Google Trusted Photography: Čo to je a ako to môžem použiť?

Google Trusted Photography je viac než len zvýšenie reputácie online. Keď to využijete pre svoje webové stránky, najímate fotografov, ktorí sú dôveryhodnými profesionálmi vo vybraných oblastiach.

Ak sa snažíte získať hodnotenie na Googli, dôveryhodnosť vašich obrázkov vám môže pomôcť zvýšiť dôveryhodnosť fotografa.

Stať sa Dobrým fotografom Google má aj výhody. Okrem pridania atmosféry dôveryhodnosti a profesionálnej sebadôvery do vášho repertoáru to tiež znamená, že ste pridaný do ich databázy dôveryhodných profesionálov.

Existuje niekoľko atribútov Dobrých fotografov Google, ktoré sú lepšie ako štandardní fotografi.

Bežní fotografi nemajú odznak spoľahlivý pre Street View. Dobrí fotografi služby Google Street View však môžu na svoje webové stránky implementovať odznak dôveryhodných fotografov.

Pri používaní programu Dôveryhodní fotografi Google je potrebné zvážiť aj ďalšie veci.

Čo to znamená pre moju stránku na Google?

Google Trusted Photography nielenže znamená, že máte pekný nový odznak, ktorý môžete pridať na svoje stránky, znamená to, že máte aj spôsob, ako zvýšiť autoritu svojich webových stránok.

Skutočnosť, že máte spätný odkaz od spoločnosti Google, spolu so značkou Dôveryhodný fotograf Google môže prispieť k vašej celkovej autorite tým, že zlepšíte spätné odkazy na vašu stránku spolu s ich známosťou.

Čítať:  Google hovorí: Nespoliehajte sa na návštevnosť Google Discover

Pridanie dôveryhodnej fotografie Google tiež zvyšuje dôveryhodnosť vašej stránky. Prečo je to tak? Je to preto, že stránky s vyššou dôveryhodnosťou majú často kvalitnejšie obrázky.

S Google Trusted Photography máte možnosť pridať tie kvalitnejšie obrázky od fotografov, ktorí sú legitímni a majú schopnosti to dokázať.

Rozvíjajte svoje stránky s ohľadom na dôveryhodnú fotografiu Google

Myšlienka programu Dôveryhodní fotografi Google spočíva v tom, že pomôže vašej stránke využívať výhody programu Dôveryhodní fotografi Google.

Google Trusted Photography môže prispieť k celkovej dôveryhodnosti vašej stránky v očiach potenciálnych spotrebiteľov a môže prispieť k jej celkovej legitimite vďaka použitiu kvalitnejších obrázkov ako má konkurencia.

Čo robí dobrého fotografa Google lepším?

Okrem toho, čo je zrejmé, odznak dôveryhodnosti je skvelým spôsobom, ako si vybudovať dôveru v celkovú autoritu vášho webu.

Ak máte vo svojom profile vložený odkaz, znamená to aj spätný odkaz na vašu webovú stránku od spoločností Google Trusted Photography.

Dobrí fotografi Google majú zvyčajne minimálne 50 schválených a zverejnených fotografií v službe Google 360. To znamená, že viete, že získate profesionálneho fotografa, ktorý včera večer nezverejnil svoju webovú stránku.

Dôveryhodní fotografi Google sú tiež uvedení v indexe spoločnosti Google najímaných profesionálov na fotografovanie.

Okrem toho, ak ste Dôveryhodný fotograf Google, môžete na marketingové účely použiť prvky dôveryhodnej značky na svojich stránkach.

Požiadavky na Dobrých fotografov Google

Z dôvodu dôkladných a dôkladne preverených požiadaviek spoločnosti Google nie je stať sa Dôveryhodným fotografom Google jednoduchou úlohou.

Nie je to tak, že si cez noc vytvoríte webovú stránku a deň na ňu zavoláte.

Čítať:  Čo je chyba streamovania Ring? Rýchla oprava

Namiesto toho, aby ste splnili počiatočné požiadavky na minimálne 50 obrázkov, musíte splniť nasledujúce kritériá stanovené spoločnosťou Google:

  • 14 MP (megapixelov) alebo viac (5 300 x 2 650)
  • Pomer strán obrazu 2:1
  • Žiadne výrazné chyby v šití
  • Žiadne medzery na obrázkoch okolo horizontu
  • Dostatočné detaily v svetlých/tmavých oblastiach
  • Žiadne rušivé efekty ani filtre
  • Ostrosť: žiadne rozmazanie pohybu a obrázky musia byť zaostrené

Požiadavky na Street View spoločnosti Google načrtnúť všetky rôzne atribúty potrebné na splnenie požiadavky na 50 obrázkov.

Dobrí fotografi Google tiež dodržiavajú vyššie štandardy v pravidlách pre obsah

Podľa pravidiel spoločnosti Google pre dôveryhodných fotografov majú tieto spoločnosti množstvo požiadaviek na transparentnosť (spolu s niekoľkými ďalšími prísnejšími požiadavkami na ich dôveryhodných fotografov).

Majú napríklad požiadavky na transparentnosť. Spoločnosť Google vyžaduje, aby všetci dôveryhodní fotografi boli transparentní vo veciach, ako sú:

Náklady na ich fotografické služby

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, prečo niektorým fotografom prejde to, že nie sú až tak prvoplánoví so svojimi cenami, len aby vás na konci pribili obrovským účtom?

Toto je jedna vec, ktorá oddeľuje Dobrých fotografov Google od ostatných. Google nechce, aby sa ich dôveryhodní fotografi zapájali do akýchkoľvek pochybných obchodných praktík, ako je táto.

To znamená, že keď vám dôveryhodný fotograf ponúkne cenu, môžete sa spoľahnúť, že sa jej bude držať.

Okrem toho spoločnosť Google vyžaduje, aby každý dôveryhodný fotograf informoval svojich nových zákazníkov „písomne ​​pred každým predajom“ a „na zákazníckych faktúrach zverejnil existenciu všetkých poplatkov a nákladov“ spojených s vašimi službami.

Reprezentujte svoju firmu (a Google) čestne

Spoločnosť Google vyžaduje, aby všetci dôveryhodní fotografi vysvetlili, že nie sú zamestnancami spoločnosti Google. Je dôležité, aby ste sa prezentovali ako nezávislý podnikateľský subjekt a aby ste „komunikovali klientom o obmedzenej úlohe spoločnosti Google ako vydavateľskej služby“.

Čítať:  Značky nadpisu a názvu: Aké sú rozdiely & Ako ich vytvoriť?

Súlad s právnymi predpismi a individuálna zodpovednosť

Dôveryhodní fotografi Google majú vyššie právne požiadavky a záväzky týkajúce sa individuálnych povinností.

Nemôžete vždy na svoj web prihodiť pár sériových fotografií od iných fotografov a zavolať to na deň. V situáciách, ktoré si vyžadujú trochu viac prispôsobenia fotografie, ako sú webové stránky právnických firiem, znamená mať dôveryhodného fotografa Google viac než len pár pekných fotografií.

Namiesto toho musíte urobiť veci, ako je určiť vlastníctvo snímok po dokončení snímania a zaručiť, že všetky strany sú zahrnuté v zmluve.

Musíte sa tiež uistiť, že máte správne poistenie podnikania a ďalšie príslušné požiadavky v súlade s miestnymi zákonmi.

Čo fotografi Google nedokážu

Dobrí fotografi Google nesmú pri spolupráci s inými online firmami nepravdivo prezentovať alebo skrývať, že sú súčasťou programu Dobrý fotografi.

Taktiež nie je dovolené žiadnym spôsobom meniť logá alebo obchodné značky z Máp Google, Google Street View, Google alebo odznaku Google Trusted Badge. Nemôžu pridať rôznu grafiku, natiahnuť žiadne obrázky ani preložiť známky do cudzieho jazyka.

Odznaky tiež nemôžu používať urážlivým alebo zavádzajúcim spôsobom. Dobrí fotografi Google nesmú vzbudzovať dojem, že spoločnosť Google podporuje ich produkt pred produktmi iných.

Jediné, čo táto certifikácia predstavuje, je niečí zručnosť panoramatického fotografa.

Aká je SEO výhoda používania Google Trusted Photography?

V súčasnosti sa nezdá, že by existovala priama pozorovateľná výhoda hodnotenia. Google tiež uviedol, že vo svojom algoritme nepoužívajú dôveryhodné stránky, ako je táto.

Náš Brian Harnish sa na to Johna opýtal na Twitteri:

Čítať:  Ako vytvoriť úžasné SEO správy pre klientov

Toto bola jeho odpoveď:

Keďže ide o službu Moja firma na Googli, ide o samostatný prvok, ktorý nemá vplyv na algoritmus organického hodnotenia.

Barry Schwartz vysvetľuje:

„John Mueller zo spoločnosti Google včera na video stretnutí potvrdil, že Google vo svojom hodnotiacom algoritme nepoužíva skóre BBB, Better Business Bureaus ani recenzie, ako ani dôveryhodné weby tretích strán. Takže všetky tie reči o tom, ako sa uistiť, že máte dobré skóre BBB so základnými aktualizáciami, skutočne vôbec nesúvisia s hlavnými hodnoteniami vyhľadávania.

Samozrejme, že sa chcete uistiť, že vaša firma bude mať dobrú povesť, keď ju niekto nájde na Googli. Zároveň však nedáva zmysel myslieť si, že algoritmy hodnotenia vyhľadávania Google používajú na hodnotenie webových stránok skóre tretích strán. Niektorí SEO si údajne mysleli, že Google použije tieto skóre ako súčasť svojich algoritmov, ale John Mueller z Google včera potvrdil, že Google nie.

John povedal, že „niečo ako skóre BBB by sme nepoužili“ na hodnotenie vyhľadávania.

Používanie kvalitnejšej fotografie je hlavnou výhodou dôveryhodnej fotografie Google

Používanie obrázkov vyššej kvality a celkovo lepšia dôveryhodnosť vašej stránky v očiach potenciálnych spotrebiteľov sú dostatočnými dôvodmi na používanie služby Google Trusted Photography.

Aj keď to pravdepodobne neprinesie významné výhody pri hodnotení, uistenie sa, že vaša stránka používa obrázky vyššej kvality a celkovo kvalitnejšie fotografie, je dôležité na zabezpečenie lepších konverzií a lepšej povesti medzi vašimi klientmi ako celkom.

Ak chcete dosiahnuť tento cieľ, mali by ste zvážiť použitie programu Dobrí fotografi Google pre svoje fotografické potreby.

Ak potrebujete agentúru, ktorá pre svojich klientov využíva Dobrých fotografov Google, vrelo odporúčame Hennessey Digital.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE