Google Talks o tom, ako sa vylepšenia rýchlosti stránky môžu uplatniť na vašom webe

Jeden odborník na SEO sa počas stretnutia Johna opýtal na zlepšenie rýchlosti stránky.

Ich situácia je takáto: približne minulý týždeň urobili na svojej stránke experiment, v ktorom celkovo zlepšili rýchlosť stránky.

Ich rýchlosť stránky v nástroji Page Speed ​​Insights od Google bola bližšie k 30. Teraz sú na úrovni 45 alebo 50 alebo tak.

V nasledujúcich pár dňoch zaznamenali obrovské zlepšenie vo svojom hodnotení.

Len sa pýtali, či môže existovať súvislosť? Existuje spôsob, ako vysvetliť, že je to pravda, alebo môžu existovať iné externé faktory, ktoré by mohli tak rýchlo ovplyvniť hodnotenie stránok?

Už za dva dni vidia zlepšenie vo svojom hodnotení.

John vysvetlil, že si to nemyslí. Verí, že toto zlepšenie môže byť spôsobené aj niečím iným.

Aspekt rýchlosti je niečo, čo musí Google zistiť prostredníctvom údajov prehľadu používateľského prostredia prehliadača Chrome.

A to chvíľu trvá, kým sa to zhromaždí a agreguje.

A to nie je niečo, čo by ste videli za pár dní. John sa domnieva, že je pravdepodobnejšie niečo iné, čo odborník v oblasti SEO urobil predtým, čo ovplyvnilo ich hodnotenie.

To sa deje približne v čase 10:14 vo videu.

John Mueller prepis stretnutia

SEO Professional 2 10:14
Jasné, jasné, urobíme to. Moja druhá otázka je, minulý týždeň [inaudible]sme na našej webovej lokalite urobili jeden experiment, v ktorom sme zlepšili rýchlosť stránky celej webovej stránky, ako keby sme sa posunuli niekde blízko 30. A teraz sme na 45 alebo 50 v našom skóre PageSpeed ​​Insights.

Čítať:  Freelancer's Guide o tom, ako hostiť webové stránky pre klientov

A v najbližších dňoch sme videli obrovské zlepšenie v našich radoch. Chcem teda len ukázať, môže to byť takáto korelácia?

Existuje možnosť, že je to pravda, alebo môžu existovať iné, viete, vonkajšie faktory, ktoré môžu tiež ovplyvniť, ako napr. Tak rýchlo? Už za dva dni a vidíme to? To bolo to, na čo som sa práve zaujímal.

Jána 11:00
Áno, myslím, že nie. Áno, myslím, že to bude spôsobené niečím iným. Pretože aspekt rýchlosti je niečo, čo musíme zistiť prostredníctvom údajov prehľadu používateľského prostredia prehliadača Chrome. A to chvíľu trvá, kým sa zhromaždí a zhrnie.

A to nie je niečo, čo by ste videli za pár dní. Takže hádam je niečo iné, čo ste urobili predtým, tiež ste urobili dobre.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE