Hostinger predstavuje Monitor výkonnosti predaja

SOUTHFIELD, Mich. 11. augusta 2021 — Hostinger, plne spravovaná, vysokovýkonná cloudová platforma digitálneho obchodu vytvorená na optimalizáciu stránok a obchodov WordPress, WooCommerce a Magento, dnes oznámila vydanie ako funkcie vo všetkých plánoch WooCommerce.

„Chceli sme, aby naši majitelia obchodov WooCommerce mali kritický prehľad o stave príjmov z ich internetového obchodu,“ povedal Chris Lema, WooCommerce Authority a viceprezident pre produkty a inovácie. „Obchodníci si často neuvedomujú, že ich internetový obchod má zhoršené služby. Väčšina monitorovacích systémov upozorní obchodníka, keď je celý jeho web mimo prevádzky, ale nezachytia problémy s platobnými procesormi alebo spomalením webu. S nástrojom bude náš spravodajský nástroj posielať obchodníkom upozornenia na trendy predaja, čo im poskytne veľmi potrebnú viditeľnosť a umožní im vrátiť sa na správnu cestu, ak sa predaj v obchode spomalí.“

Pridaná funkcia, ktorá je zahrnutá v nákladoch na plány Managed WooCommerce Hosting, znamená, že majitelia obchodov môžu okamžite podniknúť kroky na pochopenie trendov príjmov, ak dôjde k posunom. Bude monitorovať predaje predajne a merať ich oproti predpokladanému modelu založenému na dennej/týždennej historickej výkonnosti. Keď sa predaj v obchode spomaľuje alebo mizne spôsobom, ktorý je „nenormálny“ vzhľadom na trendy konkrétneho obchodu, monitor upozorní majiteľa.

„V Hostinger sa zameriavame na priestor pre malé a stredné podniky a na nezávislých pracovníkov a agentúry, ktoré im slúžia. Toto zameranie znamenalo urobiť ťažkú ​​prácu na vytvorenie elastickej a dynamickej platformy pre online obchody. Náš produkt Managed WooCommerce Hosting je viac než len jednoduchá inštalácia WooCommerce ako doplnku (čo robí mnoho iných hostiteľov), ale to je celkové riešenie – prináša vlastný kód, dynamickú platformu založenú na kontajneroch, partnerov pre analýzu, vyhľadávanie a technológiu opustených košíkov a teraz aj monitorovanie. pre výkonnosť predaja,“ povedala Lema.

Čítať:  Stiahnite si tieto skvelé tapety pre váš telefón

WooCommerce je dnes popredná platforma elektronického obchodu pre tvorcov internetových obchodov a majiteľov obchodov. Nachádza sa na vrchole WordPress, ktorý je dobre známy a bezplatný. Ľudia si vyberajú WooCommerce, pretože je to jednoducho použiteľná platforma s flexibilitou, ktorá poskytuje menšie limity.

„Spájame silu WooCommerce s poprednou odbornosťou Hostinger v oblasti digitálneho obchodu a poháňame online potenciál majiteľov našich obchodov s očakávaním, že majú poskytovateľa, ktorý je odborníkom na hosťovanie digitálneho obchodu, a partnerom v ich úspech. Sme nadšení, že môžeme byť lídrom v oblasti inovácií s otvoreným zdrojovým kódom, ktoré poskytujú tomuto odvetviu obrovskú hodnotu,“ povedal Lema.

Hostinger je v popredí neustálych inovácií pre WooCommerce a majiteľov obchodov a agentúry, ktoré platformu používajú. Viac informácií o spravovanom WooCommerce od Hostinger nájdete na https://www.nexcess.net/woocommerce/.

O Hostinger

Hostinger slúži malým a stredným podnikom a dizajnérom, vývojárom a agentúram, ktoré pre nich vytvárajú, už viac ako 20 rokov poskytovaním plne spravovaného, ​​vysokovýkonného cloudového riešenia vytvoreného na optimalizáciu stránok a obchodov WordPress, WooCommerce a Magento. Ako spoločnosť v rámci The Liquid Web Family of Brands vlastníme a spravujeme 10 globálnych dátových centier a spoločne obsluhujeme viac ako 45 000 zákazníkov v 150 krajinách a poskytujeme bezkonkurenčné služby od špecializovanej skupiny odborníkov 24/7/365. Ako líder v oblasti služieb zákazníkom je táto rýchlo sa rozširujúca rodina značiek uznávaná medzi 5000 najrýchlejšie rastúcimi spoločnosťami časopisu INC. Magazine už dvanásť rokov.

Zistite viac o Rodina značiek Liquid Web a StellarWP.

Čítať:  Najlepšie doplnky WooCommerce na zvýšenie predaja

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE