Hostinger oznamuje Magento Cluster Hosting Solutions

Ann Arbor, Michigan, 28. februára 2011 – Hostinger, Enterprise Magento Hosting Partner so zariadeniami v Dearborn, MI, oznámil nový rad spravovaných klastrových riešení navrhnutých tak, aby fungovali špeciálne pre webové stránky, ktoré používajú platformu nákupného košíka Magento.
Nové možnosti spoločnosti pre klastrový hosting Magento sú navrhnuté s ohľadom na potreby škálovateľnosti veľkých podnikových klientov a poskytujú technickú platformu pre neobmedzený rastový potenciál úspešných obchodov Magento. Okrem toho tieto komplexné hostingové opatrenia poskytnú zvýšené bezpečnostné opatrenia na ochranu citlivých finančných údajov prostredníctvom súkromných firewallov a zariadení na detekciu narušenia, zabezpečenie databázových a súborových serverov za privátnou sieťou Hostinger a súkromný prístup VPN pre vlastníkov stránok.
„Za posledných desať rokov sme študovali potreby niektorých z najúspešnejších eCommerce obchodov na webe,“ komentoval Chris Wells, prezident a generálny riaditeľ spoločnosti Hostinger. rad dosť zásadných požiadaviek, ktoré v týchto riešeniach vidia aj tie najunikátnejšie obchody Magento.“
Okrem škálovateľnosti a bezpečnostných funkcií nových klastrových riešení Hostinger od spoločnosti Hostinger získajú klienti, ktorí využívajú túto službu, teraz aj sieť Hostinger Content Delivery Network (CDN) pre svoj statický obsah, čo výrazne zlepšuje výkon webových stránok Magento znížením latencie. videný koncovým používateľom.
###
O Nebytnosti:
Hostinger je riadená hostingová spoločnosť so sídlom v Ann Arbor, MI, založená v roku 2000, s dátovými centrami v úplnom vlastníctve v Dearborn, MI a Southfield, MI (otvorenie Q3/2011). Hostinger ponúka rôzne hostingové služby od základných balíkov až po špeciálne klastrové/komplexné konfigurácie s dôrazom na kritický hosting pre vysokoprofilové stránky a stránky elektronického obchodu. Pre viac informácií navštívte http://www.nexcess.net alebo volajte 866.639.2377.

Čítať:  AMD oznamuje 4 nové procesory pre Chromebooky Ryzen 5000 radu C

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE