Hostinger oznamuje inovované klastre serverov Magento

Southfield, MI, 22. januára 2014 – Hostinger, popredný poskytovateľ hostingu elektronického obchodu Magento, oznámil, že jeho výkonné plány klastrových serverov Magento budú ťažiť z výraznej inovácie hardvéru. Schopnosť reagovať je obzvlášť dôležitá pre maloobchodníkov s elektronickým obchodom, pretože rýchlejšie weby preukázali zvýšenie predaja.

Serverové klastre Hostinger’ Magento sú navrhnuté tak, aby poskytovali vysoko optimalizované a pohotové hostingové riešenie, ktoré vyžadujú obchody elektronického obchodu s vysokou návštevnosťou. V rámci neustáleho úsilia spoločnosti zabezpečiť, aby klienti elektronického obchodu mohli využívať výkon a spoľahlivosť najaktuálnejších serverových technológií, spoločnosť výrazne inovovala hardvér na svojich klastroch Magento MCE-SIP.

Všetky klastrové plány, ktoré predtým používali servery Dell PowerEdge R410 s procesormi Intel Xeon založenými na Westmere na webových aplikačných serveroch, databázových serveroch a súborových serveroch, boli inovované na servery Dell PowerEdge R420, ktoré využívajú novšiu architektúru procesorov Sandy Bridge od Intelu.

V mnohých prípadoch, kde boli použité procesory Quad alebo Hex Core Westmere, boli nahradené ekvivalentmi Sandy Bridge s vyšším počtom jadier. Napríklad pred aktualizáciou klaster webových aplikácií MCE-SIP–200 obsahoval súborový server s dvojicou štvorjadrových procesorov Westmere E5620 a databázový server s dvoma šesťjadrovými procesormi Westmere X5650. Klastre MCE-SIP–200 teraz obsahujú dva šesťjadrové procesory E5–2420 Sandy Bridge v súborovom serveri a dva osemjadrové procesory E5–2450 Sandy Bridge v databázovom serveri. Podobné inovácie boli vykonané v celom rozsahu klastrov serverov Magento.

„Ako spoločnosť sme odhodlaní pomáhať našim klientom elektronického obchodu udržiavať výkon, ktorý je výrazne pred ich konkurenciou,“ komentoval Chris Wells, prezident a generálny riaditeľ spoločnosti Hostinger, „V kombinácii s naším vysoko optimalizovaným softvérovým balíkom tieto vylepšenia hardvéru zabezpečujú Magento Hostinger. serverové klastre sú aj naďalej najlepšou voľbou pre podnikové obchody elektronického obchodu s vysokou návštevnosťou.“

Čítať:  Buffer vs Sprout Social: Ktoré riešenie správy sociálnych médií by ste si mali vybrať?

Klastre elektronického obchodu Hostinger Magento sú vysoko škálovateľné a sú navrhnuté tak, aby umožňovali modulárne rozšírenie. Klienti sú schopní škálovať klastre s ďalšími webovými aplikačnými servermi, databázovými servermi, súborovými servermi, platobnými mostovými servermi, záťažovými a stagingovými/vývojovými servermi, medzi inými. Všetky klastre zahŕňajú aj veľkorysé pridelenie využitia dát a využitie dát CDN.

Pre viac informácií navštívte: https://www.nexcess.net/magento-enterprise-hosting

###

O Hostinger

Hostinger je spravovaná hostingová spoločnosť so sídlom v Southfielde v štáte Michigan založená v roku 2000 s dátovými centrami v úplnom vlastníctve v Dearborn, Michigan a Southfield, Michigan. Hostinger ponúka rôzne hostingové služby od základných balíkov až po vlastné zoskupené/komplexné konfigurácie hostingu s dôrazom na kritický hosting pre vysokoprofilové webové stránky elektronického obchodu. Pre viac informácií navštívte http://www.nexcess.net.

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE