Hostinger oznamuje britské hostingové služby WordPress

Ann Arbor, Michigan, USA, 16. januára 2011 – Hostinger, spravovaná webhostingová spoločnosť so sídlom v Spojených štátoch so špecializovanými službami v oblasti webhostingu WordPress, oznámila nový rad britských hostingových riešení WordPress, ktoré budú s okamžitou platnosťou sprístupnené. Toto rozhodnutie bolo prijaté so zámerom lepšie slúžiť blogerom, ktorí si želali nižšiu latenciu pre európske a ázijské publikum.

„V posledných rokoch je pre nás veľmi dôležité, aby sme sa uistili, že naši priatelia naprieč rybníkom dostávajú rovnako kvalitný webhostingové riešenia, aké poskytujeme tu v Dearborne, Michigan,“ povedal Chris Wells, prezident a generálny riaditeľ spoločnosti Hostinger, „Sme veľmi radi, že prinášame toto nové hostingové riešenie WordPress, na vývoji ktorého naši inžinieri tak tvrdo pracovali, a sme presvedčení, že bude v Spojenom kráľovstve a celej Európe také populárne, ako sme ho už videli v štátoch.“

Toto oznámenie nasleduje po podobnom oznámení z apríla minulého roka, keď spoločnosť Hostinger oznámila, že sprístupní svoje vlastné riešenie webhostingu Magento zo Surrey, Spojené kráľovstvo. Na rozdiel od väčšiny poskytovateľov webhostingu, Hostinger neposkytuje výlučne všeobecný webhosting. Namiesto toho sa produkty spoločnosti za posledné desaťročie zamerali na vývoj vysoko optimalizovaných spravovaných hostingových riešení, ktoré najlepšie vyhovujú požiadavkám danej aplikácie. Po tomto oznámení sa celé zameranie prispôsobených webhostingových riešení, ktoré Hostinger ponúka v Spojenom kráľovstve, obmedzí na stránky založené na WordPress a Magento.

Nakoniec, prevádzka webhostingu spoločnosti Hostinger v Spojenom kráľovstve bude ako vždy naďalej poskytovať rovnakú úroveň zákazníckych služieb pre zákazníkov, akú majú v Spojených štátoch. Dátové centrum so sídlom v Surrey naďalej poskytuje neprerušiteľné napájanie N+1, chladenie HVAC N+1 a je 24/7 podporované tímom skúsených webhostingových inžinierov spoločnosti so sídlom v Michigane.

Čítať:  7 spôsobov, ako optimalizovať obrázky: Čo je WebP vo WordPress?

###

O Nebytnosti:

Hostinger je riadená hostingová spoločnosť so sídlom v Ann Arbor v štáte Michigan založená v roku 2000 s dátovými centrami v úplnom vlastníctve v Dearborn a Southfield, Michigan. Hostinger ponúka rôzne hostingové služby od základných balíkov až po špeciálne klastrované/komplexné konfigurácie s dôrazom na kritický hosting pre vysokoprofilové webové stránky elektronického obchodu. Pre viac informácií navštívte http://www.nexcess.net alebo zavolajte na +1.866.639.2377.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE