neskôr sa rozšíril do audio produktov. Google Pixel Buds Pro dnes ponúkajú všetko okrem kuchynského drezu. Potom sú tu zjednodušené Google Pixel Buds rady A. Tieto slúchadlá majú rozumnejšiu cenu a nevzdávajú sa luxusného príslušenstva.

Porovnávame slúchadlá Google Pixel Buds Pro so slúchadlami Google Pixel Buds radu A, aby ste mali predstavu, ktoré bezdrôtové slúchadlá sú pre vás najlepšie. Prikladáme dokonca zoznam alternatív Pixel Buds pre poslucháčov, ktorí nie sú úplne spokojní s možnosťami Google.

Google Pixel Buds Pre verzus Pixel Buds A-Series: Na prvý pohľad

Lily Katz / Android Authority

Google vydal Pixel Buds Pre 28. júla 2022. O niečo viac ako rok predtým vydal Pixel Buds A-Series 17. júna 2021. Tieto slúchadlá majú mnoho podobností. Potlačenie šumu a priestorový zvuk sú hlavnými rozlišovacími faktormi medzi slúchadlami Google.

Pixel Buds radu A a Pixel Buds Pro používajú podobný dizajn a majú veľké kruhové dotykové panely zdobené logom Google „G“. Google používa pri oboch týchto špuntoch uzavretý dizajn s koncovkami do uší. Obe slúchadlá Google sú dodávané s malými, strednými a veľkými koncovkami do uší.

Pixel Buds od Googlu si zaslúži hodnotenie odolnosti voči vode IPX4, vďaka čomu sú dostatočne odolné na cvičenie. Športovci, ktorí sa venujú intenzívnemu cvičeniu, sa môžu rozhodnúť pre lacnejšie slúchadlá radu A. Tieto majú trvalé koncovky krídiel, ktoré ich ďalej pripevňujú k ušiam. Google u svojich Pro buds opustil okrídlený design. Väčšie puzdrá na slúchadlá pojme nespočet senzorov Pixel Buds Pro.

Vďaka ANC sú Pixel Buds Pro prémiovejší ako Pixel Buds radu A. Koncovky do uší oboch slúchadiel blokujú okolitý hluk, ale Pixel Buds Pro stlmí zvuky motorov a dunenia počas dochádzania alebo jazdy lietadlom. Na rozdiel od Pixel Buds A-Series majú Pixel Buds Pro priestorový zvuk so sledovaním hlavy. Pixel Buds Pro sú pokročilejšie, ale rada A sa tiež drží.

Očakávame, že budúca aktualizácia firmvéru Pixel Buds Pro bude zahŕňať Clear Calling pre optimalizáciu kvality hovoru. Táto funkcia ovplyvní kvalitu osoby na druhom konci hovoru a odfiltruje hluk pozadia na jej konci a zároveň zvýši čistotu hlasu. Slúchadlá by tiež mali prijímať „super širokopásmovú reč“, čo zlepší rozsah 16–32 kHz.

Google Pixel Buds Pro stojí 199$ a Pixel Buds A-Series stojí 99$. Obe sady slúchadiel sa predávajú po celý rok za 149 USD a 79 USD.

Google Pixel Buds Pro

Google Pixel Buds Pro

Aktívne potlačenie hluku • Integrácia so systémom Android • Funkcia Google Assistant

Pixel Buds Pro predstavujú ANC do série

Google Pixel Buds Pro sú prvé v rade, ktorý ponúka aktívne potlačenie hluku. Je zrejmé, že majú aj úzku integráciu s Androidom a veľa podpory pre príkazy Google Assistant, vrátane obľúbených funkcií prekladu.

Google Pixel Buds radu A

Google Pixel Buds radu A

Skvelá integrácia Androidu • Nízka cena • Viac zábavných farieb

Základné funkcie Pixel Buds Pro za nižšiu cenu

Ak sa vám páči rad Pixel Buds, ale myslíte si, že sú príliš drahé, Pixel Buds radu A by mali byť na vašom radare. Majú základné funkcie, ktoré potrebujete, za cenu, ktorú si zamilujete.

Oplatí sa kúpiť slúchadlá Google Pixel Buds Pro a Google Pixel Buds radu A?

Rita El Khoury / Android Authority

Odporúčam kúpiť Pixel Buds Pro pred A-Series, ak začínate od nuly. Pre sú vynikajúce slúchadlá pre majiteľov telefónov Android a ešte lepšie pre telefóny Pixel 6 alebo 7. Po spárovaní s telefónom Android máte prístup k vlastnému ekvalizéru a prepínaniu zvuku medzi zariadeniami. Spárovanie s telefónom Pixel 6 alebo 7 otvára priestor pre priestorový zvuk so sledovaním hlavy.

Poslucháči, ktorí sa nestarajú o ANC alebo priestorový zvuk, možno budú chcieť ušetriť nejaké peniaze a zaobstarať si Pixel Buds radu A. Pixel Buds A-Series majú ľahšiu konštrukciu a stabilizačné koncovky krídel. Rovnako ako Pixel Buds Pro získate dotykové ovládanie a vodeodolné náušníky IPX4.

Keď si kúpite balík Google Pixel Buds, získate počas ich životnosti zvláštny hardvér a užitočné aktualizácie.

Bez bezdrôtového nabíjania alebo vodeodolnosti vyžaduje puzdro Pixel Buds radu A na dobitie kábel USB-C. Rovnako ako puzdro Pixel Buds Pro je puzdro radu A robustné a pôsobí ako nemotorná hračka. Keď ho zatvoríte, puzdro sa ozve uspokojivým cvaknutím.

Pixel Buds A-Series aj Pixel Buds Pro spolupracujú s Google Assistant. Môžete povedať: „Hej, Google“ pomocou ktorejkoľvek sady bud pre odosielanie textových správ a otázky. Oba páry slúchadiel Pixel Buds tiež fungujú s aplikáciami Google Find My Device a Google Translate. Prvý z nich vám umožňuje vydávať zvuk cez slúchadlá alebo nájsť poslednú známu polohu slúchadiel na mape.

Čítať:  Ako používať miniaplikáciu Christmas Countdown pre WordPress

Slúchadlá Google dosahujú vyššie cenové úrovne a vďaka pravidelným aktualizáciám firmvéru sa odlišujú. V minulosti spoločnosť Google vydala aktualizácie firmvéru a softvéru na pridanie nástroja do slúchadiel. Videli sme to u Pixel Buds Pro, keď spoločnosť predstavila vlastné EQ. Rovnako tak Google opravil počiatočný problém s nízkou hlasitosťou Pixel Buds A-Series a pridal posuvník na zosilnenie basov. Priznajme si, že by sme radi videli tieto funkcie po vydaní. Ďalšou najlepšou vecou je príjem ďalších funkcií. Ukazuje to, že Google je ochotný zlepšovať svoje produkty a počúvať zákazníkov.

Čo hovoria odborníci o Google Pixel Buds Pro a Google Pixel Buds A-Series

Po skontrolovaní oboch Pixel Buds od Google je jasné, že sa jedná o výkonné slúchadlá pre Android. Každý pár slúchadiel Pixel Buds je vzhľadom na ich funkcie dostupný za primeranú cenu. Iba majitelia iPhone by sa mali držať ďalej od týchto slúchadiel; Funkcie Google sú pre iOS rovnako uzavreté ako Apple pre Android.

Google do Pixel Buds Pro hodil všetko a vyplatilo sa. Pochválili sme Google za účinné potlačenie hluku a transparentné režimy počúvania. Navyše životnosť batérie je výnimočná, vzhľadom na náročnosť dobrého ANC. Zvedaví poslucháči si užijú hranie s päťpásmovým EQ aplikácie Pixel Buds. Medzitým sa menej dobrodružní ľudia budú cítiť spokojní s východiskovým zvukom.

Tí, ktorí sa spoliehajú na pohodlie stvorenia, ako je multipoint a prepínanie zvuku, sa budú s Pixel Buds Pro cítiť ako doma. Spoločnosť dokonca pridala moderné funkcie, ako je priestorový zvuk a sledovanie hlavy. Pôvodná cena 199 dolárov tiež nie je príliš ošuntělá.

S radom A=Series nezískate elegantný priestorový zvuk. Namiesto toho získate slúchadlá, ktoré sa zameriavajú na základy. Pixel Buds A-Series dobre sedí a majú skvelé dotykové ovládanie. Po vybalení z krabice rad A postráda basy, ale povolenie Bass Boost v skutočnosti znie o niečo lepšie ako Pro. Aj keď sa nám nepáči funkcia Adaptive Sound, oceňujeme možnosť ju zakázať.

Čo si myslia ostatní recenzenti z celého webu

Aby sme vám poskytli prehľad o slúchadlách Google Pixel Buds Pro a A-Series, zdieľame, čo o slúchadlách hovoria ďalšie recenzie.

 • Alex Bracetti povedal ANC Pixel Buds Pro odstraňuje nízkofrekvenčné zvuky. Puky zároveň sťažujú vypočutie vyšších zvukov ako vtáčie cvrlikání. Povedal, že Pixel Buds Pro sú skvelé slúchadlá s potlačením hluku pre užívateľov Androidu, ktorí potrebujú skvelý zážitok z Google Assistant.
 • Simon Cohen povedal, že Pixel Buds Pro sú kompaktné slúchadlá, ktoré dobre sedia a ponúkajú dobrú kvalitu zvuku. Poznamenal, že absencia vysoko kvalitných kodekov ako aptX a LDAC je sklamaním.
 • Sam Rutherford zaznamenal pohodlný dizajn a kompaktné nabíjacie puzdro radu A, ale nebol ohromený výdržou batérie. Povedal, že rad A sú dobré a cenovo dostupné slúchadlá pre každého, kto používa telefón Android.

Google Pixel Buds Pre vs Pixel Buds: Špecifikácia

Google Pixel Buds Pro Google Pixel Buds radu A

Rozmery

Google Pixel Buds Pro

Slúchadlá: 23,7 x 22,3 x 22 mm
Puzdro: 63,2 x 50 x 25 mm

Google Pixel Buds radu A

Slúchadlá: 29,3 x 20,7 x 17,5 mm
Puzdro: 63 x 47 x 25 mm

Závažie

Google Pixel Buds Pro

Slúchadlá: 6,2 g
Puzdro: 56,2 g

Google Pixel Buds radu A

Slúchadlá: 5,1 g
Puzdro: 42,5 g

Bluetooth pripojenie

Google Pixel Buds Pro

Bluetooth 5.0
SBC, AAC

Google Pixel Buds radu A

Bluetooth 5.0
SBC, AAC

Vodeodolnosť

Google Pixel Buds Pro

Slúchadlá: IPX4
Puzdro: IPX2

Google Pixel Buds radu A

Slúchadlá: IPX4
Prípad: Žiadny

Životnosť batérie

Google Pixel Buds Pro

Slúchadlá, ANC zapnuté: 7 hodín
Puzdro a slúchadlá, ANC zapnuté: až 20 hodín
Slúchadlá, ANC off: 11 hodín
Puzdro a slúchadlá, (ANC vypnuté): 20 hodín

Google Pixel Buds radu A

Slúchadlá: 5 hodín
Puzdro a slúchadlá: 24 hodín

Nabíjanie

Google Pixel Buds Pro

USB-C
Bezdrôtové Qi

Google Pixel Buds radu A

USB-C

Zvukový hardvér

Google Pixel Buds Pro

11mm vlastné dynamické ovládače
Odvzdušňovacie ventily
Sieťové kryty blokujúce vietor

Google Pixel Buds radu A

12mm vlastné dynamické ovládače
Odvzdušňovací ventil

Mikrofóny a senzory

Google Pixel Buds Pro

Tri mikrofóny na slúchadlo
Hlasový akcelerometer
Dotykové kapacitné senzory
IR senzor priblíženia
Akcelerometer a gyroskop detekujúci pohyb

Google Pixel Buds radu A

Duálne mikrofóny s tvarovaním lúča
Dotykové kapacitné senzory
IR senzor priblíženia
Akcelerometer detekujúci pohyb

Priestorový zvuk so sledovaním hlavy

Google Pixel Buds Pro

Áno, vyžaduje
Rad Google Pixel 6 alebo Pixel 7 so systémom Android 13+

Google Pixel Buds radu A

Nie

Potlačenie hluku

Google Pixel Buds Pro

Áno

Google Pixel Buds radu A

Nie

Priehľadnosť

Google Pixel Buds Pro

Áno

Google Pixel Buds radu A

Áno

Výber ušnej koncovky

Google Pixel Buds Pro

S, M, L

Google Pixel Buds radu A

S, M, L

Kompatibilita

Zariadenia Google Pixel Buds ProAny Bluetooth 4.0 (Android/iOS)

Plná kompatibilita:
Android (6.0 alebo novší)
účet Google
Telefón s podporou Google Assistant
pripojenie k internetu

Google Pixel Buds A-Series Akékoľvek zariadenie Bluetooth 4.0 (Android/iOS)

Plná kompatibilita:
Android (6.0 alebo novší)
účet Google
Telefón s podporou Google Assistant
pripojenie k internetu

Farby

Google Pixel Buds Pro

Koral
Hmla
Drevené uhlie
Citrónová tráva

Google Pixel Buds radu A

Jednoznačne biela
Tmavá oliva
Drevené uhlie

Dátum vydania

Google Pixel Buds Pro

28. júla 2022

Google Pixel Buds radu A

17. júna 2021

Cena

Google Pixel Buds Pro

199 dolárov

Google Pixel Buds radu A

99 dolárov

Výkon Google Pixel Buds Pre vs. Pixel Buds

Lily Katz / Android Authority

Pixel Buds Pro a Pixel Buds A-Series vyzerajú ako bratské dvojčatá a poskytujú bratské zážitky. Ako sa očakávalo, obe slúchadlá podporujú Google Fast Pair pre jednokrokové spárovanie s akýmkoľvek telefónom Android. S niektorým z Pixel Buds môžete byť nahor a počúvať hudbu alebo podcasty počas niekoľkých sekúnd.

Čítať:  Zamerané na zákazníka: Riešenia WebWise

Prepínanie zvuku a viacbodové Bluetooth posúvajú konektivitu na Pixel Buds Pro o krok ďalej. Vďaka prepínaniu zvuku môžete sledovať film na notebooku a prijímať hovory z akéhokoľvek zariadenia pod rovnakým účtom Google ako slúchadlá Pixel Buds. Ďalej sa môžete pomocou multipointu aktívne pripojiť k dvom konkrétnym zariadeniam naraz. Tieto zariadenia nemusia byť pod rovnakým účtom Google ako slúchadlá Pixel Buds. Malé vymoženosti, ako sú tieto, možno zážitok neurobia alebo narušia, ale zlepšujú ho.

Bluetooth 5.0 napája Pixel Buds Pro a A-Series. Obe sady slúchadiel Google streamujú zvuk iba cez kodeky Bluetooth SBC a AAC. Vzhľadom na to, že výkon AAC sa na Androide historicky líšil, nie všetky telefóny Android posielajú konzistentný a vysoko kvalitný zvuk. Pri kontrole oboch slúchadiel som zaznamenal audiovizuálne oneskorenie pri streamovaní videí cez AAC.

Na rozdiel od Pixel Buds A-Series majú Pixel Buds Pro Volume EQ. Tým sa upravia basy a výšky podľa zmeny hlasitosti. Funkcia Volume EQ od Googlu by mala zaistiť konzistentnejší zvuk hudby naprieč úrovňami hlasitosti, ale nezmení vaše púčiky na Hi-Fi plechovky.

Vďaka päťpásmovému Custom EQ, testu uchytenia ušných koncoviek a priestorovému zvuku sú Pixel Buds Pro výkonnejšie slúchadlá. Napriek tomu oceňujeme Pixel Buds A-Series pre ich skromný zážitok a cenu.

Ako funguje Spatial Audio na Pixel Buds Pro a A-Series?

Rita El Khoury / Android Authority

Priestorový zvuk Google vytvára virtuálne pole 360-stupňového zvuku. Predstavte si to ako pokročilý priestorový zvuk, ktorý vás skutočne postaví do stredu filmu alebo hudby. Efekt: budete počuť zvuk okolo vás, ako pilot na obrazovke hádže sud, aby sa vyhol blížiacim sa útokom.

Pomocou telefónu Pixel 6 alebo Pixel 7 radu a Pixel Buds Pro môžete povoliť sledovanie hlavy. Keď je táto možnosť zapnutá, zvuk je ukotvený v kompatibilnom telefóne Pixel. Ako pohybujete hlavou vzhľadom k telefónu, zvuk sa mení. Keď budete mať telefón pred sebou, otočenie hlavy doprava zosilní zvuk cez ľavé slúchadlo Pixel Buds Pro.

Na použitie tejto funkcie budete potrebovať Google Pixel Buds Pro (verzia firmvéru 4.30 alebo novšia) a smartfón Google Pixel 6, Pixel 6 Pro, Pixel 7 alebo Pixel 7 Pro so systémom Android 13 alebo novším. Na svoje fungovanie vyžaduje obsah Dolby Atmos alebo DTS-X s kodekom EC-3. Jo, a budete potrebovať jednu z týchto aplikácií: Disney Plus, Google TV, HBO Max, Netflix alebo YouTube. Máš to všetko?

Pixel Buds A-Series nemajú všetky senzory, ktoré uľahčujú sledovanie hlavy, ale môžete si vychutnať priestorový zvuk z určitých služieb streamovania hudby.

Google Pixel Buds Pre vs Pixel Buds A-Series: Potlačenie hluku a izolácie

Pokiaľ trávite príliš veľa času verejnou dopravou alebo lietaním do práce, sú pre vás Pixel Buds Pre lepšie slúchadlá. Potlačenie hluku z Pixel Buds Pro spôsobí, že susedova kosačka alebo vytrvalý vietor budú asi o 85 % tichšie ako bez slúchadiel. Tento pôsobivý výkon taktiež príliš neovplyvní životnosť batérie. Silikónové nástavce do uší zároveň chránia väčšinu vysokých zvukov vášho okolia.

Dobré potlačenie hluku však niečo stojí. Pokiaľ si myslíte, že Pixel Buds radu A urobia dosť pre blokovanie hluku na pozadí bez ANC, máte viac energie. Pasívna izolácia stíši vysoké frekvencie o cca 75-85%, čo je skvelé. A-Series jednoducho nerobí veľa pre zníženie hlasitosti nízko položených zvukov.

Pozrite sa na porovnávaciu tabuľku potlačenie hluku vyššie. To vizualizuje, o koľko viac hluku blokujú slúchadlá Google Pixel Buds Pro v porovnaní s Pixel Buds radu A. Čím vyššia je čiara, tým viac hluku slúchadlá pre danú frekvenciu blokujú. Frekvenčné rozsahy od 0-256Hz a 257-2040kHz sú najdôležitejšie pre izoláciu. Ako môžete vidieť, Pixel Buds A-Series nezačnú výrazne blokovať hluk až do frekvencie 1 000 Hz. Medzitým Pixel Buds Pro redukujú takmer všetky zvuky na znateľnú mieru.

Znie Google Pixel Buds Pre lepšie ako Pixel Buds radu A?

Lily Katz / Android Authority

Predvolený zvuk Pixel Buds Pro je oveľa lepší ako Pixel Buds A-Series, ale obe slúchadlá majú svoje zvukové zvláštnosti. Voľba medzi týmito dvoma si vynucuje otázku: mať príliš veľa basov alebo málo?

Google Pixel Buds Pre dosť zosilňujú basy. Tento zvukový profil je dobrým znamením pre hip-hop, elektronickú a popovú hudbu, ale sťažuje vypočutie vokátov počas zvlášť preplnených častí skladby. Na druhom konci spektra môžu zdôraznené výšky spôsobiť, že husle a flauty budú znieť príliš hlasno. Aj napriek tomu bude väčšina preferovať zvuk Pixel Buds Pro. Naproti tomu Pixel Buds radu A robia subbasy a basy príliš tiché. U rady A neucítite dunenie ako pri slúchadlách Pro.

Ak chcete zlepšiť zvuk Pixel Buds Pro, pohrajte sa s vlastným EQ. Povolenie Bass Boost EQ u Pixel Buds radu A tiež dramaticky zlepší zvuk.

Našťastie si poslucháči môžu zvuk slúchadiel Google do určitej miery prispôsobiť. S Pixel Buds Pro si môžu poslucháči vytvoriť vlastný EQ na prispôsobenie zvuku. Majitelia telefónov Android môžu hrať s piatimi posuvníkmi zmien a musia mať aplikáciu Pixel Buds (verzia 1.0.474476083 alebo novšia). Tieto posuvníky ovplyvňujú nasledujúce: horné výšky, výšky, stredy, basy a nízke basy. Rad A má modul basového ekvalizéra v aplikácii Pixel Buds, kde môžete nastaviť posuvník basov od -1 do +4. Preferoval som nastavenie jazdca radu A na +1, ale zaryté basové hlavy to dokážu natočiť na +4.

Ktoré slúchadlá Google Pixel Buds sú najlepšie pre telefónne hovory?

Google Pixel Buds Pro a Pixel Buds A-Series sú kvalitné slúchadlá pre telefónne hovory. Obe slúchadlá budú znieť približne rovnako pri prijímaní hovorov z tichého prostredia.

Čítať:  40 najlepších pracovných miest, kde pracujete sami

Pokiaľ idete po rušnej ulici, obe slúchadlá Pixel Buds budú spolu s vašim hlasom prenášať hluk na pozadí. Aj keď Pixel Buds Pro prenášajú niektoré statické zvuky vo veterných podmienkach, nikdy úplne nestratí hlas reproduktora. Každý, kto prijíma telefónne hovory zvonku, zistí, že Pixel Buds Pro sú na tom o niečo lepšie ako rada A.

Ukážka mikrofónu Google Pixel Buds Pro (ideálne podmienky):

Ukážka mikrofónu Google Pixel Buds radu A (neštandardizované):

Google Pixel Buds Pre vs Pixel Buds A-Series: Výdrž batérie

Ryan Haines / Android Authority

Oficiálne slúchadlá Google Pixel Buds Pro vydržia sedem hodín so zapnutým potlačením hluku. Iba pri použití sietí na potlačenie hluku získate ďalších 13 hodín batérie z puzdra. Ak chcete predĺžiť životnosť batérie, vypnite ANC. Získate tak 11 hodín hrania z Buds Pro. Vypnutie ANC poskytuje ďalších 20 hodín od prípadu. Slúchadlá Pixel Buds radu A vydržia päť hodín na jedno nabitie a púzdro poskytuje ďalších 19 hodín batérie.

Oba puzdrá Pixel Buds Pro a Pixel Buds radu A dokážu rýchlo nabiť slúchadlá. Päť minút nabíjania poskytuje 60 minút počúvania s A-Series a Pixel Buds Pro (ANC zapnuté).

Pri testovaní výdrže batérie Pixel Buds Pro a rady A sme podrobili každú sadu slúchadiel hudbe dosahujúcej maximum 75 dB (SPL). Tu sú výsledky životnosti batérie za týchto podmienok:

 • Google Pixel Buds Pro, ANC na: Sedem hodín, šesť minút.
 • Google Pixel Buds radu A: Štyri hodiny, 44 minút.

Google Pixel Buds Pre vs Pixel Buds A-Series: Aký je rozdiel?

Rita El Khoury / Android Authority

Google Pixel Buds Pro sú kráska. Vďaka potlačeniu hluku, priestorovému zvuku a výdrži batérie získate viac možností výberu. Porovnanie Pixel Buds Pro s Pixel Buds A-Series ukazuje, že tieto slúchadlá cielia na rôzne cieľové skupiny. Bez ANC sú Pixel Buds rady A všednejším, zjednodušeným produktom za rozumnú cenu.

Tu sú hlavné rozdiely medzi Google Pixel Buds Pro a Pixel Buds A-Series:

 • Rozmery: Pixel Buds Pro sú väčšie ako Pixel Buds A-Series. Slúchadlá Pro majú rozmery 23,7 x 22,3 x 22 mm a puzdro meria 63,2 x 50 x 25 mm. Puzdrá Google Pixel Buds radu A majú rozmery 29,3 x 20,7 x 17,5 mm a puzdro má rozmery 63 x 47 x 25 mm.
 • Životnosť batérie: Podľa špecifikácií Google vydrží Google Pixel Buds Pro sedem hodín so zapnutým ANC a 11 hodín s vypnutým ANC. Po celú dobu zapnuté ANC poskytuje puzdro Pre ďalších 13 hodín batérie. Puzdro poskytne ďalších 20 hodín výdrže batérie s vypnutým ANC. Pixel Buds A-Series majú päťhodinovú výdrž batérie s 19 hodinami navyše od puzdra.
 • Kvalita zvuku: Google Pixel Buds Pro majú príjemnejší východiskový zvuk ako Pixel Buds radu A. Posledne menovaný silne podčiarkuje subbasy, basy a nízke stredotónové frekvencie. Zapnutím Bass Boost EQ pri rade A znie lepšie ako Pixel Buds Pro.
 • Vlastné EQ: S aktualizáciou pridal Google do Pixel Buds Pro vlastné EQ. Zvuk radu A si nemôžete prispôsobiť bez toho, aby ste si stiahli aplikáciu EQ tretej strany.
 • Izolácia: Ak chcete zablokovať čo najviac hluku, zaobstarajte si Google Pixel Buds Pro s potlačením hluku cez rad A. Pixel Buds A-Series blokuje určitý hluk na pozadí, ale robí len málo pre odfiltrovanie nízkych frekvencií, ako je stará klimatizácia alebo veterný deň.
 • Priestorový zvuk so sledovaním hlavy: Spárovanie Google Pixel Buds Pro s telefónom Pixel radu 6 alebo Pixel 7 odomkne priestorový zvuk so sledovaním hlavy. Musíte sa uistiť, že obsah je kompatibilný, ale vďaka tomu budú videá znieť zaujímavejšie. Pixel Buds A-Series postráda senzory potrebné pre priestorový zvuk a sledovanie hlavy.

Aké sú dobré alternatívy Google Pixel Buds Pro a rady A?

Lily Katz / Android Authority

Google Pixel Buds Pro a Pixel Buds A-Series sú skvelé slúchadlá, ale nie sú pre každého. Ak chcete podobné funkcie od inej značky, pozrite sa na naše obľúbené alternatívy Google Pixel Buds nižšie.

Alternatívy Google Pixel Buds Pro

 • Sony WF-1000XM4 (278 dolárov na Amazone): Sony WF-1000XM4 majú pre každého niečo, vďaka čomu sú najlepšími všestrannými slúchadlami. Môžete si vychutnať personalizovaný zvuk Sony 360 Audio z akéhokoľvek zariadenia, vrátane iPhonov, a ostatné funkcie aplikácie sú tiež bez ohľadu na OS. V aplikácii je pripravené prispôsobenie zvuku a voľby režimu. Hardvér Sony je tiež skvelý. Matný plast pôsobí prémiovo a hodnotenie IPX4 bude pre športovcov úľavou. Sony tiež používa prémiové náušníky z pamäťovej peny na pohodlné nosenie a špičkovú izoláciu.
 • Samsung Galaxy Buds 2 Pro (179 dolárov na Amazone): Galaxy Buds sú najlepšie pre majiteľov telefónov Samsung. Používatelia so zariadeniami Samsung môžu použiť tieto búdky pre automatické prepínanie zariadenia. Poskytujeme Samsung rekvizity pre jeho vynikajúcu ANC, ktorý prekonáva Sony WF-1000XM4, pokiaľ ide o tie otravné nízke frekvencie. Síce ich nemôžete použiť na plávanie, ale vďaka krytiu IPX7 prežijú aj kúpanie v bazéne.
 • OnePlus Buds Pro 2 (149 dolárov na Amazone): Slúchadlá OnePlus fungujú aj s priestorovým zvukom, ale v súčasnosti je obmedzená na OnePlus 11. Okrem toho aplikácia HeyMelody ponúka identické funkcie naprieč operačnými systémami a zariadeniami. Tu si každý môže upraviť EQ podľa svojho alebo si vybrať z rôznych predvolieb. Slúchadlá majú pôsobivý stupeň krytia IP55, takže sú odolné voči prachu a vode. Puzdro je tiež IPX4 vodeodolné.
 • Sennheiser Momentum True Wireless 3 (169 dolárov na Amazone): Tieto slúchadlá možno nemajú priestorový zvuk, ale majú jedny z najlepších potlačenie hluku v odbore. Môžete tiež vytvoriť vlastný zvukový profil a priradiť ho k umiestneniu. Potom, keď telefón zaregistruje, že ste zadali priradené miesto, upraví zvuk podľa vašej predvoľby. V typickom štýle Sennheiser je kvalita zvuku taktiež vynikajúca. V aplikácii si môžete prispôsobiť zvuk, ale pravdepodobne sa k tomu nebudete cítiť nútení.
 • Apple AirPods Pro (2. generácia) (239 dolárov na Amazone): Ak vlastníte iPhone, kúpte si AirPods Pro 2 miesto Google Pixel Buds Pro. Veľa funkcií Pixel Buds Pro nebude fungovať na iOS. Môžete získať podobnú sadu funkcií z AirPods Pro 2, vrátane ANC, priestorového zvuku a ďalších.
Čítať:  SEO trendy v roku 2024: Budúcnosť SEO, na čom najviac záleží a prečo

Alternatívy slúchadiel Google Pixel Buds radu A

 • Jabra Elite 4 (79 dolárov na Amazone): Jabra Elite 4 stojí 99 $ a má aktívne potlačenie hluku. Tieto kompaktné slúchadlá sú ešte odolnejšie ako tie od Googlu a majú krytie IP55. Po spárovaní s telefónom Android môžete používať Spotify Tap. Elite 4 dokonca podporuje viacbodovú konektivitu, ktorú pri rade A nedostanete. Samozrejme prichádzate o hands-free prístup k Asistentovi Google.
 • Sony WF-C500 (98 dolárov na Amazone): Slúchadlá Sony bez ANC znejú skvele a majú hodnotenie IPX4. Výdrž batérie je mimoriadne pôsobivá a pri našom testovaní vydržali na jedno nabitie iba 10 hodín. Tieto slúchadlá stoja 99 $ a často sa predávajú za menej.
 • Samsung Galaxy Buds 2 (99 dolárov na Amazone): Tieto malé slúchadlá vám zaistia dobré potlačenie hluku a hodnotenie IPX2. S nádychom zvýraznenia basov znejú Galaxy Buds 2 skvele hneď po vybalení. Keď ich zaparkujete do telefónu Android, získate prístup k niekoľkým predvoľbám EQ spoločnosti Samsung spolu s funkciou Find My Earbuds. Tieto púčiky pohodlne sedia, ale prajeme si, aby mali odnímateľné krídelká do uší.
 • Beats Fit Pro (159 dolárov na Amazone): Slúchadlá Beats majú neodnímateľné ušné krídelká ako Pixel Buds radu A. Fit Pro sú tiež ako Pixel Buds Pro, pretože majú potlačenie hluku a priestorový zvuk so sledovaním hlavy. Ak chcete používať sledovanie hlavy, budete potrebovať iPhone. Bez ohľadu na váš telefón môžete oceniť dizajn slúchadiel a krytie IPX4. Na rozdiel od radu Pixel Buds používa Fit Pro ovládacie tlačidlá na ovládanie prehrávania a volania v teréne.

Google Pixel Buds Pre vs Google Pixel Buds A-Series: Kde kúpiť slúchadlá Google

 • Google Pixel Buds Pre: 199 $ / 219 EUR / 179 GBP
 • Google Pixel Buds radu A: 99 $ / 99 € / 99 £

Google Pixel Buds Pro stojí 199 dolárov, čo je viac ako dvojnásobok ceny 99 dolárov Google Pixel Buds radu A. Zakúpením modelu Pro získate skvelé potlačenie hluku, bezdrôtové nabíjanie a priestorový zvuk so sledovaním hlavy.

Na druhú stranu, poslucháči môžu chcieť ušetriť 100 dolárov s Pixel Buds A-Series. Tieto zvuky znejú veľmi dobre, keď aktivujete Bass Boost EQ, a vďaka ušným krídelkám budú slúchadlá lepšie padať. Bezdrôtové nabíjanie tu nezískate, ale slúchadlá zdieľajú rovnaké hodnotenie IPX4 ako model Pro.

Google predáva svoje Pixel Buds Pro a Pixel Buds A-Series v 16 krajinách, vrátane USA, Veľkej Británie, Austrálie a Japonska.

Pozrite sa na cenu na Amazone

Google Pixel Buds Pro

Aktívne potlačenie hluku
Integrácia Androidu
Funkcia Google Assistant

Pozrite sa na cenu na Amazone

5% zľava

Google Pixel Buds radu A

Skvelá integrácia Androidu
Nízka cena
Viac zábavných farieb

Najčastejšie otázky a odpovede ohľadom Pixel Buds

Sú slúchadlá Google Pixel Buds vodotesné?

Slúchadlá Google Pixel Buds radu A a Pro majú hodnotenie IPX4. To znamená, že púčiky môžu odolať striekajúcej vode z akéhokoľvek smeru. Puzdro Pixel Buds Pro má stupeň krytia IPX2, takže odolá vode, ktorá naň dopadne pod uhlom 15 stupňov alebo menej. Puzdro Pixel Buds A-Series nie je vodeodolné.

Sú Google Pixel Buds Pro rovnako dobré ako Apple AirPods Pro (2. generácie)?

Ak máte telefón s Androidom, sú Google Pixel Buds Pro lepšie ako AirPods Pro (2. generácie). Pri spárovaní Pixel Buds Pro s telefónom Android získate oveľa viac funkcií ako s AirPods Pro 2 na Androide. Google vám umožňuje prispôsobiť Pixel Buds Pro EQ a nájsť vaše Pixel Buds na zariadení Android. Pri spárovaní s Pixelom 6 alebo novším majú Pixel Buds Pro aj priestorový zvuk a možnosti sledovania hlavy.

Spárovanie AirPods Pro 2 s telefónom Android vám mnoho funkcií nezíska. Môžete povoliť potlačenie hluku a užiť si adaptívny ekvalizér Apple, ale to je tak trochu všetko. Podobne si majitelia iPhonov z Google Pixel Buds Pre mnoho nezarobia. Neexistuje žiadna aplikácia Pixel Buds pre iOS. Pokiaľ vlastníte iPhone, vrelo odporúčame Apple AirPods Pro (2. generácie) alebo AirPods 3, ak máte radi neutesnené slúchadlá.

Môžem vymeniť puzdro a slúchadlá Pixel Buds Pro?

Áno, puzdro Pixel Buds Pro môžete vymeniť za 70 USD v USA. Výmena jedného slúchadla Pixel Buds Pro stojí 70 USD a výmena celej sady nástavcov do uší stojí 12 USD.

Môžem vymeniť puzdro a slúchadlá Pixel Buds radu A?

Web Google neuvádza spôsob výmeny puzdra, ale môžete vymeniť špunty a nástavce do uší Pixel Buds radu A. Výmena jedného slúchadla Pixel Buds radu A stojí 39 USD a výmena sady ušných koncoviek stojí 8 USD. Odporúčame osloviť zákaznícka podpora Google opýtať sa na výmenu puzdra Pixel Buds radu A.

Ako nájdem stratené slúchadlá Google Pixel Buds?

Svoje slúchadlá Pixel Buds môžete nájsť tak, že vydáte zvuk cez slúchadlá alebo ich zobrazíte na mape. Pozri. nižšie:

 • Otvorte aplikáciu Pixel Buds. Na telefóne Pixel prejdite na Nastavenia > Pripojené zariadenia potom kliknite na ikona ozubeného kolieska nastavenia vedľa Pixel Buds.
 • V aplikácii vyberte slúchadlá Pixel Buds.
 • Prejdite nadol a kliknite Nájsť zariadenie.
 • Kliknite Krúžok vľavo alebo Zazvoniť vpravo. Aby to fungovalo, musia byť slúchadlá v dostatočnej blízkosti, aby boli pripojené k telefónu.
 • Ak chcete pokračovať v hľadaní, kliknite na Posledná známa poloha.
 • Tým sa spustí aplikácie Nájsť moje zariadenie.
 • Aplikácia vám na mape ukáže, kde boli naposledy pripojení k vášmu telefónu.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE