Hostinger predstavuje členské stránky s WPQuickStart

SOUTHFIELD, Mich. 20. JÚLA 2021 — Hostinger, plne spravovaná, vysokovýkonná platforma digitálneho obchodu vytvorená na optimalizáciu stránok a obchodov WordPress, WooCommerce a Magento, dnes oznámila vydanie prvého produktu z ich novej sady riešení WordPress WPQuickStart — , najrýchlejší a najdostupnejší spôsob. vytvoriť členskú stránku na WordPress.

eliminuje záťaž pre tvorcov, ktorá prináša výber z viac ako 50 členských pluginov, potrebu nájsť kompatibilné doplnky a výber témy, ktorá funguje so všetkým – len aby ste zistili, že niečo nefunguje, keď minú stovky dolárov dopredu.

„Navrhli sme ideálne riešenie pre ľudí, ktorí sú členmi alebo do nich vstupujú,“ hovorí Chris Lema, známy odborník na členstvo v komunite WordPress. „Spájame perfektnú sadu doplnkov a tém, čím eliminujeme stres a oneskorenie pri výbere produktov, ktoré spolu nefungujú. Majitelia firiem, tvorcovia a vývojári si teraz môžu vybudovať členské stránky za zlomok času, za oveľa menej, než by bežne minuli.“

Toto riešenie je dodávané s poprednou a najrýchlejšie rastúcou témou WordPress od Kadence, najjednoduchším doplnkom pre členstvo vo WordPress na použitie – Restrict Content Pro a plne spravovaným hostingom od Hostinger.

Počnúc od 49 USD, balíčky Membership prichádzajú s intuitívnym sprievodcom nastavením a mimoriadnou hodnotou od Restrict Content Pro, popredného poskytovateľa členských doplnkov. Hodnota 349 USD je zahrnutá v každom s výkonnými funkciami, ako sú vstavané platobné integrácie, viacúrovňové balíky predplatného, ​​plánované a automatické e-maily a ľahko použiteľné prehľady pre prehľad o členských odberoch, platbách a výkonnosti podniku.

Čítať:  Hostinger Magento Cloud vs. Magento Commerce Cloud

Pretože je postavený na plne spravovanom WordPress od Hostinger, používatelia sa môžu spoľahnúť aj na:

  • Automatizované, okamžité škálovanie pre súbežnosť počas dopravných výkyvov
  • Vylepšená rýchlosť stránky prostredníctvom vstavanej siete na doručovanie obsahu (CDN) na 22 miestach
  • Vstavané pokročilé ukladanie do vyrovnávacej pamäte pre ultra rýchle načítanie
  • Neustále monitorovanie zabezpečenia a podpora od odborníkov na WordPress 24/7/365

Obmedziť obsah Pro a Kadence sú súčasťou StellarWPktoré spolu s Hostinger žijú pod Rodina značiek Liquid Webktorý poháňa online potenciál rastúcich firiem, organizácií a dizajnérov, vývojárov a agentúr, ktoré pre nich vytvárajú.

Viac ako 40 % internetu používa WordPress a my sa zameriavame na to, aby bolo vytváranie stránok a obchodov pre dizajnérov, vývojárov a agentúry rýchlejšie a jednoduchšie. „Máme jedinečnú pozíciu na to, aby sme spojili vynikajúce doplnky WordPress s vynikajúcim hostingom v zážitku podobnom čarodejníkovi,“ hovorí Jim Geiger, generálny riaditeľ. „Nikdy nebolo jednoduchšie umožniť rýchlo rastúce skúsenosti s digitálnym obchodom prispôsobené špeciálne pre komunitu WordPress.“

Viac informácií o tomto inovatívnom riešení nájdete tu.

O Hostinger

Hostinger slúži malým a stredným podnikom a dizajnérom, vývojárom a agentúram, ktoré pre nich vytvárajú, už viac ako 20 rokov poskytovaním plne spravovaného, ​​vysokovýkonného cloudového riešenia vytvoreného na optimalizáciu stránok a obchodov WordPress, WooCommerce a Magento. Ako spoločnosť v rámci The Liquid Web Family of Brands vlastníme a spravujeme 10 globálnych dátových centier a spoločne obsluhujeme viac ako 45 000 zákazníkov v 150 krajinách a poskytujeme bezkonkurenčné služby od špecializovanej skupiny odborníkov 24/7/365. Ako líder v oblasti služieb zákazníkom je táto rýchlo sa rozširujúca rodina značiek uznávaná medzi 5000 najrýchlejšie rastúcimi spoločnosťami časopisu INC. Magazine už dvanásť rokov.

Čítať:  Ako napísať titulky na Instagrame, ktoré upútajú pozornosť (v dobrom zmysle!)

Zistite viac o Rodina značiek Liquid Web a StellarWP.

Kontakt pre médiá

Rachel Martin, Hostinger viceprezident pre globálny marketing

[email protected]

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE