Hostinger rozširuje automatizované pracovné postupy vďaka partnerstvu s Branch

.

SOUTHFIELD, MICH. (Dec. 15, 2020)—Hostinger, skutočne riadená obchodná a obsahová platforma, oznámila partnerstvo s Pobočkanepretržitý integračný nástroj pre vývojárov WordPress.

Vývojári WordPress stále viac priťahujú pracovné postupy založené na Git, ktoré im umožňujú pracovať v izolovaných prostrediach nazývaných pobočky, aby sa zabezpečilo, že kód v centrálnom úložisku – hlavnej vetve – zostane vysoko kvalitný a bez chýb.

Pobočka ponúka nastavenie nepretržitej integrácie a nasadenia (CI/CD), ktoré sa spustí vždy, keď vývojár vloží spravovanú stránku WordPress, tému alebo doplnok do svojho úložiska Git. Cloudové riešenie automatizuje celý pracovný tok, od zostavenia a testov až po získanie kódu z úložiska na server.

„V Hostinger podporujeme naše [Managed WordPress and Managed WooCommerce hosting] zákazníkov znamená poskytnúť im najmodernejšie a škálovateľné riešenia na podporu ich digitálnych stránok a obchodov elektronického obchodu. Vybrali sme Branch ako najlepší nástroj na nasadenie vo svojej triede na automatizáciu pracovných postupov bez ťažkého zdvíhania, takže vývojári môžu pracovať inteligentnejšie a rýchlejšie,“ povedal Chris Lema, viceprezident pre produkty v spoločnosti Hostinger.

V rámci partnerstva sa Branch integruje s existujúcimi poskytovateľmi Git zákazníkov Hostinger, ako sú GitHub, Bitbucket a GitLab. Vývojári môžu pripojiť svoj účet Branch k Hostinger a vybrať si jeden z ľahko použiteľných vstavaných receptov na nasadenie Branch alebo definovať svoje vlastné kroky. Jedným z hotových receptov je napríklad budovanie front-endových aktív pomocou NPM, Gulp alebo Grunt.

Čítať:  Čo je to webhosting? Sprievodca hostingom pre začiatočníkov

„Byť agilný znamená čo najrýchlejšie zistiť, čo funguje a čo nie. Pobočka robí vytváranie a testovanie pre vývojárov Managed WordPress rýchle a jednoduché a sme hrdí na to, že môžeme do Hostinger priniesť naše inovatívne riešenie pracovného toku, aby sme podporili a inšpirovali ich zákazníkov Managed WordPress v ich obchodnom úsilí,“ hovorí Peter Suhm, zakladateľ spoločnosti Branch.

„Hostinger sme si vybrali pre jeho komplexnú podporu a sadu služieb, ktoré posúvajú naše spravované projekty WordPress a WooCommerce vpred. S pridaním receptov na nasadenie Branch sme nadšení, že sa môžeme vyvíjať rýchlejšie a lepšie ako kedykoľvek predtým,“ povedal Steve Zehngut, zakladateľ Zeek Interactive.

Bezplatný účet pobočky ponúka 20 zostáv a tri nasadenia každý mesiac s možnosťou prechodu na platený plán. Ak sa chcete dozvedieť viac, navštívte http://nexcess.net.

Pre vývojárov Managed WordPress je návod na používanie služby Branch k dispozícii na adrese https://www.branchci.com/learn/hosting/nexcess.

O Hostinger

Skutočne spravované, vysokovýkonné cloudové riešenie vytvorené na optimalizáciu stránok, obchodov a aplikácií Magento, WooCommerce a WordPress, Hostinger slúži malým a stredným podnikom a dizajnérom, vývojárom a agentúram, ktoré pre ne vytvárajú, už viac ako 20 rokov. Hostinger vlastní dátové centrá po celom svete, ktoré poskytujú výkon, spoľahlivosť, automatické škálovanie a riadenie správy prostredníctvom našej cloudovej platformy s otvoreným zásobníkom, ktorá je najlepšia vo svojej triede. Ako bod hrdosti bol Magento vytvorený na serveroch Hostinger. Hostinger, známy neustálymi inováciami, modernými technológiami, škálovateľnou platformou a prístupom k prvotriednemu elektronickému obchodu a technickým odborným znalostiam, má produkt pre každý projekt a komplexnú správu stránok a obchodov všetkých veľkostí. Hostinger je spoločnosť v rámci rodiny značiek Liquid Web, ktorá obsluhuje viac ako 45 000 zákazníkov v 150 krajinách. Spoločnosti spoločne zhromaždili svetový tím odborníkov z odvetvia, poskytujú bezkonkurenčné služby od špecializovanej skupiny inžinierov riešení, ktorí sú k dispozícii 24/7/365, a vlastnia a spravujú 10 globálnych dátových centier. Ako líder v oblasti služieb zákazníkom je táto rýchlo sa rozširujúca rodina značiek uznávaná medzi 5000 najrýchlejšie rastúcimi spoločnosťami časopisu INC. Magazine už dvanásť rokov.

Čítať:  Stránky Google vs WordPress: Aká je pre vás lepšia platforma?

Viac informácií o Hostinger nájdete na https://www.nexcess.net

O pobočke

Pobočka, ktorú v roku 2018 založil Peter Suhm, je nástroj na nasadenie určený pre vývojárov WordPress. Je pozoruhodné, že spoločnosť financuje TinySeed Startup Accelerator a Rob Walling (zakladateľ Drip.com), ktorý investuje do ziskových a udržateľných podnikov SaaS. Pred Branchom vytvoril Peter Suhm populárny doplnok WP Pusher, ktorý agentúram pomáha automaticky nasadzovať tisíce stránok WordPress. Pobočka ponúka nepretržitú integráciu a nasadenie (CI/CD) bez učenia. Netreba sa učiť žiadne konfiguračné súbory a integruje sa priamo do existujúceho pracovného toku riadenia verzií zákazníka. Agentúry a nezávislí pracovníci sú s pobočkou produktívnejší, pretože svoj čas venujú zákazníkom namiesto opakovania manuálnych úloh.

Pre viac informácií o pobočke navštívte https://www.branchci.com/

Nové Publikácie:

ODPORÚČANIE